Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 27 (27 összesen)

Téma: HGTLM9 - Donington

  1. #26
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem az előzésből lett, hanem a kopott gumik és a türelmetlenségem eredményeképp.
    Sajnos elég rossz ütemben engedtem el a lekőrözőket, ráadásul egy ideig nem tudtam ki van még mögöttem akit el kéne engedni, ezért eléggé magamra húztalak.
    Igen, úgy értettem, hogy aztán nem kellett előzni Egyébként nekem is megindult ugyanott a gép, majdnem mentem utánad

    @Endrodiz: Na fent van a replay megnéztem az esetet. Valóban nem voltam előzési pozícióban a tengelyeket nézve, tehát a szabályok szerint tényleg nem kellet helyet hagynod és választhattál ívet, ergo én vagyok a hibás. Gyakorlatilag viszont nem értem miért kezdtél el ilyen korán fordulni (megnéztem pár kört meg autót), szerintem az az ív erősen vágós lett volna. Na de majd a VB eldönti, csak gondoltam leírom itt a véleményem hogy ne legyen hónaljszag


  2. #27
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    asszem jól vettem a lekörözéseket, kivéve 1 Bmwnél, talál Albert lehetett, és mikor a boxból jöttél ki akkor is lehet nem a legjobban cselekedtem elnézést érte, (persze mikor én jöttem ki a boxból akkor is pont ott jöttél )
    Szia..
    Nem volt semmi gond, nem kell elnézést kérned...

    moneytoo;186518]
    Ezek után 10 körrel a vége előtt Albert ért be a Csl-l. Persze megint én voltam a lassabb. Kibekkeltem.
    De jó volt az a 10 kör...A tankolás után 5-6 mp volt közöttünk a távolság.. Próbáltam ledolgozni, de csak pár tizedeket hoztam, ha meglett az egy mp ledolgozás, akkor rontottam valamelyik féktávon és újra vissza az 5-6-ra...Gondoltam, hogy a végére elfogy a gumid. Egy-kétszer már majdnem áttoltam a fékrendszert a szomszádba úgy tipostam a fékeket, nehogy meglökjelek féktávon, mert más esélyem nem lett volna megelőzni, csak akkor, ha szorosan a "valagadba" maradok kigyorson...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •