Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (166 összesen)

Téma: HTCM7 - Porto

  1. #101
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    bocsesz Yaka, nem lett volna szívem elmenni, szerencsére nem jött hátulról senki.
    Semmi probléma, korrekt volt, hogy bevártál, thx...amúgy is darabokba voltam, így nem láttam értelmét, hogy menjek tovább előtted...elég volt magamra figyelni, nem kellett még más is
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #102
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    "A"
    Q:21 Nem futottam meg a prequali-s időmet, de hát üsse kavics.
    R1: Biztonsági rajt, és minden úgy történt ahogy elterveztem, csak azon imádkoztam, hogy ne hibázzak végzeteset, sikerült behoznom a 11-ik helyre. Kánaán.
    R2: Gondoltam megismétlem az első verseny biztonsági rajtját, de csak T1-ig sikerült, jött Söri, és szépen beleforgatott a falba, sokan elmentek, de sajnos az utolsó két három társ belémrongyolt, futómű kuka, de gondoltam, megpróbálkozom végigmenni, lesz ami lesz, ismét bejött. Sikerült végigmenni félreálló kormánnyal. P12.
    Sose legyen rosszabb.
    .

  3. #103
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Hirtelen nem is tudom mit irjak.

    [...]

    Második futamon emiatt az első helyről indultam, már előre féltem mi lesz. A rajtnál Varga Peti gyönyörüen elment, viszont nagyon elnézte az egyik kanyart, elment egyenesen, visszavettem az első helyet. Na ez pont az első kör végéig tartott, ahol fékeztem a sikán miatt, erre Farkas Tamás hátúlról belémjött és nemes egyszerüséggel betolt teljesen a boxutca bejáratába. Mire nagy nehezen vissza tudtam tolatni a pályára, hetedik hely. Aztán a harmadik körben eldobtam az autót, totálkár.

    Tisztelt VB. Én meg fogom óvni Farkas Tamás cselekedetét is, de ettől visszajön az első helyem??? Amiért ha nem lök ki, még talán eséllyel harcolhattam volna először igazából itt a ligában. Vagy ha ő igy ezek után megnyeri a futamot, akkor az egy becsületes győzelem lesz???

    Kezd Farkas Tamásból elegem lenni, nagyon agresszivan versenyez és ez már nem az első ilyen megmozdulása. Ezen a pályán tényleg nem értem miért kell az ember fenekébe loholni és az első adandó alkalommal egyszerüen kitenni a pályáról.
    Ez már rég nem a korrekt versenyzésről szól ami itt megy.

    ...
    Meg kell cáfoljalak, Farkas Tamás az egész első versenyen (a legutolsó kört kivéve), tehát 12 körön keresztül a nyakamon loholt egyetlen agresszív kocc nélkül, borzasztóan leizzadtam, és hibázgattam is a nyomás alatt, mert kicsivel jobb volt a versenytempója, de nem volt túl agresszív, sem meggondolatlan.

    Láttam tisztes távolból a ti eseteteket is, én biztos vagyok benne, hogy nem szándékos volt. (ettől függetlenül persze jogos ha óvsz, én ezzel egyetértek, csak azér' ennyire nem látom szörnyűnek Farkas Tomi versenyzését)

    Beszámoló (B):

    Q: óriási PB, nem is tudom hogy sikerült, igazábol összevissza nyaltam a falakat, de ráéreztem pár kanyarra ami eddig nem akart összejönni, folyamatosan jöttek a tizedek, és mentem egy olyan kört, amiről magam se hittem, hogy bennem van, így ha jól láttam 11 ezreddel Tömöl Tomi mögött a 2. helyen végeztem, jó rajtpozi, főleg egy ilyen pályán, ahol az egyetlen út az előre, ezért még jobban örültem, nem akartam tömegben lenni.

    R1:
    Bassssszuuus a toyotán nem világít a féklámpa! Legalábbis ez volt az első élményem az első kanyarban, mert nem ott világít, ahol vártam, és kva halványan
    Az első kanyaros féklámpás eset miatt kisebb korrigálásokra kényszerülve a 4. helyre csúsztam vissza, Lányi Tomi nagyon jó rajttal az élre állt és még Marton István ment el mellettem. Istvánt a hosszú egyenesben rögtön vissza is előztem, kihasználva az éppencsak jobb kigyorsításom, és egy nagyon bátor féktávot véve befértem a sikánban. Követett Farkas Tomi is. Innentől a verseny arról szólt, hogy Farkas Tomit magam mögött tartsam, gyorsabb lett volna, de sikerült kivédenem minden apróbb hibám utáni kísérletét. A verseny végére ő jobban elfogyott, elkezdett lemaradozni, és jött mögötte Rezső, aki valahol meg is előzte, így az utolsó körre már Rezsővel a nyakamon érkeztem. Hosszú egyenes sikánja előtt majdnem bebújt, nagyon komoly féktávra volt szükségem a védekezéshez, kopott gumin. A hosszú egyenes utáni balosban elkaptam a gumit, így volt fél köröm elálló kormánnyal, de 2. hely befutó, eddigi legjobbam

    R2: 7. helyről, előttem azok akik leakartak tolni, mögöttem a végtelenül gyors Tömöl Tomi.
    Jó rajtot fogtam, tapadtam Rezsőre, majd ő korábban fékezett, szerencsésen elfordultam az első kanyarban, 5. hely, majd Németh Mihály mellé érkezve ő sem sokat kakaskodott 4. helyen száguldottam végig a hosszú egyenest. Előttem Farkas Tomi, az előző verseny emlékével eszembe se jutott, hogy utol akarjam érni, úgy is gyorsabb. Egy kiegyenesítés az első helyen majd egy kis affér Tomi és Zsolti közt, ölemben a 2. hely.
    Saját tempóban körözgettem. Tömöl Tomi valami rakétákat szerelhetett a Toyotára, elképesztő tempóval egyszercsak utolért, és el is ment, esélyem se volt ellenállni. Annyira futotta, hogy megnézzem hol a féklámpája, így már tudom legközelebb hol nézzem
    Mögötte jött Rezső. Ő is gyorsabb volt, kinézett egy előző versenyhez hasonló vértizzasztó védekezés, de másképp alakult. Utolértük Illés Andrást, és a lekörözéssel bajlódva elment mellettem Rezső.
    Annyi baj legyen, ezen nem húztam fel magam, bár korábban is elengedhetett volna, mindegy.
    Rezső hibázott a sikánban még ugyanebben a körben, ezután légüres térben saját tempóban gumikímélő módban köröztem végig, majd utolsó két körben kezdtem közeledni Farkas Tomira, de utol nem értem. 3. hely. Összesítve is az eddigi legjobbam

    Összegezve köszönöm mindenkinek a versenyt, hatalmas élmény volt, nagyon jó volt, mindenki korrekt volt, még több ilyet!!
    (Érdemes lenne közvetítést készíteni ezekről! Ha kell szívesen kiírom a jelentősebb momentumokat.)

  4. #104
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    B szerver

    Q: Prequal időt sikerült megfutni, P11

    R1: Két BMW volt mögöttem, így semmi jóra nem számítottam Rajt után vesztettem 1-2 helyet, az első kanyarban megtartott buliból karcolásokkal megúsztam. Jött a második szektor elején lévő sikán, látom, hogy Molnár Laci a bebújik Gyuri bácsi mellé, persze csatt. Előttük is volt csatt, így 4-5 autó állt a sikánnál. Lassítok, volt hely, gondoltam szépen kikerülöm őket, erre Illés András hátulról belém csapódik és beletol a már ott parkoló autókba. Na nembaj menjünk tovább, bár a felfüggesztés reccs. Még mindig az első körben járunk amikor Varga Péter utolér. Bebújt mellém a és kicsit lökve rajtam megelőzött. Semmi gond van korlát, majd az megfog. Következő körben sikerült keresztbe állnom, vagy a sok csatt nem tett jót az autónak, vagy én voltam béna. Holazescholazesc, de sajna mire megnyomtam arra Gősi Gergő belém jött. Sajnálom Gergő!

    R2. Utolsó előtti rajthely, szerettem volna végigmenni, így biztonsági rajtot vettem. Hát jól tettem. Az utolsó sikán előtt rengeteg autó, lassítok, de szerencsére az ideális ív szabad szépen átcsorog a mezőny. Vagy mégsem, mert Illés András betolat a sikán bejáratához, pont nekem, hátulról meg még valaki belém. Felfüggesztés megint szevasz. Tovább tudtam menni, kicsit szenvedtem az autóval. Marton István üldözött végig 2 másodpercen belül. Ezúton is köszönöm neki a korrekt hozzáállást remélem én se csináltam semmi sportszerűtlent. Végén még sikerült a küszködő Lányi Tomi mellett elmenni így a vége P5.

    Hát nem ez lesz a kedvenc pályám.

    Ja és Tömöl Tominak grat a kettős győzelemért!

  5. #105
    Rácz Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 16.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    58
    (A)Kvali: Sikerült PB-t mennem, most legalább nem kellett az első körökben előzgetnem.

    R1: Jó rajt, de nem zártam le teljesen a belső ívet, Balogh Tamás el is ment, majd Sörös beszúrt és majdnem a gumifalba terelt. Első sikán előtt olyan biztonságit fékeztek előttem, hogy simán visszaszereztem a két pozíciót. Aztán a sikán kijáratától toltak a balosig, meg sem mertem mozdítani a kormányt, annyira cikázott mögöttem a BMW. Jött a féktáv és nagy csattanás. Hátranézek, Sörös..... T1 után meg sem lepődtem. Elkezdtem tolatni, mögöttem Balogh Tamás volt. Elnézést Tamás, hogy beléd tolattam, de nem is hittem, hogy te is sz*pó ágra kerültél. Aztán még elém is tolatott Sörös és mivel jobban nem tudtam eltekerni már a kormányt így visszatoltam a gumifalba. Rossz felfüggesztéssel végül P12-re behoztam.

    R2: Készültem T1-re, mert tudtam, ha nem rajtolom le Bartha Zsoltit, akkor nem lesz mögöttem egy élő pajzs Sörös Gábor ellen. Kijáraton hátranéztem, és pont az előlem rajtoló Zsoltit forgatta falba. Aztán az első kör második szektorában falba álltak, pont előttem. ->suspension problem. Végül az egész verseny a spórolásról szólt. P6

  6. #106
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    "A" szerver

    Q: Sikerült majdnem megfutnom a prekvalis körömet, pár századdal maradtam csak el tőle. 13. hely

    R1: Sikerült megúszni a baleseteket, a sikánokat nagyon elóvatoskodtam, de gondoltam valahogy be kell érni, nem szabad túltolni. Bartha Zsolt néha követett néha már-már aggasztóan közel került, de szerencsére a vége felé egy kis előnyt sikerült összeszednem. 10. hely

    R2: Rajt után Nagy Zsolt és Rácz Dani csatázott kicsit, T1 után mögöttem lett egy kis hely, Bartha Zsoltot forgatták meg. Az első sikán sikerült úgy elrontani ahogy eddig soha. Pont útban voltam, elnézés mindenkitől aki feltartottam, és egyúttal köszönöm hogy mindenki figyelt és nem rongyoltak belém . Ugyanebben a körben 2 kollega is keresztbe állt. Sajna nem tudtam elkerülni Horváth Márk hátsóját, bár szerencsémre nem akadtam fel, a mögöttem lévők viszont felakadtak ha jól láttam, egy pár másodpercig "megállt az élet". Ezek után már csak magányosan autóztam, előttem 5-6 másodpercre volt Rácz Dani, mögöttem Holovatti Zoltán jött, meg is jött rám szépen, de szerencsére leszakadt egy kis idő után, és Sörivel csatázgatott ha minden igaz. Vége: 7. hely


  7. #107
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Sörös Gábor a teljes nevem Rácz úr. Biztonságit fékeztünk ? Hát barátom.. így is fel lehet fogni végül is. A biztonsági fékezést ,meg amit utána műveltél meg majd eldönti a VB. /eléd tolattam ? beszarok.. /A T1 -et meg jól nézd meg aztán szorozd be 3 -al és te úgy esel be a kanyarokba általában és fordulsz el embereken ,de koppanásig nem ahogy én. Csak velem vagy 5x történt meg. Bár nálam az sem fér bele. .

    Dani egyet ígérhetek. Nálam a T1 nem volt szándékos ,de amit Te csináltál nem először az volt. Szóval megígérem neked itt ,hogy a sportszerűség keretein belül, ha te kerülsz a közelembe olyan felfogással fogok menni Veled szemben ,mint te. Csak , hogy kerek legyen a dolog.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 30. 23:59.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #108
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Meg kell cáfoljalak, Farkas Tamás az egész első versenyen (a legutolsó kört kivéve), tehát 12 körön keresztül a nyakamon loholt egyetlen agresszív kocc nélkül, borzasztóan leizzadtam, és hibázgattam is a nyomás alatt, mert kicsivel jobb volt a versenytempója, de nem volt túl agresszív, sem meggondolatlan.

    Láttam tisztes távolból a ti eseteteket is, én biztos vagyok benne, hogy nem szándékos volt. (ettől függetlenül persze jogos ha óvsz, én ezzel egyetértek, csak azér' ennyire nem látom szörnyűnek Farkas Tomi versenyzését)
    Én végtelenül örülök hogy az első versenyen olyan korrekt volt. Nekem bizony az első körben mire kilökött már két kocc is összejött. Bár biztos én vagyok a hibás, ha vannak mögöttem túl óvatosan fékezek, ezt már előzőleg is megkaptam egyszer. Én nem tudom hogy szándékos volt-e vagy sem, majd visszanézem a replayt, de azt tudom hogy konkrétan majdnem a boxutcába belökött olyan tempóval jött belém hátúlról. Álltam a féken és álló kerekekkel csúsztam előre. Valamint még egyet tudok, hogy mindig a hátul jövőnek kell jobban figyelnie.

    Mindegy, ezt a versenyt eredetileg is eldobósnak szántam, csak azért indultam el rajta hogy a BUÁ-mat letöltsem. Az megvolt, tehát az egész elérte a célját. A többi meg úgyis csak az én hasfájásom. Majd mindjárt megkapom valakitől hogy minek kell állandóan sirni-rini.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #109
    Farkas Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Győrújbarát
    Üzenetek
    29
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Hirtelen nem is tudom mit irjak.

    Mivel BUÁm volt, nem erőltettem meg magam a qualin, inkább a végéről akartam indulni. Az első körben letudtam, utána mentem a mezőny után. Egész szépen sikerült fölzárkóznom, főleg mert páran kiestek baleset miatt.
    Viszont Sass Norbi rontott előttem, megpróbáltam elmenni mellette, erre Prill Bélám úgy nekem jött hátúlról fékezés nélkül, hogy teljesen keresztbeforditott a pályán. Ráadásul nem fékezett mikor látta hogy nekemjön, hanem nyomta tovább, ezért is fordultam keresztbe. Mire sikerült visszafordulnom, megint mindenki elment mellettem. Természetesen meg fogom óvni. Utána megint sikerült kicsit előzgetnem, nyolcadik hely.

    Második futamon emiatt az első helyről indultam, már előre féltem mi lesz. A rajtnál Varga Peti gyönyörüen elment, viszont nagyon elnézte az egyik kanyart, elment egyenesen, visszavettem az első helyet. Na ez pont az első kör végéig tartott, ahol fékeztem a sikán miatt, erre Farkas Tamás hátúlról belémjött és nemes egyszerüséggel betolt teljesen a boxutca bejáratába. Mire nagy nehezen vissza tudtam tolatni a pályára, hetedik hely. Aztán a harmadik körben eldobtam az autót, totálkár.

    Tisztelt VB. Én meg fogom óvni Farkas Tamás cselekedetét is, de ettől visszajön az első helyem??? Amiért ha nem lök ki, még talán eséllyel harcolhattam volna először igazából itt a ligában. Vagy ha ő igy ezek után megnyeri a futamot, akkor az egy becsületes győzelem lesz???

    Kezd Farkas Tamásból elegem lenni, nagyon agresszivan versenyez és ez már nem az első ilyen megmozdulása. Ezen a pályán tényleg nem értem miért kell az ember fenekébe loholni és az első adandó alkalommal egyszerüen kitenni a pályáról.
    Ez már rég nem a korrekt versenyzésről szól ami itt megy.

    Mindegy, a cél megvolt, a BUÁ-mat letöltöttem, az óvások mennek és még valami kicsi pontot is hoztam a csapatnak. Ami sajnos ennyi maradt, mert Fári Danit meg még az első futamon ledobta a net.

    Még egy dolog, két perccel verseny kezdés előtt értem haza, automatikusan az egyes szerverre jelentkeztem fel, de mikor fent voltam akkor jöttem rá, hogy már a versenyszerver megy. Emiatt gyorsan le is léptem, remélem senkit nem zavartam meg a fellépésben. Ha igen, elnézést kérek érte, kicsit meg voltam kavarodva.
    Bocsánat, nem volt szándékos. Nem néztem el a féktávot, korábban is fékeztem mert úgy láttam, hogy az autód a sikán előtti jobbos kanyarban kicsit megcsúszott, de sajnos így is sikerült sajnos hátulról megtolni...

    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Kezd Farkas Tamásból elegem lenni, nagyon agresszivan versenyez és ez már nem az első ilyen megmozdulása. Ezen a pályán tényleg nem értem miért kell az ember fenekébe loholni és az első adandó alkalommal egyszerüen kitenni a pályáról.
    Ez már rég nem a korrekt versenyzésről szól ami itt megy.
    Lehet kicsit néha agresszívabban versenyzem, de én nem érzem azt, hogy ne lennék korrekt.

  10. #110
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    Többen szeretnék küldeni a Bikinitől az:
    http://youtu.be/al1NpwskOXo?t=15s

  11. #111
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Peti83 írta Hozzászólás megtekintése
    Többen szeretnék küldeni a Bikinitől az:
    http://youtu.be/al1NpwskOXo?t=15s
    Közeli helyeken is jöhet :-)

  12. #112
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver


    R2. Utolsó előtti rajthely, szerettem volna végigmenni, így biztonsági rajtot vettem. Hát jól tettem. Az utolsó sikán előtt rengeteg autó, lassítok, de szerencsére az ideális ív szabad szépen átcsorog a mezőny. Vagy mégsem, mert Illés András betolat a sikán bejáratához, pont nekem, hátulról meg még valaki belém. Felfüggesztés megint szevasz. Tovább tudtam menni, kicsit szenvedtem az autóval. Marton István üldözött végig 2 másodpercen belül. Ezúton is köszönöm neki a korrekt hozzáállást remélem én se csináltam semmi sportszerűtlent. Végén még sikerült a küszködő Lányi Tomi mellett elmenni így a vége P5.

    Hát nem ez lesz a kedvenc pályám.

    Ja és Tömöl Tominak grat a kettős győzelemért!
    Szia!

    Minden OK volt, nem is mertelek nagyon támadni, mert a te baleseted előtt nekem is volt egy (megröptettek, mint a sárkányt), így az autó elég gatya lett. Minden kanyarban féltem. 1x-2x közel voltam hozzád, de nem eléggé, aztán már gumim sem volt a végére. Amúgy asszem pont Lányi Tomi vágódott nekem a falról.

  13. #113
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Dani: vagy szedjél be valami nyugtatót, vagy nem tudom, de amit kicsúszás után műveltél...
    Kicsúszás??! Féktávon szinte fékezés nélkül telibe belerongyoltál Daniba. Kitorpedóztad a 7ik helyről, egészen a 21ikre. És TE vagy felháborodva, hogy nem őrzi meg nyugalmát?





    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval megígérem neked itt ,hogy a sportszerűség keretein belül, ha te kerülsz a közelembe olyan felfogással fogok menni Veled szemben ,mint te. Csak , hogy kerek legyen a dolog.

    Söri, hogy kerek legyen a dolog, a két futamon, 4 incidensben kb. 7 ember versenyét tetted tönkre már az első körben, amiért hátraesve, vagy leamortizált autókkal kellett a teljes távot megtenniük. Nem megyek jobban bele, akit érdekel visszanézheti mindkét versenyen az első körödet. Ilyenkor lenne illő csendben maradni, nem pedig másokra mutogatni és főleg nem fenyegetni, hogy, ha majd legközelebb a közeledbe kerül, akkor felveszed az ő stílusát. Meg amúgy sem értem mit akarsz törleszteni Danin, amikor most is te mentél neki kétszer... 100%ban a te hibádból, két rendesen elmért féktávval. Mindkét ütközés után csak centiken múlt, hogy nem kellett ott feladnia a futamot.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 05. 01. 03:39.

  14. #114
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Korcsmáros György sajnálom a T1-ben történteket, természetesen óvóm magam.

    Bármennyire is szeretem ezt a pályát most nem sikerült agyban összeállni, nem is mentem sokáig...
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #115
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsúszás??! Féktávon szinte fékezés nélkül telibe belerongyoltál Daniba. Kitorpedóztad a 7ik helyről, egészen a 21ikre. És TE vagy felháborodva, hogy nem őrzi meg nyugalmát?








    Söri, hogy kerek legyen a dolog, a két futamon, 4 incidensben kb. 7 ember versenyét tetted tönkre már az első körben, amiért hátraesve, vagy leamortizált autókkal kellett a teljes távot megtenniük. Nem megyek jobban bele, akit érdekel visszanézheti mindkét versenyen az első körödet. Ilyenkor lenne illő csendben maradni, nem pedig másokra mutogatni és főleg nem fenyegetni, hogy, ha majd legközelebb a közeledbe kerül, akkor felveszed az ő stílusát. Meg amúgy sem értem mit akarsz törleszteni Danin, amikor most is te mentél neki kétszer... 100%ban a te hibádból, két rendesen elmért féktávval. Mindkét ütközés után csak centiken múlt, hogy nem kellett ott feladnia a futamot.

    Kicsúszás: h telibedurrantom hátulról utána mit csinál? Lesétál a pályáról?
    Huszi neked nem is kell érteni, hogy én mit NEM törleszteni akarok, / nekem a törlesztés eszembe sem jutott / hanem azt írtam, hogy sportszerű keretek között olyan stílusban megyek, mint ő ennyi. A többi hagyjuk inkább. Előbb írtam egy hosszabb kommentet ,de meghalt épp a fórum. A lényege az volt. El lehet qni dolgokat, lehet hibázni , én is sokszor elcseszek dolgokat / különböző okok miatt /, de senkit nem jogosít fel az arra, hogy direkt nekimenjen a másiknak. Szomorúan olvasom, hogy ez neked normális. / bár már kaptam belőle ízelítőt /A most is-t sem értem, de nem is akarom megmondom őszintén. 2 komolyabb incidensre emlékszem nem 4-re ect..ect.. Sehol nem írtam ,hogy nem voltam hibás. Elég egyoldalúan látod a dolgokat vagy akartad ellenben már másik két emberrel. Köszönöm az észrevételedet és megtisztelsz, hogy már így sokadjára tudsz elemezni engem vagy a futamomat. De ha lehet lemondanék róla. Csak ,hogy kerek legyen a dolog..
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 05. 01. 09:38.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #116
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ,de senkit nem jogosít fel az arra, hogy direkt nekimenjen a másiknak. Szomorúan olvasom, hogy ez neked normális.
    Ilyet te sehol sem olvastál, hogy ez nekem normális.

  17. #117
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyet te sehol sem olvastál, hogy ez nekem normális.
    Na ezt gyorsan hagyjátok abba, ez azért kicsit több összetevős műsor....azért Dani "szépnek minősített bebújására" lehet Tomcy is harapott, azért cikázott mögötte mint a h*lyegyerek..én pontosan ugyanígy reagáltam volna ha ezt ott valaki eljátszotta volna velem ebben a formában, még féktávon le is kóccolom, csak hogy érezze a törődést...és azt tegyük hozzá hogy részben ez a műsor is okozhatta, hogy Söri megtolta őt vagy őket...de meg kell óvni és majd a VB eldönti, nem lesz olyan könnyű dolguk de elég szigorúak és tuti, hogy az illetékes kapni fog nem félek....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #118
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Yepp. Dani beesése Tomcy mellé csúnya volt és csak Tomcyn múlt, hogy nem lett tömegbaleset meg torlódás a sikánban. Sörit ott jogosan fékezte ki mert ő tényleg sokkal hamarabb fékezett, de Tomcy nagyon messze volt előttük, oda már nem illett beengedni a kocsit.

  19. #119
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki pedig már Watkins után is le..szott, hogy mikor kimész stop and go-ra nem kell semmit sem megerősiteni mikor felugrik az ablak. Csak beállsz a boxodba és indulsz is.Ennyi. Az ablak maradhat fent. A felugró ablak megerősítésével épp a stop and go elhalasztását erősíted meg.
    nem fogok menni többet vagyis remélem de kösz a tanácsotgyakni kéne ezeket a rajtokat valamiért nem akarnak össze állni fejben pedig nem volt sose szokásom a kiugrálás persze nem szándékosan csinálom csak jönnek ezek a baromságok így belőlem néha,már az első futamon is majdnem kipattantam,a 2. at elcsesztem mert azt hittem nincs még fokozatban azt ráengedtem a kupit jobban mint kelett volna,Nordra nem lesz gond ezzel,végül is 1 pocsék napom volt a tegnapi amúgy is.
    egyébként többet vártam volna tőletek az első futamon Toga is csak az első körben merészkedett,hu a rajt az kemény volt remélem nem buzultam persze többet kockáztattam lehet mint ti a sikánban,kár a 2. futamért pedig megzavartalak volna benneteket az hót ziher
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #120
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    37
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    egyébként többet vártam volna tőletek az első futamon Toga is csak az első körben merészkedett,hu a rajt az kemény volt remélem nem buzultam persze többet kockáztattam lehet mint ti a sikánban,kár a 2. futamért pedig megzavartalak volna benneteket az hót ziher
    Túl óvatosra vettem a sikánokat és emiatt kiestem a ritmusból. 2szer majdnem ott is maradtam. A doningtoni kimaradt futam után most nagyon nem jött volna jól még egy nullázás, csak be akartam tolni. De úgyse tudtam volna veletek versenyezni, gyorsabbak voltatok. R2őn meg hiába volt kicsit jobb a tempóm, mint az előttem levőknek, erős kockázatot kellett volna vállalni 1-1 előzési kísérlethez is. És ez most nem az a futam volt.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 05. 01. 16:25.

  21. #121
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Huszi egyrészt ,ha te nem háborodnál fel ,akkor abból nekem az következik hogy neked az normális. Ha nem így van csak jó. Másik része nem csak Tomcyn múlt ,mert én nem véletlenül nem mentem be Dani elé balra elé ,mert láttam, ahogy jött mögöttem még a lámpát is felkapcsolva, hogy majd most.. 100 m-el fékeztem korábban ,mint szoktam kb. A hadd menjen kategória volt. Mert kényelmesen bemehettem volna elég és picit rálegyezek a fékre hogy fékezni fogok ,majd fékezek ,csak kb 90 % volt a falban kötünk ki. Ezért engedtem el. Szóval a csak elég hiányos. Nade részemről befe. Már többet foglalkoztunk vele mint amit érdemel.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #122
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    791
    Én még annyit füznék ehhez a futamhoz, hogy nem tudom mennyire tünt fel neked Farkas Tamás, de igyekeztem úgy menni, hogy ha elférsz valahol mellettem, el is tudjál. Nem érzem azt hogy kötelező lett volna téged elengednem bárhol is. Viszont én az túl agressziv versenyzésnek tartom, ha egy ilyen pályán valaki folyamatosan úgy megy a másik után, hogy szinte minden méteren ráesik teljesen és próbál tolakodva előzni ott is, ahol nincs is rá lehetőség. Hidd el ha vártál volna egy kicsit, simán elengedtelek volna mert gyorsabb vagy mint én, ezáltal nekem se ment volna a kukába a versenyem és te is örülhettél volna hogy megelőztél.

    De én utoljára irtam le ebben a fórumban a véleményemet, mert mindig kiderül számomra hogy én vagyok túl óvatos, én vagyok túlságosan szabálytisztelő, én problémázok a dolgokon, nagyjából mindenki másnak jó minden úgy ahogy van. Feltéve ha mondjuk rólam van szó.

    Tudomásul vettem hogy szél ellen nincs értelme ........, mert én leszek a végén vizes.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #123
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Q: Zsírúl összeállt, nemtudom mitől egy pejvajó kör. P5
    R1: Sima rajt, sima folytatás, végülis Yaka volt mögöttem végig egészen egy hibájáig, gyorsabb lett volna, dehát ezen a pályán ez nem sokat ér
    Kissebb koccokkal, még a futóművet sem mondták be vagy ilyesmi, sikerült végigmenni 13 kört. Yessz. P4
    R2: Rajtnál tán egy hondát előztem csak, azis remek pozició. Huszi kezdett megdolgoztatni hátulról, de egyszer pont lemaradt, és simán vehettem volna be az utolsó sikánost. Durr, megijedtem mitörtént. Kb mint az igazi pilóták Nemvártam ,mert óvatosan is vettem, talán ezis volt a baj, hogyha lassabban mész akkoris másképp kell az ívet venni, meg kopó gumikkal is. Kuka. Sajna megint sajátkezűleg dobtam el sokat...

    Nembírtam megállni, énis megnéztem a vitatott esetet. Odáig sztem tiszta hogy az elején Dani túlmerész, a végén meg Söri nyomja meg a sort, de a közepén a Tomcy cikázás semmiképp sem szép, és nem a nyugodt körülményeket teremti meg a féktáv-féksáv megtalálásához.

    Hubert Péter. Már máskor is a leges legvégén csatlakoztál a rajtrácsra, és amiatt kaphat az ember kék zászlót, meg fals sorrendet az első körben (ígyjártam multkor). Most meg üres maradt a rajtrácsod (késöbb láttam hogy leghátulra rakott ki valakire), ez is megtud zavarni mert azt gondolhatom hogy vmiért nem látom a skinedet, nem töltődött be rendesen, láthatatlan vagy (woodoo). Megoldás: 10mp-el a rajt megkezdése elött állj ki légyszives a rajtrácsra. Ezilyen bug.

  24. #124
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    B

    Q: Pb, jobbat mentem mint prekvalon.

    R1:Óvatos rajt,Igyekszem a mögöttemlévő öreg versenyzőt elengedni,okosan a belső palánkon maradunk,végig autózunk,sikánra figyelünk.
    Ezzel sikerült a harmadik helyet megszerezni.

    R2:Óvatos rajt,autózás,versenytárssal igényes csata,majd valaki a gumifalat heccböl kiöntötte betonnal a célegyenes sikánjában....
    Egy kör felfüggesztés nélkül,versenytársak nem kis rémületére,ahogy füstölve,és szikrázva megyek a falat kihasználva a kanyarokban,és az egyenesben. ( mi az az ESC? )
    Patentmódon javítottak a boxban,és ez elégvolt az előkelő kilencedik helyre.

    Tőmondatokban ennyi.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  25. #125
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver

    Ja és Tömöl Tominak grat a kettős győzelemért!
    Kösz srácok! Lehetséges, hogy a kis totyogónak bejött ez a pálya. Nekem mindenképp.
    Viszont továbbra is nagyon bizonytalannak érzem ezt a kocsit; mondjuk első kerekest nagyon vezetni se tudok, setup-olni meg még inkább. Eddig bármit állítottam rajta, néha teljesen kiszámíthatatlan módon képes volt magát eldobnia és nem tudom eldönteni, hogy maga a játék ilyen vagy a Toyota. Feltételezem azért nem hiába választotta senki sem...

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •