Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (166 összesen)

Téma: HTCM7 - Porto

  1. #51
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    lenne 1 apró észrevételem.
    az uccsó sikánt elhagyva és a gyors körömet befejezve ezzel,mennyire szabályos az a kör ha olyan sebességgel érkezek meg az uccsó balos kanyarba ami után van a start-cél vonal ha a falat érintem először és aztán szelem át a start-célvonalt?
    mindamelett a prek köröm nem így futottam de sok sok tizedet lehet így nyerni,senki ne csinálja utánam úgyse fog neki sikerülni én tudom hogy lehet,más is valszeg ráeszmélhetett,de én azt mondom erre hogy szabálytalan,jó 10-ből 1 szer sikerül de olyan sebességet elehet elérni így hogy nem lehet abszolválni falazás nélkül a végét.
    adható így a kör vagy nem?
    most ne álljatok neki tesztelni mert én tuti fal nélkül akarom megoldani de tudni akarom hogy jól gondolom-e és jó lenne ha megerősítenétek vagy fakk?természetesen a Q-ra gondolok ill a prekvalra.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #52
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    én a vonal után kenem fel magam néha. De igen így veszít az ember, mintha előtte kenné fel magát. Viszont mentünkegy versenyt és a biztos távolság 2 mp kb az utolsó sikánnál vagy pedig ötvözni lehet a Hondát a BMW -vel vagy Seattal vagy a gumifallal.. Marha jó kis pálya ez.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 22. 23:15.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne 1 apró észrevételem:

    az uccsó sikánt elhagyva és a gyors körömet befejezve ezzel, mennyire szabályos az a kör ha olyan sebességgel érkezek meg az uccsó balos kanyarba ami után van a start-cél vonal ha a falat érintem először és aztán szelem át a start-célvonalt?

    A prek köröm nem így futottam de sok sok tizedet lehet így nyerni, de én azt mondom erre hogy szabálytalan... jó 10-ből 1 szer sikerül de olyan sebességet elehet elérni így hogy nem lehet abszolválni falazás nélkül a végét.
    adható így a kör vagy nem? Most ne álljatok neki tesztelni mert én tuti fal nélkül akarom megoldani, de tudni akarom hogy jól gondolom-e és jó lenne ha megerősítenétek.
    Igen, megerősítem, aki a palánkon fordulva szerez előnyt, az nem fér bele a fairplay-be... qual-on és prekvalon kérlek ne éljetek ezzel az eszközzel.

  4. #54
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    38
    Üzenetek
    676
    hali!

    úgy néz ki, hogy ezen a finom pályán csatlakozom hozzátok, jó kezdés lesz!

    egy kis segítséget szeretnék kérni, aki bmw-vel megy, meg tudna támogatni egy setup-al?
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  5. #55
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    lenne 1 apró észrevételem.
    az uccsó sikánt elhagyva és a gyors körömet befejezve ezzel,mennyire szabályos az a kör ha olyan sebességgel érkezek meg az uccsó balos kanyarba ami után van a start-cél vonal ha a falat érintem először és aztán szelem át a start-célvonalt?
    mindamelett a prek köröm nem így futottam de sok sok tizedet lehet így nyerni,senki ne csinálja utánam úgyse fog neki sikerülni én tudom hogy lehet,más is valszeg ráeszmélhetett,de én azt mondom erre hogy szabálytalan,jó 10-ből 1 szer sikerül de olyan sebességet elehet elérni így hogy nem lehet abszolválni falazás nélkül a végét.
    adható így a kör vagy nem?
    most ne álljatok neki tesztelni mert én tuti fal nélkül akarom megoldani de tudni akarom hogy jól gondolom-e és jó lenne ha megerősítenétek vagy fakk?természetesen a Q-ra gondolok ill a prekvalra.
    Én máshol szoktam megtámasztani a falat, igaz nem minden körben, de nekem az a középső szűk részen szokott a festék lemenni ha rossz szögben kapom el a falat.
    Ezen a pályán mind 1 szerintem úgy is roncsderbi lesz belőle.

  6. #56
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Mondjuk egy helyen elég megtámasztani és fél mp ha végigmegy az ember 1 is van benne. A többi helyen sztem nem igazán hoz inkább veszít az ember.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #57
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk egy helyen elég megtámasztani és fél mp ha végigmegy az ember 1 is van benne. A többi helyen sztem nem igazán hoz inkább veszít az ember.
    Igen sokat tudsz, gyanús vagy Te nekem


  8. #58
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Igen sokat tudsz, gyanús vagy Te nekem
    pár száz kör után..
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 27. 14:16.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #59
    Alfa és / vagy setup bubuk,

    valaki legyen szíves megkínálni egy portoi alfa settel, mert nincs pofám kérni.
    Előre is köszi!

    Má' lábrázást kapok ettől a pályától.


    Frissítés:

    Kettőt is kaptam, köszönöm Uraim!
    Remélem így már boldogulok.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 04. 27. 11:44.

  10. #60
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    hát ez egy ...

    ... szoval amugy k*rvajo a pálya, de felbír cseszni nagyon, hogy nembirok rajta értelmesen körbemenni kár hogy nincs időm rendesen begyakorolni, zsír nagyon a vonalvezetése, csak ne törném rommá mindig a kocsit

    107% -on kívül ugye B szerveren indulhatok? valami ilyesmi rémlik ... remélem lesz B szerver ...

  11. #61
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    És asszem most jön az a rész amikor a két jómadár ott elöl megy egy 57.5-öt. de akó asszem felmondok

  12. #62
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    38
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    És asszem most jön az a rész amikor a két jómadár ott elöl megy egy 57.5-öt. de akó asszem felmondok
    Én már a Ti 58-as időtöket sem nagyon tudom értelmezni

  13. #63
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    És asszem most jön az a rész amikor a két jómadár ott elöl megy egy 57.5-öt. de akó asszem felmondok
    á kizárt annyit menni,annyira össze kell már így is rakni a kört,de aprólék még van benne,még holnap megpróbálhatjuk
    talán ha lenne tét,mondjuk 1 jó öreg Jim?ehh
    úgyis minden a versenyen dől el,aszem megyek 1 biztonságit jó gyorsan
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #64
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    á kizárt annyit menni,annyira össze kell már így is rakni a kört,de aprólék még van benne,még holnap megpróbálhatjuk
    talán ha lenne tét,mondjuk 1 jó öreg Jim?ehh
    úgyis minden a versenyen dől el,aszem megyek 1 biztonságit jó gyorsan

    jahmmm Apaa kezdőődik!

    Prekvalifikációs állás, 107% : 2:06.217
    Hely Név Autó Köridő Kül. Session Időpont
    1 Fehér Zoltán BMW 320si 2009 1:57.960 Qualify 2014-04-28 21:39:29


    én a Hondába max toga Hondás idejét látom aztán annyi. Beteg idők ezek..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #65
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    jahmmm Apaa kezdőődik!

    Prekvalifikációs állás, 107% : 2:06.217
    Hely Név Autó Köridő Kül. Session Időpont
    1 Fehér Zoltán BMW 320si 2009 1:57.960 Qualify 2014-04-28 21:39:29


    én a Hondába max toga Hondás idejét látom aztán annyi. Beteg idők ezek..
    Szerintem ezek ott elöl, hárman , utat találtak valahol a falakon keresztül.
    .

  16. #66
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Mennyi lesz a versenytáv? Talán 14 kör?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #67
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Hangolódjunk!


  18. #68
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Én bízom a mezőnyben hogy észnél lesz mindenki, és legalább az első pár körben sikerül koncentrálni; Doningtonban az esőben meglepően simán indult a verseny, pedig nagyon csúszott, nagyon könnyű lett volna benézni.
    Végre megvan a nevezéshez szükséges 2:04 igaz, megismételni még nem sikerült, de annyi baj legyen, 2:05 sikerült még egyszer, azon kívül meg csak a fal.
    Viszont volt egy futam amit még élveztem is, elég mókás és élvezetes itt a falak közt kergetni egymást persze 14 körön keresztül... garantált a legnagyobb kiesési arány

  19. #69
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    garantált a legnagyobb kiesési arány
    Kérném szépen a téteket

  20. #70
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kérném szépen a téteket
    50%

    aki túl nagyot mond az veszített; az nyer, aki a legközelebb van hozzá :P

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Aki 107%-on kívül van, az ne aggódjon, a futamból természetesen nem marad ki senki, de a NEVEZÉSEKET kérlek adjátok le mindenképpen!

    Kiírásra került a körszám (2x13) és elindítottam a B szervert futam gyakorlás és Fun céljából, 15 perc kval, 15 perc futam, a qualokat kérlek ne szavazzátok át, hanem várjátok meg a csatlakozni vágyókat!

    És ami a legfontosabb, kérünk szépen mindenkit, hogy nőjön fel a feladathoz, és hogy ésszel közlekedjetek a pályán: a kanyarokban és különböző helyzetekben hagyjatok némi biztonsági tartalékot, inkább többet mint kevesebbet, kalkuláljátok bele mindig a többiek mozgását, számítsatok a rosszabb verziókra is és baleset esetén ne fokozzátok a bajt! Senkitől nem várjuk el, hogy ESC-et nyomjon, de azt igen, hogy ne rontson tovább a helyzeten, inkább tapossa a féket és maradjon egy helyben, mint hogy félreérhető módon mozogjon a pályán! Aki pedig látja, hogy előtte tömörülés, vagy baleset van, az vegyen vissza és tegyen meg minden tőle telhetőt azért, hogy az egész mezőny biztonsággal megússza helyzetet!

    Köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 30. 00:08.

  22. #72
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Pont ezt hagyja ki a TV? .) áhhhh Hát a bmw -k fenekétől luf@szt nem látni . Vagy le kell maradni a sikánnál vagy keresni kell valami behajló ágat a többinél ,hogy mi merre. Kelleni fog a fun futam holnap ,mert különben annyi vas lesz a pályán jönnek bodzát szedni..

    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Hangolódjunk!

    Ez Sonoma utáni 50 fős erezd el a hajamra emlékeztet. Bár ott ennyi idő nem kellett ,hogy lebontsuk a pályát
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 30. 00:37.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #73
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    én a Hondába max toga Hondás idejét látom aztán annyi. Beteg idők ezek..
    a honda is 58as, írtam is privátban asszem hogy két órát raktam bele köbö. Zoli keményet jött, 57.8ig számoltam a szektorokat, de már nem volt energiám ujra nekilendülni, főleg ugy h mentem tegnap este egyetkettőt tömegben és rájöttem h annyira komolyan nem kell készülni a futamra, mert onnantól utas vagy te is ha hibázik előtted valaki szal fifti-fifti.
    Any Given Sunday!

  24. #74
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    a honda is 58as, írtam is privátban asszem hogy két órát raktam bele köbö. Zoli keményet jött, 57.8ig számoltam a szektorokat, de már nem volt energiám ujra nekilendülni, főleg ugy h mentem tegnap este egyetkettőt tömegben és rájöttem h annyira komolyan nem kell készülni a futamra, mert onnantól utas vagy te is ha hibázik előtted valaki szal fifti-fifti.
    jahhmmm én a prekisre gondoltam az 59.2 -re. De ahhoz is gyűrni kellett volna napokat. Sőt! Tegnap én is rájöttem mikor Kristóffal mentünk pár kört, hogy itt inkább disznó urat kell az asztal alá pakolni. . Konkrétan semmit nem láttam, ha közel mentem hozzá. De még a féktávokat sem pontosan.. Hát majd lesz valami. Bár engem szivatnak ,mert mindig masters verseny előtt jön rám a dögrovás. Most épp a tüdőgyuszi újult ki. Tegnap felmentem kipróbálni,de nem mondanám jól esett. Erre a pályára pedig max. koncentráció kell. Nahh majd lesz valami. Olyan még sosem volt , hogy sehogysem volt. / beteg az avatar /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #75
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Sziasztok!

    Este én altatom a gyereket. Ha fél kilencig elalszik, idulhatok utolsó helyről?

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •