Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 36 (36 összesen)
  1. #26
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ok közbe kigugiztam,még annyit kérdeznék hogy mi a megfelelő indítása és bezárása a programoknak,szóval mi a sorrend mert néha bedobál valami hibát a bezáráskor a telemtry,thx
    kijön a Telemetry bezáráskor egy rakás kisablak ?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #27
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    kijön a Telemetry bezáráskor egy rakás kisablak ?
    Tudom hogy nem tőlem kérdezed, de nekem semmilyen kisablakok nem jönnek ki. Ilyen reklám ablakokra gondolsz?

  3. #28
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy nem tőlem kérdezed, de nekem semmilyen kisablakok nem jönnek ki. Ilyen reklám ablakokra gondolsz?
    Nem. Valamikor mikor bezárod a telemetry-t vagy a progit /nem emlékszem melyiket előjön vagy 15 kis ablak ugyanazzal az üzenettel. Semmi gondot nem okoz , bezárjuk és ennyi. Ezt akartam Colatól kérdezni ez az e ami neki is van volt.?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #29
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ezt dobálja de nekem csak a bezáráskor,először nekem is feldobált valami ilyesmit vagy százszor,valamit nem szeret a telemetry
    Csatolt képek Csatolt képek
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #30
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezt dobálja de nekem csak a bezáráskor,először nekem is feldobált valami ilyesmit vagy százszor,valamit nem szeret a telemetry

    jahh ezt nekem is néha. Nem tudom mitől lehet,de bezárom azt jóvan
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #31
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    jahh ezt nekem is néha. Nem tudom mitől lehet,de bezárom azt jóvan
    Munkahelyemen ugyanezzel a problémával küzdenek a fejlesztők. Állítólag a Delphi fejlesztő környezet "ajándéka".

  7. #32
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Feltettem, és ki is próbáltam az idisplay és a real time telemetry progikat. Kiterjesztettem a telomra, de olyan szinten belaggolt tőle a játék, majdnem 100 fps(110-ről 30-40 közé) esést eredményezett, Watkins-ban. Ha csak a háttérben fut, tehát nem teszem ki a telóra akkor viszont jó.
    .

  8. #33
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Feltettem, és ki is próbáltam az idisplay és a real time telemetry progikat. Kiterjesztettem a telomra, de olyan szinten belaggolt tőle a játék, majdnem 100 fps(110-ről 30-40 közé) esést eredményezett, Watkins-ban. Ha csak a háttérben fut, tehát nem teszem ki a telóra akkor viszont jó.
    Szia. Ebből arra tudok gyanitani, hogy procilimited van. Ugyanis ha a játék 85-90%ban használja a procit, ennek a kis programnak viszont szintén kell 10% a proceszorból ahhoz hogy megjelenitsd egy másik eszközön(elég sok, ahhoz képest, amit tud, de hát ez van), igy eléri a limitet és ezért van az fps esés, szaggatás, akadás, stb.
    Jó lenne ja mérnél egyet játék közben. okosabb lennék.
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 03. 24. 15:42.

  9. #34
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia. Ebből arra tudok gyanitani, hogy procilimited van. Ugyanis ha a játék 85-90%ban használja a procit, ennek a kis programnak viszont szintén kell 10% a proceszorból ahhoz hogy megjelenitsd egy másik eszközön(elég sok, ahhoz képest, amit tud, de hát ez van), igy eléri a limitet és ezért van az fps esés, szaggatás, akadás, stb.
    Jó lenne ja mérnél egyet játék közben. okosabb lennék.
    Ok köszi. Majd ránézek.

    Tapatalk-kal küldve az én C5303-el
    .

  10. #35
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Megnéztem. Hüha. Ha elindítom a Race on-t a procihasználat 50% körül mozog. Ha csak simán játék indítás nélkül kiterjesztem az asztalt a telefonra a procihasználat 75% körül mozog, pedig semmi nem fut a gépen.
    .

  11. #36
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem. Hüha. Ha elindítom a Race on-t a procihasználat 50% körül mozog. Ha csak simán játék indítás nélkül kiterjesztem az asztalt a telefonra a procihasználat 75% körül mozog, pedig semmi nem fut a gépen.
    Az fura.
    Nálam game alatt vagy game nélkül is 10%ot emelkedik a proci használat, ha kiterjesztem az eszközre.
    Ott valami más lesz a gond.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •