Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (253 összesen)

Téma: HTCM7 - Donington 1H

  1. #226
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Háát nemtom én élveztem nagyon, de azért a krumplistészta legyen krumplistészta. A WTCC futam meg kerékcsere nélküli normál versenytávok. Sem a program, sem az autók nem erre vannak kitalálva és így csak szívatjuk magunkat ezzel a hosszú távú bohóckodással, TDIvel, meg egy liter benzinnel fogyasztás nélkül. Én már azt se nagyon értem, hogy miért kell variálni a normál versenyeken a körszámokkal. A sima 100% versenytávokat kéne menni a TV közvetítést meg ki lehet tölteni reklámmal ha 3 perccel előbb végzünk.

  2. #227
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Na akkor egy kis beszámoló a "B" szerveres közvetítésről! Sajnos az újdonságok előkészítése lassan halad egyéb teendőim elvégzése miatt és csúszni fog még egy picikét, de rajta vagyok az ügyön. De mivel közben volt még egy verseny Portón is, ezért valószínűleg mikor elkészül a Doningtoni összefoglaló pár napra rá meglesz a Portói futamé is, remélhetőleg még Nürburgring előtt. És hogy mik lesznek az újdonságok? Hát nem árulom el legyen meglepetés, de szerintem mindenkinek tetszeni fog, de hogy ne legyek ennyire titokzatos mutatok valamit........ készítettem egy új Lógót ami majd szerepelni a fog a közvetítésekben is szóval fogadjátok szeretettel a kreálmányomat, remélem tetszik!

    HTCM7-Logo.jpg







  3. #228
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Wow! köszönöm, nagy megtiszteltetés, hogy az én bömbölőmet raktad középre.
    nem is mondhatok mást, mint hogy király logo

    kíváncsian várom a többi újdonságot!

  4. #229
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Bameg ez qvajó. És köszönöm hogy rajta vagyok.

    tapatalkról
    .

  5. #230
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    No akkor kicsit megkésve, de elkészült a "B" szerveres közvetítés is az első 1h-ás futamunkról. Sajnos van egy rossz hírem, az újdonságok bevezetése továbbra is csúszik egy picikét, de kénytelen voltam elkészíteni már, mert lassan itt a következő futam és akkor 2 versenyes lemaradásban lennék aztán csak kapkodás lenne meg összecsapás amit nem akarok. Visszanézve ez egy viszonylag unalmas futam volt a boxkiállás és a felszáradó pálya jelentett egy kisebb izgalmat, most nem volt sok látványos előzés így megpróbáltam az ilyen részeket tartalmas és hasznos információkkal kitölteni, remélem azért így is tetszeni fog nektek. De tudom, hogy van pár állandó nézőm akik szívesen fogadják a magam béna módján elkészített közvetíttetéseimet, de nem lesz belőlem soha jó kommentátor amit tudok, de így hobbi szinten tökéletes elfoglaltság számomra (bár mostanában kevés a szabadidő). Sajnos technikai okai vannak az "új" dolgok bevezetésének, de rajta vagyok az ügyön és remélem ha nem is a következő, de közeljövőben látni fogjátok mit szerettem volna annyira bemutatni. Na elég a szószaporításból nézzétek, fogadjátok szeretettel ezt a futamközvetítést is. Jó szórakozást hozzá!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2014. 05. 21. 09:53.







  6. #231
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    No akkor kicsit megkésve, de elkészült a "B" szerveres közvetítés is az első 1h-ás futamunkról. Sajnos van egy rossz hírem, az újdonságok bevezetése továbbra is csúszik egy picikét, de kénytelen voltam elkészíteni már, mert lassan itt a következő futam és akkor 2 versenyes lemaradásban lennék aztán csak kapkodás lenne meg összecsapás amit nem akarok. Visszanézve ez egy viszonylag unalmas futam volt a boxkiállás és a felszáradó pálya jelentett egy kisebb izgalmat, most nem volt sok látványos előzés így megpróbáltam az ilyen részeket tartalmas és hasznos információkkal kitölteni, remélem azért így is tetszeni fog nektek. De tudom, hogy van pár állandó nézőm akik szívesen fogadják a magam béna módján elkészített közvetíttetéseimet, de nem lesz belőlem soha jó kommentátor amit tudok, de így hobbi szinten tökéletes elfoglaltság számomra (bár mostanában kevés a szabadidő). Sajnos technikai okai vannak az "új" dolgok bevezetésének, de rajta vagyok az ügyön és remélem ha nem is a következő, de közeljövőben látni fogjátok mit szerettem volna annyira bemutatni. Na elég a szószaporításból nézzétek, fogadjátok szeretettel ezt a futamközvetítést is. Jó szórakozást hozzá!


    múltkor mondtam hogy nagyon jó hogy "kívülálló" a kommentáror, ezt továbbra is adom, mert erről a jómagamról, az 'egy nap a hivatalban' jut eszembe jómagam és társam

  7. #232
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    No akkor kicsit megkésve, de elkészült a "B" szerveres közvetítés is az első 1h-ás futamunkról. ...



    nem tudom mikor fogom megnezni, de az elozoek fenyeben biztos vagyok benne, h jol sikerult!
    Koszi erte!

    Szerk:
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 05. 12. 21:10.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  8. #233
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    Benne az autóm!
    Nagy tisztelet a szerkesztőnek hogy berakta a képbe!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  9. #234
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Ma időben le akartam feküdni aludni, aztán megláttam, hogy elkészült a doningtoni közvetítés, mondom belenézek az elejébe egy picit... Végignéztem

    Ismét sikerült egy érdekes adást csinálnod. Ahogy mondtad, belülről izgalmas volt végigmenni, kívülről azonban uncsi verseny volt, kevés akcióval, de megcsináltad úgy, hogy egy percig sem unatkoztam.
    (amúgy azt hiszem ez volt at első pole-om )

    Köszi a munkádat, csak így tovább!

  10. #235
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Gratulálok Zolikám!!!

    Megint sikerült felülmúlnod önmagadat. Csak ezt a "jómagam" verziót hagyd el.
    Élvezetes közvetités volt.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #236
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    No akkor kicsit megkésve, de elkészült a "B" szerveres közvetítés is az első 1h-ás futamunkról. Sajnos van egy rossz hírem, az újdonságok bevezetése továbbra is csúszik egy picikét, de kénytelen voltam elkészíteni már, mert lassan itt a következő futam és akkor 2 versenyes lemaradásban lennék aztán csak kapkodás lenne meg összecsapás amit nem akarok. Visszanézve ez egy viszonylag unalmas futam volt a boxkiállás és a felszáradó pálya jelentett egy kisebb izgalmat, most nem volt sok látványos előzés így megpróbáltam az ilyen részeket tartalmas és hasznos információkkal kitölteni, remélem azért így is tetszeni fog nektek. De tudom, hogy van pár állandó nézőm akik szívesen fogadják a magam béna módján elkészített közvetíttetéseimet, de nem lesz belőlem soha jó kommentátor amit tudok, de így hobbi szinten tökéletes elfoglaltság számomra (bár mostanában kevés a szabadidő). Sajnos technikai okai vannak az "új" dolgok bevezetésének, de rajta vagyok az ügyön és remélem ha nem is a következő, de közeljövőben látni fogjátok mit szerettem volna annyira bemutatni. Na elég a szószaporításból nézzétek, fogadjátok szeretettel ezt a futamközvetítést is. Jó szórakozást hozzá!
    Egy tipp, bár lehet próbáltad már: tudom, hogy 4:3-as monitorod van, de ha a felvétel előtt beállítasz egy 16:9 képarányú felbontást (persze ha engedi a monitor), akkor a youtubeon eltűnne a két oldalon lévő fekete "csík".

  12. #237
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy tipp, bár lehet próbáltad már: tudom, hogy 4:3-as monitorod van, de ha a felvétel előtt beállítasz egy 16:9 képarányú felbontást (persze ha engedi a monitor), akkor a youtubeon eltűnne a két oldalon lévő fekete "csík".
    Szia!

    Már próbáltam, de a monitor nem engedi, meg széthúzná a képet és akkor elég furcsa lenne hogy nyújtott autók lennének a normál méretek helyett. Sajnos nem mai technika már több mint 10 éves úgyhogy megérett a cserére ami valószínűleg 1-2 hónapon belül megfog történni, csak még anyagi háttere van a dolognak most sajnos másra kellett a pénz (bútor). De tervbe van véve mihamarabb mert néha előfordul, hogy sötét képernyő fogad csak úgy magától szóval ráköltani már nem akarok (mert tavaly 10k-át költöttem rá, fel kellett újítani). Úgyhogy sajnos egyelőre csak ennyit tudok nyújtani!







  13. #238
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Már próbáltam, de a monitor nem engedi, meg széthúzná a képet és akkor elég furcsa lenne hogy nyújtott autók lennének a normál méretek helyett.
    Attól az még pixelhelyes marad, hogy a monitorod eltorzítja... Illetve van olyan opció a vga driver-ben, hogy mindig natív felbontásba tegye aki a képet és ne nyújtson.

  14. #239
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Még nem néztem végig, de az első pár kör alapján, építő szándékkal:

    -valóban jobb amikor kivülről közvetíted magad
    -Tudom, hogy többen örültek neki, hogy a hátsóbb régiókat is közvetíted, és ez valóban nagyon jó, akkor, amikor elől nem történik semmi. Imolából volt az első közvetítés, és abban ez az arány nagyon jól sikerült szerintem. Most, az első 2-3 körben, amikor főleg fontos csaták mentek az élmezőnyben, a hátsó régiókban többször leragadtál, és lemaradtál pár fontosabb pozícióért zajló csatáról.
    -nagyon jó az is, hogy elmondod a pálya információit, de ezt az első 3 körben tetted, közben a magányosan autózó Lányi Tomit mutatva, miközben a 4-8 helyeken kb egymáson autóztak többen is.
    -19 perc után kicsivel Farkas Tomit nézve kicsit az az érzésem volt, hogy nem is látod, hogy előtte 4 autó egy rakáson a célegyenesben azt se tudja hova menjen akkora csata megy, pedig a képen is rajta volt.

    Nem leszólni akarom, Isten mentsen attól, nagyon jó, hogy ezt is megcsináltad, és nagyon jó, hogy még fejlesztésekben is gondolkodsz!! Pusztán építő célzattal szeretném felhívni rá a figyelmed, hogy a kevesebb néha több alapon, érdemes lehet egy nagyobb bolyt kicsit hosszabban figyelni, mert a sok kapcsolgatással fel sem fogom mi történik, és pont lemaradunk egy kibontakozó csatáról, aminek a végeredményét vagy látjuk vagy nem, hogy éppen 3-4 autó is szántja a füvet

    ...kicsit továbbnézve a videót, elég jó ez amúgy, az első körök izgalmaiban érzem csak úgy, hogy talán Te is kicsit elizgultad, és elkapcsolgattál. (például remélem nem sértődik meg senki, de az első 3 körben nemigazán érdekel, mi történik Szente Janival, hogy épp lógó lökhárítóval kóvályog-e be a boxba. Erre ráérünk akkor, amikor a huszonsokadik körben nem történik semmi )


    ... na végignéztem. Jó volt A végéhez egy kis pontosítás: kört kaptam Lányi Tomi mögött, azért közlekedtünk olyan furán, az a levezető kör volt
    Végignézve az egész közvetítést, az elején megfogalmazott véleményem akár ki is törölhetném (hiszen a második kétharamad így jó, ahogy van), azért nem teszem csak, mert ebből talán látszik, hogy a közvetítés mely részei milyen hatással voltak rám. Összegezve: az első körökben talán jobb volna az élmezőnyre koncentrálni. Később, ha ott elcsitulnak a kedélyek, lesz idő megmutatni a hátulját is

    Köszi szépen, hogy veszed a fáradtságot és csinálod nagyon várom Porto-t, izgalmas futam volt az is!


    ---


    Továbbra is imádom ezt az időjárásdinamikát. Nagyon tetszik, hogy látni is, ahogy egyes helyeken húzzuk a vízfüggönyt, máshol meg nem. A közvetítésből tanultam is valamit. Az első kanyarban az ideális íven állt a víz. Én hülye minden körben szenvedtem vele, és nem jutott el a tudatomig, hogy az másnak is ott van, és ha nyugodtabban, lassabban kikerülöm, azzal nem veszítek a többiekkel szemben.

  15. #240
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Többszöri visszanézés után úgy döntöttem, hogy a mai naptól a Donington-i videót eltávolítom a videók közül ezért mától nem látható, elérhető. Én is úgy éreztem, hogy sok hiba és ez a "magamozás" sem kellett bele ezért döntöttem a törlés mellett. Elnézést kérek, hogy ilyet kiadtam a kezeim közül, de utólag visszanézve egy elégé összecsapott dolog lett belőle, sajnos az időhiány nagyon rányomja a bélyegét a dolgokra. De. Valószínűleg még egyszer újra forgatom a videót jobban oda figyelve az általatok írt dolgokra és akkor újra elérhetővé teszem. Ezzel viszont megint ugyanabba az ördögi körbe jutunk, hogy lassan vége a szezonnak és 3 verseny közvetítésével el vagyok maradva. Ha nektek megfelel és nem gond hogy utólag lesznek megcsinálva a videók akkor elkészítem a szezon összes futamáról (tehát Suzukától kezdve) a közvetítést, hogy akkor teljes legyen a szezon. Elméletben úgy is nyári szünet következik és lesz elég idő arra, hogy bepótoljuk a dolgokat.

    A másik nagyon fontos dolog. Elég sok kritikát kaptam a videó minőségére illetve a 4:3-as képarányra ami megpróbáltam orvosolni sikertelenül. Sajnos hiába állítom át a monitort ha nem tudja a Full HD-ét a minőségben jelentős romlás vehető észre. Ezért nem kísérletezek tovább, hanem a közeljövőben lesz új monitorom és akkor eltűnnek ezek a fekete sávok oldalról és 16:9-es képarányban lesznek rögzítve a futamok! Én az elején megmondtam, hogy csak ilyet tudok nyújtani semmi többet, de valahogy ez elment pár ember füle mellett. Ha meglesz az új monitor lesz normális képarány. Ennyi!







  16. #241
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése

    A másik nagyon fontos dolog. Elég sok kritikát kaptam a videó minőségére illetve a 4:3-as képarányra ami megpróbáltam orvosolni sikertelenül. Sajnos hiába állítom át a monitort ha nem tudja a Full HD-ét a minőségben jelentős romlás vehető észre. Ezért nem kísérletezek tovább, hanem a közeljövőben lesz új monitorom és akkor eltűnnek ezek a fekete sávok oldalról és 16:9-es képarányban lesznek rögzítve a futamok! Én az elején megmondtam, hogy csak ilyet tudok nyújtani semmi többet, de valahogy ez elment pár ember füle mellett. Ha meglesz az új monitor lesz normális képarány. Ennyi!
    Én nem kritikának szántam a képarányt, csak egy tipp volt, hogy próbáld meg, hogy becsapod a monitort a szélesvásznú képaránnyal. Ha nem működik, hát nem működik

  17. #242
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...Sajnos hiába állítom át a monitort ha nem tudja a Full HD-ét a minőségben jelentős romlás vehető észre...
    Szerintem amúgy sem kell feltétlenül erőltetni a full hd-t, bőven elég az 1280x720 is.
    A másik: nem tudom, hogy vegas-ban lehet-e (gondolom igen), de pl after effects-ben te adod meg, hogy milyen legyen a kimeneti video mérete, ergo édes mindegy pl milyen a forrás video képaránya, ha a 720-at állítod be neki, akkor olyan lesz. Ennek ugye megvan az az előnye is, hogy felvétel közben még látod azokat az infókat, amikre szükséged van, de miután a kimeneti képről leesnek a más képarány miatt (4:3 vs 16:9), ott már senkit nem fog zavarni, csak a lényeg marad...

  18. #243
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése


    Szerintem amúgy sem kell feltétlenül erőltetni a full hd-t, bőven elég az 1280x720 is.
    A másik: nem tudom, hogy vegas-ban lehet-e (gondolom igen), de pl after effects-ben te adod meg, hogy milyen legyen a kimeneti video mérete, ergo édes mindegy pl milyen a forrás video képaránya, ha a 720-at állítod be neki, akkor olyan lesz. Ennek ugye megvan az az előnye is, hogy felvétel közben még látod azokat az infókat, amikre szükséged van, de miután a kimeneti képről leesnek a más képarány miatt (4:3 vs 16:9), ott már senkit nem fog zavarni, csak a lényeg marad...
    Nem Full HD-ét akarnék csak abból csinálni egy jobb 720p-és videót. A felvétel elkészülne Full HD-ban és kisebbre konvertálnám ezáltal javulna a képminőség. De nem kísérletezgetek ezzel a 10 éves csotrogánnyal ha minden jól megy Júliusban már új monitor előtt fogok ülni, legalábbis remélem....







  19. #244
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nem Full HD-ét akarnék csak abból csinálni egy jobb 720p-és videót. A felvétel elkészülne Full HD-ban és kisebbre konvertálnám ezáltal javulna a képminőség. De nem kísérletezgetek ezzel a 10 éves csotrogánnyal ha minden jól megy Júliusban már új monitor előtt fogok ülni, legalábbis remélem....
    Ja, hogy nem fullhd a cél... ok, nem szóltam
    Viszont ha kisebbre méretezed, attól nem fog javulni a képminőséged (pláne ha tovább tömöríted az eredetileg is tömörített motyót), max elrejt pár kisebb hibát, de csodát tenni nem tud és ez teljesen független attól milyen monitorral / géppel próbálkozol.


    (Ha tudok segíteni a kísérletezésben, tudod hol találsz!)

  20. #245
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Nekem abszolút jó ez a képarány és felbontás, én az izgalmakat várom, ami így is átjön Egy nem túl nagy, "delegalább" 16:9-es laptop képernyőn nézem, ennek a közepén a 4:3 még kisebb, de engem tényleg nem zavar, a többieknek túl nagyok az igényeik /nehogy még Imolát le merd törölni a képarány miatt, mert akkor mérges leszek, az már maradjon csak így mindenképp! nincs ezzel semmi gond/

  21. #246
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Zoli, nem nagyon panaszkodtunk a video minőségére. Ezzel kapcsolatban a legtöbb kritikát saját magadtól kaptad mi örültünk, jogy megcsináltad a videokat, ráadásul szerintem jól és élvezhetően.
    Én nem bánom, ha nem várod meg az új géped a többi videoval, nekem jó volt így is. Majd a köv szezon lesz 16:9-ben és csókolom.

  22. #247
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    No akkor jó hírrel tudok szolgálni, már el is készült a Donington-i futam reközvetítése. Tegnap egész éjjel dolgoztam rajta, hogy ma megtudjam mutatni nektek. És a munkának meg lett a gyümölcse is, mert a korábban beharangozott újdonságból is láthattok a videóban, ez az egyik újítás amit beszerettem volna mutatni nektek. A másik az késik még egy picikét, de az is hamarosan el fog készülni. Visszanéztem többször is a videót és szerintem ez most jól sikerült bár vannak benne hibák, de elenyésző mennyiségben. Van olyan színvonalú (ha nem jobb) mint az Imolai futamközvetítése. Szóval nincs más dolgom most sem mint jó szórakozást, remélem elnyeri a tetszéseteket, ez a közvetítés már végleges nem fogok rajta változtatni!








  23. #248
    „...remélem az is majd hamarosan felkerül...” mondtad a videó végén.

    Szerintem mindannyiunk nevében mondhatom: mi is!


  24. #249
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    No akkor jó hírrel tudok szolgálni, már el is készült a Donington-i futam reközvetítése. Tegnap egész éjjel dolgoztam rajta, hogy ma megtudjam mutatni nektek. És a munkának meg lett a gyümölcse is, mert a korábban beharangozott újdonságból is láthattok a videóban, ez az egyik újítás amit beszerettem volna mutatni nektek. A másik az késik még egy picikét, de az is hamarosan el fog készülni. Visszanéztem többször is a videót és szerintem ez most jól sikerült bár vannak benne hibák, de elenyésző mennyiségben. Van olyan színvonalú (ha nem jobb) mint az Imolai futamközvetítése. Szóval nincs más dolgom most sem mint jó szórakozást, remélem elnyeri a tetszéseteket, ez a közvetítés már végleges nem fogok rajta változtatni!

    Zsííír! überjó lett! Na ugye, hogy voltak izgalmak Végignéztem. Csak így tovább!

    A futam közben gondokodtam el a B szerveres pontozáson, amikor még nem is láttam az újításod. Arra gondoltam, hogy úgy lehetne B listát készíteni, hogy aki adott futamon A szerveren indul, az adott futam B első helyezettjének pontjait kapja. (Ez ugyebár változó az A szerver utolsó értékelhető eredményétől függően.) Igaz, így aki 1-2 futamra csúszik csak le B-re, az nyilván torony magasan vezetné a listát. Viszont akik 1-2 futamra férnek be az A szerverre, nem csúsznának le emiatt a listán. Apró jelzés értékkel lehetne húzni egy vastagabb vonalat a listába az utolsó olyan után, aki indult A szerveren is. Illetve egy olyan információt is be lehetsze szúrni, hogy hány A és hány B futamon idult az illető. Ha túl bonyolultnak tűnik szívesen segítek a táblázatok elkészítésében, ha támogatod az ötletet. (...és ha nem vagy profi táblázatkezelő, mert akkor csak hátráztatnálak, én ugyanis nem vagyok az )

  25. #250
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Jó lett ez Zoli ismét. Az elején ugyan kicsit gyorsan ugráltál ide oda, nyilván nem akartál lemaradni semmiről, de nem volt vészes. Valahogy most tényleg több mindent sikerült elkapnod, nem is volt olyan uncsi futam ez
    Király volt az eredmény tábla! Ha lehet kérni akkor a piros betűkkel valamit csinálj lécci, mert telon nézve kicsit egybe olvadnak, de sok energiát ne feccölj bele, azért látni így is. Meg nézzem rendes monitoron
    Az összesített pontokra valamit ki kellene agyalni, mert valóban, ha valaki néha A-n megy, az csalóka eredményt ad.
    Összességében nagyon tetszett, köszönjük, várom a továbbiakat. És ha megcsinálod visszamenőleg az egész szezont, az meg über király lenne

Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •