Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (253 összesen)

Téma: HTCM7 - Donington 1H

  1. #26
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Nekem tetszik spec a rövid változat. Anno ezt ismertem meg előbb a ToCA2 ben, aztán később is ezen nyúztam Doningtont más játékban, és amikor itt először GTL-ben a hosszú verzió volt, na az volt a furcsa. Viszont úgy éreztem, most a hosszú jó lesz; de nem bánom azt se, hogy a rövid lett, alig várom hogy körözhessek. Ahogy már előttem is írták, az benne van, amitől Donington Donington... úgyhogy

  2. #27
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslom vélemény mondás előtt, azért menjetek már pár kört...
    A International sikán nagytempós nyélvágós, a National sikán elég lassú, az inkább 2 kanyar mint sikán és nem vágós.

    Nekem egyébként tök mindegy, csak ez a "mindig az a rossz, ami éppen van" irány szervezői szempontból eléggé követhetetlen. Nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor éppen mi nem fog tetszeni nektek, jelenleg nem látom az analógiát, ami alapján mindig a "jó" döntést tudnánk ilyen helyzetekben meghozni...
    Itt most ez a jó döntés Szabi, no doubt! Ha lenne gumibála a sikánban, akkor mehetne, egyébként csak a para lenne vele. Benéztem a zolderi és az imolai prekvalra is, nem kellett 10-10perc hogy lássam, tök felesleges elindulni.
    1 szabálytalan emberke lavinát indít el, ami kezelhetetlen onnantól.
    Még Watkinsban is voltak gondok a T1-ben a lesodródások miatt, de láttam olyat is, aki T1 belső íven vágott, ami azért már egészen döbbenetes.
    Dehogy valamit mégis reklamáljak, az 1 órás futamot jobb lett volna egy hosszabb pályára tenni.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  3. #28
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Én csak annyit mondok, hogy a rövid verzióval 2 potenciális előzési pontot vettünk ki és az összes előzési pontok számát 2-re redukáltuk.
    Első a célegyenes vége, a második meg a sikán előtt.
    Még a hosszú verzióban mint a két hajtű előtt lehet előzni is...

    Amúgy tényleg azt jó lenne megnézni, hogy melyik autó mennyit bír 1 tankkal, mert ha nem bírja ki akkor vagy tegyétek kötelezővé az 1 boxot, vagy rövidítsük a hosszát, bár azzal meg megint rontunk rajta, mert akkor biztos hogy nem éri meg kiállni kereket cserélni(tankolás nélkül), hanem inkább végig szenvedni a kopott gumikkal.

    Ja és a TDI-re tegyünk 20kg súlyt, mert akkora előnyük lesz mint állat. Így is elmennek az egyenesben, de ha a bmw-re teszünk 80L-t azok meg 40-el vígan elmennek akkor az elég nagy hendikep.
    Vagy nem lehet a TDI-re külön dupla fogyit beállítani?

    Ja és miért hoztuk előre a preki zárását?
    Mert én sokszor az utolsó napon szoktam javítani, mivel ha úgy jön ki a szabadnapom akkor egész nap otthon vagyok és tudok gyakorolni, elötte meg lehet hogy 3 napot nyomok 12 órába így gyakorolni kvázi esélyem nincs, mint pl most, hogy a szerdai verseny óta nem azért nem futottam még időt mert nincs kedvem, hanem úgy dolgoztam, hogy nem tudtam még felmenni hiába akarok.
    Szóval ezt jó lenne visszaállítani a régi rendszerbe(nem is értem, hogy közel 10éves szabályon minek változtatni???).
    Utoljára módosította: Tomcy; 2014. 04. 06. 21:10.

  4. #29
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Na mentem pár kört igaz esőbe, hát ez a verzió szerintem f*s, pont a pálya legjobb részei maradnak ki.

    Viszont a bmw-be 70L fér, 1,8-1,85-öt eszik nekem, ez gyors számolással 1:13-as átlag körökkel számolva 47 percnek felel meg és akkor nagyon ki van centizve.
    Ilyen távon 10000000% hogy nem éri meg kereket cserélni.
    Viszont tankolni azért nem GTR szintű gyorsaság.

    Így viszont inkább maradjon a 2x30perc szerintem vagy vegyük le felére a fogyit ha lehet.

  5. #30
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ne bántsuk ám a tdi-k súlyát. Ami előnye van a fogyasztásból annak dupláját elveszti a gumikopásban.

  6. #31
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Ja és a TDI-re tegyünk 20kg súlyt, mert akkora előnyük lesz mint állat. Így is elmennek az egyenesben, de ha a bmw-re teszünk 80L-t azok meg 40-el vígan elmennek akkor az elég nagy hendikep.
    Vagy nem lehet a TDI-re külön dupla fogyit beállítani?

    ...
    Ezt meg így mégis milyen alapon? szezon előtt lehetett tudni, hogy lesz 1 órás futam, választható a TDi, stb. Nem értem minek folyton nyavajogni. Ez ráadásul olyan anyu szoknyájához rohanós, jaj anyu anyu, eddig nálam volt a legjobb játék, de a másiké most jobb lett, ... (10 ből 2 verseny erejéig, ahol 8 verseny számít a végelszámban...) /ja, amúgy meg nemtudom pl a Lacetti végig bírja-e, de akkor kérjek én is adott esetben antiballasztot a kocsimba? hmmm

    ---


    Az egy órát viszont tényleg 1 órának kell meghagyni, max beklikkelni egy forced pitet, azt a játék is tudja. Csak ugyebár ez most eléggé olyan lepróbálatlan dolog éles bajnokságban... spec a 2x30 (a fentebbi fogyasztásos probléma miatt is) nem véletlen a WTCC-ben. Na de ez már ilyen, senki nem fog belehalni, hogy nem a megszokottak szerint lesz egy verseny lebonyolítva szerintem...



    A levágósdihoz meg (attól függetlenül, hogy nekem tetszik a rövid verzió): elég gáz, hogy emiatt kerülnek ki kanyarok a versenynaptárból. Meg lett mondva világosan, hogy mi a szabály. Aki vág, be kell jelenteni. Aki nyavajog, ahelyett hogy óvna, az meg kapja meg ugyanazt a büntetést, mint az aki vágott. Ennyi lenne... Ha valaki prequalon gyanús, annak el lehessen kérni a körét. Ezt bárki megtehesse, és ha talált valamit felterjeszti a VB-nek. No more nyavajgás. A büntetés pedig a következő versenyről való eltiltásig terjedhet, vagy adott versenyen elért eredményének törlése pl utólag. /Úgy rémlik a rendszeres vágók Zolder után kaptak bőven figyelmeztetéseket és BUÁ-kat. Olyat meg még semelyik valós sorozatban nem láttam, hogy a következő versenyes büntetés ne felelt volna meg a mezőnynek, ez is csak itt divat, hogy jaj aki kilökött, meg vágással előzött, az miért csak 2 hét és 10 kör múlva takarodik el mellőlem.../ Ma azér F1 alatt megjegyezték, hogy május elsején szerencsére Maldonado nem lesz itt, így mindenki biztonságban érezheti magát ennyire itt nálunk még senkitől nem fél a mezőny, és az meg mégiscsak az F1

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Azért azt senki se felejtse el, hogy angolosan változó időjárás lesz. Lehet annál is sűrűbb lesz a boxlátogatás mint gondolnánk...

  8. #33
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslom vélemény mondás előtt, azért menjetek már pár kört...
    Jó'va'má'na! Igazad van. Tessék, kimondtam. Mos'jó?
    Ok, megnéztem mi fut. Jogos, egy épület valóban nagyban megnehezítit a vágást



    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ..Nekem egyébként tök mindegy, csak ez a "mindig az a rossz, ami éppen van" irány szervezői szempontból eléggé követhetetlen. Nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor éppen mi nem fog tetszeni nektek, jelenleg nem látom az analógiát, ami alapján mindig a "jó" döntést tudnánk ilyen helyzetekben meghozni...
    Ez megintcsak jogos.

  9. #34
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ne bántsuk ám a tdi-k súlyát. Ami előnye van a fogyasztásból annak dupláját elveszti a gumikopásban.
    Mintha pl a BMW-n nem kopna a hátsó gumi és nem rakoncátlankodna....mindig úgy hozzátok fel ez mintha csak a TDI-n kopna el a gumi, máshol is meg kell küzdeni a gumikopással, viszont ti standard 10-15 kiló előnybe vagytok a fele akkora üzemanyag-mennyiség miatt (és azt hiszem te is mentél hendicapes bajnokságba és is, azért tudjuk hogy 10 kiló is számít még ha csak karcsú tizedek is, de egy ilyen szoros mezőnybe meglátszik), ezek miatt azért itt Doningtonba (illetve Spa-ba) mivel a tankolás sok idő, sokan fognak menni teletankkal ahol azért a TDI-knek előnye lesz..de ez csak egy észrevétel részemről, engem konkrétan nem nagyon izgat, nem is kampányolok semmi mellett ....mondjuk már vége a kampánycsendnek lol.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #35
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha pl a BMW-n nem kopna a hátsó gumi és nem rakoncátlankodna....mindig úgy hozzátok fel ez mintha csak a TDI-n kopna el a gumi, máshol is meg kell küzdeni a gumikopással, viszont ti standard 10-15 kiló előnybe vagytok a fele akkora üzemanyag-mennyiség miatt (és azt hiszem te is mentél hendicapes bajnokságba és is, azért tudjuk hogy 10 kiló is számít még ha csak karcsú tizedek is, de egy ilyen szoros mezőnybe meglátszik), ezek miatt azért itt Doningtonba (illetve Spa-ba) mivel a tankolás sok idő, sokan fognak menni teletankkal ahol azért a TDI-knek előnye lesz..de ez csak egy észrevétel részemről, engem konkrétan nem nagyon izgat, nem is kampányolok semmi mellett ....mondjuk már vége a kampánycsendnek lol.

    Üzemanyag miatt előnye lesz, de Tomcy írta, hogy pl gumit cserélni száz, hogy nem éri meg. Nos, tdinél nem lesz más választás. Mert 1 órát nem fogok tudni kerékcsere nélkül megtenni, az biztos. És szerintem senki más sem tdivel. A bmw-t nehezebb vezetni kopó gumikon, de nem lassul annyit. Tdi-n sem kopik jobban a gumi mint a többin, de azt lassítja be legjobban, mert amúgyis alulkormányzott és az utolsó 4 körben szinte nem lehet vele befordulni a kanyarokba, kigyorsítás meg még annál is rosszabb. A futamok elején a tdi verhetetlen, ezért tudok mindig az elején sokat javítani. A közepén nagyjából egál, a végén viszont rengeteget kap a bmwtől, időben sokkal többet mint amennyit az elején nyer.

    Nem sajnáltatni akarom én magam a tdi miatt, mert nagyon jó autó, csak felszisszentem Tomcy 20 kilós javaslatára, mert azt nagyon nem tartanám korrektnek.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ide kérném beírni a különböző autókkal a fogyasztási adatokat:

    Masters - Race07 car test


    XD szerint, versenyszettel, megtankolva, egy jól megnyomott körön! Köszi!

  12. #37
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Azért elég csúnya lenne ,ha 1:13 -as átlag köröket mennénk.. barátok között is lesz vagy 1:15-1:16 is. pláne fél óra után. Nem biztos ,hogy nem éri meg kimenni gumizni amúgy.. Nem egy extrém itt boxutca. kb 42-44 körre jön ez ki Sonomából kiindulva.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #38
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Zolder után döntöttem el, hogy elegem van ebből folytonos szócsépléből és ott láttam be azt is, hogy kb megdőlt az az elméletem, hogy miszerint csak korrekt, egyértelmű szabály kell és megfelelő hozzáállás és nem lehet gond a vágásokból. De mivel ez a gyakorlatban nem működött, ezért döntöttünk úgy, hogy Watkins Glen-ből is kivesszük a sikánt, az szerintem egy sokkal élvezetesebb és izgalmasabb része volt a pályának, mint ez itt Donington-ban, mégis alig volt hőzöngés. Gondoltam akkor ez a jó irány, erre most meg b..eg még se jó, gyerekek a franc se látja ezt előre, hogy mikor éppen mi bajtok lesz... Ez a sikán az International verzióban meg legalább olyan problémás, mint Zolder-ben volt... kérdezem, most hol vannak azok, akik Zolder-ben hőzöngtek a sikán miatt??

    Az meg hogy 1 órás a futam, az semmit nem befolyásol, 1 óra alatt ugyan annyi km-t teszel meg és ugyan annyi kanyart veszel be a pálya hosszától és a kanyarok számtól függetlenül, tekintve, hogy körbe-körbe mész... illetve maga a táv sem változik valójában az eddigiekhez képest, csak nincs a felénél pisiszünet, ennyi.


    Ha meg kiírok egy szavazást, azzal szintén magunkat csapom pofán, mert akkor most a jövőben majd minden apró kis hülyeségről szavazásokat fogunk majd indítgatni?? Biztos vagyok benne, hogy majd minden futamon felszínre kerülhet vmi téma, amiben nem lesz egyetértés, de ne tegyük már magunkat nevetségessé... szavazásokat sorsdöntő, lényegi kérdésekben kell indítani, ne csináljunk már a bolhából elefántot. Most kell ez a cirkusz megint 2 db kanyar miatt?
    Szabi!
    Az a baj, hogy, mindig reagálsz ezekre a dolgokra, 60-an vagyunk (vagyis mosatanában sajnos nélküldem vagytok), de csak 4-5 ember írogat a fórumba, akiknek mindig van valami problémája. Le kell szarni a demokráciát a fórumban, ti vagytok a szervezők, az van amit mondtok, mi meg örülünk és megyünk azon amin megyünk, csak legyen időben kihirdetve, (és itt nem arra gondolok, hogy két héttel az aktuális futam előtt, hanem kicsit korábban már, hogy én is tudjak készülni azokara a futamokra amin tudom, hogy el tudok majd indulni ).
    Amúgy meg írjatok egy scriptet, ami minden olyan hozzászólást töröl ami hőbörgés gyanús.

  14. #39
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Szerintem rohadt jó a pálya igaz csak offline mentem, nekem spec nem hiányzik az a 2 kanyar, GTR2-ben sem volt kedvencem soha, a pálya többi része viszont nagyon jó. Jó lesz ez srácok, csak tolni kell!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #40
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Az hogy kap e súlyt a tdi vagy nem az nem izgat az viszont igen hogy ha tankolni kell a bmw-t meg a többi benyás kocsit a tdi-t meg nem akkor mindenki kapni fog 1 kört a tditől tök mind 1 hogy mennyire kopik a gumija.
    De leforditom másképp. Ha komegyünk tankolni de kereket nem cserélünk hogy ne vesszen annyi idő akkor a tdisek kimennek kereket cserélni és körönként kapunk majd 4-5secet körönként és ugyan ott vagyunk.

  16. #41
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt meg így mégis milyen alapon? szezon előtt lehetett tudni, hogy lesz 1 órás futam, választható a TDi, stb. Nem értem minek folyton nyavajogni. Ez ráadásul olyan anyu szoknyájához rohanós, jaj anyu anyu, eddig nálam volt a legjobb játék, de a másiké most jobb lett, ... (10 ből 2 verseny erejéig, ahol 8 verseny számít a végelszámban...) /ja, amúgy meg nemtudom pl a Lacetti végig bírja-e, de akkor kérjek én is adott esetben antiballasztot a kocsimba? hmmm

    ---


    Az egy órát viszont tényleg 1 órának kell meghagyni, max beklikkelni egy forced pitet, azt a játék is tudja. Csak ugyebár ez most eléggé olyan lepróbálatlan dolog éles bajnokságban... spec a 2x30 (a fentebbi fogyasztásos probléma miatt is) nem véletlen a WTCC-ben. Na de ez már ilyen, senki nem fog belehalni, hogy nem a megszokottak szerint lesz egy verseny lebonyolítva szerintem...



    A levágósdihoz meg (attól függetlenül, hogy nekem tetszik a rövid verzió): elég gáz, hogy emiatt kerülnek ki kanyarok a versenynaptárból. Meg lett mondva világosan, hogy mi a szabály. Aki vág, be kell jelenteni. Aki nyavajog, ahelyett hogy óvna, az meg kapja meg ugyanazt a büntetést, mint az aki vágott. Ennyi lenne... Ha valaki prequalon gyanús, annak el lehessen kérni a körét. Ezt bárki megtehesse, és ha talált valamit felterjeszti a VB-nek. No more nyavajgás. A büntetés pedig a következő versenyről való eltiltásig terjedhet, vagy adott versenyen elért eredményének törlése pl utólag. /Úgy rémlik a rendszeres vágók Zolder után kaptak bőven figyelmeztetéseket és BUÁ-kat. Olyat meg még semelyik valós sorozatban nem láttam, hogy a következő versenyes büntetés ne felelt volna meg a mezőnynek, ez is csak itt divat, hogy jaj aki kilökött, meg vágással előzött, az miért csak 2 hét és 10 kör múlva takarodik el mellőlem.../ Ma azér F1 alatt megjegyezték, hogy május elsején szerencsére Maldonado nem lesz itt, így mindenki biztonságban érezheti magát ennyire itt nálunk még senkitől nem fél a mezőny, és az meg mégiscsak az F1
    Ez nem nyavajgás de csak 1 okot mondj hogy miért induljon bárki a furamon ha tudod hogy a tditől kapsz 1 kört ha tetszik ha nem.
    Kb mint ha ngt kocsival indulnál a gt-k ellen.

  17. #42
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem nyavajgás de csak 1 okot mondj hogy miért induljon bárki a furamon ha tudod hogy a tditől kapsz 1 kört ha tetszik ha nem.
    Kb mint ha ngt kocsival indulnál a gt-k ellen.
    a pont akkor is ott van...az autót TE választottad...nyilván nem vetél figyelembe minden eshetőséget...de ez nem a szervezők hibája, asszem...

    a gumikopáson meg vitatkozni végképp nevetséges sztem egy olyan "szimulációban" amikor a rajtrácson ülve is ugyanúgy kopik mintha mennék ...pff...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 04. 07. 14:36.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #43
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a pont akkor is ott van...az autót TE választottad...nyilván nem vetél figyelembe minden eshetőséget...de ez nem a szervezők hibája, asszem...

    a gumikopáson meg vitatkozni végképp nevetséges sztem egy olyan "szimulációban" amikor a rajtrácson ülve is ugyanúgy kopik mintha mennék ...pff...

    Persze hogy én választottam de mond meg hogy hogyan legyen az ember előre látó a szezon elején ha még 1héttel a futam elött sincs letisztázva a dolog.
    Amugy persze akkor sem mentem volna tdivel mert utálom az fwdket mert nem tudok menni velük.

    Amugy ebbe valszeg senki nem gondolt bele hogy nem fogják kibirni 1 tankkal.

  19. #44
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    hát ha nem bírják ki a benzinesek tankolás nélkül az úgy tényleg nem frankó.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 04. 07. 15:28.

  20. #45
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Akkor, legyen 1 kötelező boxkiállás, és mindjárt kokafogyottá válik minden ezzel kapcsolatos probléma! Sőt, tőlem akár tankolás is kötelező lehet, a mezőny több mint fele úgy sem tudja hogy kell, itt az ideje gyakorolni!

    Csak ezt a szánalmas, fiszfaszozást hagyjátok már abba!

    Vágás , fehérvonal, szerkesszünk pályát, ne legyen sikán, tankoljunk, ne tankoljunk, írjunk fogyasztási adatokat (!!!), következő mi lesz?
    Ne tíltsuk esetleg a zöld színt, mert az tulságosan hasonlít az útszéli fűre, és a végén még valaki összekeveri? Vagy tudjátok mit, mennyünk 8 sávos oválpályákon, csak hogy mindenki elférjen, bár állítom, ott meg az lenne a gond, hogy túl sok a bal kanyar! ...komolyan mint az oviba!

  21. #46

  22. #47
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    gyerekek Szabi leírta úgy lesz meghatározva a körszám ,hogy a legtöbbet fogyasztó autó is kibírja kiállás nélkül. Innentől kezdve a semmit hajtjátok.

    "Mint fentebb is írtam, úgy lesz belőve a táv, hogy minden kocsi kibírja 1 tankkal! " első oldal közepe..
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 07. 16:14.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #48
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem nyavajgás de csak 1 okot mondj hogy miért induljon bárki a furamon ha tudod hogy a tditől kapsz 1 kört ha tetszik ha nem.
    Kb mint ha ngt kocsival indulnál a gt-k ellen.
    Get real! Nem?

    Anno Ferrari korszak F1. Miért indult másik 20 autó, amikor a verseny végére a 6. helyezettig kb mindenki kört kapott, és borítékolható volt a Schumacher Barrichello 1-2 ?? Versenyezz azokkal, akikkel versenyképes vagy! Nem mellesleg ez még mindig csak 2 futam a 10 ből ... Ja, és változó időjárással. Ami, ha elég real a szimulációnk, Doningtonban igencsak esélyes, hogy esőt hoz, ami úgy is borít minden papírformát!

  24. #49
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    gyerekek Szabi leírta úgy lesz meghatározva a körszám ,hogy a legtöbbet fogyasztó autó is kibírja kiállás nélkül. Innentől kezdve a semmit hajtjátok.

    "Mint fentebb is írtam, úgy lesz belőve a táv, hogy minden kocsi kibírja 1 tankkal! " első oldal közepe..

    Nem 1-2 perc hiányzik, hanem több mint 10, és Szabi szerintem nem erre számított amikor az mondta úgy lesz belőve, hogy mindenkinek kibírja. Egy 48 perces futam nagyon nem hasonlít egy 1 órásra, és ezzel pont a lényegi koncepciója esik a kútba az 1 órás futamnak. Olyan előnyt pedig nem szeretnék kapni tdisként, hogy a többieknek tankolni kelljen, nekem meg nem. (de a 20 kiló sem játszik )
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 04. 07. 16:33.

  25. #50
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    1:15 -ös átlag körrel lehet számolni az 1 óra alatt 48 kör. Viszont a fél futam sincs soha 30 perces, hanem anblokk 30 így ide is lehet 50-55 perc közöttit számolni, ami meg már kijön körszámban is kb. WG is 26-27 perces volt / Futam. Itt azért drasztikusan esni fog a köridő, ahogy kopik a gumi. 40 felett már 4-5 mp -et is jelenthet körönként. Sőt! Emellett még sokkal könnyebb hibázni és a járulékos dolgok, lecsúszol az ívről - fű - több üzemanyag mégjobban kopik a gumi. Szóval 50 - 55 perc között kb reális lehet a dolog tankolás nélkül.

    44.5 kör 1.14 el számolva. / de az 1.14 sztem eléggé erős körátlag, mezőnyben telitankolva 44 körre nézve. 37 kör jön ki Tomcy fogyasztásával.. jahh elvanqva. 46 -47 percre jön ki a futam. 6-7 perc hiánycikk minimum 1.15 -el matekolva. :/

    bár a táblázatot nézve 50 felé járnak akik írtak be és ott még a gumi nem is kopott nemde Szabi?
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 07. 16:48.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •