Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (64 összesen)

Téma: HGTLM9 - Watkins Glen

  1. #26
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen pack-ok megléte kötelező? Ma újraraktam winfost, és single-ben tökéletesen betölt a gáma, de a szerverre fellépésnél 1-2 név után kihajít. Szóval nemtom, hogy most csak csítelés miatt kidob, vagy csak símán egy reinst kéne.
    mint mindig...
    http://www.gtr-masters.hu/download/addon/
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #27
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    "Zöld Zászló" vonala a sárga NEXTEL-es reklámtábla (felüljáró)!

    HGTLM szabályzat 2.4. pontja alapján ezt elhagyva kell a 2. futamon pole-ból induló versenyzőnek kiadni a "Zöld Zászló" jelzést. legkésőbb a célvonal átlépéséig.





    #94 Corvette bugos, lekerült a szerverről.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 10. 20:12.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #28
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Reméltem, hogy van valami eltitkolt, ősrégi is. Így most reinst, aztán vagy megy, vagy nem.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    #94 Corvette bugos, lekerült a szerverről.
    Volt mostanában fent valaki ezzel, amikor engem kidobált a szerver? Mert érdekes módon, most beenged.
    Utoljára módosította: Akos; 2014. 04. 10. 20:03.

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    azt próbálgatom, de nem tudok az istenért se screenshotot csinálni...
    - GTL által gyátrott - F12 - töküres.
    F11.... beraktam a képet, köszi a gyors közbelépést!


    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen pack-ok megléte kötelező? Ma újraraktam winfost, és single-ben tökéletesen betölt a gáma, de a szerverre fellépésnél 1-2 név után kihajít. Szóval nemtom, hogy most csak csítelés miatt kidob, vagy csak símán egy reinst kéne.
    Csak az első hsz-ben lévő 2 db pack kell, de sajnos hibás volt a #94-es Corvette, azt levettem a szerverről, Ti se használjátok!
    (bár elvileg majd nem is tudjátok...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 10. 20:13.

  5. #30
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Sziasztok..

    Utolsó helyről indulhatnék a futamon?

  6. #31
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Hogy száradjon le a keze az összes f...opó simbines k cs gnek, meg a lodzsitekeseket is pippancsa le a vacogós cápa. Elkezdődik a futam, az hagyján, hogy elbaszom a rajtot, de a rajtot követően nyista FFB. totál szopó volt az első pár kör mire megszoktam, hogy csak akkor FFB-zik amikor épp olyan kedve van, de úgy tömör általánosságban soha. Fasza visszaesés után nagynehezen kapaszkodok fel, erre egy csodás pillanatban találkozok a gyöngyök gyöngyével... Nem tudom milyen taligával ment Ákos, egyenesben übersirály, utolérhetetlen, lehagyhatatlan, de hogy féktávon közveszély összeengedni pl a Porsche-val, az hót ziher. Balesetokozás nélkül csak akkor lehet megelőzni, ha elbassza a másik, mert egyenesben... hát legfeljebb, ha csak lazán kvantumosan az alagúteffektust használja az ember, kanyarban? Nah az a másik csoda, annyival hosszabb féktávot vesz, hogy ha utol is érem, két lábbal, fékernyővel, és szorgos imátsággal, talán megússza az ember hogy bele ne csattanjon a gyök kettővel kanyargó seggébe, ha valami csoda folytán elkerültük a katasztrófát, akkor meg lehet loholni utána, és ez megy kanyaronként. Bocs Ákos, próbáltalak nem meg/kilökni, de vállalhatatlanok a kocsid féktávjai.
    Csodás ötlet volt összeengedni, két ennyire totál eltérő autót.

    Ez most komoly? Elvileg 22 körül vége az első versenynek... 22:05-től folyamatosan lestem a lobbyt, ki-be lépkedtem, hoyg frissüljön, de mindvégig, még most 22:28-kor is azt mutatja, hogy RACE van. Kvázi nem lehet visszacsatlakozni. A fa...om kivan ezzel a ki...ott f.s GTL-el... Pedig állítólag van egy kis idő a race 1-2 között amikor van erre mód. Állítólag a rajtsorrend is kikerül a futam topicjába. Naná, hogy nem így van, miért is lenne úgy ahogy le van írva... Visszalépni persze nem lehet... Nem ez volt az első alkalom, hogy a második futamról kizárt a játék...

    Gigantikus gratulációm a simbinnek ehhez a fostalicska játékhoz...
    Utoljára módosította: Akos; 2014. 04. 10. 22:37.

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    1. Alt + F kombóval lehet resetelni az FFB-ét minden Simbin szimulátorban. Alt + TAB-ozáskor szokott elmenni, vagy ha a háttérben megindul vmi a Winfos-ban. Ez és sok más apróság itt van csokorba gyűjtve, ez minden Simbin cuccra érvényes.
    2. Ez ezeknek a versenyeknek a lényege, a totál eltérő karakterű autók, ezért szeretjük! Mindennek van gyengéje, erőssége... minden gép ellen van jó taktikta és minden taktika ellen van jó ellenszer és rengeteg arpó kis trükk és fortély. És igen, ez valóban sokkal nehezebb és sokkal több figyelmet, meg kanyarról kanyarra való taktikázást igényel, a V8-ellen meg nagyfokú stressz tűrést , de ott az idő Neked dolgozik..
    3. 22:02-körül lett vége, 22:10 után kezdtük el a második futamot. Közben elvileg edzés, vagy időmérő volt, de most nem én kezéltem a szervert, így bevallom nem figyeltem. Ha nem így volt akkor mély elnézést kérek érte, illetve azért is, hogy a fórumban nem írtuk ki, erről az elmúlt szezonokban leszoktunk, mert túl sok idő ment el vele... de valóban benne maradt a szabályzatban, sorry.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 10. 23:05.

  8. #33
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Volt egy kis totoja a zöldnél...
    Nade...
    Először azt hittem hogy TT, de visszanéztem és kiderült hogy Dávidot sikerült eltrafálnom T1-en (R2), aztán lett ott némi kavarodás...
    Szánom bánom, büntessetek! Sajnos ez a rajtlistázás kizökkentett kicsit...

  9. #34
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Az első futam fain volt. A rajt tetszett a GT40-el, de azután visszaértek a gyorsabb versenyzők. Az 5. körben volt egy-két kisebb hibám, ami pont elég volt ahhoz, hogy tudatosuljon bennem, hogy semmi esélyem a 10-be kerülni. Végül jó kis csaták után a 13. hely maradt.

    A második futam is jól indult, azt csak a replay-n vettem észre, hogy amikor elhúztam egy oldalról érkező Porsche miatt, akkor kilöktem Endrődi Zolit. Bocsi érte, de nem igazán tehettem az esetről.
    Azután hamar véget ért a versenyem, mert egy Vent Ákossal történt balszerencsés eset után úgy álltam a falba, hogy a motorom lényegében kilehelte a lelkét. Próbáltam a boxba menni, de a motort nem akarták meggyógyítani a szerelők, így véget ért a történet.

    Néztem Ákos a replay-t, és én biztosan túl korán fékeztem.(belülről is érezem) Az első körben hideg gumikkal kellett ott fékezni, de a másodikban már túl hamarnak számított. Azt, hogy te esetleg késtél-e azt te tudod, de én nem fogok óvni, és szerintem te se tedd.

  10. #35
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most komoly? Elvileg 22 körül vége az első versenynek... 22:05-től folyamatosan lestem a lobbyt, ki-be lépkedtem, hoyg frissüljön, de mindvégig, még most 22:28-kor is azt mutatja, hogy RACE van. Kvázi nem lehet visszacsatlakozni. A fa...om kivan ezzel a ki...ott f.s GTL-el... Pedig állítólag van egy kis idő a race 1-2 között amikor van erre mód. Állítólag a rajtsorrend is kikerül a futam topicjába. Naná, hogy nem így van, miért is lenne úgy ahogy le van írva... Visszalépni persze nem lehet... Nem ez volt az első alkalom, hogy a második futamról kizárt a játék...
    22:02-től 22:12-ig lehetett visszalépni a szerverre. Verseny biztos nem volt (gondolom nem frissült a lobby) mert a végeredményt csak akkor tudom kiszedni a log file-ból ha új event indul.
    A rajtlista jelenleg papír alapú és éppen kész lettem vele a 22:10 (valójában 12)-es rajtig. Ha a fórumba is kiírnánk akkor akár 15-20 perces szünet is kellene.
    Na ez. Véleményed persze lehet.

  11. #36
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Azért azt gondolom Watkins Glenn ismét hozta a formáját...ez a pálya versenyzésre termett na...
    Volt adok-kapok helyezkedés és külön öröm hogy Colát nyüstöölhettem gyakorlatilag mindkét versenyen...élmény volt...erre másképp amúgy sincs esélyem...de hát jól kente az öreg a kisVettének, probáltam it-ott...kívül belül, alul felül - kétszer kicsinykét úgy érzem leszorítottál a másodikban, de oda se neki - 1 nekem 1 neked, így tesós.
    Jó meccs volt nah...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #37
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Na hát ez valami kurvajó volt!! Délután mentem először a Corvettel de ha lesz rá alkalom még biztos fogok!

    @Jankó Zsolt: Sajnálom, tényleg hamar fékeztél azért nem is értettem miért estem úgy rád, mindig ott szoktam fékezni, de sajna nem tudtalak elkerülni már

    @Dózsa Ákos: Hát igen én is voltam hasonló helyzetben, ha jól emlékszem Brands Hatch-en Alfával a V8-ak ellen, szóval tudom mit érzel Nekem pont ez jön be a GTL-ben, a különbségek. Én direkt arra játszottam mindig, hogy szűken veszem a kanyart, és jól kigyorsítok, de azért meg lehetett előzni a Porscheval is Egyébként vagy 10 percig Q-n volt, szóval nem értem miért nem tudtál visszajönni.

    Viszonylag stabilan tudtam menni, főleg ennyi gyakorlás után ezzel a géppel, bár azért volt hogy pörögtem saját és más hibája miatt is. R2-n elég jó eredmény lehetett volna már ráéreztem a gépre nagyjából, aztán utolsó körökben valaki kiforgatott, de meg is várt, viszont utána szétestem teljesen és buktam még vagy 2-3 helyet De igazából leszarom mert nagyon élveztem! Köszi mindenkinek!


  13. #38
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. Alt + F kombóval lehet resetelni az FFB-ét minden Simbin szimulátorban.
    Ez hasznos infó, másért nem, de ezért megérte eljönni. Én a táp ki-be dugdosásával szórakoztam célegyenesenként.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    2. Ez ezeknek a versenyeknek a lényege, a totál eltérő karakterű autók, ezért szeretjük!
    Hát ezt majdnem hosszan ecseteltem, de szerintem egyedül vagyok a véleményemmel.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    3. 22:02-körül lett vége, 22:10 után kezdtük el a második futamot. Közben elvileg edzés, vagy időmérő volt
    Egyszer már jártam így csak akkor valaki véletlen kitévedt és tudtam neki szólni. Asszem pont Te voltál az.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    illetve azért is, hogy a fórumban nem írtuk ki, erről az elmúlt szezonokban leszoktunk, mert túl sok idő ment el vele...
    Tudom, hogy így alakult, de sajna már annyira felbaszódtam, hogy a guruló kőbe is belekötök.

  14. #39
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    hát ez király volt (megérte a 906-ot választani)

    Q: bocsi a ki-belépkedésért, balfácán voltam, nem is mentem mért kört P20

    R1: hát ez király volt, jó csaták minden (fúúú az a hármas előzés ) ráadásul 10. hely eddigi legjobb pozicióm és R2 pole...

    R2: paráztam hogy ne basszam el, remélem nem volt gebasz , első kör végén 2. második kör végén már 7. voltam, de számítottam is rá, de utána is voltak még csaták, poziciócserék, és a 4. helyért küzdöttem, de Zolival összeértünk így P7 lett eddigi legjobbam

    Tavaszi szezon eddig nem jött össze, de ez most kárpótolt mindent, csak így tovább, (nem gondoltam volna hogy ilyen átlaggal kimászok majd Group4ből de most ezzel az eredménnyel valószínű
    Utoljára módosította: Sasyhroc; 2014. 04. 10. 23:36.

  15. #40
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Q: Elég lassan állt össze egy jó kör, végül sikerült a PQ-s időmet megfutni. P2
    R1: Hátitt nemigazán émlékszem érdekes mozzanatra. Rajtnál eljöttem tűrhetően. Endrődit az elején próbáltam megfogni, vagy szélárnyékozni, vagy kibillenteni, hogy nehogy lazsáljon már, de nem sikerült. Leszakadatam. Végén nem eröltettem. Megjegyzem hogy a futam közben jöttem rá hogy a dupla sikánosban 2-esre visszaváltani nembiztos hogy hülyeség. Ez foglalkoztatott, zökkentett ki néha. P2
    R2: 9 helyről rajt, már a rajtvonalnál is volt vmi tumultus, meg a T1-ben is mint egy csatatér, Ryan közlegény forgatása. Már a P5 környékén mentem. Na innen jött a futam lényegi része. Cola-t kellett vhogy megelőzni. Ezt minél elöbb leakartam tudni, mert féltem hátulról Endrőditől (nem tudtam hogy belesetezett és spoiler nélkül ment végig), valamint ha Cola megérzi hogy kitud védekezni, akkor az ki fogja védekezni, és ott öregszem meg mögötte. Szóval keresgéltem a helyet, egyszer bepöcköltem felfelemenet a Corviját -bocsi-, egypár kör után a T1-be betudtam vágni elé. Utána jött White a sárga bmw-vel, az tán mégszebb volt. Bevágtam neki többször is belülre, de szépen tűrte a szurikat Hosszú egyenesben majdnem visszajött, egyszerre kellett volna bemennünk a sikánba, de elrontotta. Kár még bírtam volna ilyesféle páros csatát. Dobri meg inkább elengedett. Gondoltam hogy húzok neki szélárnyékot egy darabig, de veszélyes is lehetett volna, meg még mindig tartottam Endrőditől hogy feljön. Tükörből láttam (meg visszanéztem replayben is), gyönyörűeket csatáztatok P2-P5 környékén! Végül sima P1 lett.
    Grat mindenkinek aki végigment.
    Asszem innentől jönnek majd az izzasztó versenyek számomra.

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na hát ez valami kurvajó volt!! Délután mentem először a Corvettel de ha lesz rá alkalom még biztos fogok!
    Háhá. Örülök.
    Corvi tényleg nagy élmény. A nagyobb corvi nekem túl nehéz, nincs benne se fék, se kormány. A kissebbik viszont hozza ugyanazt a vezetési élményt, cirmos dorommm-bolást, de kevésbé "agyatlan". Ha úgy adná ki mennék is vele...

  17. #42
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Háhá. Örülök.
    Corvi tényleg nagy élmény. A nagyobb corvi nekem túl nehéz, nincs benne se fék, se kormány. A kissebbik viszont hozza ugyanazt a vezetési élményt, cirmos dorommm-bolást, de kevésbé "agyatlan". Ha úgy adná ki mennék is vele...
    Hát fék az valóban nincs rajta, de legalább túlmelegszik! A kanyarsebessége szerintem annyira nem gáz amúgy. A többi hajó v8 amennyit próbáltam sokkal alulkormányozottabb. Amúgy meg small block a nyomiknak, big block a profiknak!! Láttam, hogy az is hasonló élmény, mert Szabi is eldobálta a gyors balosba Viszont megelőzni nem tudtam pedig volt párszáz lóerő előnyöm Vagy az könnyebb is értelemszerűen?

    Viszont most nézem a ponttáblát, és a második futamra 99. helyre ír, közbe 1x lettem!

    Ui.: Most nézem a replayt r2-n, Knapig Szilárdtól bocsánatot kell kérnem az első kör t1-be megpöccintettem. Óvom
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 04. 11. 09:44.


  18. #43
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Uraim, ez k..va jó volt!

    Időm sajnos nem sok volt készülni, de azért többet szántam rá, mint Imolára, ahol csúnyán végződtek az események. Na de ezúttal betörtem a kis Caprit gyáháháá.

    Q: Sikerült futnom egy PB-t (P11), így a maradék 5 percben még teli tankkal bóklásztam egy kicsit.

    R1: Rajtot elcsesztem, pár pozíció oda lett, de aztán lépegettem felfele. Dobri Szabival küzdöttem meg nagyon, de végül sikerült megelőznöm. Beértem Kiss Szabit, gondoltam nem lesz egyszerű, de ehhez képest a dőlős jobbosba sikerült belül elmenni. Végül P8.

    R2: Rajt után T1-be kisebb torpedó Borditól, de nagy mákom volt, hogy aztán kiegyenesítettél és a mögöttem lévő porsche is épp nem talált el, miközben forgott ki éppen. Szóval sok hely mínusz, félre álló kormány helló, uccu neki. Eseménydúsabb futam volt, kemény csatákkal, marhára élveztem. A gumik a végére itt többet fogytak, mint az R1-ben, de végül P4.

  19. #44
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Q: benne maradt 2-3 tized az utolsó szektorban, így 4. helyett a 6.-ról rajtolhattam.

    Az 1. futamon Dózsa Ákos gyakorlatilag állva maradt a rajtrácson, úgyhogy felpaszíroztam magam a palánkra, hogy ne ökleljem fel. Na mondom jól indul az este. (Mellékesen jegyzem meg, hogy az előző hozzászólásaidból kiderül, hogy jól ismered a szabályzatot, csak egyetlen apró részlet kerülte el a figyelmedet, miszerint "Új belépők - amennyiben Group típusú futamon indulnak először - a Group3-as (vagy alacsonyabb) kategóriából választhatnak maguknak autót az első futamukon", így nem indulhattál volna a 911-essel.) Ezen a futamon az első pár körben voltak csatáim főleg Sziszkával.

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    R2-n elég jó eredmény lehetett volna már ráéreztem a gépre nagyjából, aztán utolsó körökben valaki kiforgatott, de meg is várt, viszont utána szétestem teljesen és buktam még vagy 2-3 helyet De igazából leszarom mert nagyon élveztem! Köszi mindenkinek!
    Bocsi érte, sajnos a belső íven nem akart olyan gyorsan lassulni az autó, mint az a külső nyomvonalon szokta, így beléd csúsztam. (Azt hiszen nem forogtál meg, csak kicsit lecsúsztál a pályáról.) Bevártalak, hogy visszaengedjelek, erre a következő kanyarban ugyanúgy belém ütköztél, ahogy én az előző kanyarban beléd. 1:1

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Utána jött White a sárga bmw-vel, az tán mégszebb volt. Bevágtam neki többször is belülre, de szépen tűrte a szurikat Hosszú egyenesben majdnem visszajött, egyszerre kellett volna bemennünk a sikánba, de elrontotta. Kár még bírtam volna ilyesféle páros csatát.
    Láttam, hogy jobban gyorsítasz ki a kanyarokból. Ez lehetett egy más fajta váltóáttétel miatt is, viszont a sikán előtt az összes BMW-st szinte megkerültem, csak a Corvette-k voltak ott gyorsabbak. Több párharcom volt ezen a részen, és sajnos párszor elrontottam és levágtam a sikánt. Én ilyenkor elengedtem azt akivel küzdöttem, nem akartam így előnyt szerezni és így éreztem fairnek (nem mindenki gondolkodott így a verseny alatt).

    Mindkét futamon volt 1-1 nagyobb hibám, ami 2-3 pozíciót jelentett. A 2. futamon rendszerint beragadtam valaki mögött a féktávon, vagy a kigyorsításon, amit a mögöttem jövők többnyire ki tudtak használni. Nem éreztem túl jól magam ez miatt.

    És itt kérdezném meg a körülöttem autózókat, hogy most lagoltam-e. Új rendszert telepítettem a gépemre (Win8.1) és nem tudom, hogy javított-e ezen a problémán. Viszont valami biztos rosszabb lett, mert nem tudom kikapcsolni a szélesvásznú modot. Akár be, akár ki van kapcsolva, akkor is úgyanúgy nyújtja a képernyőt verseny közben is, így mindenki nagyon széles autóval közlekedett előttem, és párszor a táblákat sem láttam jól ez miatt. Tud erre valaki okosat mondani?
    Utoljára módosította: White; 2014. 04. 11. 11:40.

  20. #45
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Az idejét sem tudom, mikor voltam ennyire megfázva, de már több, mint egy hete. A Pantival úgysem mentem még soha, gondoltam itt az alkalom. Csalódás volt. Valami ritka tetű egy jószág.
    R1 rajtjánál követtem az előttem lévőt... a bukótérbe. Vak vezet világtalant. A végén poroszkáltam szinte végig, egy-két piruettező kollégát néha elkerültem. Szabi a végén forgolódott örömében, így legalább előtte értem be.
    R2 rajtnál valakit megforgattak, sajnos eltaláltam, sajnálom. Mivel úgy is utolsó voltam, megint, így megjavíttattam a lerongyolt verdát. Aztán a végén Szabi újra kipörgésgátlóért imádkozott, közben el tudtam menni, így megint előtte értem be.
    Rohadt unalmas futamaim voltak, így nem tudtam feledni a fül és fejfájást. Remélem legközelebb jobb fájdalomcsillapító lesz.


  21. #46
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    És itt kérdezném meg a körülöttem autózókat, hogy most lagoltam-e. Új rendszert telepítettem a gépemre (Win8.1) és nem tudom, hogy javított-e ezen a problémán. Viszont valami biztos rosszabb lett, mert nem tudom kikapcsolni a szélesvásznú modot. Akár be, akár ki van kapcsolva, akkor is úgyanúgy nyújtja a képernyőt verseny közben is, így mindenki nagyon széles autóval közlekedett előttem, és párszor a táblákat sem láttam jól ez miatt. Tud erre valaki okosat mondani?
    GTLConfig-ot indítsd rendszergazda módba és tedd át a felbontást a megfelelőre, lehet hogy valami 4:3-as felbontásban mész. Amikor én körülötted voltam nem laggoltál.


  22. #47
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Nem voltak egyszerű versenyek,de nagyon élveztem. Qualit hagyjuk inkább....

    Első verseny nagyon izzasztó volt,lényegében mindenkit feltartottam,gondolom nagyon örültek nekem páran. Bocs fiúk,én küzdöttem,ahogy tudtam....

    Második verseny már sokkal jobban sikerülhetett volna.... Rajt jó volt,elsőként értem az egyenesbe. Tudtam,hogy jönni fognak a BMW-k,Porsche-k, nyomtam neki,ahogy tudtam. Kristóf volt az első aki utolért,sima ügy,nem is akartam erőltetni a dolgot, feltartani sem akartam.

    Kissé meglepődtem,hogy a 8. körben még mindig második voltam,bár akkor már Coláék toltak hátulról. Hibáztam,simán megelőztek. Továbbra is csak a tükröt néztem,láttam nagyon jön Kelemen Dávid...talán 3 kör volt vissza,már kezdtem azt hinni hogy a 4. hely okés lesz,de annyira néztem a tükröt,hogy közben az egyenesben megcsíptem a füvet féktáv előtt... esélyem nem volt kanyarodni,tűz a nádas.... Amire visszabotorkáltam 11. helyen voltam,ez legalább megmaradt a végéig.

    Jó versenyek voltak,rengeteg akcióval,felejthető eredménnyel...

    Grat mindenkinek!

  23. #48
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    GTLConfig-ot indítsd rendszergazda módba és tedd át a felbontást a megfelelőre, lehet hogy valami 4:3-as felbontásban mész. Amikor én körülötted voltam nem laggoltál.
    Simán indítva beállítottam többször is a felbontást, de nem akart változni, de így már jó. Köszi!

  24. #49
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ..........
    És itt kérdezném meg a körülöttem autózókat, hogy most lagoltam-e. Új rendszert telepítettem a gépemre (Win8.1) és nem tudom, hogy javított-e ezen a problémán. Viszont valami biztos rosszabb lett, mert nem tudom kikapcsolni a szélesvásznú modot. Akár be, akár ki van kapcsolva, akkor is úgyanúgy nyújtja a képernyőt verseny közben is, így mindenki nagyon széles autóval közlekedett előttem, és párszor a táblákat sem láttam jól ez miatt. Tud erre valaki okosat mondani?
    Nálam most teljesen jó voltál, ellenben most meg én nem laggoltam? ugyan az a kérdésem mint Norbinak, csak mert a replayban többször is alámerülök az aszfaltba..

    Boccs Sziszka, jogos volt a villogás de kizárólag állagmegőrzési céllal tettem be melléd 'vágóra'. Ha nem tettem volna akkor valszeg ott vége lett volna a versenyünknek,- kicsit rövidre vettem a féktávot. -nem sokkal később 'toroltál úgyhogy 50/50 (?) Ezt még vagy kétszer sikerült bemutatnom,(talán Cola és Dobri Szabi mellett (?) )Szerencsére nem történt károsodás.
    Nagyon jó meccsek voltak, tetszett nagyon .

    Aztán második futamban Endrődi Zoli úgy gondolta a célegyenes ráfordító utáni kigyorson, hogy fittyet hány a forgalmi helyzetre és nem veszi el a gázt, legyen előtte bármi.
    Ez a bármi voltam én. Sikerült kiütnöd az 5-ik helyről úgy hogy azt semmi, de semmi nem indokolta, gyakorlatilag csak el kellett volna venned a lábad a gázpedálról 1(egy) pillanatra.De inkább kitúrsz. Én is és mindenki más is elveszi ilyen helyzetben mert ez verseny, nem a preq. Épp ettől jó hogy alkalmaszkodni kell, mindig változik valami, mindig van valami váratlan dolog. Na itt váratlan dolog épp nem volt , ezért nem értem miért így kellett ezt.
    Sajnos ez után ki kellett lépnem mivel az első futómű megszűnt létezni, folyamatosan estem le mindenhonnan..(és a pipától sem láttam, nem akartam vakon nekimenni senkinek )

  25. #50
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Azért azt gondolom Watkins Glenn ismét hozta a formáját...ez a pálya versenyzésre termett na...
    Volt adok-kapok helyezkedés és külön öröm hogy Colát nyüstöölhettem gyakorlatilag mindkét versenyen...élmény volt...erre másképp amúgy sincs esélyem...de hát jól kente az öreg a kisVettének, probáltam it-ott...kívül belül, alul felül - kétszer kicsinykét úgy érzem leszorítottál a másodikban, de oda se neki - 1 nekem 1 neked, így tesós.
    Jó meccs volt nah...
    hát a lagokat sajnálom néha ez benne van meg azért a vettét elterelgetni szóval kelett némi help:P
    néha nagyobb gondom volt azzal hogy a pályán tudjam tartani a kocsit annyira nem voltam felkészülve hogy bizzak magamban és akkor még ott voltál te is végül is benned jobban bíztamha történt is leszorítás nem volt szándékos volt vagy kétszer amikor megindult a kocsim talán akkor lehetet ilyesmi,de tetszett mikor a pálya hátsó részén belsőn próbálkoztál aztán a célegyenesben meg vissza minden na hát ilyen ez,verseny volt olyan góliátos
    na 1 a lényeg jól kented és kösz hogy bírtad
    Utoljára módosította: Cola; 2014. 04. 11. 21:20.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •