Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (117 összesen)

Téma: Nordschleife felkészülés...

  1. #26
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Hétvége környékén lesz egy segítő videó hogyan kezd a kör,t illetve egy teljes kör belsőkamerásan hogy könnyebben meglehessen tanulni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy vedd kölcsön James Bond autóját
    (lehet nekem is ilyen módszert kell alkalmaznom, mondjuk nincs sok kedvem megtanulni, így lehet el se indulok)
    De ezt pejvára nemértem, komolyan!
    Itt mindannyian szeretünk vezetni.
    És van egy 30(?) km hosszú szép pálya, és jajj nee nemakarok végigmenni rajta? Nem érzed a bizsergést. Nem késztet túrára, hogy kipróbáld?
    Nem most a verseny miatt, hanem mert bennevan a játékban, és állati túra végigmenni rajta! Még egyedül sem uncsi, nincs aza körbekarikázás mint a kis versenypályákon.
    Olyan ez mintha egy dög csajt kéne megfektetni, de fintorogsz hogy jajj most nnee..., olyan hosszú a lába Ábázz zazajó

  3. #28
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ..
    Olyan ez mintha egy dög csajt kéne megfektetni, de fintorogsz hogy jajj most nnee..., olyan hosszú a lába Ábázz zazajó
    Te sem komplett!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #29
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    én sem értem, a világ legegyszerűbb pályája...
    elején kicsit kanyarog, aztán hosszú egyenes, megint kicsit kanyarog, megint egy padlógázos rész...utána még pár kanyar, majd egy nagyon hosszú padlógáz...és már körbe is értél...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #30
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    +1

    Csak sajnáltatják magukat...
    Mint ha itt nem bal meg jobb kanyarokból állna a pálya...
    A 170-edik után meg ott is a célegyenes...

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, javaslom ne kezdjétek el hergelni se egymást, se magatokat!

    Az már teljesen fix, hogy május 14.-én 2 x 3 körös futamunk lesz a Zöld Pokolban... tudjuk, hogy nehéz pálya és hogy sok idő megtanulni, viszont addig még van bő 1 hónap, aki szeretne a futamon részt venni, annak még van lehetősége megfelelően beosztani az idejét és felkészülni rá. Javaslom a topikban a továbbiakban erre fókuszáljunk, azaz a felkészülésre!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 10. 16:42.

  7. #32
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    De ezt pejvára nemértem, komolyan!
    Itt mindannyian szeretünk vezetni.
    És van egy 30(?) km hosszú szép pálya, és jajj nee nemakarok végigmenni rajta? Nem érzed a bizsergést. Nem késztet túrára, hogy kipróbáld?
    Nem most a verseny miatt, hanem mert bennevan a játékban, és állati túra végigmenni rajta! Még egyedül sem uncsi, nincs aza körbekarikázás mint a kis versenypályákon.
    Olyan ez mintha egy dög csajt kéne megfektetni, de fintorogsz hogy jajj most nnee..., olyan hosszú a lába Ábázz zazajó
    Felcsigáztál. Erre lehet, hogy benézek.


  8. #33
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Esküszöm volt itt egy Fedor hozzászólás, amit idézve én is hozzászóltam és szőrén szálán eltűnt! Mindkettő.


  9. #34
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Esküszöm volt itt egy Fedor hozzászólás, amit idézve én is hozzászóltam és szőrén szálán eltűnt! Mindkettő.
    Volt itt pár hsz ami eltűnt gondolom a fórum frissítés miatt, az én válaszolom Kristófnak is eltűnt ...remélem olvasta, mert nincs kedvem megint leírni
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #35
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Esküszöm volt itt egy Fedor hozzászólás, amit idézve én is hozzászóltam és szőrén szálán eltűnt! Mindkettő.
    Jaja, volt, csak elvitte a "fórumfrissítés".

  11. #36
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Elméletileg olyan 9 perc körüli idő már jó, de a pole olyan 8:50-55 körül lesz, legalább is én nem érzek benne többet, jelenleg 9 perc 6 mp-et megyek de a gp pályán van benne kapásból 2 mp hiba, a nordon meg legalább 4-6
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #37
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Gondoltam, kipróbálom magam egy ismerős pályán egy ismeretlen szimulátorral Race07-em van, illetve az itt linkelt pályát betettem a Locations mappába, de amikor kilépek a boxba, akkor csak egy nagy sötétség fogad a pályán. Ez mitől lehet? Illetve mi a megoldás?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #38
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    A pálya az "északi" égboltot használja. Nem tudom melyik kiegészítőben van, de az nincs meg neked

    ITT megtalálod. Értelemszerűen a helyére kell tenni.

  14. #39
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam, kipróbálom magam egy ismerős pályán egy ismeretlen szimulátorral Race07-em van, illetve az itt linkelt pályát betettem a Locations mappába, de amikor kilépek a boxba, akkor csak egy nagy sötétség fogad a pályán. Ez mitől lehet? Illetve mi a megoldás?
    Az Evo-ban gyárilag bennevan a nord. Szerintem a többit felejtős.

  15. #40
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya az "északi" égboltot használja. Nem tudom melyik kiegészítőben van, de az nincs meg neked

    ITT megtalálod. Értelemszerűen a helyére kell tenni.
    Van már skies_north mappám, illetve fájlok is benne. Ahogy nézem, ugyanazok. De biztosan valami kiegészítős bajom van...

    A gyári Race07-em van. De csak emiatt nem akarok beruházni kiegészítőbe.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #41
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Van már skies_north mappám, illetve fájlok is benne. Ahogy nézem, ugyanazok. De biztosan valami kiegészítős bajom van...

    A gyári Race07-em van. De csak emiatt nem akarok beruházni kiegészítőbe.
    Addon verzióból van kismillió, valamelyik biztos menni fog 07-alatt is.

    (A Race07 és windows "fiók kezelés" csodákra képes, a steam pedig azért van hogy feltegye az I-re a pontot. )

  17. #42
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    https://www.youtube.com/watch?v=8lqt8TioEDc

    Tessék kérem, belső kamerás oktatóvideó erősen német akcentussal bíró, de angol kommentárral.

  18. #43
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az Evo-ban gyárilag bennevan a nord. Szerintem a többit felejtős.
    Az Evo-ban lévő Nordschleife elég pontos, nem sok helyen vannak benne különbségek az eredetihez képest. Ritmusra majdnem teljesen hibátlanul visszaadja a lényeget.

    Tanulni meg folyamatos körözéssel lehet csak, általában a közepe van meg legkésőbb, mert az ember agya mint a két végén meggyújtott kanóc, úgy működik egy ilyen hosszú "filmszalag" esetén. Nem baj, ha videókat is nézegettek hozzá, de alapvetően csak menni kell, az elején mindegy, mennyi hibával.

  19. #44
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Igen, menni kell. Aztan meg menni, es megint. Az evo-ban levo az tenyleg jo, de nehany addon palya tud erdekes meglepeteseket okozni, nem csak a nordschelife. Volt pl. olyan, ahol valami illesztesi hiba miatt akkorat dob az auton, mintha padkara ugrattam volna fwl, vagy beakadok a keritesbe, satobbi :-)
    Az a jo a nord-ban, hogy a profik kivetelevel senki sem tud tokeletesen vegigmenni rajta. Sot, valosagban talan meg ok sem mindig :-) Es igy nehany masodpercet mindig lehet adni-kapni az elottem-utanam levohoz kepest.
    Amugy, akinek tetszik, az toltse le a nogriprol a machwerk67-et, az hosszabb, csak nincs benne ez a 3-4 egyenes szakasz.
    Akinek meg nem tetszik a nord, az is toltse le machwerket, es utana megszereti a nordschleifet :-)
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #45
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Jut eszembe: a verseny az Evo-ban meglévő verzión lesz, vagy ez másik változat?

  21. #46
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe: a verseny az Evo-ban meglévő verzión lesz, vagy ez másik változat?
    V2 VLN verzió lesz ha minden igaz. Asszem rFactor-hoz készült eza verzió, késöbb GTR2, meg race07 konverzió is született belőle.
    Kidolgozásban, grafikailag, és részletességben is szerintem jobb mint a hivatalos, Evo-ban lévő verzió. Több a firka az aszfalton, szebbek a kerékvetők, több a dimb-domb, egyenletlenség, bedöntés az úton.
    Vezetésügyileg fedi egymást a kettő. Kivéve szerintem egy kanyart, amivel elöször találkozva szépen szét is törtem a kocsit. Nevezetesen a híres (bocs nemtom a nevét) betonlapos visszafordító elött kettővel lévő enyhe jobbos. Evo-ban szinte gázelvétel nélkül belehet venni, így tanultam be, no ebben az rFactoros-ban, ezt nem lehet. Valóságban nemtudom.
    Meg ha jól rémlik, arra kell még ügyelni, hogy a magas kerékvetőkön, fennakadhat a kocsi feneke -bár ezt hátsó kerekessel játszottam el sokszor- ,hátsó kerék a levegőbe, ottragadhatsz örökre.

  22. #47
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Letöltöttem, mentem rajta egy kört, de ez a pálya nagyon sok sebből vérzik. Rengeteg helyen különbözik a valóditól, a kanyarok ugyan nagyjából stimmelnek, de sem az ívük, sem az arányok, sem a ritmus nem az, aminek lennie kellene. Van olyan rész, amit alig ismerni fel az élethez képest. Plusz még tele van pakolva szalagkorláttal olyan helyeken is, ahol igazából nincs és a kerékvetők sem olyanok a legtöbb helyen már, mint ezen a verzión.

    Az Evo-ban lévő változat ehhez képest maga a színtiszta valóság.

  23. #48
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Szerintem az EVO ide nem kritérium és a pálya meg abban van , valószínű ez lehet a gond, hogy nem az van betéve.

    Viszont elkészült a bemutató video: / ha majd nem tetszik valamelyik főnöknek változtatunk rajta. /

    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 15. 22:27.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #49
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Pár kört mentem én is ezen az addon verzión, korábban meg elég sokat az evo-s verzión (régebben meg f1 challengesen). Szerintem az evo-s klasszisokkal jobb, bár az igazin nem mentem, de az mintha szélesebb is lenne. Az evosat nem lehet valahogy kiszedni és feltenni külön akinek nincs meg? Néhol tényleg fura volt ez a letöltött változat.

  25. #50
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az EVO ide nem kritérium és a pálya meg abban van , valószínű ez lehet a gond, hogy nem az van betéve.

    Viszont elkészült a bemutató video: / ha majd nem tetszik valamelyik főnöknek változtatunk rajta. /

    huhh...hát ehhez nem sok kedvem van...

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •