Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (117 összesen)

Téma: Nordschleife felkészülés...

  1. #51
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az EVO ide nem kritérium és a pálya meg abban van , valószínű ez lehet a gond, hogy nem az van betéve.

    Viszont elkészült a bemutató video: / ha majd nem tetszik valamelyik főnöknek változtatunk rajta. /


  2. #52
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az EVO ide nem kritérium és a pálya meg abban van , valószínű ez lehet a gond, hogy nem az van betéve.

    Viszont elkészült a bemutató video: / ha majd nem tetszik valamelyik főnöknek változtatunk rajta. /



    Hát erre kell majd időt szánni, nem keveset

  3. #53
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Bakker ti aztán tudjátok, hogy hogyan spórolja meg az ember a reggeli kávét!
    Gabinak igaza van, ez a verzió egy 0!!!!
    A nord eleje egy az egyben rossz, fel sem ismertem, és GT5-ben mentem sokat rajta, meg GTR-es verzióval, de ez kritikán aluli!
    Annyi helyen rossz, hogy leírni nem lehet.
    Egy csomó kanyar enyhébb mint az eredetin, rosszak az arányai a kanyaroknak, szóval f*s!

    Szerintem áldozzon rá kicsit mindenki és vegye meg az EVO-t, mert ez így röhej, vagy keressünk egy jobb verziót, mert ez kb csak egy nord hasonlat Tilke átiratban.

  4. #54
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ha valaki tud esetleg más verziót ami nem warez, ossza meg.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #55
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki tud esetleg más verziót ami nem warez, ossza meg.
    Az EVO-s verzió csak warezként tölthető le? Kell azt tudnia valakinek, aki letölt egy pályát, hogy az egyébként egy fizetős program része? /Amíg nem árulod pénzért, és a program amit letöltöttél nem szól, hogy hékás ugye fizettél értem, addig szvsz senki egy kukkot nem szólhat azért amid van! Nemhogy majd lenyomozzák, hogy itten egy pályát valaki úgy használ.../ Vagy az EVO pálya nem is illeszthető be az eredeti EVO nélkül? Utóbbi esetben értem a problémát, de ehhez már nincs ötletem, marad tényleg az addon.

    Van olyan egyáltalán, akinek nincs meg az EVO és szeretne indulni Nord-on? Sokan már azt írták hogy ez nekik bonyolult meg stb. Én eddig csak az EVO verzión mentem, de olyan véleményt még nem olvastam, hogy az addon cucc kifogástalan lenne, míg az EVO-s pályákkal nem volt még gond!?

  6. #56
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nincs warez es ebből nem engedünk
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Az EVO-s verzió csak warezként tölthető le?
    Nem, meg is veheted... Azt hívják jogtiszta szoftvernek...

  8. #58
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Na megnéztem egy picit.
    Nekem különböző variációban van a NOS, VLN, ADAC 24H, 2.0 V2, Fog (ködös) elnevezésűek (kb 5 féle variácó). Javarészt csak a depó, indulási, GP rákezdési variácókban különbözik, meg a díszítő elemekben, sátrakban, nézőkben. A lényegi Nordos pályarészek ugyanabból építkeznek.
    Nem tudok róla hogy létezne harmadik adoptáció race07-re.
    Nekem az addon VLN V2-es vagymi, nehezebbnek, dobálósabbnak tűnik. Nagyobb kihívás. Lehet a magas, vagy csak kockásabb kerékvetők miatt. A hivatalos evo-s mintha sterilebb lenne.
    Hogy melyik a valóságosabb lövésem sincs. Felőlem bármelyik lehet.

  9. #59
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Steam-en van egy ingyenesen letölthető demo, csak nem tudom mit tartalmaz (nekem már megvan, így nem engedi letölteni), illetve hogy online lehet e használni!

  10. #60
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    A bundlestaron még mindig 2.59 euro az evo 6 másik játékkal egyetemben. / atöbbi, hogy milyen lényegtelen ,mert olcsóbb így is ,mint a steamen. http://www.bundlestars.com/all-bundles/reboot-bundle-1/ /hmm.. 18 éven át naponta vehettem volna egy ilyen játékot.. paff /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #61
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Steam-en van egy ingyenesen letölthető demo, csak nem tudom mit tartalmaz (nekem már megvan, így nem engedi letölteni), illetve hogy online lehet e használni!
    Letöltöttem, de abban csak Brands Hatch-el lehet játszani.

  12. #62
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Steam-en van egy ingyenesen letölthető demo, csak nem tudom mit tartalmaz (nekem már megvan, így nem engedi letölteni), illetve hogy online lehet e használni!
    Sunred SR21 GT limitált szériás versenyautót, amely kipróbálható az angliai Brands Hatch- en.
    Lehet online használni, de minek?
    Mivel a leghasznosabb kiegészítő mind közül, 3 jurót simán megér. Szerintem.

  13. #63
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Látom nagy az elzárkózottság, ezért ennél a pár sornál tovább nem is ragoznám, viszont egy pálya letöltése (nem a komplett szoftver) még jogilag is kimagyarázható. Találsz egy fájlt a neten, valahonnét valaki kimásolta, nem kötelességed tudni, hogy honnét és milyen módon. De arra nem kaptam választ, hogy egyáltalán megoldható-e, simán kivenni csak a pályát, és EVO nélkül használni? Ha jól programoztak simbinék, akkor ez eleve nem is lehetséges! Ha lehetséges akkor meg így jártak, hülye az aki ki nem használja... Szóval! Nem tört, mókólt, hanem egyszerűen kicopyzott verzióra gondolok!

    Ezen túl én is megvettem már rég az EVO-t, nem mondom, hogy nem éri meg akár a rendes árát is. 3 eurót meg röhögve... persze azt nyilván nem lehet, hogy idényközben új pénzbe kerülő feltételt állítani a részvételhez, ez is igaz. (Ez is miért szezon közben derül ki) A Porsches videót nézve beletekergetve max 2 kanyar alatt felismerem, hol járnak. A Volvosat nézve nem. Ergo más a kettő. EVO-ban tanul(gat)tam a pályát...

  14. #64
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Látom nagy az elzárkózottság, ezért ennél a pár sornál tovább nem is ragoznám, viszont egy pálya letöltése (nem a komplett szoftver) még jogilag is kimagyarázható. Találsz egy fájlt a neten, valahonnét valaki kimásolta, nem kötelességed tudni, hogy honnét és milyen módon. De arra nem kaptam választ, hogy egyáltalán megoldható-e, simán kivenni csak a pályát, és EVO nélkül használni? Ha jól programoztak simbinék, akkor ez eleve nem is lehetséges! Ha lehetséges akkor meg így jártak, hülye az aki ki nem használja... Szóval! Nem tört, mókólt, hanem egyszerűen kicopyzott verzióra gondolok!

    Ezen túl én is megvettem már rég az EVO-t, nem mondom, hogy nem éri meg akár a rendes árát is. 3 eurót meg röhögve... persze azt nyilván nem lehet, hogy idényközben új pénzbe kerülő feltételt állítani a részvételhez, ez is igaz. (Ez is miért szezon közben derül ki) A Porsches videót nézve beletekergetve max 2 kanyar alatt felismerem, hol járnak. A Volvosat nézve nem. Ergo más a kettő. EVO-ban tanul(gat)tam a pályát...
    Keress rá a warez szóra, mivel nem tudod hogy mit jelent.

  15. #65
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Azért 1 doboz cigi árát, vagy 2L benzin árát azért év közben is be lehetne áldozni szerintem...

  16. #66
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért 1 doboz cigi árát, vagy 2L benzin árát azért év közben is be lehetne áldozni szerintem...
    ezért írtam ,hogy 18 évig napi egy játék ára megvolt bagóba..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #67
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ezért írtam ,hogy 18 évig napi egy játék ára megvolt bagóba..
    Ja , most nézem

  18. #68
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Srácok, bár csak a magam nevében tudok beszélni, de az Evo verzió szinte teljesen tökéletes, nagyon közel van a valósághoz. A másik egy siralom.

    Tudom, mert voltam olyan szerencsés, hogy többször is versenyezhettem a Nordschleifén. És mivel a világ egyik legjobb, legnagyobb kihívást jelentő versenypályája, én a helyetekben nem is gondolkodnék, hogy melyik verzión legyen a futam, főleg ilyen alacsony "beker ár" mellett.

    Ha tudok, én is rajthoz állok, már csak a helyszín miatt is!

  19. #69
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése

    Ha tudok, én is rajthoz állok, már csak a helyszín miatt is!
    várunk várunk
    hát ez a pálya nagyon összetett és nekem csak 1 hét lesz a felkészülés de lehet a GTL-t futamra beteget jelentekott akarok lenni én is elől valahol
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #70
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, bár csak a magam nevében tudok beszélni, de az Evo verzió szinte teljesen tökéletes, nagyon közel van a valósághoz. A másik egy siralom.

    Tudom, mert voltam olyan szerencsés, hogy többször is versenyezhettem a Nordschleifén. És mivel a világ egyik legjobb, legnagyobb kihívást jelentő versenypályája, én a helyetekben nem is gondolkodnék, hogy melyik verzión legyen a futam, főleg ilyen alacsony "beker ár" mellett.

    Ha tudok, én is rajthoz állok, már csak a helyszín miatt is!
    Ha nem nagy kérés Gábor kicsit mesélhetnél róla. Biztos sokunkat érdekelne milyen volt rajta menni és milyen az egészet körülölelő miliő.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok!

    A GTR Evo-s gyári Nord-dal kapcsolatban: új tételt szezon közben biztosan nem fogunk megvetetni senkivel, mert az semmilyen szempontból nem lenne fair, még ha csak minimális összegről is van szó. Az amúgy meg fizetősen elérhető gyári tartalmat meg egészen biztosan nem fogjuk belelopni a Race-be, mert az egyértelműen Warez, ami pedig nem fér össze a Masters-szel. Szóval ha nincs jobb javaslata senkinek, akkor marad az eredetileg kihirdetett verzió.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 18. 16:44.

  22. #72
    Deák Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    55
    Hány embert érint, hogy nincs meg neki az EVO?
    Egyébként a g2a.com-on pár darabot találni még 1 dollár környékén is.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 18. 19:13.

  23. #73
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Akkor csak egy lehetséges út van, ha mindenki, aki indulna, magától megveszi az Evo-t, ha nincs meg.

    Én a másik pályán nem megyek, nekem az szentségtörés, annyira el lett rontva.


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A GTR Evo-s gyári Nord-dal kapcsolatban: új tételt szezon közben biztosan nem fogunk megvetetni senkivel, mert az semmilyen szempontból nem lenne fair, még ha csak minimális összegről is van szó. Az amúgy meg fizetősen elérhető gyári tartalmat meg egészen biztosan nem fogjuk belelopni a Race-be, mert az egyértelműen Warez, ami pedig nem fér össze a Masters-szel. Szóval ha nincs jobb javaslata senkinek, akkor marad az eredetileg kihirdetett verzió.

  24. #74
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    gyorsan fellehetne mérni kinek van meg és ki az aki megvenné stb stb,nem hinném hogy tényleg bárkinek is itt problémát jelentene az az összeg,akinek meg igen annak megtaláljuk rá a megoldást
    azért csak jobb lenne azon a pályán menni ami Gábor leírása szerint is tényleg jobb
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #75
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor csak egy lehetséges út van, ha mindenki, aki indulna, magától megveszi az Evo-t, ha nincs meg.
    Én a másik pályán nem megyek, nekem az szentségtörés, annyira el lett rontva.
    A magam részéről hajlandó vagyok rá áldozni, amennyiben indulok.
    Ha sokkal jobb / élvezhetőbb mint a másik két általam próbált, akkor számomra nem kérdés.

    (Szabi: Esetleg ezt egy szavazással felmérni? Igen, értem, hogy nem tartod korrektnek, meg miegymá...)

    Cola: nem ér ugyanazt kitalálni, amíg a hsz-t írom

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •