Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (142 összesen)

Téma: HTCM7 - Watkins Glen

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    HTCM7 - Watkins Glen



    Időpont:
    2014. április 2. (szerda)
    Pálya: Watkins Glen GP (LETÖLTÉS)
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm Up hossza: 5 perc
    Versenytáv: 2 x 14 kör
    Szerverjelszó: a mindenkori szerverjelszó
    Rajt: állórajt mindkét futamon
    Közvetítés: www.aartv.hu

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-24 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 25-49 helyezett pilóták vehetnek részt.


    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM7 - Tavaszi Szezon

    -------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 02. 17:21.

  2. #2
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Pálya: Watkins Glen GP...
    Nahát... fogadni mertem volna, hogy a Long lesz.

  3. #3
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Most voltam fent a szerveren és lenne egy észrevételem. Mielőtt félre értésre adna okot a célegyenes ráfordító kanyarban van egy fehér vonal amely a boxutca bejáratott választja el és a gond, hogy elméletben az ideális ívben van. De mivel ismerjük a szabályt most már szerintem senkinek nem kell mondani, kérdésem hogy vonatkozik e erre a szituációra?

    2014-03-21_00005.jpg 2014-03-21_00006.jpg 2014-03-21_00004.jpg

    Illetve másik dolog amit észrevettem, hogy a boxutcából rossz fel mutat az írányjelző engem rendesen bevitt a málnásba, mert pont ellentétes irányba kell menni mint amit mutatott, persze attól is függ, hogy melyik boxba kerülünk de azért erre figyeljen mindneki mert nehéz megszokni!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2014. 03. 21. 14:51.







  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nahát... fogadni mertem volna, hogy a Long lesz.
    Az lenne a normális, mert a dupla sikán egy igen izgalmas és karakteres része a pályának.... de nem akartam megint a vinnyogást hallgatni a vágások miatt. Így most ez van, a hotlap-ozás nem lesz akkora élmény, de a futam lehet mozgalmasabb lesz így, hogy egyszerűbb a pálya.

    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most voltam fent a szerveren és lenne egy észrevételem. Mielőtt félre értésre adna okot a célegyenes ráfordító kanyarban van egy fehér vonal amely a boxutca bejáratott választja el és a gond, hogy elméletben az ideális ívben van. De mivel ismerjük a szabályt most már szerintem senkinek nem kell mondani, kérdésem hogy vonatkozik e erre a szituációra?

    2014-03-21_00005.jpg 2014-03-21_00006.jpg 2014-03-21_00004.jpg
    A box be- és kijáratott jelző vonalat mindig át lehet lépni annak, aki a pályán halad... az csak annak tabu, aki a boxba megy be, vagy onnan hajt ki.

  5. #5
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése



    A box be- és kijáratott jelző vonalat mindig át lehet lépni annak, aki a pályán halad... az csak annak tabu, aki a boxba megy be, vagy onnan hajt ki.
    Tudom kibic vagyok, de mintha Lagunaba nem engedtétek volna a boxutca vonal átlépést...
    De ha hülyeséget mondtam volna, akkor bocsi... ;-)

    Taky telefonról

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom kibic vagyok, de mintha Lagunaba nem engedtétek volna a boxutca vonal átlépést...
    De ha hülyeséget mondtam volna, akkor bocsi... ;-)

    Taky telefonról
    Az nem boxutca kijárat vonal volt... ott 2 külön vonal volt: egy a pálya szélének, egy a boxutca kijáratnak.

    A gibic előbb tájékozódjon...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 21. 15:45.

  7. #7
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem boxutca kijárat vonal volt... ott 2 külön vonal volt: egy a pálya szélének, egy a boxutca kijáratnak.

    A gibic előbb tájékozódjon...
    Én a képet nem láttam és az emlékeim szerint (ami pályán Én mentem) egy vonal volt!
    Szóval vegyük úgy,hogy nem szóltam! :-)

    Taky telefonról

  8. #8
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    H ez mekkora egy ingerszegény pálya... hiányzik a hosszú egyenest megtörő "sikán". Ennél a pályánál monza is jobb, vagy h maradjunk amcsiban Road America
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  9. #9
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483


    Hangolódáskép.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  10. #10
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése


    Hangolódáskép.
    Áhhh kösz, hogy beraktad, jó volt egy kicsit "nosztalgiázni"...mennyi ismerős név, haver

    Amúgy az egyik legjobb (legjobban szervezett) liga Race07 körökbe, de más tekintetbe is...talán már RAce07-es széria nincs is nálunk.
    (viszont abba nem vagyok biztos, hogy ez gyári autókkal van, ez talán Michael valamelyik módja volt )


    @Kristóf

    Nagyon fain a plakát
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #11
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Hát nem tudom.. elég told neki dolog ez. Olyan Mosport jellegű. Igaz annál nehezebb kicsit, hogy íven menj és pontosan..de.. Nem ismertem ezt sem ,de a sikános nem jobb? Ez ilyen eléggé motorerő dolog lesz.. 2x ilyen erős autókkal kell itt autókkal kell itt menni nem ezekkel sztem.



    Szerk: kipróbáltam Pisti az Alfát. Nem riszálja jobban az sem sokkal, mint a Honda. Amit én inkább észrevettem , ha van diffúzor rész a game-ben akkor az rosszabb az Alfának,mert rosszabul nyomja le az útra. Viszont az egyenesben 5-6 km/h val gyorsabb, ami előzésnél meg elég előny. Érdekes.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 22. 10:46.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #12
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom.. elég told neki dolog ez. Olyan Mosport jellegű. Igaz annál nehezebb kicsit, hogy íven menj és pontosan..de.. Nem ismertem ezt sem ,de a sikános nem jobb? Ez ilyen eléggé motorerő dolog lesz.. 2x ilyen erős autókkal kell itt autókkal kell itt menni nem ezekkel sztem.
    A sikános jobb, csak ott ismét képbe kerül a kedvenc téma: a vágás

  13. #13
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...a célegyenes ráfordító kanyarban van egy fehér vonal amely a boxutca bejáratott választja el és a gond, hogy elméletben az ideális ívben van. De mivel ismerjük a szabályt most már szerintem senkinek nem kell mondani, kérdésem hogy vonatkozik e erre a szituációra?...
    Sot, aki rajtnal a vonalon belulre kerul, az a boxutcan athajtva rajtol...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Teljesen jó ez a verzió, motorerő csak az egyenesben lényeg, a belső rész viszont trükkös, igazából 1-2 ív van ami jó, GTR-el mentünk itt egy párszor mindig jó csaták voltak, igaz itt a tempó kisebb, nekem az egyik kedvenc amcsi pályám és még mindig jobb mint ha "slovakia" ring lenne akármilyen verzióba

    Ennek a pályának 3 verziója van, a gp amin most megyünk, a nascar amiben sikán van és a jobbos után nem megy be az erdőbe és a long amiben benne van a sikán és bevisz az erdőbe. A sikános verziót azért nem tettük be mert 6 oldalon keresztül menne a vágás téma és kicsit elegem van belőle. Jó lesz ez a pálya lehet szélárnyékolni rendesen.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Igen úgytűnik motorerős, gyorsasági verseny lesz. Olyasmi pálya mint Mosport, vagy LimeRockMountain. Csupa íves kanyar, semmi törés, semmi sikán. 3-as alá nem is kell kapcsolni.
    Videó alapján úgy tűnik hogy az alfáknak lesz keresnivalója a futamon. Seat TDI-ket nemnagyon látom, melyik kanyarból tudnának nyomatékkal kijönni?
    Versenyen lehet hogy nagyon jó bebújós verseny lesz, egymás mellett menős, de vigyázni kell nagyon a másiknak mindig helyet hagyni.
    Amúgy a videó durván jó, a fiúk is, a közvetítők is, a kijelzők is, és hogy szinte zéró kieséssel, ütközéssel csinálja az egész mezőny. Ahh.

  16. #16
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hát én itt mentem versenyt WTCC autóval ..TDi-k igen jók voltak, 5 gangos BMW ellen odabaszós volt..hát tempósak az ívek ha valaki nem figyel gyorsan lehet terelni a másikat a fűre /falba, de persze el is lehet fordulni ketten...BMW-vel nem rossz de ezzel a sok döntött kanyarral versenyen azért nyűgös tud lenni..én nem emlékszem, hogy itt anno olyan nagy futam lett volna, de majd a Masters megmutatja De jól beszél Wega itt bizony van 1-2 hely ahol lehet szélárnyékozni szépen. Amúgy ide valóban GTR /GT Legends erősebb autók valók nem ezek a kis picsafingok....amúgy úgy szidjátok a SlovakiaRinget mindig, aztán azt néztem, hogy kb Nationalon (röviden) volt talán 2 futam...a rendes nyomon még egy se, azért így egy kicsit ferde ez a dolog, de amcsi(shit) pálya az kell mindig
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 03. 22. 13:22.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #17
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Road america vagy monza is jobb választás lett volna, sőt sebring ha amcsi De hát ezt dobta a gép Nekem ez ingerszegény unalmas pálya

    A közvetítés tényleg nagyon jó, érdemes megnézni több futamot is, pl monza, sebring
    Utoljára módosította: speedr; 2014. 03. 22. 13:58.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  18. #18
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Hát Hondával cseszhetjük a szélárnyékot ,mert az nincs Majd felkeményítjük tökig ,meg 0 összetartás és kiverjük az ablakokat, hogy könnyüljön.. Szlovákiaring 4 GP amin élőben mennek egy rendkívül jó pálya sztem és mi baromi élvezetes ,izgalmas versenyeket mentünk rajta.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 22. 16:50.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #19
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Hát Hondával cseszhetjük a szélárnyékot ,mert az nincs Majd felkeményítjük tökig ,meg 0 összetartás és kiverjük az ablakokat, hogy könnyüljön..
    Söri most szívj vissza mindent, szélárnyék nélkül mentem 249.1-et a hondával, alfa setupal! És a honda annyira stabil, h elvettétek a kedvem a 156tól
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  20. #20
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Szlovákiaring még nézőként is jó, már többször voltunk kinnt, a pálya 90%-át belátni.

    -két éve FIA GT-n


    -OB, Tim Gabival

  21. #21
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    ! És a honda annyira stabil, h elvettétek a kedvem a 156tól
    Nana! Kell a kihívás márkatárs! Egyébként én Hondával mentem ez előtt, szerintem annyi hogy kezesebb, tehát könnyebb elérni a határokat, kiautózni, viszont gyorsabbnak nem gyorsabb, max egy nagyon kanyargós pályán.
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 03. 22. 18:28.


  22. #22
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Söri most szívj vissza mindent, szélárnyék nélkül mentem 249.1-et a hondával, alfa setupal! És a honda annyira stabil, h elvettétek a kedvem a 156tól
    A kedvedért kiemelném a lényeget: „alfa setupal”.
    Ennyi...

  23. #23
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Söri most szívj vissza mindent, szélárnyék nélkül mentem 249.1-et a hondával, alfa setupal! És a honda annyira stabil, h elvettétek a kedvem a 156tól
    nade én be is kanyarodtam utána.. / nekem 242-3 a vége. akkor valamit rosszul csinálok. )
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #24
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nade én be is kanyarodtam utána.. / nekem 242-3 a vége. akkor valamit rosszul csinálok. )
    Én is bekanyarodok Csak nem olyan a kanyartempóm, kérdezd a csapattársad Ő mindent látott, kipróbálta a 156ot első reakció: h tudtok ezzel menni? Nem is érti miért ezzel megyünk
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  25. #25
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Én is bekanyarodok Csak nem olyan a kanyartempóm, kérdezd a csapattársad Ő mindent látott, kipróbálta a 156ot első reakció: h tudtok ezzel menni? Nem is érti miért ezzel megyünk
    most próbálta ki Bandybaa 245 volt a Honda vége, de levéve minden, direkt egyenesre kihegyezve .: Szóval nem tudom te hogy mentél vele 249.1 et. Amúgy nem rossz autó az Alfa csak másképp kell vezetni. lsd Huszi Imola.. Jobb időt ment vele mint a Seattal prekin. De még egyszer menj rendes kört és utána 2. körben egyenes féktávnál sasolj rá valahol mi elhagyunk 4-5 km/h-t vagy áruld el hogy csinálod!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •