Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (102 összesen)

Téma: HGTLM9 - Zolder

  1. #76
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    A gázt és a féket majd megnézem úgy ahogy mondtad. A kormányom 720 fokra van állitva és ehhez 30 fokos kormányszöget használok a Race-ban és itt is.
    én csak raceben használom 720-fokot,itt 900-ra rakom a driverben,én már ezt leteszteltem magamnak 720-n lassabb vagyok jó nem sokkal kb 3-5tized.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #77
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Jankó Zsolttól szeretnék elnézést kérni.

    A huplik meg mondjanak le. Egy sokéves buszmegálló is különb ehhez képest...
    Semmi gond, kvittek vagyunk.
    Két kanyarral előtte szépen leszorítottalak + picit vágtam is. Úgy éreztem, hogy már előtted vagyok, de a replay alapján nem voltam. Így részemről ügy letudva.

  3. #78
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, kvittek vagyunk.
    Két kanyarral előtte szépen leszorítottalak + picit vágtam is. Úgy éreztem, hogy már előtted vagyok, de a replay alapján nem voltam. Így részemről ügy letudva.
    Részemről nem, az verseny szitu volt, de a többi az én saram. Szóval jövök neked egy sörrel!

  4. #79
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Akkor gyorsan én is elnézést kérek Szloboda Gusztávtól.
    Túl mélyen fékeztem, miközben próbáltam megelőzni Mihályi Zolit, s kb. úgy tudtam volna bevenni a kanyart, ahogy éppen Te is próbáltad. Veled viszont nem számoltam, így sajnos kiforgattalak.

  5. #80
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről nem, az verseny szitu volt, de a többi az én saram. Szóval jövök neked egy sörrel!
    De jó! Laguna Seca-ból már Szabi is jön egyel. Nagy buli lesz!

  6. #81
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Kristof gondolom nem ver szét az ideg,rettenetes lehet remélem rendbe jön ez egyszer mert így nem sok értelme van,de grat jól mentél nyertél is volna
    Kösz a gondolatot.
    Nem lettem ideges amiért elment a net, most inkább értetlenül álltam elötte, mert a szokásától eltérően nem az első kör végén ment el, hanem a verseny vége elött 5 körrel, ami mostígy egy újjabb ismeretlen, rizikófaktor lesz máskor is. Ezvolt idáig az utolsó mentsváram.
    R: Első kanyart túléltem, igazából Dobri-ra, csapattársra figyeltem hogy hagyjak neki helyet. Utána a középső sikánnal csatáztam, talán Gedő Mikivel, kibillentettük egymást, lecsúsztam, és nemfigyeltem eléggé a mögöttem jövő TT-re. Bocs, már nememékszem hogy lecsúsztam-e, vagy nem is számoltam veled. Ezután csapattárs Szabolcs mögött robogtam már, mikoris a visszafordítónál olyan korán, vagy lassan, vagy nemtudomhogy fékezett, hogy csak belülre tudtam bevágódni. Lehet ígyvolt tervezve, volt hely belül, kösz. Aztán Cola-val is hasonlóan jártam ugyanitt, nemigazán volt előzés betervezve még, de csak belülre kellett húznom. Utána mintha Ő is elengedett volna, azért küzdöttem volna még, de lehet hogy így volt okosabb, jobb döntés számára. Pl közelről énsem voltam életbiztosítás. Aztán az élen próbáltam elhúzni, de elég lassan nőtt a táv. Picit idegesített. Tudtam hogy a boxban elvileg gyorsabbnak kéne lennem, de akkoris bukni szoktam rajta, másodszorra bizti nem enged el ilyen könnyen Cola. Csere rendben, egy picit még nőtt is a távolság, mondom ez rendben lesz, mert a végén a nagykocsik gumijai mégjobban elkopnak. Már arra gondoltam hogy dejó a csapatnak hozok jó sok pontot (Úgyláttam hogy Joe-nak nemjött be a számítása), meghogy igazságos-e hogyígy gyorskocsival könnyen tudok csapatpontokat hozni 3dik emberként.
    Aztán 10-ről gyorsan 20,30-ra kezdett nőni mögöttem a távolság. Mondom ennyire jó vagyok, meghogy másoknak ennyire elfogytak volna a gumijai? Mikor már 60 felé járt a számláló mondom, ajaj, itt vmi meggabajodott, kisvártatva jött is a connection lost.
    Ezmár elvan veszve, kuka, így nem idegeskedek.

  7. #82
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Kristóf: Nem wifiről mész? Én megszivattam magam 1 hétre a wifivel.. Átrendeztem a szobát és elkerült a gép messzebbre. Ez nem is lett volna probléma, dea Router is lekerült a földre egy üveg asztal alá.. Nos ennek a jó képességű üvegnek úgy sikerült leárnyékolnia, hogy jelerősség 3-as lett 5 helyett és döcögött a net, szakadt sokszor /hála ég futamon nem csak fél célegyenes laggjaim voltak../ álmomban nem gondoltam volna, hogy ettől.. Felraktam az asztal tetejére a Routert azóta jó.. Hiába írta jó-nak a jelerősséget mégis szar volt.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #83
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    A gázt és a féket majd megnézem úgy ahogy mondtad. A kormányom 720 fokra van állitva és ehhez 30 fokos kormányszöget használok a Race-ban és itt is.
    De ha a kormány érzékenységet lehúzod 50%-ról,akkor hiába állítod be jól a kormányszöget "csalni" fog a kormányod.


    Nekem pl. Raceben előfordult többször is, hogy féktávon nem úgy viselkedett a gép,ahogy megszoktam.(mindig blokkolt a kerék,hiába engedtem fel már a féket egy kicsit)
    Ráznéztem a szoftveres kormány beállításra és ott láttam,hogy a fék és a gáz is rendkívül érzékeny. Csináltam egy gyors kalibrálást és máris jó volt. Ez a pályán időbe mérve 6-8 tizedes különbséget eredményezett!

    Taky telefonról

  9. #84
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    De ha a kormány érzékenységet lehúzod 50%-ról,akkor hiába állítod be jól a kormányszöget "csalni" fog a kormányod.


    Nekem pl. Raceben előfordult többször is, hogy féktávon nem úgy viselkedett a gép,ahogy megszoktam.(mindig blokkolt a kerék,hiába engedtem fel már a féket egy kicsit)
    Ráznéztem a szoftveres kormány beállításra és ott láttam,hogy a fék és a gáz is rendkívül érzékeny. Csináltam egy gyors kalibrálást és máris jó volt. Ez a pályán időbe mérve 6-8 tizedes különbséget eredményezett!

    Taky telefonról
    ezen felül van egy "sor segítség" a plr fájlban, ami könnyebb fordulást hivatott elősegíteni lassabb tempónál. Szerintem azt is érdemes kivenni,mert lassabb sikánnál nem biztos úgy fordulna az autó, ahogy az "normálisan" elvárható lenne.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #85
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a gondolatot.
    .... Már arra gondoltam hogy dejó a csapatnak hozok jó sok pontot (Úgyláttam hogy Joe-nak nemjött be a számítása), meghogy igazságos-e hogyígy gyorskocsival könnyen tudok csapatpontokat hozni 3dik emberként.
    Aztán 10-ről gyorsan 20,30-ra kezdett nőni mögöttem a távolság. Mondom ennyire jó vagyok, meghogy másoknak ennyire elfogytak volna a gumijai? Mikor már 60 felé járt a számláló mondom, ajaj, itt vmi meggabajodott, kisvártatva jött is a connection lost.
    Ezmár elvan veszve, kuka, így nem idegeskedek.
    Jó volt a számításom. Csak elszórtam a Cortit... nem is emlékszem mikor pördültem versenyen. A második sikán után a kigyorson leért a hátsó kerekem a fűre, vagy mit tudom én. Olyan szar helyre csúsztam persze háttal, hogy mire megfordultam elment 20 sec. Persze jött mindenki, tehát csak a fűre tudtam vissza fordítani. Ezzel a verseny is ugrott.

    Mondjuk TT-t jobban ehette az ideg, mikor az utsó körben állt bele a falba. Na az a méreg az utsó körös bukta.

    Nagyon sajnálom a netes gondodat Kristóf. Szerencsére nekem csak egy pályán van cumi, de Te hogy állandóan szívsz az embertelen.

  11. #86
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése

    Mondjuk TT-t jobban ehette az ideg, mikor az utsó körben állt bele a falba. Na az a méreg az utsó körös bukta.
    Nem, a méreg egész versenyen bennem volt, mert az első kör felénél már kiraktak a fűre... Mire lehiggadtam és felvettem megint a ritmust, már az eleje rég elment. Pedig kulcsfontosságú volt, hogy az elejében tudjak maradni és tartani a lépést a Falconokkal, mert ha nem maradok le nagyon tőlük, a végére meg tudom előzni őket. Ehhez képest Antal Gábor tempóját is csak vért ízzadva tudtam tartani, pedig ugyanazzal a kocsival mentünk... Persze a boxban javítani akartak, de azt inkább kihagytam.

    A végén láttam némi lehetőséget, hogy felérjek a dobogóra, de túlvállaltam magam. Szerencsére csak egy helyet buktam ezzel. Egyébként meggyőződésem, hogy ha nem méregből vezetek végig (White tudna róla mesélni...), akkor a végén higgadtabb maradtam volna...

  12. #87
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Most néztem a tegnapi futam eredménytablázatot...

    Aztamindenit milyen befutó lehetett az... :O
    Grat. a dobogónak!

    Taky telefonról

  13. #88
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    q: 7.hely ennek is örültem, de a végén volt egy -4tizedes első szektorom magamhoz képest, csak aztán utolértem valakit és el kellett vennem.

    Versenyen igyekeztem biztonságosan menni, nem vállalni túl de próbáltam minden körben a maxot kihozni magamból. Végül is asszem nagy hiba nélkül sikerült végig mennem, box is rendben volt. A verseny végén utolértük Colat, nagyon kész lehett a gumija, mert az egyenesben is keresztbe ment! Volt asszem amikor egy kis ideig vezettem is, persze ez nem tartott sokáig..végül befutó egymás mellett 3an, nem volt semmi!
    Nagyon élveztem a versenyt, eddigi legjobb eredményem nagyon örültem neki!

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf: Nem wifiről mész? Én megszivattam magam 1 hétre a wifivel.. Átrendeztem a szobát és elkerült a gép messzebbre. Ez nem is lett volna probléma, dea Router is lekerült a földre egy üveg asztal alá.. Nos ennek a jó képességű üvegnek úgy sikerült leárnyékolnia, hogy jelerősség 3-as lett 5 helyett és döcögött a net, szakadt sokszor /hála ég futamon nem csak fél célegyenes laggjaim voltak../ álmomban nem gondoltam volna, hogy ettől.. Felraktam az asztal tetejére a Routert azóta jó.. Hiába írta jó-nak a jelerősséget mégis szar volt.
    Á nem. Ha ennyi lenne a megoldás tökön is szúrnám magam. Lakásban a vezetéket is újrahúztam már. Ugyanaz a hibám mint VentÁkosnak, a Tcom-ot választotta. Másra nemlehet fogni, mert 1000 dolgot változtattam rajta.

    TT: Bocs, sztem énvoltam az aki kirakott, és elindította a vesszőparipádat. Első kör, második sikán. Nemtudom már mire figyeltem. Majd vizsgálva lesz úgyis.

    Amúgy azt még mindig nehezen viselem, amikor vkit támadok, és sikerül kibillentenem az egyensúlyából, de ugye mindketten lelassulunk, ideálistól eltérő íven kell mennük. Megy a puhítás. Ésha ilyenkor a hátulról jövő nevető harmadik kaparja ki a diómat. Grr. Szemétség

  15. #90
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Á nem. Ha ennyi lenne a megoldás tökön is szúrnám magam. Lakásban a vezetéket is újrahúztam már. Ugyanaz a hibám mint VentÁkosnak, a Tcom-ot választotta. Másra nemlehet fogni, mert 1000 dolgot változtattam rajta.
    Múltkor teljesen egyszerre tüntetek el. Csak Ti mentek itt a T-sekkel?


  16. #91
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Múltkor teljesen egyszerre tüntetek el. Csak Ti mentek itt a T-sekkel?
    Amikor eltűnik mindenki, akkor mindenki eltűnik A szerveren mások látják, hogy kiléptünk, de nekünk nem dobja -legalábbis egyből- a hibaüzenetet hogy connection lost, mint pl ha elmegy a net. Mert igazából net is van, nekünk a TV is arról megy (iptv) és bnőm tv-zett közbe és nem szakadt az meg, még csak meg se állt...

    Antal Gábornak meg grat a dobogóhoz!! Remélem a köv futamon már tudok jönni én is


  17. #92
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    A 16. körben volt egy asztalra ledobásom a T2. ben. Mikor visszaszereztem az irányítást, mentem a kavicsban és előttem ment White, aki addig mögöttem volt, szintén a kavicsban. Miattam mentél ki White??? Ha igen, óriási BOCSI!!! A befutó viszont kegyetlenül izgalmas volt, köszi érte White!

  18. #93
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    A 16. körben volt egy asztalra ledobásom a T2. ben. Mikor visszaszereztem az irányítást, mentem a kavicsban és előttem ment White, aki addig mögöttem volt, szintén a kavicsban. Miattam mentél ki White??? Ha igen, óriási BOCSI!!! A befutó viszont kegyetlenül izgalmas volt, köszi érte White!
    Igen. Volt egy akkora lagod, hogy öröm volt nézni. Bele voltál ragadva a betonba az út szélén. Mondom szépen belső íven elfordulok melletted, erre mikor odaérek hátrafelé + befelé ugrott egyet az autód pont elgáncsolva engem. Onnantól a sikánokat nem tudtam rendesen fodulni, mert mindig beszitált az autó, úgyhogy körönként 1mp-cel lassabb lettem. Szerintem a végeredményen nem sokat befolyásolt.
    A befutó tényleg izgire sikerült. Azt hittem a 29. kör végén, hogy vége a versenynek és elvettem a gázt már a célvonal előtt. Aztán nem jött a felírat, hogy vége a versenynek csak te, de rendes tempóval. Mondom még a végén ezt a pozíciót is bukom, úgyhogy próbáltam összeszedni magam.

    Sziszkától kérek elnézést a T1-ért. Sajnálom, hogy kiforogtál. Visszanézve az esetet, mintha egy kicsit nagyobb lendülettel érkeztél volna, mint amivel el lehet ott fordulni belső íven, pedig ott még hagytam is 1 autónyi helyet.

  19. #94
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Múltkor teljesen egyszerre tüntetek el. Csak Ti mentek itt a T-sekkel?
    Én is telekomos nettel megyek a kezdetek óta. Sőt költözés után is T-s lett a net és itt sem volt még soha hasonló gondom mint Kristóféknak. X-aktás!


  20. #95
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    A rajt jó volt,nagy előny a V8 ilyenkor,Colával előreugrottunk . Erre mondjuk nem számítottam,hogy ennyire. Mentünk szépen első,második helyen,és ami meglepő volt számomra,mögöttem nem jött senki a közelben. (Gondolom nagy volt a tülekedés).
    Megjelent mögöttem Kristóf,és lényegében pillanatok alatt utolért,nem is akartam erőltetni a dolgot sokkal gyorsabb volt,és gondoltam menj a győzelemért.

    Láttam Kristóf az élre ugrott, próbálom követni Colát,mögöttem nem igazán volt senki. Mentünk-mentünk,majd a 15. kör környékén teljes nyugalomban elkezdtem matekozni. Mikor kell kiállnom a boxba,mennyit fogyaszt,mennyit tankoljak stb,stb.
    Nem ártott volna mondjuk verseny előtt ezt még átgondolni,de a felkészülésem hagyott némi kívánnivalót maga után....

    Addig bohóckodtam a számokkal,míg egyszercsak senkitől nem zavartatva,teljes magányomban bammm.....pörögtem,majd neki a falnak,vissza,és a menetiránnyal szemben szépen lefulladva találtam magam.

    Elmentek mellettem ketten talán...lényegtelen,itt már tudtam ennek a versenynek annyi.

    Be a boxba,(ez amúgyis mocskosul megy nekem ) ,gumit nem cseréltem,gondoltam most már mindegy,valami majd lesz.

    Tapadása az nem igazán volt már a Falconnak a végén,viszont az élmény az óriási volt.

    Grat mindenkinek!

    Legközelebbre több szerencsét Faltörő Team.

    Kristóf ez nagy balszerencse volt.....nagy kár érte.

  21. #96
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ......................talán Gedő Mikivel, kibillentettük egymást, lecsúsztam, és .................
    Nem is emlékszem erre, boccs ha valamit csináltam.
    Első kanyarban lezúzódtam mint akit darálóba dobtak, pofon jobbról, pofon balról -csak néztem mi van itt.
    Azután hoztam a formám a tök indokolatlan hibákkal, amilyeneket előtte sem sikerült elkövetni azokat mos kb mind.
    De a leges-legnagyobb az volt hogy kereket is cseréltem (a volt szerelők azóta törött kézzel lapozgatják az Express-t)
    Végre visszakapaszkodtam az első fertályba, mikor is jön a box. Azt hiszem Dobri Szabi mellett mentem el box előtt, ahová utána egyszerre mentünk ki., így
    előbb kellett volna végeznem nála, de kerékcserével az enyém lett vagy 40akárhány sec . Ezért aztán úgy elment hogy a futam végére sikerült csak megint utolérni ..
    de akkor ki is jött a kopott gumi/friss gumi közti különbség.
    SUM: megint "elqúrtam"

  22. #97
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Srácok,

    Ha valaki valmait csinált és "bűnösnek" érzi magát, jobban jár ha megóvja (főleg az első kőrös eseményeket), a vb általában pozitívan értékeli - kivéve ha oltári baromságot csinált, vagy sokadjára ugyan azt.

    Le nem írt dolgok x. pontja.

  23. #98
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    ....

    Legközelebbre több szerencsét Faltörő Team.

    Kristóf ez nagy balszerencse volt.....nagy kár érte.
    "Feltámadunk"

    Majd tartunk egy csapatértekezletet is hamarosan. Majd ha működik a privink egymás közt Szabi, akkor összetrombitálom a Faltörőket.

    Elérhetőségeimet megadtam.

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki valmait csinált és "bűnösnek" érzi magát, jobban jár ha megóvja (főleg az első kőrös eseményeket), a vb általában pozitívan értékeli
    Nahát az első körösöknél pont nem, azokat amúgy is megnézzük és ott nincs méltányosság. A további körökre ezzel szemben igazak a leírtak...

  25. #100
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Joet a VB-be!


Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •