Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (253 összesen)

Téma: HTCM7 - Donington 1H

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    HTCM7 - Donington 1H



    Időpont:
    2014. április 16. (szerda)
    Pálya: Donington National (LETÖLTÉS)
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm Up hossza: 5 perc
    Versenytáv: 45 kör
    Rajt: állórajt
    Gumikopás mértéke: normál
    Üzemanyag fogyasztás mértéke: kikapcsolt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Szerverjelszó:
    a mindenkori szerverjelszó
    Prekvalifikáció vége: 2014.04.15 - 24:00


    Élő online közvetítés: www.aartv.hu



    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-24 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 25-49 helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM7 - Tavaszi Szezon

    -------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 11. 04:19.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Nos, hát eljött ennek is az ideje, elérkeztük az első 1 órás futamunkhoz a HTCM bajnokság történetében!

    Sokat gondolkodtunk rajta, hogy nem túl idegen-e az ilyen nagy futamtáv a WTCC-től és hogy meg merjük-e lépni... de végül győzött a kíváncsiság, amit a témában kiírt szavazáson Ti is megtámogattatok, szóval nekivágunk!
    A futam dupla pontokért fog zajlani, tehát ugyan annyi pont szerezhető ezen az 1 versenyen, mint 2 sprint futam esetében összesen. A Boxkiállás nem lesz kötelező, a távot úgy határozzuk meg, hogy 1 tankkal is teljesíthető legyen a verseny, tehát mindenki maga dönti el, hogy kiáll-e kereket cseréni, tankolni, vagy sem. Az ideális boxtaktika meghatározását tovább nehezíti az idei másik nagy újításunk, a dinamikus változó időjárás, ami szintén be lesz kapcsolva a versenyen és alaposan megkeverheti az eseményeket a futam alatt!

    Kérjünk mindenki gyakorolja be a Box működését és lehetőleg kapcsoljátok ki az autopilot-ot a Box-ban!


    Ja, még valami: ne felejtsétek el, hogy ettől a futamtól kezdve a Prekvalifikáció már kedd éjfélkor zár, nevezést leadni és visszavonni továbbra a szerda eset 8-ig lehet, de aznap már nem rögzít új időt a rendszer!


    Jó szórakozás!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 05. 13:46.

  3. #3
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588


    időre lesz állítva 1 H -ra vagy annak megfelelő körszám? Már csak azért kérdem , ha 1 H van akkor ha letellik pl a megkezdett kör után az idő az az utolsó kör?
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 05. 12:35.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Körszám lesz, mint mindig.

  5. #5
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Szabi!

    Két kérdés merült fel bennem. Végül miért döntöttetek a rövideb National verzió mellett, szerintem az 1h-ás versenyre ideálisabb lett volna a GP nyomvonal, meg úgy tudom az is lett meghirdetve!

    A másik az lenne a fontosabb, hogy aki esetlegesen kap BUÁ-t erre a futamra, akkor elvégezheti e a kerékcserét tankolást stb. a büntetése letöltése közben? Vagy csak simán áthajt és boxolást külön csinálhatja mint a való életben is van!

    Köszi a válaszokat előre is!







  6. #6
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...A másik az lenne a fontosabb, hogy aki esetlegesen kap BUÁ-t erre a futamra, akkor elvégezheti e a kerékcserét tankolást stb. a büntetése letöltése közben? Vagy csak simán áthajt és boxolást külön csinálhatja mint a való életben is van!
    Bár nem Szabi vagyok, de szerintem külön-külön lenne korrekt.
    Egyben nem BUÁ-os büntetés lenne, hanem sima boxkiállás. ;-)


    Kieg:
    Jah, viszont... lehetne akkor a 45 perces etapokat 60 percre növelni?
    (Me' ugye ha valaki tesztelni szeretné egyben az 1 órát, akkor 45 percbe elég nehéz lesz belesűríteni. )

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi!
    Két kérdés merült fel bennem. Végül miért döntöttetek a rövideb National verzió mellett, szerintem az 1h-ás versenyre ideálisabb lett volna a GP nyomvonal, meg úgy tudom az is lett meghirdetve!
    Hát miért, miért... a szoksásos vágás blama elkerülése miatt, más oka nincs.

    A másik az lenne a fontosabb, hogy aki esetlegesen kap BUÁ-t erre a futamra, akkor elvégezheti e a kerékcserét tankolást stb. a büntetése letöltése közben? Vagy csak simán áthajt és boxolást külön csinálhatja mint a való életben is van!
    Természetesen nem, a bouxutca áthajtást nem lehet kombinálni boxolással.

    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, viszont... lehetne akkor a 45 perces etapokat 60 percre növelni?
    (Me' ugye ha valaki tesztelni szeretné egyben az 1 órát, akkor 45 percbe elég nehéz lesz belesűríteni. )
    OK, jogos... átállítom.

  8. #8
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát miért, miért... a szoksásos vágás blama elkerülése miatt, más oka nincs.
    Ne már. Ezentúl tényleg mindig lebutított pályákon megyünk, csak ne legyen sikán, mert 4-5 nagyhangú ember problémázott. Még mindig azt mondom, hogy a többségnek nem volt semmi gondja. De ez megmondom őszintén most meg engem kezd zavarni...
    Bocs Szabi nem kötözködni akarok, de na, értitek.
    Fejben már hangolódtam, mert szeretem donningtont, ráadásul 1 órás verseny lesz, erre most kiderül, hogy ez van, és miért van ez. Szomorú vagyok. És ha ezután tényleg kiveszünk minden sikános pályát, az még szomorúbb.
    Utoljára módosította: latoo; 2014. 04. 05. 21:59.

  9. #9
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát miért, miért... a szoksásos vágás blama elkerülése miatt, más oka nincs.
    Szerintem is jobb lenne a hosszabb, így kis túlzással a fél futam a lekörözésekről fog szólni. Nekem úgy tűnik, hogy legfeljebb csak a sikánnál lehet vágni, de a rövid verzión is van sikán, úgyhogy ilyen szempontból mindkettő ugyanolyan.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne már. Ezentúl tényleg mindig lebutított pályákon megyünk, csak ne legyen sikán, mert 4-5 nagyhangú ember problémázott. Még mindig azt mondom, hogy a többségnek nem volt semmi gondja. De ez megmondom őszintén most meg engem kezd zavarni...
    Bocs Szabi nem kötözködni akarok, de na, értitek.
    Persze hogy értem, nagyon is, de mindig ez van. Hatvanan vagytok a mezőnyben, de mindig csak az a 4-5 ember reklamál, akinek éppen nem tetszik valami, a többiek meg szépen csöndben vannak. Aztán ha variálunk vmin, akkor meg másik 4-5 ember fejti ki a nem tetszését... most is ha a sikános verzió lenne, előbb-utóbb biztos akadna megint pár ember, aki felhozza megint a vágás témát. Egyébként szervezői oldalról is elég vacak érzés, hogy előre tudom, sok helyzetben egyszerűen nem tudunk jól dönteni és folyton csak a kisebb rosszat kell keresnünk.

    Fejben már hangolódtam, mert szeretem donningtont, ráadásul 1 órás verseny lesz, erre most kiderül, hogy ez van, és miért van ez. Szomorú vagyok. És ha ezután tényleg kiveszünk minden sikános pályát, az még szomorúbb.
    Pedig ha ennyire nem tudja korrekten kezelni a mezőny a sikánokat, akkor sajnos nagyon más lehetőségünk nincs, mint minimalizálni a problémás helyzeteket. Ez nekem sincs így nagyon az ínyemre, de nem hiányzik a balhé sem, mert abból már nagyon elegem van. De sajnos mindennek ára van. Egyébként össz-vissz 2 kanyar marad ki így a pályából, ami ezúttal talán azért nem akkora érvágás, szóval fel a fejjel!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 05. 22:49.

  11. #11
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...


    Ja, még valami: ne felejtsétek el, hogy ettől a futamtól kezdve a Prekvalifikáció már kedd éjfélkor zár, nevezést leadni és visszavonni továbbra a szerda eset 8-ig lehet, de aznap már nem rögzít új időt a rendszer!


    Jó szórakozás!
    A prequal oldalán a régi rend szerint szerepel a prequal vége, szerintem egyértelműsíteni kéne ott is, nehogy valaki pofára essen. (Tudom, hogy nevezni ugyanúgy lehet mint eddig, de félreértésre adhat okot így, szerintem.)
    Utoljára módosította: blackc; 2014. 04. 05. 23:02.

  12. #12
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Jobb lesz a national verzió, az a plusz 1 kanyar nem ad izgalmat, és nem fog megint elkezdődni a vágásos téma.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #13
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Persze hogy értem, nagyon is, de mindig ez van. Hatvanan vagytok a mezőnyben, de mindig csak az a 4-5 ember reklamál, akinek éppen nem tetszik valami, a többiek meg szépen csöndben vannak. Aztán ha variálunk vmin, akkor meg másik 4-5 ember fejti ki a nem tetszését... most is ha a sikános verzió lenne, előbb-utóbb biztos akadna megint pár ember, aki felhozza megint a vágás témát. Egyébként szervezői oldalról is elég vacak érzés, hogy előre tudom, sok helyzetben egyszerűen nem tudunk jól dönteni és folyton csak a kisebb rosszat kell keresnünk.



    Pedig ha ennyire nem tudja korrekten kezelni a mezőny a sikánokat, akkor sajnos nagyon más lehetőségünk nincs, mint minimalizálni a problémás helyzeteket. Ez nekem sincs így nagyon az ínyemre, de nem hiányzik a balhé sem, mert abból már nagyon elegem van. De sajnos mindennek ára van. Egyébként össz-vissz 2 kanyar marad ki így a pályából, ami ezúttal talán azért nem akkora érvágás, szóval fel a fejjel!
    zolder és imola után ez elég beteges felfogás nem gondolod?
    a vágás témán túl vagyunk már leírtad százszor tudjuk a fehér vonalas szabály van életben és kész ezt szavaztuk meg,Zolder és Imola után nem tudom mit kell rinyálni 1 db sikánon és tegyük hozzá az egészhez hogy te kezded el a girnyózást.
    ott van elcseszve az egész hogy még ti se tudjátok hogy az adott pálya melyik nyomvanala jön milyen szervezés ez????röhely
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #14
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Maximálisan megértem a VB döntését, kevesebb hisztit akartok, a véleményem akkor is maradt, kár kivenni sikánokat. Imolában sem volt gond. Amugy meg azt hiszem már írtam, de két pont között a legrövidebb út az egyenes, magyarán minden kanyar vágható.
    Na mindegy, ez van. Bocs csak kikívánkozott belőlem.

    Amúgy, ha valóshoz közeli rálátást akartok a társaság egészének véleményéről a sikánok mellőzéséről, indítsatok egy szavazást.
    Utoljára módosította: latoo; 2014. 04. 06. 10:18.

  15. #15
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nahh részben ez a legrosszabb, hogy mindenről szavazást.. Vannak dolgok amikről lehet, de a túl nagy demokratikusság visszaüt egy idő után. Szabi basszá le az asztalra! Ez van, ez lesz, van benne sikán, de 5 emberét a prekin is visszanézzük szúrópróbaszerűen. Ha a legjobb köre vágott -20 hely! Pont! Aztán így vágjon mindenki prekin.. Vágni Imolában is lehetett volna, meg kismillió helyen. Zolder egy "különleges" eset volt ,mert extrém kategória volt. Viszont, ha ilyen told neki 6 kanyar pályák lesznek azokban meg a versenyzők ügyessége veszik el, mert a gázt mindenki tudja nyomni.. Na meg abban élvezet sincs nagyon és meg is öli a versenyzés lényegét. Szerintem.. / az meg a legnagyobb gond ,hogy igenis számít az a 2 kanyar vagy mennyi, mert nem ismerem őket, de ha egy 1 H-s versenyről van szó , ahol a gumikezelés fontos minél több a kanyar annál érdekesebb a gumikezelés része és ez hoz izgalmat, ha már maga a kanyar minősége nem is../
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 06. 10:42.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #16
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    megértem miért került be ez a verzió, de az a "2 kanyar" nem mindegy , meg amúgy is az volt, hogy a vágások miatt ne hagyjunk már ki jó pályákat, most egy jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó pályából lesz egy átlagos

  17. #17
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    lehetőleg kapcsoljátok ki az autopilot-ot a Box-ban!
    Emlékszem hogy valahol levan írva a fórumon hogyan kell. Ha valaki lenne olyan kedves és belinkelné, köszönöm!

    Egy észrevétel az enduhoz. Már nem emlékszem miért, de nem szavaztam rá szezon előtt, igaz örülem mikor bekerült. De talán ezért: még ugyan nem néztem és próbáltam, de valószinűnek tartom hogy a tankolás sok időt emészthet fel boxolás során, többet mint amit a pályán bukunk a plussz üzemanyag-súly miatt, de ez rendben is van. Viszont ha jól látom nem elég pl a bmw-nek egy tank benya, mert nem fér bele annyi hogy elég legyen, de ezis rendben van. Viszont a TDI nagyjából fele annyit fogyaszt, ergo itt kijöhet egy kisebb súlykülönbség, továbbá az kibirja egy tankkal, szóval ez így már annyira nem fasza szerintem, mert itt már az autó korlátairol van szó és nem a pilótáról, de ez van. Ez inkább észrevétel, volt mint hőzöngés, mert én endu-párti voltam mindig is.
    Any Given Sunday!

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Mellékesen meg az utolsó kanyarból is egy sikánszerűség lett, és mintha nem nagyon szólna ha baj van. Nyerünk vele legalább? Sztem nemkell félni minden sikántól pályaválasztásnál, van amelyik szól ha túlsokat vág vki. Pl imolában senkise parázott, pedig volt sikán, de értelmes. Kilehet bólyázni, lehet szerkeszteni az érzékelőjét. Vagy megdobós sikán, falas sikán.

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Zolder után döntöttem el, hogy elegem van ebből folytonos szócsépléből és ott láttam be azt is, hogy kb megdőlt az az elméletem, hogy miszerint csak korrekt, egyértelmű szabály kell és megfelelő hozzáállás és nem lehet gond a vágásokból. De mivel ez a gyakorlatban nem működött, ezért döntöttünk úgy, hogy Watkins Glen-ből is kivesszük a sikánt, az szerintem egy sokkal élvezetesebb és izgalmasabb része volt a pályának, mint ez itt Donington-ban, mégis alig volt hőzöngés. Gondoltam akkor ez a jó irány, erre most meg b..eg még se jó, gyerekek a franc se látja ezt előre, hogy mikor éppen mi bajtok lesz... Ez a sikán az International verzióban meg legalább olyan problémás, mint Zolder-ben volt... kérdezem, most hol vannak azok, akik Zolder-ben hőzöngtek a sikán miatt??

    Az meg hogy 1 órás a futam, az semmit nem befolyásol, 1 óra alatt ugyan annyi km-t teszel meg és ugyan annyi kanyart veszel be a pálya hosszától és a kanyarok számtól függetlenül, tekintve, hogy körbe-körbe mész... illetve maga a táv sem változik valójában az eddigiekhez képest, csak nincs a felénél pisiszünet, ennyi.


    Ha meg kiírok egy szavazást, azzal szintén magunkat csapom pofán, mert akkor most a jövőben majd minden apró kis hülyeségről szavazásokat fogunk majd indítgatni?? Biztos vagyok benne, hogy majd minden futamon felszínre kerülhet vmi téma, amiben nem lesz egyetértés, de ne tegyük már magunkat nevetségessé... szavazásokat sorsdöntő, lényegi kérdésekben kell indítani, ne csináljunk már a bolhából elefántot. Most kell ez a cirkusz megint 2 db kanyar miatt?
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 06. 13:49.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Még ugyan nem néztem és próbáltam, de valószinűnek tartom hogy a tankolás sok időt emészthet fel boxolás során, többet mint amit a pályán bukunk a plussz üzemanyag-súly miatt, de ez rendben is van.
    Azért majd próbáld meg, a gumi nem biztos hogy kibírja a távot, illetve a benzin súlya is tizedeket jelenthet, ezt csak konkrét próbával és mérésekkel lehet megmodnani, hogy melyik taktika az eredményesebb...

    Viszont ha jól látom nem elég pl a bmw-nek egy tank benya, mert nem fér bele annyi hogy elég legyen, de ezis rendben van. Viszont a TDI nagyjából fele annyit fogyaszt, ergo itt kijöhet egy kisebb súlykülönbség, továbbá az kibirja egy tankkal, szóval ez így már annyira nem fasza szerintem, mert itt már az autó korlátairol van szó
    Mint fentebb is írtam, úgy lesz belőve a táv, hogy minden kocsi kibírja 1 tankkal!

  21. #21
    Gyorsan egymás mellé tettem a két pályarajzot... háááát...
    Ránézésre azt mondanám, hogy elvesztettünk ~1km-t és kb semmit nem nyertünk vele.
    (A zolderi sikánvágós drámából kiindulva és az imolai versenyt végiggondolva, a futó verzió inkább a nyűgösebb zolderihez hasonlít, szóval...)

    De egyik verziót sem próbáltam még, elképzrelhető, hogy tévedek...

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    (A zolderi sikánvágós drámából kiindulva és az imolai versenyt végiggondolva, a futó verzió inkább a nyűgösebb zolderihez hasonlít, szóval...)

    De egyik verziót sem próbáltam még, elképzrelhető, hogy tévedek...
    Javaslom vélemény mondás előtt, azért menjetek már pár kört...
    A International sikán nagytempós nyélvágós, a National sikán elég lassú, az inkább 2 kanyar mint sikán és nem vágós.

    Nekem egyébként tök mindegy, csak ez a "mindig az a rossz, ami éppen van" irány szervezői szempontból eléggé követhetetlen. Nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor éppen mi nem fog tetszeni nektek, jelenleg nem látom az analógiát, ami alapján mindig a "jó" döntést tudnánk ilyen helyzetekben meghozni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 06. 13:43.

  23. #23
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mint fentebb is írtam, úgy lesz belőve a táv, hogy minden kocsi kibírja 1 tankkal!
    óbakker akkor bocs, nem szóltam
    (szerk: de gondolom okosan, ráhagyással lesz számolva, mert én pl tudom hogy többet fogyasztok, mint a csapattársam ugyanazzal az autóval)
    Utoljára módosította: toga; 2014. 04. 06. 13:02.
    Any Given Sunday!

  24. #24
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Mint fentebb is írtam, úgy lesz belőve a táv, hogy minden kocsi kibírja 1 tankkal!
    hmm...az nálam kb 45 perc...biztos nem azt akartad mondani, hogy egy tankolással?

    jah..és nekem bejön ez a verzió...francnak se hiányzik a két hajtű...amitől donington a donington az benne van...
    (GTL-be is ezen menjünk )
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #25
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nyilván nem arra gondoltam, hogy minden pályánál szavazzunk, hanem pont egy iránymutató szavazásra. mondjuk:

    A. Hagyjunk ki minden kétes sikánnal rendelkező pályát, hogy ne legyen sírás.

    B. Menjünk a kétes sikánnal rendelkező pályákon is, nem foglalkozva a néhány panaszossal.

    Többség dönt.

    De mindegy, jó verseny lesz így is, és tényleg nem akarom a szervezőket b@sztatni, jó munkát végeznek, le a kalappal, hogy bírjátok ezt a sok problémázó embert (jelen pillanatban beleértve magamat is)

    UI: Sziszka te végleg feladtad a wtcc-t?

Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •