Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 7 8 9 10 11
Találatok: 251 - 253 (253 összesen)

Téma: HTCM7 - Donington 1H

  1. #251
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Zsííír! überjó lett! Na ugye, hogy voltak izgalmak Végignéztem. Csak így tovább!

    A futam közben gondokodtam el a B szerveres pontozáson, amikor még nem is láttam az újításod. Arra gondoltam, hogy úgy lehetne B listát készíteni, hogy aki adott futamon A szerveren indul, az adott futam B első helyezettjének pontjait kapja. (Ez ugyebár változó az A szerver utolsó értékelhető eredményétől függően.) Igaz, így aki 1-2 futamra csúszik csak le B-re, az nyilván torony magasan vezetné a listát. Viszont akik 1-2 futamra férnek be az A szerverre, nem csúsznának le emiatt a listán. Apró jelzés értékkel lehetne húzni egy vastagabb vonalat a listába az utolsó olyan után, aki indult A szerveren is. Illetve egy olyan információt is be lehetsze szúrni, hogy hány A és hány B futamon idult az illető. Ha túl bonyolultnak tűnik szívesen segítek a táblázatok elkészítésében, ha támogatod az ötletet. (...és ha nem vagy profi táblázatkezelő, mert akkor csak hátráztatnálak, én ugyanis nem vagyok az )
    Kedves Tibi!

    Szerintem ne variáljuk a dolgot én nem akarom bele keverni az "A" szervereseket mert akkor még bonyolultabb lenne dolog ez csak a "B" és "C" szerveren szerezett pontokat mutatja és igazából nem igazán akarok ezzel kavarni, mert Szabiéknak amúgy sem teszik ez a különválasztós dolog mivel hivatalosan olyan mintha egy szerveren mennénk csak fizikailag nem férünk be együtt 60-an egy versenyre. A Mastersnek van egy frankó szép ponttáblázata amin lehet látni ki hány pontot szerzet az "A" ill. "B" szerveren ez csak egy külön egyéni dolog ami az én fejemből pattant ki. a másik ami miatt nem akarom belekeverni az "A"-kat mert akkor lenne így a "B" -seknek is egy abszolút bajnoka aki csak a "B"-sek között indult szóval lehetne látni ki az aki ott a legjobban teljesített. Tehát a pontszámítást nem akarom megváltoztatni hiszen ez egy jó bevált számsor ami mióta ki lett bővitve 60 főre a pontszerzők tábora azóta van értelme ezzel foglalkozni hiszen sokan szereznek ponto(t(kat).

    A másik mielőtt félre értenénk egymást ez nem egy táblázat amit excelben csináltam mert az nem nézne ki jól. Nem lehet szerkeszteni átírni a pontokat ezért is tartott ilyen sokáig hogy bevezettem. PhotoShoppal készült és nem kevés munkaóra van benne hogy így nézzen ki. Sajnos plussz dolgokat már nem tudok belerakni mert nincs hova lesz még pár újítás benne de így marad ahogy van mert ennyire vagyok képes és még ennyi belefér.







  2. #252
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Értem, rendben!

    Látom ez Tominak is szöget ütött a fejébe, hogy aki egy-egy jól sikerült prequallal bejut A-ra, az hátrányt szenved ezen a listán. A fő probléma itt ugye az, hogy nincs olyan hogy "A szerveres pilóta" meg "B szerveres". Pontosabban van egy réteg, aki itt is ott is megfordul néha.

    Photoshoppal ez tényleg macerás lehet minden elismerésem a kitartásodért Ja és a lényeg, a közvetítések, ponttáblázattal vagy anélkül, ha ilyenek lesznek mint ez meg Imola volt, akkor egy szava nem lehet ellene senkinek szerintem!! (Watkinst nem láttam azér' nem írom)

  3. #253
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Többszöri visszanézés után úgy döntöttem, hogy a mai naptól a Donington-i videót eltávolítom a videók közül ezért mától nem látható, elérhető. Én is úgy éreztem, hogy sok hiba és ez a "magamozás" sem kellett bele ezért döntöttem a törlés mellett. Elnézést kérek, hogy ilyet kiadtam a kezeim közül, de utólag visszanézve egy elégé összecsapott dolog lett belőle, sajnos az időhiány nagyon rányomja a bélyegét a dolgokra. De. Valószínűleg még egyszer újra forgatom a videót jobban oda figyelve az általatok írt dolgokra és akkor újra elérhetővé teszem. Ezzel viszont megint ugyanabba az ördögi körbe jutunk, hogy lassan vége a szezonnak és 3 verseny közvetítésével el vagyok maradva. Ha nektek megfelel és nem gond hogy utólag lesznek megcsinálva a videók akkor elkészítem a szezon összes futamáról (tehát Suzukától kezdve) a közvetítést, hogy akkor teljes legyen a szezon. Elméletben úgy is nyári szünet következik és lesz elég idő arra, hogy bepótoljuk a dolgokat.

    A másik nagyon fontos dolog. Elég sok kritikát kaptam a videó minőségére illetve a 4:3-as képarányra ami megpróbáltam orvosolni sikertelenül. Sajnos hiába állítom át a monitort ha nem tudja a Full HD-ét a minőségben jelentős romlás vehető észre. Ezért nem kísérletezek tovább, hanem a közeljövőben lesz új monitorom és akkor eltűnnek ezek a fekete sávok oldalról és 16:9-es képarányban lesznek rögzítve a futamok! Én az elején megmondtam, hogy csak ilyet tudok nyújtani semmi többet, de valahogy ez elment pár ember füle mellett. Ha meglesz az új monitor lesz normális képarány. Ennyi!
    Zoli!

    elsősorban magad miatt csináld, szerintem a jómagadon kívül semmi probléma nem volt, főként a pilóták nézik vissza magukat, esetleg ismerösök családtagok még, így kijár mindenkinek a szereplés, ha egyedül körzöl is leghátul, persze szeretjük az eseményeket nézni, de ha már a saját szabadidődet áldozod, szeritem mindenki legyen rajta mert megérdemli

    ha pedig meglesz az egész évad közvetítése az elég nagy eredmény lesz, a pontozás nekem pedig különösen tetszik, csak így tovább

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 7 8 9 10 11

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •