Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)
  1. #1
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588

    Real Time Telemetry

    Szerk. : Felmentem imolai 40% -os esős szeróra és csináltam 3 fotót így könnyebb szemléltetni.

    Alaphelyzet. Még nem vagyunk csatlakozva a szerverhez.

    2cpu6c7.jpg

    Felléptem a szeróra és látszik, hogy 40% -os az eső és az ideális íven ill. a pálya többi részén is 40 % -os a víz mennyiség. / az ideális ív ,ha köröznek az autók száradna /A levegő ugye stagnál, de a pályánál ott emelkedő tendencia van. Lenti képen látszani is fog. /
    25ftufp.jpg

    Kis idő elteltével emelkedik a pálya hőmérséklete /minden fix időjárásnál esős vagy száraz 20-ról 28 fokig megy fel / többi változatlan marad.
    6tfww7.jpg






    Többen kérdezték napokban tőlem ,hogy ez hogyan működik, gondoltam akkor szemléltetve leírom ,mert a változó időben (is) hasznos lehet.
    Ez a kis progi valós időben mutatja az adatokat. Pálya, levegő hőfok, milyen idő várható és az aktuális idő merre változik. ( kis nyíl bal oldalt / itt jobb, de alapból bal oldalt van és a versenyzőket is kiírja ,ha akarjuk / felfelé-egyenesen vagy lefelé mutat. Ezalatt megmutatja milyen az ideális ív és a mellette lévő aszfaltcsík is. Esőnél például ez hasznos lehet, mert tegyük fel esik az eső,de csak 25% körüli a víz a pályán és lefelé mutat a kis nyilacska/ azért ez is változhat egyszer sikerült így megszívnom/ nem érdemes esős gumit felrakni 25 % alatt már amúgy sem és ha lefelé mutat a kis nyíl fel is fog minden bizonnyal száradni. Ilyesmiket lehet rajta nézegetni. Emellett a pillanatnyi pedál állásokat fék, motor, gumi, víz-olaj hőfok, aktuális, átlag fogyasztás, mennyi maradt a tankba, szektorokat lehet 3 szektorra bontani és 2 szektor - körre. Le is lehet menteni ezeket. Biztos kimaradt egy -két dolog, de majd kommentbe utána írjuk.

    Innen lehet letölteni: https://mega.co.nz/#!UIglUChQ!2xwpS_...psoxmkhKmuj-ww

    Telepíteni: csak szimplán fel kell rakni bárhova /nem kell a Race07 könyvtárba/ ,mert ez egy különálló program. Elindít és magátol feismeri a játékot. Ha nem tenné rendszergazdaként próbáljuk meg elindítani. Ha így sem működne, akkor a neved.plr fájlban ezt kell átírni: --> Data Acquisition In Race="0"-ról
    Data Acquisition In Race="1"

    Remélem hasznos lesz.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 16. 04:42.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Köszi, kicsit pontosabban leírnád mit jelent a nyilak iránya?

  3. #3
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, kicsit pontosabban leírnád mit jelent a nyilak iránya?
    .. ha felfelé áll akkor növekszik-ha egyenes stagnál-ha lefelé csökken. Épp ami után mutatja arra utal. Pálya-levegő hőfok és , ha esik az eső akkor annál is ,hogy nőni fog e az intenzitása vagy stagnál vagy éppen csökkenő tendenciát mutat.

    pl. a képen fent: pálya és a levegő hőfoka stagnál, az eső intenzitása emelkedik 55%-ról / ez azzal egyezik meg amit a szerón be szoktál állítani 40 % -ra pl. / Az ideális íven lévő vízmennyiség és a többi aszfalté is felfelé mutat, tehát azokon is nőni fog a víz mennyisége.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 16. 03:28.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Köszi, és akkor mi az ott az a napocska?

  5. #5
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, és akkor mi az ott az a napocska?
    Azt én is néztem ,mert mintha felhős szimbólum rémlene ilyenkor. Nem én fotóztam ki, hanem így volt ,lehet össze van vágva, de az is lehet alapban így van és az csak az időjárást hívatott szimbolizálni. De majd ma felmegyek az esős imolai szeróra és kiderül De a nyilak pontosak azt kell nézni többi csak parasztvakítás.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #6
    Úgy nézem akkor ehhez kell 2 monitor, gondolom nem tud overlayben működni, mint az xd. Amúgy hasznos progi, tuti megvizsgálom, max majd rajt előtt ránézek mi várható, és olyan gumit teszek fel. Az is több, mint ami infót a játék ad.
    Köszi!

    Ui.: basszus ti mikor alszotok??

  7. #7
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy nézem akkor ehhez kell 2 monitor, gondolom nem tud overlayben működni, mint az xd. Amúgy hasznos progi, tuti megvizsgálom, max majd rajt előtt ránézek mi várható, és olyan gumit teszek fel. Az is több, mint ami infót a játék ad.
    Köszi!

    Ui.: basszus ti mikor alszotok??
    Igen alatta megy. 2 monitor vagy csak egy egyszerű Alt-Tab. De rá lehet lesni elég az. Meg gyakorlásokkor is érdemes a szektoridőket vizslatni,mert kiemeli a legjobbakat meg ugye a 3 -kat is nézi külön. Benzint belőni is nagyon jó én arra szoktam legfőképpen használni vagy verseny szimulációra / ha megyek/. Azt nem tudom GTL-hez jó -e,mert ott is jó lehetne a naftahoz. Rfactorhoz is jó a program.

    Aludni? Én rászoktam már, de Szabi kevésbé.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 16. 07:46.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #8
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy nézem akkor ehhez kell 2 monitor, gondolom nem tud overlayben működni, mint az xd. Amúgy hasznos progi, tuti megvizsgálom, max majd rajt előtt ránézek mi várható, és olyan gumit teszek fel. Az is több, mint ami infót a játék ad.
    Köszi!

    Ui.: basszus ti mikor alszotok??
    Nem muszály másik monitor. Screenslider kis progival okostelefonod vagy a táblagéped kiterjesztheted, mint másodlagos kijelző.

  9. #9
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem muszály másik monitor. Screenslider kis progival okostelefonod vagy a táblagéped kiterjesztheted, mint másodlagos kijelző.
    Na erre kíváncsi lennék Android-ra van ?


  10. #10
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na erre kíváncsi lennék Android-ra van ?
    igen.

  11. #11
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Igen alatta megy. 2 monitor vagy csak egy egyszerű Alt-Tab. De rá lehet lesni elég az. Meg gyakorlásokkor is érdemes a szektoridőket vizslatni,mert kiemeli a legjobbakat meg ugye a 3 -kat is nézi külön. Benzint belőni is nagyon jó én arra szoktam legfőképpen használni vagy verseny szimulációra / ha megyek/. Azt nem tudom GTL-hez jó -e,mert ott is jó lehetne a naftahoz. Rfactorhoz is jó a program.

    Aludni? Én rászoktam már, de Szabi kevésbé.
    Úgy tudom, hogy GTL-ben nincsen semmilyen kimenő adat, ezért se működik a Motec vagy pl. ilyen telefonos kijelző dolgok.

  12. #12
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, hogy GTL-ben nincsen semmilyen kimenő adat, ezért se működik a Motec vagy pl. ilyen telefonos kijelző dolgok.
    Ez alapban nem telefonos csak ki lehet rakni rá. De ki kell próbálni. Egyszerűen csak el kell indítani. Hátha.. XD is kap valahonnan adatot. Bár lehet semmi köze hozzá.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #13
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Az imént figyeltem fel rá, hogy már a REDFLY megszüntette a Screenslider appot, és a klienset is hozzá.
    Kárpótlásul csináltam nektek egy csomagot az iDisplay nevü progiról. Használjátok bátran.
    Röviden a progiról: A pc asztalát lehet vele kiterjeszteni bármilyen androidos eszközre. A real time telemtry-hez pl ideális, de sok máshoz is.
    USB-n és WiFi-n is egyaránt müködik. Nem kell hozzá root jog az eszközön.
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...3.0.0.Full.rar
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 03. 16. 15:53.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, hogy GTL-ben nincsen semmilyen kimenő adat, ezért se működik a Motec vagy pl. ilyen telefonos kijelző dolgok.
    Dehogynem...

  15. #15
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem...
    pl?

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    pl?
    GTL PD

  17. #17
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Az imént figyeltem fel rá, hogy már a REDFLY megszüntette a Screenslider appot, és a klienset is hozzá.
    Kárpótlásul csináltam nektek egy csomagot az iDisplay nevü progiról. Használjátok bátran.
    Röviden a progiról: A pc asztalát lehet vele kiterjeszteni bármilyen androidos eszközre. A real time telemtry-hez pl ideális, de sok máshoz is.
    USB-n és WiFi-n is egyaránt müködik. Nem kell hozzá root jog az eszközön.
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...3.0.0.Full.rar
    nekem telepítéskor csinált egy kék halált ,majd 1366x768 -as felbontás volt a legnagyobb amit ki tudtam bogarászni. Most telepítem újra drivert. ezen felül nem is csatlakozott össze wifin.. 5let? /rendszer visszaállítási pont sem segített igazán. Kicsit bővebb leírás nem ártana a progiról egy külön topicba esetleg..mit merre hogyan. Köszi, ha megteszed.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #18
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nekem telepítéskor csinált egy kék halált ,majd 1366x768 -as felbontás volt a legnagyobb amit ki tudtam bogarászni. Most telepítem újra drivert. ezen felül nem is csatlakozott össze wifin.. 5let? /rendszer visszaállítási pont sem segített igazán. Kicsit bővebb leírás nem ártana a progiról egy külön topicba esetleg..mit merre hogyan. Köszi, ha megteszed.
    Semmi extrára nem kell itt gondolni. iDisplay_setup.exe telepit winre, ( ha telepiteni akar egy video drivert, nyomjatok igent rá) majd restart. Közben fel telepited a mobilodra is az iDisplay 3.0.0.apk fájlt. PC-n elinditod a klienst. Fog futni aszem a háttérben. Mobilon is elinditod az appot(wifi legyen aktiv), majd automatikusan megtalája a pc-det, ha nem menne wifin, akkor először probáld USB kábellal. A többi opciót meg már sztem nem kell magyarázni. Egyszerü nagyon. Egy ilyen kis aprocska proginak nem szeretnék topikot nyitni

  19. #19
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi extrára nem kell itt gondolni. iDisplay_setup.exe telepit winre, ( ha telepiteni akar egy video drivert, nyomjatok igent rá) majd restart. Közben fel telepited a mobilodra is az iDisplay 3.0.0.apk fájlt. PC-n elinditod a klienst. Fog futni aszem a háttérben. Mobilon is elinditod az appot(wifi legyen aktiv), majd automatikusan megtalája a pc-det, ha nem menne wifin, akkor először probáld USB kábellal. A többi opciót meg már sztem nem kell magyarázni. Egyszerü nagyon. Egy ilyen kis aprocska proginak nem szeretnék topikot nyitni
    azt én értem ,de nekem mikor telepítette magát -kékhalál -átállította a felbontást 1366x768 ra és vissza sehogy.. most letöröltem nagy nehezen vissza állítási ponttal visszabogarásztam. Most vagy a laptopról a képernyő klónozás miatt állt át a felbontás ,mert visszaállított valamit vagy nem tudom. De a kék halált ez sem igazolná. Valami nem kerek vele nekem. Más ilyesmi progi ?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #20
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    azt én értem ,de nekem mikor telepítette magát -kékhalál -átállította a felbontást 1366x768 ra és vissza sehogy.. most letöröltem nagy nehezen vissza állítási ponttal visszabogarásztam. Most vagy a laptopról a képernyő klónozás miatt állt át a felbontás ,mert visszaállított valamit vagy nem tudom. De a kék halált ez sem igazolná. Valami nem kerek vele nekem. Más ilyesmi progi ?
    Nem állit felbontást, csak amikor csatlakozik az android eszköz, akkor a win kikapcsolja az aero felületet, és ez az a villanás amit gondolom érezhettél. nálam is villan egyet a kép, de müködik jól. A kék halált nem értem, nekem elsőre koppra felment ugy ahogy leirtam. Vannak hasonló progik, de mind fizetős.
    ui: nem klónozza, hanem kiterjeszti a képernyőt.
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 03. 16. 22:57.

  21. #21
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem állit felbontást, csak amikor csatlakozik az android eszköz, akkor a win kikapcsolja az aero felületet, és ez az a villanás amit gondolom érezhettél. nálam is villan egyet a kép, de müködik jól. A kék halált nem értem, nekem elsőre koppra felment ugy ahogy leirtam. Vannak hasonló progik, de mind fizetős.
    ui: nem klónozza, hanem kiterjeszti a képernyőt.
    nálam működik rendesen viszont proci használata elég nagy nem?feljött vele valami apple-s exe és valami adb.exe is ezeknek mehet a del?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #22
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nálam működik rendesen viszont proci használata elég nagy nem?feljött vele valami apple-s exe és valami adb.exe is ezeknek mehet a del?
    Proci használat sztem nem vészes. A 2 exe -t ne töröld. Azok driverek.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  23. #23
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Proci használat sztem nem vészes. A 2 exe -t ne töröld. Azok driverek.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el
    ok közbe kigugiztam,még annyit kérdeznék hogy mi a megfelelő indítása és bezárása a programoknak,szóval mi a sorrend mert néha bedobál valami hibát a bezáráskor a telemtry,thx
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  24. #24
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ok közbe kigugiztam,még annyit kérdeznék hogy mi a megfelelő indítása és bezárása a programoknak,szóval mi a sorrend mert néha bedobál valami hibát a bezáráskor a telemtry,thx
    Indítás : idisplay pc-n, idisplay az eszközön, csatlakozás a pc-hez, telemetry, majd át helyezed az eszközre, és végül a game.
    Bezárás : pont fordítva.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  25. #25
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    thx
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •