Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 5 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (253 összesen)

Téma: HTCM7 - Donington 1H

  1. #201
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A közvetítést hol tudom visszanézni?

    THX!
    http://aartv.hu/szimulator-tv/videotar


  2. #202
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A közvetítést hol tudom visszanézni?

    THX!
    Egyenlőre itt le tudod tölteni, VLC lejátsza.
    http://aartv.hu/szimulator-tv/felvetel
    Később biztos lesz youtube feltöltés is.

  3. #203
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    BQ: tulajdonképpen az első pár köröm volt a bemelegítés. futottam egy 1.12.661-et, de az utolsó kanyarnál szerintem vágtam, mondom sebaj, megyek még. a következő körben jó is volt a szektoridő, nem is vágtam kanyart, és mentem egy 1.12.661-et gondoltam majd kiválogatjuk melyik a jó. aztán mivel jó meleg volt a pálya, összehoztam az eddigi legjobb időmet, ami jó is lett polera.

    R: hála söri telemtriájának, láttam, rajt előtt láttam, hogy erősödik az eső, szóval esőgumi fel. rajt jól sikerült, az elején mindenki óvatos volt, sikerült ellépnem 4-5 mp-re, amit tudtam is tartani, aztán mögöttem megindult a kerékcsere. a 22. kör környékén éreztem, hogy lassan vége ennek a szett guminak, és azt is, hogy szárad a pálya, úgyhogy pont jól jött ki a csere időpontja.

    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    majdnem bele szálltam az előttem haladó, versenyt vezető Lányi Tamásba, de még időben félre tudtam rántani a kormányt, így "csak" a gumifalba csapódtam bele oldalasan
    bocsi az volt az utolsó köröm a csöppet túlhevült esős gumikon, ott mentem is be a boxba. néztelek a tükörben a körön, mert tudtam, hogy friss gumin vagy, ha bepróbálkozol kör közben elengedtelek volna, mert megvolt az előnyöm, sajna rosszul jöttél ki belőle.

    a száraz gumik jól működtek, a box után az előnyöm is megnött 15-16 mp-re azt hiszem, ráadásul lassan, de növelni is tudtam.

    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    egy idő után megkaptam a köröm Lányi Tomitól, aztán másegyéb nem történt. Grat az első helyhez, láttam a végén még majdnem sikerült elrontani!
    a lekörözött pilóták végig nagyon korrektek voltak, köszi a hozzáállást mindenkinek. az utolsó 2-3 körben szegény Marton Istvánt 3szor köröztem le két kör alatt, elengedett, erre megpörögtem, megint elengedett, megint megpörögtem, aztán a végén ismét elengedett ott dobtam el a 25 mp előnyömből 20-at, de a végére eléggé elfáradtam, és mivel volt előnyöm bőven, lazult a koncentrációm, de sikerült végül behozni P1-re.

    nekem tetszett ez a futam, igaz a mezőny eléggé szétszakadt és nem közvetlen harcok voltak, de végig küzdeni kellett a másodpercekért, és mivel végre a B-re is elért az eső, a pályával is megküzdöttünk.

    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    a "B" szerverről lesz valamilyen közvetítés
    most megnéztem pár aartv-s közvetítést, ott is látszik a vezérlő sáv, legalább ott mi is látjuk a neveket, úgyhogy a múltkori kritikámat, hogy azt le lehetne venni visszavonom
    várom a közvetítésedet Zoli!

  4. #204
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Svejk írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj kedves Zsolt. Valszeg rosszul mértem fel a távolságot. A kijáratnál megálltam, 3 autót elengedtem, majd elindultam. Próbáltam kerülni az ideális ívet, de bocsánat, ha feltartottalak!
    Nem az volt a fő gond hogy feltartottál, hanem az hogy kegyetlenül csúszott a pálya, igy rendesen kellett gépészkednem, hogy a versenytempóról meg tudjam oldani, hogy ne találjalak el hátúlról és utána még a kanyarban se tegyelek ki, miközben megpróbállak megelőzni. Nagyon rosszul jött össze, száraz pályán nem lett volna gond.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  5. #205
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Életkor
    42
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre itt le tudod tölteni, VLC lejátsza.
    http://aartv.hu/szimulator-tv/felvetel
    Később biztos lesz youtube feltöltés is.


    Kösz a gyors válaszokat

  6. #206
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    AQ: 2-3 tizeddel lassabbat tudtam csak menni, mint prekvalon, de így is elég volt a 15. helyre, ennél rosszabbra számítottam.


    AR: A rajtot jól kaptam el, de előzéshez nem nagyon volt helyem. A T1-ben a keresztbe álló Cruze-t nem sikerült jól kikerülnöm, lecsúsztam a pályáról a bukótérbe. Ezzel buktam vagy 8 helyet. Aztán egy körrel később az első balosban ismét nem bírtam úton tartani egy másik autó mellett, átcsúsztam a füvön, aztán vissza a pályára. Nagy Zsolt és Mihályi Zoli elé estem be a pályára, bocsánat, ha rátok ijesztettem, kisebb szögben akartam visszatérni, de nem nagyon akart kanyarodni az autó a füvön. P25-re estem vissza. Sikerült viszonylag gyorsan elmennem Zoli és Gabesz mellett. Aztán egy hosszú vonat mögé érkeztem meg. Itt már azon gondolkoztam, hogy majd korábban kéne kiállni kereket cserélni, és elévágni a többieknek, mert ennyi autót az életbe nem előzök meg ezen a pályán, pedig a tempóm nem volt rossz. De még csak a 7. körben jártunk, nagyon korai lett volna. Csak Nagy Zsolt mellett sikerült elmennem, miután hibázott egy kicsit. Dózsa Ákos mögött majdnem keresztbe álltam néhányszor féktávon, elfelejtettem előrébb rakni a fékerőt. Jött Holovatti Zoli, meg is előzött gyorsan, de a kigyorsítást elrontotta, így sikerült visszaelőznöm. Kár volt, mert aztán T4 előtt annyira kihúzódtam a pálya bal szélére, hogy sikerült megcsípnem a füvet féktávon. Kicsit pörögtem, fal, felfüggesztés kuka a 14. körben. Ez még mindig kicsit korainak tűnt a kerékcseréhez, meg ki akartam próbálni mennyit lassulok az összetört autóval. Úgy döntöttem ha már úgyis kimegyek a boxba inkább megjavítom. Tök jól begyakoroltam a kerékcserét, de a futómű javítást nem, ezért el is néztem a féktávot, kicsit tolatgatni kellett. Ez után már nem sok minden történt, elengedtem 1-2 autót, volt akitől visszavettem a kört, meg olyanokat is megelőztem még, akikkel versenyben voltam. P20 Ahhoz képest, hogy mennyit szerencsétlenkedtem, nem is olyan rossz.


    Nekem tetszett az 1 órás verseny, csak nem pont a versenynaptár legrövidebb pályáján kellett volna megrendezni szerintem. Ráadásul itt a boxkijárat is elég rossz, meg kellet állnom 3-4 autót elengedni.
    Utoljára módosította: Supi; 2014. 04. 17. 13:42.

  7. #207
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    hja, Danira reagáltam volna, mert azt hittem elévágás lesz, utána esett le hogy leszakadt, de már mindegy. Iszonyú mennyiségűt hibáztam mikor visszajöttem, füvön jártam stb... nagyon simán felkellett volna érnem, és asszem jobb taktika volt a csere. A védekezés belefért bőven, az már inkább pofon hogy nem tudtam elmenni, uccso kanyarban is lazán ott volt a ziccer és elrontom... de sebaj, azért grat!
    Néztem is mit csinálhatsz, mert kerékcsere után, mikor már áthámoztam magam a mezőnyön, azt néztem, hogy teljesen a te tempódat mentem...pedig előtted még ott volt a motiváció, hogy megfoghatsz valakit...így a tempót látva kár hogy az elején elbaszcsiztam/óvatoskodtam, ott buktam 5-10mp-t ha az nincs talán kicsit közelebb lehettem volna a tűzhöz a végére, akkor biztos nyomtad volna jobban Amúgy grat a befutóhoz, szépet mentettek mindketten!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #208
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Akkor egy kis futambeszámoló is.

    Q: Nem akart összeállni, másfél-két tizeddel lassabb mint a pre-q időm...végén Tomcy szépet hajrázott, hiába javítottam még egy kicsit...6. hely

    "A nagy" R: Jó rajt, Hubert leelőztem, de T1-be ráestem Tomcyra nem akartam meglökni, így elóvatoskodtam, gondoltam hosszú még ez a verseny, aztán a további óvatoskodásomnak és hibámnak az eredménye, hogy ezt Huber szépen kihasználta és meg is előzött, majd innentől bő 10 kör mögötte, úgy éreztem gyorsabb vagyok egy darabig próbálkoztam is visszaelőzni, de nem volt olyan tempókülönbségem az egyenesbe meg jó a TáDé, így egy kicsit "jegeltem" magamat és a gumikat, nem akartam szétnyírni már a verseny elején, így utólag úgy érzem itt buktam 5-10 mp-t...de hát ez van, majd ahogy fogyott a gumi újabb attack Huber ellen most már könnyebben ment, P5. Az első etap második felébe pedig ahogy néztem gyorsabb vagyok Tomcy-nál így szépen lassan faragtam a különbséget, de az etap végén hibázott egyet a célegyenes kigyorsításon, itt le is előztem, majd utána mögöttem a hosszú egyenes féktávján is, így le is szakadt...aztán jött a kerékcsere, be a boxba nézem mennyi autó ráadásul 1-2 a parkolóhelyem körül, így majdnem sikerült elfékeznem a helyem, de centire beálltam, gyorsan 4 papucs csere vissza pályára, zökkenőmentesen sikerült is egy 3-as csoport elé visszajönnöm, innen pedig indult a csere nélküliek levadászása...mindenki nagyon korrektül védekezett, nem erőltette túl, tisztába volt a tempókülönbséggel (külön kiemelném Sörit aki kb elengedett pedig pozícióért ment a "harc", thx!), innen már sok kérdés nem volt...Tomcy kb 6 mp-re mögöttem fűzte át magát a bolyon, előttem meg Huber aki azt hittem csere nélkül megy, így még a cél csak az volt, hogy őt meg kéne fogni a 3. helyért, rohamosan is csökkent a különbség köztünk, majd 3x. kör környékén mikor már majdnem utolértem, mégis bement a boxba kereket cserélni, így ez el is dőlt....innentől sok izgalom nem maradt a maradék 12-3 körre, magányosan csak a biztonságos célba érkezés lebegett előttem....Tomcy 6-7mp-vel mögöttem erre figyeltem, hogy azért nagyon ne lassuljak...előttem meg Toga 17mp-re, de ahogy néztem innentől 1-1-be az ő tempóját mentem mert nem változott a különbség illetve a végén figyeltem, hogy utoléri Zolit vagy nem és ha igen milyen könnyen megy majd el...de hát nem Zoli szépen védekezett a tropa gumikon és a befutó az fun, főleg egy egy órás futam után Gratu Cola, nem gondoltam, hogy kerékcsere nélkül tolod le.... Az utolsó két körre még utolértem egy 4-5-ös bolyt akik ütötték vágták egymást, szerencsére annyira nem volt a környékemen senki, hogy már inkább a biztonság kedvéért hátulról néztem mit csinálnak, mint hogy valakit is leelőzzek még, amúgy körülöttem a lekörözöttek is korrektül figyeltek...
    Végül a dobogó alsó foka meglett, így két Sufni Tuning is a dobogóra állhatott

    @Tomcy: hát kár volt a két hibádért, mert mint chaten is írtad valóban akár egy jót csatázhattunk volna...ha kerékcserére közel érek és utána is mögötted maradok érdekes lett volna a vége..főleg hogy úgy tűnt az etapok végén talán gyorsabb voltam nálad, de hát téged megelőzni..lett volna műsor Majd legközelebb

    Nekem még így összességébe üzemanyag fogyasztás nélkül is tetszett ez az 1 órás verseny, más színt hozott az egészbe, viszont tényleg kár, hogy egy kis eső jött....kib****tt Mary Poppins
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 04. 17. 13:26.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #209
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    30
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    bocsi az volt az utolsó köröm a csöppet túlhevült esős gumikon, ott mentem is be a boxba. néztelek a tükörben a körön, mert tudtam, hogy friss gumin vagy, ha bepróbálkozol kör közben elengedtelek volna, mert megvolt az előnyöm, sajna rosszul jöttél ki belőle.
    Semmi gond, ez benne van a versenyzésbe.
    Meg amúgy is én rontottam el a végén, mert nem figyeltem kellő kép

  10. #210
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    se az 1 órás futamra se Nordra nem szavaztam és még a rövid Donington is került be, így csak az esőre számíthattam most, hátha..

    BQ: P13

    BR: esik az eső , ezaz mondom gyorsan csinálok akkor esős setupot (felraktam az esőgumit ), rajt mint jó időben a bmw, 3 kocsit állvahagytam, még 2 közé be, de nem erőltettem túl, és csak jöttem előre, előzés nem nagyon volt inkább a hibák miatt, majd elkezdett javulni az idő, hmmm most mi legyen? többen mentek ki cserélni, mondom kihajtom még amit a gumi bír, izzott is rendesen meg el is kopott mondom lassan ideje váltani, itt egy időben vezettem is és sajnos későn mentem ki cserélni, 2 körrel Tomi után, akkor döntöttel el hogy kimegyek mikor 2 szektor alatt 3 secet hozott..., persze nem entereztem le hogy tényleg cseréljék le a gumit így ott is maradt pár másodperc, na ez a végére jól jött volna, a pálya javult, egyre csak nyomtam neki, 40 körben olyan 25 sec volt a hátrányom és a gumim jó állapotban volt így kinyomtam a szemét, és a végére 4 sec lett a hátrányom P2
    (végülis komoly hiba nélkül sikerült végigmennem és meg is lett az eredménye)

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    a száraz gumik jól működtek, a box után az előnyöm is megnött 15-16 mp-re azt hiszem, ráadásul lassan, de növelni is tudtam.

    a lekörözött pilóták végig nagyon korrektek voltak, köszi a hozzáállást mindenkinek. az utolsó 2-3 körben szegény Marton Istvánt 3szor köröztem le két kör alatt, elengedett, erre megpörögtem, megint elengedett, megint megpörögtem, aztán a végén ismét elengedett ott dobtam el a 25 mp előnyömből 20-at, de a végére eléggé elfáradtam, és mivel volt előnyöm bőven, lazult a koncentrációm, de sikerült végül behozni P1-re.

    nekem tetszett ez a futam, igaz a mezőny eléggé szétszakadt és nem közvetlen harcok voltak, de végig küzdeni kellett a másodpercekért, és mivel végre a B-re is elért az eső, a pályával is megküzdöttünk
    ha nincs eső, valószinűsithetem szar futam lett volna, de így hogy esett, elállt, majd száradt fain volt, lekörözöttek általában korrektek voltak, de nem tanácsos a pályáról lemenekülniük mert az lehet mégveszélyesebb, grat Tominak és a többieknek is

  11. #211
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    "A*" szerver

    Fél 8 körül fel akartam menni táncolni kicsit az esőben is, lássuk milyen. Eleve szokatlanul lassan indult be a vas, a játék méglassabban, a szerverre pedig már be sem tudtam lépni. A pálya betöltésnél néhány perc után kifagytam. Meg még utána 3szori próbálkozásnál is, offline pályánál is, mindenhogy. Viszont mostmár pár másodperc után kidobott. Örültem, hogy mostmár legalább gyors Nembaj, restart, utána jó lesz. Nem. Itt kezdtem sejteni, hogy nem lesz esős setupom.

    Q: -1

    Nem baj, van még jó fél órám időmérőig, párhuzamosan beizzítom a laptopom, ősszel Sonomában is az húzott ki a szarból. Itt meg valami steam hiba miatt el sem indult a játék. Nah itt kezdődött az én időmérőm SteamAPI_init() failed. WTF? Ugyanez a hiba egyszer desktopon is előjött, aznap este nem is tudtam belépni, másnapra megjavult. Valami steam szarakodás, neten, fórumokon utánanéztem. Mások is szívtak már miatta, ők sem kaptak megoldást. Ettől se lett jobb a kedvem Vagyis valaki elkezdett egy oldalon keresztül valami szép magyarázattal operálni, de belefájdult a fejem, meg már időm sem lett volna azzal mókolni. Itt kezdtem erősen gyanakodni, hogy futamom sem lesz.

    R1: -2. Megkezdtem a versenyem egy utolsó nekifutással hátha csodát látok, és laptop, desktop, mindkettőn próbálkoztam. Ahol lyukat láttam, oda kábelt dugtam, vmelyik csak megoldja. Nem. Ezután szisszent a sörösdoboz és azt hiszem a 2ik körben jártatok a futamon amikor a windows cd is bekerült a gépbe. Sejtettem, hogy egy rendszer format nem fogja megoldani, mert ennél komolyabb a baj, de azért próbálkozik az ember. Azóta orvosnál is jártunk, és jelenleg is tesztelik, mert lehet, hogy a hard mellett mással is gondok vannak.

    Pedig ennyit asszem sosem készültem még futamra. Lenyomtam több mint 200 kört, amiből 3 teljes versenyszim volt. Nagyon vártam ezt az egy órás mókát.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 04. 17. 16:12.

  12. #212
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Íjj. Hát sajnálom, bizti szar érzés.
    Olvasva úgy tűnik azért nem nyúltál pisztolyhoz, használható maradtál.
    Ponttáblázat így legalább picit összébb rendeződött, jó versenyek igérkezhetnek.
    Versenygépednek jobbulást.

  13. #213
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Érdekes ilyet nekem is csinált 2x. Ebből egyszer nekem is sokáig nem lépett be, steam újrarakás stb. Steam frissítéskor jött elő. A másiknál 5x ráindítottam és jó lett. A steam fórumon írnak erről valamit csak nem érteni pontosan. Bár neked valami más lehet a gubanc, ha offline is xarakodot. Hát bosszantó lehet az biztos.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #214
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Néztem is mit csinálhatsz, mert kerékcsere után, mikor már áthámoztam magam a mezőnyön, azt néztem, hogy teljesen a te tempódat mentem...pedig előtted még ott volt a motiváció, hogy megfoghatsz valakit...így a tempót látva kár hogy az elején elbaszcsiztam/óvatoskodtam, ott buktam 5-10mp-t ha az nincs talán kicsit közelebb lehettem volna a tűzhöz a végére, akkor biztos nyomtad volna jobban Amúgy grat a befutóhoz, szépet mentettek mindketten!
    ah nagyon szét voltam peregve. Zoli nagyot ment, én nem lettem volna msot erre képes, ugyh minden tiszteletem az övé! első 10körben a poziciómért küzdöttem, alig mentem 11es köröket, utána talán beindult a szekér, de jött a box és ami utána történt az pedig minősithetetlen sokan írtátok hogy készültetek, távokat mentetek, ilyen szempontból nem szoktam elhanyagolni én sem a dolgokat, erre pedig különösen akartam készülni, de úgy jött ki a lépés hogy most nem siekrült egy fél etapot sem abszolválnom, valamelyest éreztem a hiányát. talán kicsit későn született meg számomra a döntés a futam lebonyolitásával kapcsolatban, de nem fogom erre. de a nagyobb probléma hogy fos fáradt voltam, meló ésatöbbi ésatöbbi, erről már pofáztam ugyh nem folyok bele, sportolni kell bla bla.
    Any Given Sunday!

  15. #215
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az volt a fő gond hogy feltartottál, hanem az hogy kegyetlenül csúszott a pálya, igy rendesen kellett gépészkednem, hogy a versenytempóról meg tudjam oldani, hogy ne találjalak el hátúlról és utána még a kanyarban se tegyelek ki, miközben megpróbállak megelőzni. Nagyon rosszul jött össze, száraz pályán nem lett volna gond.
    Értem! Köszi, hogy megoldottad, és bocsi még 1x!

  16. #216
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Alapvetően tetszett ez az 1 órás mókázás ("A" szerver).

    Sajna rögtön az első kanyarban keresztbe álltak előttem, és ugyan kis sebességgel de sikerült eltalálni. Kicsit meg is sérült a futómű, de nem volt vészes. Aztán jött 3as kanyar után a meglepetés, egy bmw csúszott át az úton fejen állva, szerencsére nem találtam telibe, de nem sokon múlott. Alapvetően a célom az volt hogy beérjek, ezért elég óvatosra vettem a figurát. A kerékcserével úgy érzem sikerült nyernem 1-2 helyet (nem néztem vissza pontosan mi történt azokkal akik előttem voltak), végeredményképp behoztam a 17. helyre. A boxolás mondhatni sikeres volt, mondjuk vesztettem 2-3 másodpercet, mert egy kollega az én helyemen állt, és csak lassan közelítettem meg, így is kicsit belelógtam a "hátsójába".

    Na de lényeg a lényeg, nekem tetszett az 1 órás futam, ha leesett volna az eső, akkor lett volna igazán izgalmas (bár akkor lehet még 17. sem leszek ).

  17. #217
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Csak fél pontokat kaptunk nem?

    Tapatalk

  18. #218
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    Csak fél pontokat kaptunk nem?

    Tapatalk
    Igen, nekem is úgy tűnik. Nem dupla pontok...

  19. #219
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Q: Érdekes volt nem nagyon sikerült egy jo kört sem összerakni mert nagyon meleg volt a pálya, aztán ahogy a nagyok a utolsó körben pont az idő leteltekor értem be és javítottam így 4. helyről indultam.

    R: Az eleje izgi volt amikor Sinka hibázott, de után én is megbotlottam kicsit így vissza tudott előzni, aztán szépen kezdtem leszakadni az első 3-tól, mögöttem Hubiék nem akartak lemaradni, amit zokon vettem, de nem volt mit tenni.
    Sajna a box elött 2 körrel hibáztam egyet a célegyenes ráfordítóban kitört a kocsi segge rettenetesen, majdnem bementem a boxba annyira lapjával mentem, ott elment Béres kolléga, de az még hozható lett volna, de utána a következő kör végén a boxot állítgattam meg az XD-t, és 1seccel lemaradtam a féktávról, így majdnem a gumifalba rongyoltam orral, de sikerült a kocsit megfordítani és túlélni viszont elment 6-7sec vele meg az előző körös mutatvánnyal is vagy 3 szóval nagyon nem voltam boldog, nagyon kezdő hiba volt.
    Utána box az simán ment, majd jöttek az előzgetések ahol páran szépen rám zárták a kaput aminek annyira nem örültem, emiatt kaptak is tőlem koccot, mert olyan utolsó utáni pillanatban voltak, hogy megállni nem tudtam és kanyaríven nem is akartam keresztbe állni, de ezt a részét élveztem amúgy.
    Utána megint csak a kocsikázás volt, Peti elöttem 6secre Csabi mögöttem 8-9-re, szóval nem volt értelme eröltetni.
    Persze próbáltam Petire közeledni, de olyan minimális mértékben sikerült, hogy inkább a biztosra mentem.
    Jó volt ez az 1 óra, de olyan hamar elment, hogy bőven lehetne akár 90percet is futni.
    Örülök az eredménynek, és csak magamat okolhatom, hogy nem sikerült a dobogóra állni, de inkább az elmaradt csatát sajnálom leginkább.

  20. #220
    Srankó András Versenyző Srankó András logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    nem néztem az időjárást, azt hittem ugyanaz lesz , mint a warmupon. sajnálom akinek gondot okoztam, Srankó Úr az egyikük ez biztos. Bementem a boxba utána gumiért, de mivel mindenki elment így nem láttam értelmét folytatni.
    Ezért kár volt rohanni haza


    Majd visszanézem.., de semmi gond! Legközelebb jobban figyelsz ! Kedves Varga úr!!
    Magam sem voltam a helyzet magaslatán!!

  21. #221
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, nekem is úgy tűnik. Nem dupla pontok...
    Javításra került, köszönjük szépen Lacinak!

  22. #222
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Azért az utólagos kommenteket elnézve csak tetszett ez a hosszútáv a többségnek

  23. #223
    Hogy ne csak ujjongás legyen részemről:

    Donington

  24. #224
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Qual-replay feltöltéshez lenne kérésem. Szeretnék kérni +24 óra haladékot. Azaz kedd 23:00-ig kérek időt a feltöltéshez. Jelenleg 450 km-re vagyok a számítógépemtől és csak kedd délután megyek vissza.

  25. #225
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    262
    AQ: Alig értem haza, mire becsatlakoztam már az első 5 perc lement. Ezen a rövid pályán elég nagy volt a forgalom, a boxból alig lehetett kijönni. Végül 2 századdal maradtam el a PBtől --> P19

    AR: A rajt rendben volt, T1 féktávon megkoccoltam kicsit Széchy Szabit – elnézést érte, de az igazi galibát nem ez, hanem a keresztben álló Chevy okozta. Sikerült belül elférnem P16. A 2 körben a célegyenesben már a 14. helyért küzdöttem – nem kellett volna - T1ben kicsit lecsúsztam vissza a P22re.
    L7 T1ben Dózsa Ákossal szépen elfértünk, a T7ben már nem annyirra külső íven voltam és pont roszkor kicsit össze értünk ezért még Suput Zsolt is el ment mellettem. (Sztem Ákos nem is látott mert Bundival volt elfoglalva)
    L11 Holovatti Zoli jött friss gumikkal és kicsit túlzott erőszakossággal be féktávon majd rajtam elfordulva már haladt is tovább Aztán felvettem a kesztyüt és egy kicsit rontott sikán után sikerült visszaelőzni.Utána volt néhány szép jelenet Zolival, minden megbocsájtva
    25 kör után boxkiállás, Bognár Dani majdnem meglett, de végül egy motorháztetőnyivel előttem volt a boxutcában így szépen behúzódtam mögé P19. Aztán Danival küzdöttünk szépeket. Majd a Terhes-Varga Á- Holovatti trió nyomába eredtem. L39ben sikerült Ákos mellett elmenni. A 43.ban a gumicsere nélkül küzdő Márkot előztem meg a 44ben pedig Terhes Csabit a sikán után és ekkor a lekörözöttségem miatt véget ért a futam, pedig sztem Zoli még meg lehetett volna az eléggé elnyűtt gumijain --> P11

    Háát nemtom én élveztem nagyon, de azért a krumplistészta legyen krumplistészta. A WTCC futam meg kerékcsere nélküli normál versenytávok. Sem a program, sem az autók nem erre vannak kitalálva és így csak szívatjuk magunkat ezzel a hosszú távú bohóckodással, TDIvel, meg egy liter benzinnel fogyasztás nélkül. Én már azt se nagyon értem, hogy miért kell variálni a normál versenyeken a körszámokkal. A sima 100% versenytávokat kéne menni a TV közvetítést meg ki lehet tölteni reklámmal ha 3 perccel előbb végzünk.

Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 5 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •