Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (142 összesen)

Téma: HTCM7 - Watkins Glen

  1. #76
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    B szerver 1. futam:Köszönöm szépen,ez jol ment.
    B szerver 2. futam:Életemben először megyek szimulátorban.
    Azthiszem hogy az"elnézést kérek"sémaszöveg keveset ér az érintettek irányába.
    A rajtnál ne kérdezzétek hogy mi történt,Zsolti 10 et kiforgattam,aztán hátranéztem hogy megvan-e,mire visszanéztem egy postás BMW-t toltam magam elött amiröl fogalmam sem volt.
    Stratégiailag nem ez volt betervezve,hanem hogy óvatosan tartom a 8. helyet,és onnan ha megy,akkor irány az ötödik,és ha megy,akkor a harmadik hely.
    Ebböl tuti büntetés lessz.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #77
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Söri-Söri, nem nézel oldalra 2x egymás után....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #78
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    bocsi az R2es rajt tuáni laggért..

    BQ: P11
    BR1: P6 jó csaták voltak köszi, volt egy bömös akivel T2-3-4be simán egymásmelett mentünk fain volt
    BR2: Hát nem akarlak Vida Zoli megbántani olvastam h mások panaszkodtak rád, T1 után nem igazán maradt helyem, meg L3-ban T1-nél nem éreztem h későn fékeztem volna, de inkább elrántottam a kormány h ne üsselek ki, lefulladás minden

    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam kivágni mögüle, hogy hátha lecsúszik az ívről én meg majd kivülről beszúrok a helyére, de eddig már nem jutottam el, mert a Bimmer megúszott - valszeg a sérülés hatására -, ESC-et nem értem el sajna és Sass Norbi belém ütközött. Sajnálom Norbi, nem nagyon tudtam mit tenni
    ez meg hab a tortán , sztem ha direk akartál volna így kiütni nem tudtál volna , np
    mindezek ellenére voltak nagyon szép pillanatok

  4. #79
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver 1. futam:Köszönöm szépen,ez jol ment.
    B szerver 2. futam:Életemben először megyek szimulátorban.
    Azthiszem hogy az"elnézést kérek"sémaszöveg keveset ér az érintettek irányába.
    A rajtnál ne kérdezzétek hogy mi történt,Zsolti 10 et kiforgattam,aztán hátranéztem hogy megvan-e,mire visszanéztem egy postás BMW-t toltam magam elött amiröl fogalmam sem volt.
    Stratégiailag nem ez volt betervezve,hanem hogy óvatosan tartom a 8. helyet,és onnan ha megy,akkor irány az ötödik,és ha megy,akkor a harmadik hely.
    Ebböl tuti büntetés lessz.
    Vissanéztem az esetet,hàt ember legvyen a talpán aki megmondja,hogy ki volt a hibás. Peace.

    tapatalkról
    .

  5. #80
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    30
    Üzenetek
    181
    "A" szerver

    Q (p25): Érdekes körülmények voltak, amit nem tudtam kihasználni. A végén tudtam volna javítani, de valaki fénysebességgel üldözött, így inkább elengedtem.

    R1 (p20): Soós Krisztiánnal a verseny elején és végén hatalmasat csatáztunk, nagyon király volt! A verseny közepén Varga Ákosékat üldöztem, nagyon előzni nem tudtam.

    R2 (p18): Jó kis csaták voltak szinte végig, korrekt volt mindenki, köszi mindenkinek!
    Utoljára módosította: adfar94; 2014. 04. 02. 23:30.

  6. #81
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Söri-Söri, nem nézel oldalra 2x egymás után....
    Néztem Wega ,de elsőnél 3 autó távolságból az apexhoz be akarod rakni, kanyar közepén hogy hagyjak helyet? Másik balos az - most nézem majd meg - viszont most visszanézve ott még annyira sem tudtam helyet hagyni az apexnál.. / még jó hogy a motor nem durrant el, mert egyet visszaváltott a váltóm.. /

    Akkor már leírom a versenyt is.
    Gyakorlás ohne ,mert a gázpedálom potija bexart tegnap. Ma délutánra - estére kész lett úgy - ahogy. Holnap még egy forrasztás vár rá. . 7-8 tizeddel rosszabb időket mentem..

    Kvali: Látom vizes az aszfalt. Eső gumi 2 körre ok volt, de tudtam felszárad. Fel is száradt és utána már a száraz gumi volt a jó mert az ideális ív tök száraz volt viszont mellett 50 % víz.. Íven kellett autózni. Elóvatoskodtam eléggé és még eső gumit is felraktam ,de az botrány volt. Szóval kicsit seggcsúszkálósra volt állítva a Honda ami ide nem volt jó, mert lecsúszott az ívről, ha tempót akartam menni.. és idő sem volt hibázni így utolsó 2 körömben muszáj volt valamit alkotni így lett 12. hely.

    R1: rajt 3 BMW el.. T1 óvatosan ,de kigyorson Keca megcsúszik belassul megpöccölöm. Nem tudtam mit csinálni. Aztán Beragadtam Geyer Úr mögé vagy 10 körre. T1 -ben 3. kör után meglehetett volna a dolog és akkor elég jó esély lett volna a 8. hely környékére,de kicsit megpuszilt a Bömös. Utána csak a 13 körben sikerült megint.. ugyanott megcsúszott a BMW feneke és eltudtam menni az egyenesben. 2 kör alatt utolértem Rácz Danit,de ennyire volt elég az idő.. 10. hely


    R2: Dögunalom.. 3.5 mp előttem ugyanannyi mögöttem kb 10 körön át. 9. hely.


    Nem egy Hondás pálya volt az biztos, mert elég teherautós feelingje volt a dolognak, pedig totál ki volt maxolva egyenesre az autó, de ezért a kanyarokba meg max koncentrálás kellett. Hát nem tudom.. ,de ezek a told neki és 5 kanyar a pálya, minden csak nem izgalmas. Inkább 5x Slovakiaring 4 GP Wega

    Kicsit amúgy BTCC a dolog feelingje lassan. Egymáson kanyarodunk el mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne..

    Suput Zsolti semmi gond Grat a versenyedhez. R2 T1 dupla előzés! / mondjuk egyik Márk volt a csapattársam / Most néztem vissza. Meredek volt de szép is!

    Grat a dobogósoknak!

    u.i: R2 első kör, hosszú egyenes végén tempós jobbos.. nézze meg mindenki az elejét. Én mögülük néztem és erősen azon filóztam , hogy ebből mi lesz.. Hát kúltúrált lett pedig sztem 7 autó volt egymás mellett-alatt fölött-mögött
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 04. 03. 08:37.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #82
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Sziasztok!

    Rövidre fogom, RÉSZEMRŐL ennyi volt ez a szezon, az előző végén is úgy voltam vele, hogy abbahagyom, de most már tuti nem kell EZ, nem ezért jöttem körözgetni, s nem ezért erőlködök stabil, szabályos köröket összehozni, ezt a dodzsem-paty-t az AI-kkal is meg tudom csinálni!

    További jó időtöltést!

  8. #83
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    AQ: Egész jól sikerült. Sajnos a végén már nem tudtam újabb gyors kört menni, előtte egy kicsit összetörtem a kocsit. P17, szerintem ez eddig a legjobb kvali eredményem A szerveren.
    És gratulálok Rácz Daninak a kvalin elért második helyhez, nagyon szép teljesítmény!

    R1: A rajt viszonylag jól sikerült, néhány kanyarral később már két hellyel előrébb voltam. Itt gondoltam magamban jó lenne ha minél kevesebben előznének majd meg, mert úgyis meg fognak előzni, nem szoktam én ennyire elöl lenni. De nem így lett, sőt, én előztem még, már a 12. helyen voltam. Egyszer majdnem megforgattam Sörös Gábort, bocsánatot kérek, szerencsére nem lett belőle komoly gond. Utána egy kicsit lehiggadtam, mert nem akartam elrontani se a saját versenyemet, se másét. Végül P13 lett, az eddigi legjobb eredményem versenyen. Ezek után az se érdekelt volna, ha a második futamon mindenkinél lassabb leszek, de nem így történt.

    R2: A rajt jó volt, később megelőzött 1-2 ember, de nem baj, ennyi még belefér. Próbáltam nem lemaradni, hátha sikerül előznöm. Sikerült is, aztán Sinka Dani mögé beragadtam, és elment mellettem Ledzényi Laci, de ő se tudta megelőzni Danit, így a verseny végéig vonatoztunk majdnem. Az utolsó körben egy kicsit elnéztem egy féktávot, egy hellyel visszaestem, de még így is P15 lett, ami a második legjobb eredményem versenyen.

    Ez egy tökéletes "versenyhétvége" volt nekem egyénileg is és a csapatverseny szempontjából is. Prekvalin nem igazán tetszett a pálya, de most már kezdem megszeretni.

    Köszönöm mindenkinek akik a közelemben autóztak, mindenki nagyon korrekt volt!

  9. #84
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Na ha már ennyien emlegettek akkor hagy szóljak én is pár szót.

    Széchy Szabi! R1-en nincs mentségem tényleg ott nem kellett volna beszúrni, bár megnéztem a visszajátszást és egymás mellett voltunk amikor összeértünk, de elismerem én vagyok a hunyó. ELNÉZÉST kérek érte, Bocsánat megy az óvás magam ellen, de ha gondolod te is megóvhatod, jogos!

    Itt említeném meg, hogy R1-en engem is ért atrocitás méghozzá Farkas Tamás miatt, aki beforgatta elém szegény Dezső Tomit és emiatt füveznem kellett, úgyhogy ott is majd ki kell vizsgálni az eseményeket, de nem sokon múlt hogy ne legyen tömegbaleset belőle.

    Varga Peti. Mi már párszor vitáztunk itt, és a végén a verseny bíróság döntött közöttünk. Hát megmondom most is ez lesz mert egyáltalán nem értek egyet veled, hiszen amit leírtál az összefoglalód végén azt csináltad te magad. Rögtön a második verseny rajtja után a 4-5-dik kanyarban is összeértünk ott tempót vesztettem de szerencsére nem lett komoly baj belőle, majd az ominózus előzésnél belül voltam, teljesen szabályosan az első kerekem már elhagyta az ajtód vonalát is erre te rám huztad a kormányt és nem hagytál helyet pedig előrébb voltam. Többször visszanéztem az esetet és nem érzem magam bűnösnek. Ettől függetlenül elnézést kérek nem akartam tönkretenni se a te se más versenyét. Talán emlékszel még az őszi szezonban (Sonomában) volt egy hasonló esetem veled kapcsolatban azzal a különbséggel hogy akkor te voltál belül egy ilyen manővernél. Akkor neked adtak igazat és szerintem ez az eset nagyon hasonlít arra csak a felállás különbözik. Nem akarok okoskodni, megy az óvás és majd a bírák igazságot tesznek a dologban!

    Sass Norbi! Ismersz már régóta, nem kertelek, de tőled is jövök egy bocsánat kéréssel, R2 elején a t1 után nem láttalak a holt térben voltál nem akartalak leszorítani, vagy ilyesmi. Ami utána történt az egy korábbi versenyemet idézi Zolder-ben Sziszkával volt egy hasonló vitánk, hogy kinek mikor kell fékeznie és ott nekem adtak igazat, mivel a hátul jövőé a felelősség elv van érvényben, de visszanéztem az esetet és itt valóban korábban fékeztem mint kellett volna és ezzel megzavartalak téged amiért teljes mértékben jár a BOCSÁNAT kérés elnézést. Megmondom nem tudom miért vettem ott olyan óvatos féktávot, de nem akartam még véletlenül sem az előttem levőket meglökni! Ettől függetlenül nyugodtan megóvhatod vállalom érte a büntit ha kapok!

    Viszont annak nem nagyon örülök, hogy olyan emberek akik láttak egy estet és én voltam a szereplő rögtön elítélnek holott nem is biztos hogy teljes mértékben én voltam a hibás, vagy egyáltalán nem. Azért várjuk meg már a VB döntését és ne húzzuk le a keresztvizet a másik pilótáról rögtön mert azt láttuk hogy egy balesetben szereplő volt! Van itt olyan pilóta aki minden versenyen csinál hasonló dolgokat mint amit én de őt mégsem szidjátok nyilvánosan. Egy kezemen megtudom számolni a 4 év alatt hányszor kaptam büntetést itt a Mastersen. Nem tartozom szabálytalankodó pilóták közé és ezután sem fogok, de ez valóban elismerem nem az én versenyem volt. Ha kapok büntetést teljesen jogosan el fogom fogadni és nem fogok rágódni rajta!







  10. #85
    Marton István Versenyző Svejk logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    18
    B szerver Race2 esetében nem tudom mennyire vagyok hibás a tömegbalesetben, de Németh Mihálytól mindenképp bocsánatot kérek.
    Abban a bizonyos első kanyarban kipöcköltek a bukótérbe, ott marhára csúszik, úgyhogy megforogtam, és visszacsúsztam a pályára.
    Ez olyan balul sikerült, hogy Németh Mihály már nem tudott kikerülni. (Persze utólag már tudom, hogy ha a másik irányba tekerem a kormányt, akkor esetleg elkerülhető lett volna, de akkor és ott hirtelen nem tudtam megcsinálni).

    Tehát nem szándékos "szabálytalan visszatérés" volt, még 1x bocsánatot kérek azoktól akik miattam törtek autót.

    u.i.: elég sok autó érintett az első kanyar-incidensben, rem a VB kíméletes lesz...

  11. #86
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Q: Nedves, de miért, ezt kicsinálta? Döbbentem. Hát nemvolt elég Imola? Senkise beszélt esőről a fórumon se. Nagy mák hogy mindkét futam szárazon ment, mert erre oszt nemszámítottam. Ámde, pejvajó volt hogy folyamatosan száradt az időmérő végéig. Mindenki csak gyorsult gyorsult, repkedtek az idők, hopp volt egy pillanat mikor első voltam, aa mondom mivaan, kifagytak a többiek vagy mi? Szóval az időmérő végére kellett szépen hegyezni mindent. Jó! Megnem mondom, olyan P10 körül lehetett a vége. (Bocs cola ütközünk egy felvezetőn, vesztettél bő percet)
    R1: Rajt elöttem bmw tömeg, mögöttem FWD-k, szóval csak tartani tudtam/kellett. Szép csaták, kiesések. Hubertnek egy köszi ezért a futamért, vele kellemetlenkedtem a legtöbbet úgyemlékszem. P6
    R2: Rajt után nemsokkal sikerült megfogni az első helyet, és egy picikét ellógni, de nem tartott sokáig...
    Az egész verseny elég gondolkodós, végig odafigyelős volt számomra. Állandóan ment a szélárnyékozás, számolás hogy most behúzódjak-e az egyenes végén vagy sem. A tükörben kellett méricskélnem hogy az autóm segge vajh épp befér-e még a mögöttem jövő elé, vagy hagyjam meg neki az ívét. Aki elöl ment egyáltalán nem volt előnyben. Ha két ember elkezdett csatázni, rögtön ott volt a harmadik. Mindeki húzta magára a másikat. Nagyon kis távolságok voltak végig.
    Naszóval itt Yakának egy nagy köszi, sokszor feltartottam, mégsem tülekedett. Sokszor éreztem úgy hogy okosabb lenne ha most elengedném, mert csak lassítjuk egymást, de akkormeg rámhúzza a mögötte jövő tömeget is, és nemakarok a szamárlétrán lefelé haladni. Amikor meg elengedtem, elrontotta, és biz jöttek is a többiek. Mindkét verseny végén elfogytam. Másodikon a csapattársamnak, togának akartam segíteni a legvégén szélárnyékkal, de belebénáztam magamat, és buktam a dobogó alját is. P5
    Valamikor Tomcy-val mentünk pár kanyart karöltve, szép! Meg Huszi is szépen ringatott körbe. És volt olyan is hogy a hosszú egyenes végén vkit én jobbról, másvalaki meg balról előztünk meg, komoly volt.
    A kedvencem meg amikor a hosszú egyemesben, először ugye jobbról próbálok szélárnyékból előzni, szépen lezárja az illető (talán Hubert volt), akkor én szépen jófiúként feltünve visszamegyek a bal sávomba, erre ő is húzódik balra, de a féktáv elött még gyorsan mégis jobbra bedobom a kocsit.

    Köszi mindenki fair volt körülöttem!
    Sajna megint belehibáztam sajátkezűleg az R2-be, Imolában a hülye gumi miatt, itt az utolsó kanyarokban.

  12. #87
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    262
    Q: Mire felszáradt, már pont mindig elcsesztem --> P21
    R1: Jó rajt, a hosszú egyenes végén már a 17 helyen robogtam. Aztán folyamatosan bődületes csaták voltak Fedorral, Wegával és Márk is beköszönt a végére. A 13. körben végre mindenki mögöttem P14 , majd jött a felismerés: Basszus nekem van egy BUÁm is! Átgurultam a boxon (remélem a VB elnéző lesz, hogy csak ekkor) P23. Az utolsó kanyarokban Gabesz driftelgetett a BMWvel ami Varga Balázst kicsit meglassította így végül a P21en futottam be

    R2: Rajt megint összejött: P18. Talán a 2. körben lehetett a jobbos visszafordítóban bementem Varga Ákos mellé, rövid féktáv minden ok, de ups! a mezőny nagyon belassúlt előttünk --> padló fék, belül poros, lejtős és el is indult a hátulja, így kitáncoltam Ákos elé. Szerencsére nem lett nagy baj, bár Bundi elment melletünk. Sajnálom Ákos. Aztán ment tovább az adok kapok Bundival és Ákossal. Márk megint felért rám jókat csatáztunk, de a 9. kör környékén addig néztem, hogy hogy a csudába jön rám ennyire az egyenes végére, hogy későn kezdem meg a féktávot és bumm a falba. Márkot meg gondolom húztam magammal Aztán már nem volt mit tenni utolsó helyen bekocogtam a szanaszét tört autómmal P22

    Az edmények nem túl fényesek, de nagyon jó meccsek voltak, ezért szép emlék marad. Köszi mindenkinek!

  13. #88
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Q: Mire felszáradt, már pont mindig elcsesztem --> P21
    R1: Jó rajt, a hosszú egyenes végén már a 17 helyen robogtam. Aztán folyamatosan bődületes csaták voltak Fedorral, Wegával és Márk is beköszönt a végére. A 13. körben végre mindenki mögöttem P14 , majd jött a felismerés: Basszus nekem van egy BUÁm is! Átgurultam a boxon (remélem a VB elnéző lesz, hogy csak ekkor) P23. Az utolsó kanyarokban Gabesz driftelgetett a BMWvel ami Varga Balázst kicsit meglassította így végül a P21en futottam be

    R2: Rajt megint összejött: P18. Talán a 2. körben lehetett a jobbos visszafordítóban bementem Varga Ákos mellé, rövid féktáv minden ok, de ups! a mezőny nagyon belassúlt előttünk --> padló fék, belül poros, lejtős és el is indult a hátulja, így kitáncoltam Ákos elé. Szerencsére nem lett nagy baj, bár Bundi elment melletünk. Sajnálom Ákos. Aztán ment tovább az adok kapok Bundival és Ákossal. Márk megint felért rám jókat csatáztunk, de a 9. kör környékén addig néztem, hogy hogy a csudába jön rám ennyire az egyenes végére, hogy későn kezdem meg a féktávot és bumm a falba. Márkot meg gondolom húztam magammal Aztán már nem volt mit tenni utolsó helyen bekocogtam a szanaszét tört autómmal P22

    Az edmények nem túl fényesek, de nagyon jó meccsek voltak, ezért szép emlék marad. Köszi mindenkinek!
    hát ja húztál magaddal figyeltem a féklámpádat, de mire kigyulladt már majdnem a falban voltunk
    Sajnos fel kellett adnom...

  14. #89
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Na ha már ennyien emlegettek akkor hagy szóljak én is pár szót.

    Széchy Szabi! R1-en nincs mentségem tényleg ott nem kellett volna beszúrni, bár megnéztem a visszajátszást és egymás mellett voltunk amikor összeértünk, de elismerem én vagyok a hunyó. ELNÉZÉST kérek érte, Bocsánat megy az óvás magam ellen, de ha gondolod te is megóvhatod, jogos!

    Itt említeném meg, hogy R1-en engem is ért atrocitás méghozzá Farkas Tamás miatt, aki beforgatta elém szegény Dezső Tomit és emiatt füveznem kellett, úgyhogy ott is majd ki kell vizsgálni az eseményeket, de nem sokon múlt hogy ne legyen tömegbaleset belőle.

    Varga Peti. Mi már párszor vitáztunk itt, és a végén a verseny bíróság döntött közöttünk. Hát megmondom most is ez lesz mert egyáltalán nem értek egyet veled, hiszen amit leírtál az összefoglalód végén azt csináltad te magad. Rögtön a második verseny rajtja után a 4-5-dik kanyarban is összeértünk ott tempót vesztettem de szerencsére nem lett komoly baj belőle, majd az ominózus előzésnél belül voltam, teljesen szabályosan az első kerekem már elhagyta az ajtód vonalát is erre te rám huztad a kormányt és nem hagytál helyet pedig előrébb voltam. Többször visszanéztem az esetet és nem érzem magam bűnösnek. Ettől függetlenül elnézést kérek nem akartam tönkretenni se a te se más versenyét. Talán emlékszel még az őszi szezonban (Sonomában) volt egy hasonló esetem veled kapcsolatban azzal a különbséggel hogy akkor te voltál belül egy ilyen manővernél. Akkor neked adtak igazat és szerintem ez az eset nagyon hasonlít arra csak a felállás különbözik. Nem akarok okoskodni, megy az óvás és majd a bírák igazságot tesznek a dologban!

    Sass Norbi! Ismersz már régóta, nem kertelek, de tőled is jövök egy bocsánat kéréssel, R2 elején a t1 után nem láttalak a holt térben voltál nem akartalak leszorítani, vagy ilyesmi. Ami utána történt az egy korábbi versenyemet idézi Zolder-ben Sziszkával volt egy hasonló vitánk, hogy kinek mikor kell fékeznie és ott nekem adtak igazat, mivel a hátul jövőé a felelősség elv van érvényben, de visszanéztem az esetet és itt valóban korábban fékeztem mint kellett volna és ezzel megzavartalak téged amiért teljes mértékben jár a BOCSÁNAT kérés elnézést. Megmondom nem tudom miért vettem ott olyan óvatos féktávot, de nem akartam még véletlenül sem az előttem levőket meglökni! Ettől függetlenül nyugodtan megóvhatod vállalom érte a büntit ha kapok!

    Viszont annak nem nagyon örülök, hogy olyan emberek akik láttak egy estet és én voltam a szereplő rögtön elítélnek holott nem is biztos hogy teljes mértékben én voltam a hibás, vagy egyáltalán nem. Azért várjuk meg már a VB döntését és ne húzzuk le a keresztvizet a másik pilótáról rögtön mert azt láttuk hogy egy balesetben szereplő volt! Van itt olyan pilóta aki minden versenyen csinál hasonló dolgokat mint amit én de őt mégsem szidjátok nyilvánosan. Egy kezemen megtudom számolni a 4 év alatt hányszor kaptam büntetést itt a Mastersen. Nem tartozom szabálytalankodó pilóták közé és ezután sem fogok, de ez valóban elismerem nem az én versenyem volt. Ha kapok büntetést teljesen jogosan el fogom fogadni és nem fogok rágódni rajta!

    Eszem ágában sincs óvni. Előfordul ilyen, mindenki hibázik, csak rosszul jöttem ki belőle. Tudtam, hogy picit gyorsabb vagy, főleg az első kanyar miatt és addig teljesen fair csatát vívtunk, csak az épp nem jött össze. Én ezzel lezártnak tekintem, bocsánatot kértél, hát ennyi. Én nem ítéllek el, jó és fair pilóta vagy, mint már mondtam. A következő futamon találkozunk, emlékezni fogok rád és tudom mit tettél tavaly nyáron !

  15. #90
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    bocsi az R2es rajt tuáni laggért..

    BQ: P11
    BR1: P6 jó csaták voltak köszi, volt egy bömös akivel T2-3-4be simán egymásmelett mentünk fain volt
    BR2: Hát nem akarlak Vida Zoli megbántani olvastam h mások panaszkodtak rád, T1 után nem igazán maradt helyem, meg L3-ban T1-nél nem éreztem h későn fékeztem volna, de inkább elrántottam a kormány h ne üsselek ki, lefulladás minden



    ez meg hab a tortán , sztem ha direk akartál volna így kiütni nem tudtál volna , np
    mindezek ellenére voltak nagyon szép pillanatok

    Igencsak szépen sikerült 3-4 kanyart egymás mellett eltöltenünk minden koccolás nélkül. Szép és kemény csata volt, köszi érte!

  16. #91
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    R1: rajt 3 BMW el.. T1 óvatosan ,de kigyorson Keca megcsúszik belassul megpöccölöm. Nem tudtam mit csinálni.
    Nem megcsúsztam, hanem a tömeg lassult be előttem, ezt próbáltam lekövetni, még picit koccoltam is, de Te már telibe találtál.

    Q: Izgi volt a változó idő miatt a pálya állapota.
    R1: Rajt után a fentebbi esemény a T1-ben, majd félre álló kormánnyal a 4. körig borzasztó jó csatázások. Már épp legyűrtem Wegát, amikor a box előtt a fehér részen elment a segge és megforogtam. Na mondom, akkor menjünk töltsük le azt a BUÁ-t. Ezután már nem motivált a dolog, szét is estem, úgy hogy boxba vissza és vártam a race2-t
    R2: T1-ig tartott, ott elment a segge és mentem a levesbe.

    Mondjuk csak azért jöttem fel, mert láttam, hogy kaptam egy box utca áthajtást, de a kvali és az R1 eleje tök jó volt. Kár érte...

  17. #92
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Varga Peti. Mi már párszor vitáztunk itt, és a végén a verseny bíróság döntött közöttünk. Hát megmondom most is ez lesz mert egyáltalán nem értek egyet veled, hiszen amit leírtál az összefoglalód végén azt csináltad te magad. Rögtön a második verseny rajtja után a 4-5-dik kanyarban is összeértünk ott tempót vesztettem de szerencsére nem lett komoly baj belőle, majd az ominózus előzésnél belül voltam, teljesen szabályosan az első kerekem már elhagyta az ajtód vonalát is erre te rám huztad a kormányt és nem hagytál helyet pedig előrébb voltam. Többször visszanéztem az esetet és nem érzem magam bűnösnek. Ettől függetlenül elnézést kérek nem akartam tönkretenni se a te se más versenyét. Talán emlékszel még az őszi szezonban (Sonomában) volt egy hasonló esetem veled kapcsolatban azzal a különbséggel hogy akkor te voltál belül egy ilyen manővernél. Akkor neked adtak igazat és szerintem ez az eset nagyon hasonlít arra csak a felállás különbözik. Nem akarok okoskodni, megy az óvás és majd a bírák igazságot tesznek a dologban!
    Szerintem csak egyszer vitáztunk Sonoma kapcsán, másra nem emlékszem.
    Vissza fogom nézni az esetet, ha tévedtem megkövetlek természetesen, sajnálom ha hirtelen mondtam ítéletet feletted.
    A lényeg szerintem egy ilyen esetben az, hogy ha lett volna helyed, akkor onnan be tudtál-e volna kanyarodni normálisan.
    Többen próbáltak abban a kanyarban megelőzni, mert az BMW-vel annyira izgulós, hogy azt elmondani nem tudom, így kicsit mindig óvatosabban fordultam benne, többen is beszúrtak oda ahová te is, de lesodródtak/falnak mentek/tempót vesztettek és többnyire simán visszajöttem eléjük. Sonomában egy nagyon széles "több íven" abszolválható kanyarban akadtunk össze, míg ez itt nasgyon nem ilyen. Nem tudom, hogy nálad ez volt-e az eset, mint amit az előbb vázoltam, de megnézem és "véleményezem". Illetve legközelebb csak akkor írok le valamit, ha először meglestem a replayt. Písz
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  18. #93
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A( hú de rég írtam ilyet)

    Q:21

    R1: 15 egész jó volt a rajt bár a belső ív vizes volt szóval szinte kapartam csak, t1-et megúsztam végig jó kis csaták voltak, az 5.-6. kör környékén volt egy holtpont mondom elfogyott a gumi de utána megjavult a vas.

    R2: 13? megint jó rajt, baleset nélkül, jöttem föl mint a talajvíz gyors volt a volvo, utolsó pár körre beértem Sinka urat. Rafkós a srác löklap nélkül ment olyat mint én egy majdnem ép autóval, nem tudtam megelőzni bár lehet ha agresszívabb vagyok összejön.

    Ui: 6 év dfp után váltottam g27-re és hát szokni kell a pedált nagyon a kormányt már megszoktam egész jól viszont a kigyorsítás és féktáv még mindig trükkös és óvatosan közelítem meg, de érezhető a gyorsulás
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #94
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    És volt olyan is hogy a hosszú egyenes végén vkit én jobbról, másvalaki meg balról előztünk meg, komoly volt.
    Azok is mi voltunk, talán egy Seatot előztünk le Volt közös élmény a két futam alatt bőven....de én is azt mondom mindenki korrekt volt körülöttem jó csaták voltak, kár a R2 végéért
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  20. #95
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    BQ: reméltem, hogy ott tudok lenni valahol az elején, de Bartha Zsolti iszonyat időt futott, így eléggé örültem a P3-nak.

    BR1: jó rajt, a futam elején sikerült vezetnem is a mezőnyt, de Zsolti átmentette időmérőről a tempót és nagyon szorongatott. El is voltunk így egy darabig, aztán csak azt láttam a tükörben, hogy Rezső tol le mindenkit, meg is érkezett mögém. Nem tudom mit vacsorázott, de nagyon ment. Pár körig tudtam tartani, de tudtam, hogy sokkal gyorsabb és el fog menni.
    Rezső után ismét jött Zsolti és Mizo. Kemény volt. Bocsi Zsolti, nem hagytam elég helyet, de hidd el nem akartalak leszorítani. Lagunában volt hasonló fordítva, legyen akor 1:1
    A végén sikerült megpörögnö a mumus T1ben, így csa P4, de jó verseny volt.

    BR2: ez a rajt nem volt olyan jó, kicsit befulladtam, de sikerült feljönnöm P3ra. Zoliék elvoltak egymással előttem, de éreztem, hogy gyorsabb vagyok, a 2. körben sikerült is leelőznőm őket. Innentől tudtam a saját tempómat menni, el is lógtam, sikerült behozni P1re.

    Ui.: végig néztem a tükröt, mikor jelenik meg Rezső, mély nyomot hagyott bennem az R1es tempója

  21. #96
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    BQ: reméltem, hogy ott tudok lenni valahol az elején, de Bartha Zsolti iszonyat időt futott, így eléggé örültem a P3-nak.

    BR1: jó rajt, a futam elején sikerült vezetnem is a mezőnyt, de Zsolti átmentette időmérőről a tempót és nagyon szorongatott. El is voltunk így egy darabig, aztán csak azt láttam a tükörben, hogy Rezső tol le mindenkit, meg is érkezett mögém. Nem tudom mit vacsorázott, de nagyon ment. Pár körig tudtam tartani, de tudtam, hogy sokkal gyorsabb és el fog menni.
    Rezső után ismét jött Zsolti és Mizo. Kemény volt. Bocsi Zsolti, nem hagytam elég helyet, de hidd el nem akartalak leszorítani. Lagunában volt hasonló fordítva, legyen akor 1:1
    A végén sikerült megpörögnö a mumus T1ben, így csa P4, de jó verseny volt.

    BR2: ez a rajt nem volt olyan jó, kicsit befulladtam, de sikerült feljönnöm P3ra. Zoliék elvoltak egymással előttem, de éreztem, hogy gyorsabb vagyok, a 2. körben sikerült is leelőznőm őket. Innentől tudtam a saját tempómat menni, el is lógtam, sikerült behozni P1re.

    Ui.: végig néztem a tükröt, mikor jelenik meg Rezső, mély nyomot hagyott bennem az R1es tempója
    .

  22. #97
    Így láttam Watkins Glen-t, avagy „azt hiszem imádom az Alfát”
    Vigyázat, hosszú... nagyon, hosszú!

  23. #98
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Acsop.

    Q. P4: Az eső megkavarta a kártyákat, imádom az ilyen körülményeket amikor sakkozni kell a gumikkal, az ívekkel, fülig érő szájjal kolbászoltam a pályán. Vmi gebasz volt nálam, mert nem mindenkit mutatott a térképen kék pöttyel, sikerült is zseniális ütemérzékkel kimennem az egyik szürke tdi elé a boxból. Sorry érte Máskor is volt már ilyen, nem tudom mi okozza. 11 perc volt hátra, kiléptem szerverről, a játékból és vissza. Megjavul, maradt 2-3 köröm időmérőzni , Tempóm alapján egyáltalán nem éreztem gyorsnak magam, főleg, hogy sorra lecsúsztam az ívekről, de ahogy láttam a többieknek sem állt össze mert így is 4ik helyről tudtam indulni.

    R1: P3: Rajt kuka, P6-7 környékén fordultam T1ben. Körökön keresztül oda-vissza előzgettük egymást Tomcyval. Óriási volt, végig vigyorogtam. Végül én maradtam elöl és nem sokkal utána Rácz Danit is sikerült megelőznöm a hosszú egyenesben. A 3ik helyet meg megörököltem Colától (hova 'stenbe siettél P1ről, ú h mellőled FWD indult? ) Innentől uncsi volt, elöl, hátul messze mindenkitől.


    R2: P1: Ez most jó rajt volt, mégis csak elmentek ketten, Toga, Sinka,8ikként fordultam T1ben, innentől viszont szenzációs volt az egész. A forgalmat kihasználva, meg némi szerencsével mindkettejükket sikerült még első körben visszaelőzni és próbáltam menekülni is előlük ahogy csak lehet a 8ik körig, amíg a gumik bírták, mert onnantól egy csuklósbusz is fordulékonyabb volt a tádémnál. Borzasztóan fair volt mindenki körülöttem, ilyenkor van az hogy legkevésbé sem érdekli az embert az eredmény. Nem is figyeltem hanyadik vagyok, egy fél pillanat szusszanásnyi idő nem volt. Aztán valahogy jól jöttem ki a meccsekből mert mind előrébb keveredtem és Kristóf mögé érve eszméltem először, hogy már második vagyok. Nagy lendülettel mögé érkezve kivülről próbálkoztam a hosszú egyenes végén, a nagy lelkesedésemmel kicsit későn fékeztem és kb 10 centin múlt, hogy lecsússzak az aszfaltról, ahol a fal várt volna egy K.O.val. Megúsztam. Kristóf masszívan tartott, nagyon jól és tisztán védekezett több körön keresztül, csak egy hibáját kihasználva tudtam megelőzni, mikor belül fékezve megbicsaklott a bimmer és túlcsúszott kanyarkijáraton T1ben. Innentől sikerült elszakadnom és viszonylag nyugodtan behoztam a gépet, viszont a tükörből figyeltem, hogy mögöttem mekkorát meccseltetek egymással 5en. Futam után vissza is néztem az utolsó pár körötöket. Nagy kár, hogy pont most nem volt közvetítés, hatalmas csaták voltak.

  24. #99
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése

    Sass Norbi! Ismersz már régóta, nem kertelek, de tőled is jövök egy bocsánat kéréssel, R2 elején a t1 után nem láttalak a holt térben voltál nem akartalak leszorítani, vagy ilyesmi. Ami utána történt az egy korábbi versenyemet idézi Zolder-ben Sziszkával volt egy hasonló vitánk, hogy kinek mikor kell fékeznie és ott nekem adtak igazat, mivel a hátul jövőé a felelősség elv van érvényben, de visszanéztem az esetet és itt valóban korábban fékeztem mint kellett volna és ezzel megzavartalak téged amiért teljes mértékben jár a BOCSÁNAT kérés elnézést. Megmondom nem tudom miért vettem ott olyan óvatos féktávot, de nem akartam még véletlenül sem az előttem levőket meglökni! Ettől függetlenül nyugodtan megóvhatod vállalom érte a büntit ha kapok!
    Persze egyáltalán nem gondoltam szándékosságra, ez így alakult, T1-nél meg jobb lett volna ha támadlak és meg akarlak előzni, mert akkor belső íven lettem volna, de nem akartam erőlködni még az elején mondom ne tartsuk fel egymást feleslegesen, haladjunk előre, óvni nem hiszem hogy fogok, az elnézéssel elintézve

  25. #100
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Az Imolai elkenődés kicsit alaptalan volt, kommenteitek alapján igazatok van, a felkészületlenség számlájára irható. Viszont ami tegnap volt kvalin...igaz az uccsó györskört eldobtam de ezvan. Szal újfent meg kell emelnem a kalapom a simbin előtt, folyamatosan pozitívan csalódok, nedves aztán felszárad, de hogy még az ívek is külön... loller Rácz Daninak meg külön grat!
    Any Given Sunday!

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •