Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 64 (64 összesen)

Téma: HGTLM9 - Watkins Glen

  1. #51
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Nem voltak egyszerű versenyek,de nagyon élveztem. Qualit hagyjuk inkább....

    Első verseny nagyon izzasztó volt,lényegében mindenkit feltartottam,gondolom nagyon örültek nekem páran. Bocs fiúk,én küzdöttem,ahogy tudtam....

    Második verseny már sokkal jobban sikerülhetett volna.... Rajt jó volt,elsőként értem az egyenesbe. Tudtam,hogy jönni fognak a BMW-k,Porsche-k, nyomtam neki,ahogy tudtam. Kristóf volt az első aki utolért,sima ügy,nem is akartam erőltetni a dolgot, feltartani sem akartam.

    Kissé meglepődtem,hogy a 8. körben még mindig második voltam,bár akkor már Coláék toltak hátulról. Hibáztam,simán megelőztek. Továbbra is csak a tükröt néztem,láttam nagyon jön Kelemen Dávid...talán 3 kör volt vissza,már kezdtem azt hinni hogy a 4. hely okés lesz,de annyira néztem a tükröt,hogy közben az egyenesben megcsíptem a füvet féktáv előtt... esélyem nem volt kanyarodni,tűz a nádas.... Amire visszabotorkáltam 11. helyen voltam,ez legalább megmaradt a végéig.

    Jó versenyek voltak,rengeteg akcióval,felejthető eredménnyel...

    Grat mindenkinek!
    komolyan elgondolkoztam a gt40-en,azt hittem hogy 1h verseny lesz majd Szabival beszéltem telefonon azt mondta hogy sprint lesz akkor ráis vágtam hogy Corvett mert érdeklődött mik a lehetőségei a verseny előtt 3h-val:Pjó a gt40 de rövid távon jobb a vette sztem mondjuk sokat nem mentem még a gt40-el,no azért írtam hogy most lehet félre nyúltál vele
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #52
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    bordi bocs a rajtál megtoltalak peppet,nekem ezek a repülő rajtok annyira nem mennek,amikor gf-van akkor én már nyomnám a versenyt dehát csak a rajt cél vonal átlépése után lenne,olyan értelmetlennek érzem ezt
    de egyébként ennyire jók még a reflexeim banyek?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #53
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    komolyan elgondolkoztam a gt40-en,azt hittem hogy 1h verseny lesz majd Szabival beszéltem telefonon azt mondta hogy sprint lesz akkor ráis vágtam hogy Corvett mert érdeklődött mik a lehetőségei a verseny előtt 3h-val:Pjó a gt40 de rövid távon jobb a vette sztem mondjuk sokat nem mentem még a gt40-el,no azért írtam hogy most lehet félre nyúltál vele
    Igen,kipróbáltam a Corvette-t ,pár kört mentem vele,a GT 40-es időnél kicsit jobbat mentem ,de igazból a Gt40-el komfortosabban éreztem magam. Én is pár órával a verseny előtt Kristóf üzenetéből jöttem rá,hogy sprint verseny lesz....

    Az első gumi problémával sem jutottam beljebb amiről írtál is,hogy esélytelen,de köszönöm a segítséget.

  4. #54
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Q:1
    R1:1 Azt hittem nehezebb lesz, de hamar sikerült elszakadnom kényelmes távolságra Kristóftól és utána sétakocsikázás...

    Elvileg örülnöm kellene az első bajnoki futam győzelmemnek, de sajnos nem tudok, a második futam nyomorúsága miatt.
    R2:5 Rajt után T1-ben kaptam egy olyan pofont Zsoltitól, hogy a fal adta a másikat. Ne aggódj miatta Zsolti, visszanézve tiszta ügy, szerintem akkor is versenybaleset, ha esetleg a VB máshogy ítélné meg, nincs harag!
    Ugyan tudtam folytatni, de minek... A remek 15. helyről kezdtem a felzárkózást és még mindig simán elégnek véltem a porit ezen a pályán a második helyre, így törötten is. Csakhogy... Először az Ákos-Szabi-Corvette formáción akadtam fel, kellett pár kanyar, mire mindketten annyira szélesen forduljanak, hogy belső íven megelőzhessem őket. Aztán a Sass Norbi-Kelemen Dávid duó következett, őket a célegyenes végén egyszerre sikerült megelőzni. Há megy ez még így is, gondoltam.
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán második futamban Endrődi Zoli úgy gondolta a célegyenes ráfordító utáni kigyorson, hogy fittyet hány a forgalmi helyzetre és nem veszi el a gázt, legyen előtte bármi.
    Ez a bármi voltam én. Sikerült kiütnöd az 5-ik helyről úgy hogy azt semmi, de semmi nem indokolta, gyakorlatilag csak el kellett volna venned a lábad a gázpedálról 1(egy) pillanatra.De inkább kitúrsz. Én is és mindenki más is elveszi ilyen helyzetben mert ez verseny, nem a preq. Épp ettől jó hogy alkalmaszkodni kell, mindig változik valami, mindig van valami váratlan dolog. Na itt váratlan dolog épp nem volt , ezért nem értem miért így kellett ezt.
    Sajnos ez után ki kellett lépnem mivel az első futómű megszűnt létezni, folyamatosan estem le mindenhonnan..(és a pipától sem láttam, nem akartam vakon nekimenni senkinek )
    És aztán utolértem a Cola-Sziszka-Dobri Szabi-Gedő Miki négyest. Ekkor már a 6. voltam. És itt kezdődött a gond igazán. Ugyanis Miki az istenért sem volt hajlandó előttem "egyenesen haladni". Ha balról jöttem, balra húzott, átváltottam jobbra, ő is jobbra húzott. Nem tudom, szándékosan csináltad e Miki, vagy tényleg ennyire küzdened kellett a BMW irányításával? Na annyira nem zavart volna az, hogy kacsázol, próbálkoztam itt-ott beszúrni, de mindig fékezni kellett, mert becsuktad a kaput. De . És ez szorosan ide tartozik. Az első incidens egy körrel a koccunk előtt a T1-ben történt. Kívülről akartalak előzni, megvolt a lendületem hozzá, te meg szépen irányt változtattál és kihúztál balra, én meg mentem a rázókőre és aztán a fűre, ami eléggé megfogott ahhoz, hogy nem tudjalak megelőzni. Szerintem ez sem volt valami fair dolog. És aztán a balesetünk. Kinéztem azt, hogy Dobri Szabi a célegyenesre a külső íven fordul rá, Te pedig belül mész. Gondoltam kihasználom a nagyobb kanyartempóm és Szabi mögött a külső íven maradva körbeautózlak. Nem kicsit meglepődtem, mikor azt láttam, hogy a kanyarból kifele úgy döntöttél, hogy akkor most Te is kihúzódsz a külső ívre. Egy dolgot tudtam tenni, elindultam a belső oldal irányába, hogy elkerüljelek. És ez a replayemen is tisztán látszódik, az ütközés előtti pillanatban újra jobbra fordulsz. És ez volt az a pont, amikor már minden hiába volt, Te mentél a jobb oldali palánkba, én a balosba. Meg akartalak várni, de nem jöttél, két helyet buktam, majd tovább poroszkáltam. Nagyon sajnálom az esetet, nem volt szándékos, óriási elnézést és bocsánatodat kérem és hogy lásd mennyire komolyan gondolom, mindjárt meg is óvom magam, na meg, hogy neked is jobb legyen a lelki békéd szempontjából. Azt viszont nyugodt szívvel kijelentem, hogy NEM hányok fittyet a forgalmi helyzetre és NEM túrok ki senkit-semmit! És nagyon remélem, hogy ezt a remek zöldséget csak "első" felindulásodban írtad. Ha végignézed a futamot az én autómban ülve, akkor látni fogod, hogy szó nincs olyasmiről, amivel engem vádoltál.

    A legvégén sovány vigaszként KecCA remek védekezéssel tartott maga mögött az ötödik helyen és mivel Ő konzekvensen kitartott az általa választott ívek mellet, akárhányszor próbáltam mellé menni, soha nem lett belőle kocc, vagy leszorítás. Milyen érdekes is ez, ugye? Ilyen állat vagyok én, mindenkit lezúzok. KeCA-nak köszönöm a korrekt csatát!

    És ezen a ponton el is ment a kedvem a sprint futamoktól, mostantól a sprint futamot ellenzők táborába tartozom, legyen az bármekkora tábor is.

    Szerk. Remek! Most látom, hogy már tegnap megóvtad. Még azt a lehetőséget is elvetted tőlem Mikkka, hogy magam óvjam meg az esetet.
    Utoljára módosította: endrodiz; 2014. 04. 12. 11:37.

  5. #55
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mellékesen jegyzem meg, hogy az előző hozzászólásaidból kiderül, hogy jól ismered a szabályzatot, csak egyetlen apró részlet kerülte el a figyelmedet, miszerint "Új belépők - amennyiben Group típusú futamon indulnak először - a Group3-as (vagy alacsonyabb) kategóriából választhatnak maguknak autót az első futamukon", így nem indulhattál volna a 911-essel.
    Sajnos ez valóban így van. Majd a kövin bepótlom. Vagy/és a VB vegye el a pontokat.

  6. #56
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Q:1
    ....

    És aztán utolértem a Cola-Sziszka-Dobri Szabi-Gedő Miki négyest. Ekkor már a 6. voltam. És itt kezdődött a gond igazán. Ugyanis Miki az istenért sem volt hajlandó előttem "egyenesen haladni". Ha balról jöttem, balra húzott, átváltottam jobbra, ő is jobbra húzott. Nem tudom, szándékosan csináltad e Miki, vagy tényleg ennyire küzdened kellett a BMW irányításával? Na annyira nem zavart volna az, hogy kacsázol, próbálkoztam itt-ott beszúrni, de mindig fékezni kellett, mert becsuktad a kaput. De . És ez szorosan ide tartozik. Az első incidens egy körrel a koccunk előtt a T1-ben történt. Kívülről akartalak előzni, megvolt a lendületem hozzá, te meg szépen irányt változtattál és kihúztál balra, én meg mentem a rázókőre és aztán a fűre, ami eléggé megfogott ahhoz, hogy nem tudjalak megelőzni. Szerintem ez sem volt valami fair dolog. És aztán a balesetünk. Kinéztem azt, hogy Dobri Szabi a célegyenesre a külső íven fordul rá, Te pedig belül mész. Gondoltam kihasználom a nagyobb kanyartempóm és Szabi mögött a külső íven maradva körbeautózlak. Nem kicsit meglepődtem, mikor azt láttam, hogy a kanyarból kifele úgy döntöttél, hogy akkor most Te is kihúzódsz a külső ívre. Egy dolgot tudtam tenni, elindultam a belső oldal irányába, hogy elkerüljelek. És ez a replayemen is tisztán látszódik, az ütközés előtti pillanatban újra jobbra fordulsz. És ez volt az a pont, amikor már minden hiába volt, Te mentél a jobb oldali palánkba, én a balosba. Meg akartalak várni, de nem jöttél, két helyet buktam, majd tovább poroszkáltam. Nagyon sajnálom az esetet, nem volt szándékos, óriási elnézést és bocsánatodat kérem és hogy lásd mennyire komolyan gondolom, mindjárt meg is óvom magam, na meg, hogy neked is jobb legyen a lelki békéd szempontjából. Azt viszont nyugodt szívvel kijelentem, hogy NEM hányok fittyet a forgalmi helyzetre és NEM túrok ki senkit-semmit! És nagyon remélem, hogy ezt a remek zöldséget csak "első" felindulásodban írtad. Ha végignézed a futamot az én autómban ülve, akkor látni fogod, hogy szó nincs olyasmiről, amivel engem vádoltál.
    ..
    Szerk. Remek! Most látom, hogy már tegnap megóvtad. Még azt a lehetőséget is elvetted tőlem Mikkka, hogy magam óvjam meg az esetet.
    "Még azt a lehetőséget is elvetted tőlem...." Milyen lehetőségeket vettem még el ?
    Ne sértődj meg azon hogy megóvtam, mert az az én dolgom. Az én helyemben nem kell óvnod mert az tök hülyeség. Mi van ha nem óvtam volna, akkor meg ezzel szívatod magad tök fölöslegesen? Én inkább a béketárgyalások híve vagyok, csak akkor óvok ha valami nagyon de nagyon zavar. (múltkor is alig bírtam lebeszélni egy t.sporit h.magát óvja miattam)

    Megnéztem a T1-es dolgot és igazad van valóban tereltelek -nem volt fair, nem vettelek észre. Amikor rájöttem hogy mellettem vagy azonnal csináltam helyet.Elnézést érte.

    Visszanéztem az utolsó körünket és nem tudom hogy mire gondolsz amikor kacsázást írsz .Volt hogy más ívet használtunk én élesebben fordultam rá valahol, te meg ívesebben és a két ív találkozásánál eléd érkeztem, ezért Neked lehet h. el kellett venned picit nehogy csatt legyen (?) Szerintem ez minden csata része (nem??) Replay időt írhatnál -ne csak a levegőbe beszéljünk- mikor volt ilyen össze-vissza menés. Sőt meg is óvhatod, akkor a VB is elmondja a véleményét és még az is lehet hogy tanulok belőle.és most már kíváncsi is vagyok.

    A baleset.
    Tutolsó előtt picit le voltál maradva tőlünk, én loholtam Dobri Szabi után. Ő az ideálison fordult, én meg beljebbről (ez egy sikertelen és tök reménytelen előzési kísérlet része volt ) Te hátulról ezt látva már sejthetted volna hogy a kigyorsunk nem lesz tökéletes. Te messzebbről nagy lendülettel az ideális íven fordulva érkeztél oda, ahol is épp:
    Szabinak akartam helyet adni (nagyon picit kezdtem beljebb húzódni), mert leesett a palánk mellé a fűre és feltételeztem hogy szeretne visszajönni. Ha meg lekap a valamelyik kerék és keresztbe vágódik előttem/mellettem akkor van egy kis esély elkerülni az ütközést. Te ezt hagytad figyelmen kívül. Ha én nem "kacsázok" és bejössz mellém kívülről ,akkor meg a fűről visszajövő Szabit vered telibe.
    De miért is ne húzódhatnék ki egy kanyar után a pálya szélére amikor nincs ott senki? Az mitől szabálytalan? Az már más kérdés hogy az adódott szituáció miatt vissza kellett indulnom befelé (nagyon enyhén), de azt szerintem Te is láttad hogy Szabi vissza akar majd jönni és Neked is lett volna lehetőséged 'lekövetni' a dolgokat .Nem "csak egy dolgot tudtál tenni" , hanem vissza is vehettél volna a lendületből egy picit és akkor nincs ez az egész .

    Bocsánat, lehet hogy elsőre erősen fogalmaztam , de szerintem jogos az óvásom, - nem akartad megtörni a lendületed, szerintem ebből lett a baj . Részemről amúgy nincs harag .

    A korrekt csatákat én is köszönöm mindenkinek, volt egy két 'esemény' adtam is (boccs) kaptam is bőven, de talán ezek még belefértek.

  7. #57
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Az én helyemben nem kell óvnod mert az tök hülyeség. Mi van ha nem óvtam volna, akkor meg ezzel szívatod magad tök fölöslegesen?
    Amikor magunk ellen óvunk, nem szívatjuk magunkat, hanem önkritikát gyakorolunk...

    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, lehet hogy elsőre erősen fogalmaztam , de szerintem jogos az óvásom, - nem akartad megtörni a lendületed, szerintem ebből lett a baj . Részemről amúgy nincs harag .
    Miki! Én egyetlen szóval sem mondtam, hogy nem jogos. És nagyon jól látod. Előzni akartam, mert nem egy kategóriában versenyeztünk, nagyon feltartottál és szaladnom kellett a pontjaim után, ezért nem akartam újra és újra megtörni a lendületem*! Loholtam a pontok után, de ez nem a te hibád, hanem a "rendszeré". Ha normál futamon valaki győz, az kap 100 pontot. Mikor végre én győzök, kapok fél-100 pontot, mert... Az én győzelmem talán nem ér annyit, mint egy normál futamos győzelem? Csak fél-győzelem... Ehh Jah, és ez igaz minden egyes helyezésre, még az utolsóra is.

    *A 911 nagyon jó gép, de kigyorsításon kanyarból, ha egyszerre lépünk a gázra, gyakorlatilag a teljes csütörtöki mezőny leggyengébbike. Igen, a BMW is legyorsulja, nem csak a V8-ak. A nagy előnye az állórajt és a kanyartempó, illetve, hogy a kanyarokban a sajátos szerkezeti felépítése miatt sokkal hamarabb lehet állni a gázon, mint mondjuk egy BMW-vel. Erre kellett blazíroznom a versenyen és emiatt estem rád annyira abban a kanyarban. Ha csak egyszer váltasz irányt, simán megelőzlek. Sajnos máshogy alakult, és ütköztünk. Én hibám, bevállalom, És újfent mondom, nagyon sajnálom!

  8. #58
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Még mindig 99. helyet ír nekem a második futamra a ponttábla. De rájöttem miért. Leintés után a gólörömnél tolattam és emiatt DQ-t kaptam Nem gondoltam hogy ez befolyásolja az eredményt.


  9. #59
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor magunk ellen óvunk, nem szívatjuk magunkat, hanem önkritikát gyakorolunk...



    Miki! Én egyetlen szóval sem mondtam, hogy nem jogos. És nagyon jól látod. Előzni akartam, mert nem egy kategóriában versenyeztünk, nagyon feltartottál és szaladnom kellett a pontjaim után, ezért nem akartam újra és újra megtörni a lendületem*! Loholtam a pontok után, de ez nem a te hibád, hanem a "rendszeré". Ha normál futamon valaki győz, az kap 100 pontot. Mikor végre én győzök, kapok fél-100 pontot, mert... Az én győzelmem talán nem ér annyit, mint egy normál futamos győzelem? Csak fél-győzelem... Ehh Jah, és ez igaz minden egyes helyezésre, még az utolsóra is.

    *A 911 nagyon jó gép, de kigyorsításon kanyarból, ha egyszerre lépünk a gázra, gyakorlatilag a teljes csütörtöki mezőny leggyengébbike. Igen, a BMW is legyorsulja, nem csak a V8-ak. A nagy előnye az állórajt és a kanyartempó, illetve, hogy a kanyarokban a sajátos szerkezeti felépítése miatt sokkal hamarabb lehet állni a gázon, mint mondjuk egy BMW-vel. Erre kellett blazíroznom a versenyen és emiatt estem rád annyira abban a kanyarban. Ha csak egyszer váltasz irányt, simán megelőzlek. Sajnos máshogy alakult, és ütköztünk. Én hibám, bevállalom, És újfent mondom, nagyon sajnálom!

    Önkritikát írásban kell gyakorolni meg megbeszélni, az óvás meg 'D1': a nagyobb sérelmek külső hatalom általi megítélésére való nem kell fölöslegesen minden xart megóvni, meg mártírkodni. (ez pont nem ilyen )-csak a jövőre nézve mondom..

    Tudom hogy miért estél rám, nem azzal volt a baj.A mezőny legjobb autójával mentél a preq-n megmutattad hogy gyors is vagy vele, ..de ez meg a verseny volt.
    Én is loholtam a pontjaim után, már érett az előzésem Szabi ellen és akkor meg lett volna a 4-k hely, illetve ha később elmész ami sanszos lett volna, akkor az 5-k (de ez jónak számít nálam) Én sem csak úgy kocsikáztam, sokat buktam ezzel.

    Vajon hol végeztél volna ha mindenki a 911-el indul? Vagy v.melyik 'Vettével ? Ebben pont az a lényeg hogy a legjobb autóval tudtál küzdeni a nálad jóval erősebb pilóták ellen is (nyilván nem magamra értem).
    És ebben benne van hogy a gyengébb autókkal indulók, vagy a gyengébb pilóták jobb autóval "feltartanak". Pont ez a lényege az egésznek hogy az ilyen helyzeteket jól kell kezelni (ebben én sem mindig jeleskedem) ez a futam szerves része. Mindenkinek szándékosan el kell rontania a kigyorsítást vagy a féktávot időnként ha nem public szerver színvonalat akarunk.Minden igazi autóversenyen ez történik, főleg ha több kategória indul egyszerre. Engem is és másokat sokszor feltartanak -mert az a dolguk, nekem meg az hogy elmenjek mellettük baleset nélkül. A lényeg, hogy a különböző kategóriákból adódó tempó különbségek ,nagyon korrektül, mindenkit érintenek, nem csak kitüntetetten téged és mindenkinek meg kell birkóznia ezzel. Más is szokott pontokat veszíteni 'beragadás' miatt, de ez magából a verseny természetéből adódik, mert ilyen ez a műfaj.
    písz

  10. #60
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam most teljesen jó voltál, ellenben most meg én nem laggoltam? ugyan az a kérdésem mint Norbinak, csak mert a replayban többször is alámerülök az aszfaltba..
    Mentünk pár kört egymás közelében, én ez idő alatt nem vettem észre sem lagot, sem ugrálást. Annyi viszont feltünk, hogy míg a többieknél 70-80, addig nálad 100-110-es ping volt, de ez még jó, ha nem lassul be ennél jobban.

    Miután a komplett hálózatot átnéztem/átnézettem majd a szolgáltatónál monitoroztattam a netkapcsolatomat és nem dobott hibát, újratelepítettem a rendszert. Most win8.1 van a win7 után, de én így utólag a víruskeresőre gyanakszom, mert a Comodo érdekes dolgokat művelt időnként.

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Miután a komplett hálózatot átnéztem/átnézettem majd a szolgáltatónál monitoroztattam a netkapcsolatomat és nem dobott hibát, újratelepítettem a rendszert. Most win8.1 van a win7 után, de én így utólag a víruskeresőre gyanakszom, mert a Comodo érdekes dolgokat művelt időnként.
    Víruskeresőt is le kell kapcsolni játék alatt, illetve a Comodo-nak van egy game módja is úgy emlékszem.

  12. #62
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Víruskeresőt is le kell kapcsolni játék alatt, illetve a Comodo-nak van egy game módja is úgy emlékszem.
    Igen, a comodonak van ilyen módja, de sajnos az sem és a teljes kikapcsolás sem segített. Pl. AC-nál a MastersRankra sem engedet se ki, se be semmit, pedig minden létező helyen engedélyeztem neki mindent. Na mind1, egyenlőre hanyagolom ezt a vírusvédőt, ha így tökéletesen működik mindenem.

  13. #63
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a comodonak van ilyen módja, de sajnos az sem és a teljes kikapcsolás sem segített. Pl. AC-nál a MastersRankra sem engedet se ki, se be semmit, pedig minden létező helyen engedélyeztem neki mindent. Na mind1, egyenlőre hanyagolom ezt a vírusvédőt, ha így tökéletesen működik mindenem.
    Avast!-al nekem semmi gondom nem volt immár évek óta, felrakod, Játék/Csendes üzemmódot bekapcsolod, és elvan egy évig, aztán kell hosszabbítani a regisztrációt...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #64
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mentünk pár kört egymás közelében, én ez idő alatt nem vettem észre sem lagot, sem ugrálást. Annyi viszont feltünk, hogy míg a többieknél 70-80, addig nálad 100-110-es ping volt, de ez még jó, ha nem lassul be ennél jobban.

    ....
    Akkor jó. Utólag jöttem rá hogy, futam előtt elfelejtettem egy két dolgot leállítani .

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •