Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (169 összesen)

Téma: HTCM7 - Imola

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.575
    Sőt, yakánál már többször is volt úgy hogy az lesz az utolsó hozzászólása és többet már sose ír. Meg olyan is volt hogy hátő itt ide soha életbe nemindul mert mittudomén
    Láttunk mán sokmindefélét!

Időjós témához:
    Nemtudom hogyvagytok vele, de a tegnapi verseny, a kis kérdőjelével az esőt illetően, olyan szépen szétrázta a mezőnyt, olyan sokszínű, változatos, élvezetes futamot varázsolt hogy na. Végre voltak új esélyesek, új nyertesek, és persze új vesztesek is. Hegyek völgyek. Mondom ezt úgy hogy énis beszoptam, és csak hátrafelé versenyem volt, bizti emlékezni fogok rá. Ha mindenki kiismerné az időjárás jelentőt, a gumikat, egyebet, akkor sztem ebből a sokszínűségből vesztenénk.

Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt, yakánál már többször is volt úgy hogy az lesz az utolsó hozzászólása és többet már sose ír. Meg olyan is volt hogy hátő itt ide soha életbe nemindul mert mittudomén

Időjós témához:
    Nemtudom hogyvagytok vele, de a tegnapi verseny, a kis kérdőjelével az esőt illetően, olyan szépen szétrázta a mezőnyt, olyan sokszínű, változatos, élvezetes futamot varázsolt hogy na. Végre voltak új esélyesek, új nyertesek, és persze új vesztesek is. Hegyek völgyek. Mondom ezt úgy hogy énis beszoptam, és csak hátrafelé versenyem volt, bizti emlékezni fogok rá. Ha mindenki kiismerné az időjárás jelentőt, a gumikat, egyebet, akkor sztem ebből a sokszínűségből vesztenénk.
    Valamit talán veszthetnénk, de ne hidd, hogy az készpénz bármire is. Én egy éve így megyek és én is simán mellé nyúlok még. Nem is olyan rég történt meg Moszkván pl. hogy felraktam a slicket és 5 mpet kaptam körönként.. Talán ami jó ebben az egészben pl. az egyórás futamnál lesz leginkább ott valószínűbb, hogy többet változik, ha van rá esély. /de most is elkezdhetett volna esni és akkor az a 4-5 ember akik slicket raktunk benyaljuk ) vagy nehezebben szárad a pálya vagy eldobjuk az első 2 körben ,mert akkor tükörjég volt kb a tapadási szint slickel a vizen még.. szóval elég sok tényező van ami befolyásolhatja. Ki hogy tud a megváltozott körülményekhez alkalmazkodni. Ki mennyire készül esős szetre vagy a 49 fokos pályára igen olyan is van! Szóval elég sok tényezős a dolog. De mindenképpen érdekes dolog nem az a sablon,mint a száraz aszfalton. És azért a Real Telemtry sem életbiztosítás. Huszi, Yaka és én sem voltam benne biztos ,hogy ez lesz a jó. Ill azt tudtuk ez a jó csak azt nem meddig!

Majd Huszi csokorba szedi ahogy látom a dolgokat. Érdemes lesz azt elolvasni és érdemes a pályák fájlában megnézni vagy esetleg kiírni futam előtt hány % az esőre az esély. Minden pályában ez megvan határozva. Ált. ez 30 % ,de pl Spa-n lényegesen több. valami 70% -ra emlékszem.

Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    @toga!
    Ne viccelj! Berobbantál újoncként mint aki 10 éve itt nyomja, egy "kudarc" ne szegje kedved! Ha csak azt nézem én hányszor mondtam hogy fakkkjúúú az egész, vagy Yaka is pl. indulni sem akart már idén és most futamot nyer...
    Sokkal jobb pilóta vagy Te annál hogy egy fiaskó letörjön! Ami nem öl meg, az megerősít! (Kivéve a medve! Az megöl! )
    x2

Amúgy meg.. " Ami nem öl meg, az megerősít! (Kivéve a medve! Az megöl! )" Te ezeket honnan szeded? ! ámárhá!
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 20. 22:42.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hmmm ez érdekes ezeknek a nagy részét nem tudom honnan szedtétek..olyat nem mondtam talán soha, hogy én többet ITT nem indulok, valóban a kedvem veszni kélt ami miatt ez a szezon már kérdőjel volt, de két opció közül választottam és így is úgy is indultam volna legalább pár futamon.
    Olyat valóban írtam, hogy nem szólok valamihez hozzá mikor nagyon tele lett a tököm (pl. soha többet manók ), és ehhez részben tartom is magam, nem nagyon folyok már bele nagy vitákba/eszmefuttatásokba, mondjuk azt nem mondom hogy kedvtelésből nem rakok be 1-2 meglepetés csomagot ide-oda a fórumra
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 21. 08:30. Indoklás: Időjárásról szóló rész áthelyezve a megfelelő topikba...
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Kóródi István Versenyző speedr logója
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    @Pisti

Nem véletlen csak azzal a setuppal akartál menni race2-be amit leírsz, mert az eseted a R2-be volt
    R1 esett volt az h alacsony szárny, fékelosztás 55-45 és a rajtrácsnál a fórumot figyeltem h most mi lesz. DNF lesz e vagy sem a mai futamom, mert ugyebár a chrome bekavart.... Én ne akarjak indulni a kedvenc pályámon?! Ez olyan ha kihagynám Adaleidet Futam végére 55 fokos első gumik voltak?! R2re már 5ös szárny 57,5-42,5 fék. És voálá nem csetlettem botlottam, mit R1ben. Azt nem is ajánlom senkinek, h megnézze a szemszögemből. Mintha most ültem volna le először szimezni... De a R2 mindenért kárpótolt Valahogy érzem, h idén ennél jobb futamom már nem lesz. Ha nem nézem be Sinka Danival szemben azt a sikánt... Mind1. Tudtam h fölényben vagyok a slickekkel nem is mentem bele egy kamikaze előzésbe se, sokszor inkább elvettem a gázt, nem hiányzott volna h egy felforrósodott esőgumissal összeakadjak. Itt a futam egy részlete:

Jó fej a kommentátor csak valaki elmagyarázhatná neki, h hogy megy itt a Raceben. Pl rajtrács előtt igazán nézhet olyan kameraszögből ahol látszik, h ki milyen gumin van mielőtt feláll a rácsra stb. Meg ezeket a könnyelmű kifejezéseket is hanyagolhatná UFO stb a hátsó traktusban versenyzőknél (mint pl én), csak mák volt a tegnapi.
    Utoljára módosította: speedr; 2014. 03. 21. 00:39.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "

Cuore Sportivo!

Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Jó fej a kommentátor csak valaki elmagyarázhatná neki, h hogy megy itt a Raceben. Pl rajtrács előtt igazán nézhet olyan kameraszögből ahol látszik, h ki milyen gumin van mielőtt feláll a rácsra stb. Meg ezeket a könnyelmű kifejezéseket is hanyagolhatná UFO stb a hátsó traktusban versenyzőknél (mint pl én), csak mák volt a tegnapi.
    Nem mindig van képbe szegény, nálam pl ecsetelte, hogy miért világít a féklámpám folyamatosan ilyen tempónál, nem érti. Az sajna nem tűnt fel neki, hogy elől is égett és valószínűleg az nem a féklámpa. Aztán amikor mentünk Suzukában a seat-al 1 futamot, akkor mondta lelkesen, hogy tavaly is ez a festés volt. hja

Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    R1 esett volt az h alacsony szárny, fékelosztás 55-45 és a rajtrácsnál a fórumot figyeltem h most mi lesz. DNF lesz e vagy sem a mai futamom, mert ugyebár a chrome bekavart.... Én ne akarjak indulni a kedvenc pályámon?! Ez olyan ha kihagynám Adaleidet Futam végére 55 fokos első gumik voltak?! R2re már 5ös szárny 57,5-42,5 fék. És voálá nem csetlettem botlottam, mit R1ben. Azt nem is ajánlom senkinek, h megnézze a szemszögemből. Mintha most ültem volna le először szimezni... De a R2 mindenért kárpótolt Valahogy érzem, h idén ennél jobb futamom már nem lesz. Ha nem nézem be Sinka Danival szemben azt a sikánt... Mind1. Tudtam h fölényben vagyok a slickekkel nem is mentem bele egy kamikaze előzésbe se, sokszor inkább elvettem a gázt, nem hiányzott volna h egy felforrósodott esőgumissal összeakadjak. Itt a futam egy részlete:

Azért a vizes aszfalton sem volt leányálom a száraz gumival menni,mert hamar el lehetett dobni, ha lementél az ideális ívről. Lsd. Huszi is mikor kicsit lecsúszott utána utas volt, mint írta. Én 3-as szárnyal mentem, de mikor Colat értem utol távolodott tőlem a bmw, pedig én voltam szélárnyékba Ettől függetlenül természetesen, ennyit számított a gumi is. Írtam Andrisnak ,hogy elmagyarázom majd neki a vizes dolgokat,mert pont fordítva volt, ahogy ő gondolta pl. toganal is és más alkalommal is. Én úgy emlékszem amúgy kívülről a sclik gumi is redős így nem lehet megkülönböztetni ,de lehet tévedek. Amúgy ezért lehetne jó az, hogy valaki beül mellé és segít. /pl ha A-B szerver külön napon lenne ez könnyen megoldható lenne /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Nem olvastam még végig a topikot, viszont látom az időjárás jelentősen megkavarta a paklit...

Jók voltak a meccsek , de persze volt aki pórul járt a gumi választással és ennek háttérben elsősorban esős rutin hiánya és tapasztalatlanság állt. Nem kell aggódni, ez ilyen... kell 1-2 futam, mire mindeki kiismeri magát, és ne feledjétek, hogy idén a 10 futamból csak a legjobb 8 számít, így 2 futam bukó még nem jelent hátrányt senkinek!

A változó időjárással kapcsolatos tudnivalókat áthelyeztem ide:
    Race07 - változó időjárás
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 21. 08:42.

Város
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy emlékszem amúgy kívülről a sclik gumi is redős így nem lehet megkülönböztetni ,de lehet tévedek. Amúgy ezért lehetne jó az, hogy valaki beül mellé és segít. /pl ha A-B szerver külön napon lenne ez könnyen megoldható lenne /
    Replayen nem látszik, de pl másik ligában a btcc futamon sokat hesszeltem pl Gio-t h most milyen gumit tesz fel. Szóval régebben látszott, szerintem most is de legközelebb kipróbálom és megnézem.

Cuore Sportivo!

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.419
    IMOLA

"B" Szerver

Hát pár nappal ezelőtt még azt sem tudtam, hogy el tudok indulni ebben a "fordulóban" de szerencsésen alakultak a dolgok és minimális készüléssel (gyakorlatilag 20-30 kört mentem a pályán a verseny előtt 1 nappal) mégis rajthoz álltam. Elég fájdalmas és kínokkal teli 10 napon vagyok túl, ilyet még az ellenségemnek sem kívánnék, akinek volt az tudja miről beszélek akinek meg még nem az inkább ne tudja meg. Sajnos lett egy viszonylag nem nagy 4-5mm-es vesekövem ami iszonyú fájdalmakat görcsöket okozott ezért nem csoda, hogy a gépet sem tudtam bekapcsolni nemhogy még körözni is párat. Szerencsére túl vagyok rajta a kő "természetes" úton távozott belőlem, de inkább nem részletezném milyen élményben volt részem. Ezek után felemás élményekkel vágtam neki a futamnak, olyan lesz ami lesz alapon főleg, hogy 1 nappal korábban még úgy volt nem indulok!

Q: Hát a prekvalis időmet nem tudtam megközelíteni kb. 3 tizedre elmaradtam tőle így nem csoda, hogy nem is kerültem be a top 10-be. Ráadásul az első 6-7 körben mindig hibáztam és nem tudtam egy értelmes kört összerakni. Aztán a kvali utolsó 7 percében sikerült végre futni egy hibátlan kört, de az mint kiderült nem sokra volt elég. P:11

R1: A rajt jól sikerült 1 helyet előrébb tudtam jönni, elöl nem volt gond a fordulással szépen el lehetett fordulni T1-ben. Ezután gyakorlatilag nem történt számomra izgalmas dolog egyedül csapattársam és Rezső összeakadásából jöttem ki jól, de végig saját tempomat autóztam, egyedül Dezső Tomival Pechnig Rezsővel csatáztunk jót, de Rezső gyorsabb volt nálam és elment mellettem viszont Tamás talán kicsit megfontoltan óvatosabb volt és nem ment bele kétes szituációkba amit útólag is köszönök mert tényleg korrekt módon versenyzett. Lett volna lehetősége megelőzni de néha bele-bele hibázott ő is a kanyarokba és gyakorlatilag hasonló tempóban haladtunk. Viszont a legfontosabb az, hogy csapattársamnak Fári Daninak sikerült megnyernie élete első "B" szerveres futamát amihez külön gratulálok és ne mellesleg végül az egész csapat kiválóan teljesített a versenyen hiszen Zsolt is a top 10-ben végzett velem együtt, szóval nem lehetek elégedetlen! P:9

R2: Ez a rajt még jobban sikerült mint az előző, mert valamiért előttem lévő Farkas Tomi bealudt és szerencsére simán megtudtam előzni őt. A T1-2 és 3-4-ben a nem idevaló és láthatóan gyorsabb Terhes Csabival küzdöttem, aki rajta is hagyta a névjegyét a lökösömön két apró lökés kíséretében, de szerencsére a megszerzett pozíciót megtudtam tartani. Ezután is pár izgalommentes kör következett, de a korábban említett Terhes Csabi pillanatok alatt rövidebb féktávval meg is előzött. Az előző futammal ellentétben itt viszont lassabbak voltak az élen haladok mert látótávolságon belül voltak mikor a 7-dik helyen autóztam. Viszont a problémám továbbra is fennállt nem volt meg a megfelelő versenytempóm a többiekhez (legalábbis az előttem lévőkhöz képest) nem volt meg. az első futamon brillírozó csapattársam megérkezett mögém, de ő is gyorsabb volt így elengedtem. Pár kör múlva történhetett valami előttem mert Fekete Tibor Lányi Tamás és Wega is hirtelen mögém került, de szép előzésekkel gyorsan ledaráltak engem így a verseny végére a 10-dik helyre estem vissza. ekkor jött még a fekete leves mert az utolsó körben még Soós Krisztián is megelőzött, akivel még küzdöttem egy keveset de végül besokalltam és a kavicságyba kerültem, de szerencsére Dezső Tomi messze volt tőlem így gyakorlatilag begurultam a célvonalba. Ez nem az én futamom volt, az és akkor előzött meg amikor akart, hát ebből is látszik hogy nem elég 1 nap készülés egy versenyre. P:11

Összességében a csapatunk jól teljesített, azt kell mondjam soha rosszabb versenyt nem kívánok, ám a fekete zászló mégis ott lobog előttem, mert viszont a saját egyéni teljesítményemmel nem vagyok elégedett egyáltalán, valahogy hiányzott az plusz a fejben mint a beállításban is, de az most nem volt meg. A következő futamra megpróbálok rendesen felkészülni és lehet, hogy ezek a mostani hiányosságok akkor majd nem fognak hátráltatni egy jobb eredmény elérésében!

Mindenkinek jó felkészülést a következő futamra, irány a USA!

Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    310
    "A" szerver

Q: Nagyon nem sikerült a prekvalis időmet hozni, 4-5 tizeddel lassabb voltam, 24. helyre volt elég. A "chatparty" zavaró volt eléggé, de megértem miért történt ami történt. Nem is tudtam teljesen koncentrálni, mivel 29.-ként, utolsóként kerültem be az "A" szerverre, és ellentétben az eddigiekkel most 2 személy közvetített, a szerver meg csak 30-as volt. Szóval kezdtem azt gondolni hogy valami változott és "B"-re csúsztam át. No mind1, ez azért kizökkentett kicsit.

R1: Száraz idő, vizes pálya. Néztem ki a pályára, hogy most mennyire vizes, stb, az utolsó pillanatokban a slick mellett döntöttem. Jól döntöttem mint kiderült a végére (nincs tapasztalatom a változó időjárásról, új volt ez most nekem). Rajtot sikerült jól elkapni, a féktávokat az első körben nagyon óvatosra vettem. Láttam csúszkálnak elég sokan, figyelni kellett. Elnézést kérek Cola-tól, nem figyeltem jobbra, és leszorítottam a fűre (balra figyeltem ezerrel), szerencsére nem lett baj belőle, és kb a következő kanyar után el is ment mellettem. Aztán jött a szívás, mikor Rácz Dani mögöttem jött, és folyamatosan bemondták a fülemre hogy engedjem el mert baj lesz. Mikor már "final warning" volt akkor úgy döntöttem elengedem a célegyenesnél, nem akartam hogy valami büntit kapjak . Kár hogy ilyen "bug"-ok vannak bizonyos pályákon. Ezek után már csak figyeltem ahogy esnek kelnek páran, sikerült csatázni is kicsit, végül is a 11. helyre hoztam be. Talán ez a legjobb eredményem eddig.

R2: Pálya vizes, előrejelzés eső, dörög-villámlik. Na mondom most mi legyen?! Esőgumit raktam fel, mint kiderül hiba volt, csak a végére kezdett el kicsit esni. Rajtot követően feljöttem a 8. helyre, de az esőgumin valahogy könnyebben hibáztam, és vissza is estem pár kör alatt a 14. helyre. Minden gumi szép vörösben pompázott, 140-150 fokon üzemeltek. Próbáltam keresni a vizet a pályán és hűteni őket, több kevesebb sikerrel. Láttam hogy érkeznek meg rám, az utolsó körben előzött meg Fazekas Árpád, sokkal gyorsabb volt, én meg csak szenvedtem. Végül 16. helyen futottam be, vagyis azt hittem, mert úgy tűnik hogy valaki előlem bement a boxba az utolsó körben, szóval 15. lettem.

Végül is hozzám képest jó eredményt értem el. Tetszett, illetve izgalmakat hozott a változó időjárás. Persze ezt is még tapasztalni kell, milyen időben milyen gumit érdemes felrakni, stb.
    Utoljára módosította: Mizo; 2014. 03. 21. 11:46.

Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    32
    Üzenetek
    514
    Aztán jött a szívás, mikor Rácz Dani mögöttem jött, és folyamatosan bemondták a fülemre hogy engedjem el mert baj lesz. Mikor már "final warning" volt akkor úgy döntöttem elengedem a célegyenesnél, nem akartam hogy valami büntit kapjak . Kár hogy ilyen "bug"-ok vannak bizonyos pályákon.
    Ez a bug akkor jelentkezik amikor az illető az utolsó másodpercekben lép ki a rajtrácsra, és Dani lépett ki utoljára, 3-4 sec lehetett még hátra. Viszont ki van kapcsolva a szerveren a kék zászlóért járó büntetés. Lengetik, meg beszólnak érte rádión de a büntetés nem fog jönni. Épp emiatt a bug miatt kapcsolták ki Szabiék. Szóval figyelmen kivül lehet hagyni hagyni.

Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    310
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a bug akkor jelentkezik amikor az illető az utolsó másodpercekben lép ki a rajtrácsra, és Dani lépett ki utoljára, 3-4 sec lehetett még hátra. Viszont ki van kapcsolva a szerveren a kék zászlóért járó büntetés. Lengetik, meg beszólnak érte rádión de a büntetés nem fog jönni. Épp emiatt a bug miatt kapcsolták ki Szabiék. Szóval figyelmen kivül lehet hagyni hagyni.
    Ezt nem tudtam hogy ki van kapcsolva. Végül is el tudott szakadni tőlem, szóval gyorsabb volt . De legközelebb nem hagyom

Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ja de ez a sorrendet is bekeveri az első körig, tulajdonképpen ezért is van a kék zászló. A kommentátorokat is bekeverte...erre írtam, hogy figyeljünk már oda, mert Daninak már máskor is volt ilyen illetve R2-be is valaki "egy körig vezetett".
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    703
    Kedden a munkahelyemen olyan kiváncsi voltam, hogyan hegeszetek, hogy belevillantottam a szemembe(többször láttam Lenint alsógatyában). Mondom te hülyegyerek pont bajnoki futam előtt.gratulálok.
    Így tehát este krumpli a szemre, és imádkoztam,hogy szerdára meggyógyuljon.

Időmérő:
    Sajna a szemem nem teljesen jött rendbe. A kvalit este tök sötétben, napszemcsiben a szobában( én voltam a laza csávó) abszolváltam.Meg is lett az eredménye a pq-hoz képest közel 6 tizeddel rosszabb lett,
    24. helyre volt elég.

Race1:
    Levettem a napszemüveget, és levettem a monitoron a fényerősséget,mert üldözött Lenin.
    Megpróbáltam a slick gumit. Szokásos rajt( mindig bukok 1-2 helyet). A tempóm jó volt egészen addig amíg hibáztam, és ekkor jöttem rá,hogy először magamat kell legyőznöm és utána majd a többieket.
    A verseny azzal telt el, hogy előre megyek majd hibázok és újra előre megyek. Végül a 15.helyre sikerült előtre törnöm.

Race2:
    Várakozásom ellenére 15.helyen kezdtem meg a versenyt. Az első versenyen picit csúszott a gumi, most akkor kemény leszek és szóltam a szerelőknek hogy az eső gumit kérem. Mondták is hülye vagyok!
    A rajt detto,mint az első. És ezután történt az, amit nagyon nem akartam, hogy egy baleset miatt elakadok sőt pozíciót is vesztek (-9 hely).
    A verseny közben egész jól tapadt a gumi, gyorsabbnak éreztem, mint az első versenyen. Ismételten jól megküzdöttem magammal és a tőbbiekkel. Végül az egyik legszorosabb befutót átélve Supival 17.helyen érkeztem célba.

Nekem mindegyik verseny nagyon tetszett, és a szemfájdalom ellnére vigyorogva versenyeztem végig.

A körülöttem lévő srácoknak külön köszönöm,hogy átélhettem milyen is az amikor centikre megyünk egymás mellett. Szuper volt!
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2014. 03. 21. 19:37.

"If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

Város
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Kedden a munkahelyemen olyan kiváncsi voltam, hogyan hegeszetek, hogy belevillantottam a szemembe(többször láttam Lenint alsógatyában). Mondom te hülyegyerek pont bajnoki futam előtt.gratulálok.
    Így tehát este krumpli a szemre, és imádkoztam,hogy szerdára meggyógyuljon.
    Jobbulás! Én is vérvörös bal szemmel nyomtam, nem aludtam ki magam múlthét péntek óta, és mindig ilyen hajnali fél2-2 fele tudtam elaludni Gondold el nekem milyen volt melóhelyen a vevők között ilyen szemmel... Biztos nem gondolták "ez a csávó tuti tekert valamit" De már helyrejött, tegnap és ma is óriásit aludtam délután

Cuore Sportivo!

Város
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Én 3-as szárnyal mentem, de mikor Colat értem utol távolodott tőlem a bmw, pedig én voltam szélárnyékba Ettől függetlenül természetesen, ennyit számított a gumi is. Írtam Andrisnak ,hogy elmagyarázom majd neki a vizes dolgokat,mert pont fordítva volt, ahogy ő gondolta pl. toganal is és más alkalommal is.
    Nem vagyok UFO és még hozzád is távol vagyok, de saját tapasztalatom az h ami Hondával 3as szárny az Alfa-val 5ös szárny. Egyszerűen brutálisan dobálja a hátulját az Alfa, és nem tudom mit tegyek ellene. Ha időmérőt teljesítem is 3as szárnyal meg se merem kockáztatni futamon, megtankolva mintha egészen más kocsival mennék. A BMW sokkal kezesebb volt alattam megtankolva mint ez a kis Olasz Szörnyeteg

Cuore Sportivo!

Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    47
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése

Race1:
    Levettem a napszemüveget, és levettem a monitoron a fényerősséget,mert üldözött Lenin.
    JÓ-jó, de Lenin hanyadik lett?
    .

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: messze a pbtől megint

R1: nagyon jó csaták voltak iszonyat jó volt az autó

R2: Bocsánat Lányi úr, megóvtam az esetet, amatőr hiba volt. itt is végig jó csata volt, nagyon élveztem igazi túraautós pálya.

u.i: valaki mondja már meg nekem hogy mit csesszek ennek a volvonak hogy ne mindig a 10 helyről rajtoljak, egyszerűen 1-3 gyors körön iszonyat gáz az autó versenyen meg mintha odaragasztották volna az asztfalthoz . a qualt is már 20 literekkel tolom mert alatta kitör a segge kanyar bejáraton....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Város
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    "nagyon élveztem igazi túraautós pálya."

u.i: valaki mondja már meg nekem hogy mit csesszek ennek a volvonak hogy ne mindig a 10 helyről rajtoljak, egyszerűen 1-3 gyors körön iszonyat gáz az autó versenyen meg mintha odaragasztották volna az asztfalthoz . a qualt is már 20 literekkel tolom mert alatta kitör a segge kanyar bejáraton....
    Igen ez egy iszonyatosan jó pálya, minden évben benne kellene lennie a naptárban
    Nekem is ez a bajom az Alfaval, h feszt kitör a segge. Már 4-5 szárnyal kell mennem és hátul 0.30-0.35 összetartással

Cuore Sportivo!

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    39
    Üzenetek
    2.929
    ...Bocsánat Lányi úr, megóvtam az esetet, amatőr hiba volt...
    Szerintem nyugodtan vond vissza az óvást, úgy láttam megcsúsztál és próbáltad úton tartani az autót, ráadásul vissza is állítottál irányba.
    Amúgy meg jó csatáink voltak ismét R1en és R2n is.

Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    @Szabi: Vki zárolta az Exclet (Sörire gyanakszom.. ), de most már jó, mindenki tud beleírni...

jelentem nem én voltam én csak bemásoltam az én köröm linkjét miután vki csinált egy Imola fület! Enyém volt az első, ha utána más is írt bele akkor golyót neki! /amúgy meg mé' én ? /
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 21. 21:45.

Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    Q: messze a pbtől megint

R1: nagyon jó csaták voltak iszonyat jó volt az autó

R2: Bocsánat Lányi úr, megóvtam az esetet, amatőr hiba volt. itt is végig jó csata volt, nagyon élveztem igazi túraautós pálya.

ha mindent kipróbáltál hátul mindezek: ,rugó, stabilizátor csökkentés, lassú rugózások feljebb, kerékösszetartás növelés, akkor a csapdőlést vedd lejjebb. azzal is kompenzálható ez csak kicsit rosszabbul kanyarodik. vagy az elején kell keményíteni amiket hátul csökkentenél.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 21. 21:48.

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603
    @Szabi: Vki zárolta az Exclet (Sörire gyanakszom.. ), de most már jó, mindenki tud beleírni...

jelentem nem én voltam én csak bemásoltam az én köröm linkjét miután vki csinált egy Imola fület! Enyém volt az első, ha utána más is írt bele akkor golyót neki! /amúgy meg mé' én ? /
    Mert úgy volt zárolva, hogy egyedül a te köröd volt beírva

Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Mert úgy volt zárolva, hogy egyedül a te köröd volt beírva
    Emlékeznék rá, ha nem csak ctrl+v -t nyomtam volna, hanem jobb felül is kódorogtam volna /bár ki tudja manapság.. hisz az esőt sem hallottam.. /
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 22. 02:59.

Város
    Veszprém
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.588
    Nem vagyok UFO és még hozzád is távol vagyok, de saját tapasztalatom az h ami Hondával 3as szárny az Alfa-val 5ös szárny. Egyszerűen brutálisan dobálja a hátulját az Alfa, és nem tudom mit tegyek ellene. Ha időmérőt teljesítem is 3as szárnyal meg se merem kockáztatni futamon, megtankolva mintha egészen más kocsival mennék. A BMW sokkal kezesebb volt alattam megtankolva mint ez a kis Olasz Szörnyeteg
    Hát a bmw sokkal kezesebb is Csak meg kell tanulni vezetni. Na meg élvezetesebb is /sztem/ De mindenképpen precízebben lehet. Az ha bekanyarodok vele egy kanyarba az ott jön ki a másik oldalon, ahol gondolom, nem nyeklik-nyaklik közben. Én Alfával asszem fél kört mentem, az LCD előtt próbáltam a Racewayen.. Hát nekem elég volt. /bocs Ákos / ..nem kanyarodott, olyan nem volt jó és nem is foglalkoztam vele többet.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •