Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (102 összesen)

Téma: HGTLM9 - Zolder

  1. #26
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    tavasz pack?
    Mire gondolsz? Hol találom?

  2. #27
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mire gondolsz? Hol találom?
    ehun-e..
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A teljes kocsi és pálya csomag ezen a linken elérhető...

    ...
    illetve a szabályzatban...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #28
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ehun-e..


    illetve a szabályzatban...
    Ja, megtaláltam közben, köszi.

  4. #29
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    srácok, a tavaszi kocsi - pálya csomagot mindenki tegye fel mert a futam előtt 2 perccel már késő lesz...

    link megtalálható a szabályzatban is...


    https://dl.dropboxusercontent.com/u/..._Pack_v1.0.rar

    leszek olyna geci nem gyári jaggal jövök
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #30
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Volvo P1800 ezzel szemben az engedelmesség mintaképe, nem ellenkezik, nem makacskodik, hanem szinte magától cuppan rá az ívre, ideális partner mindenki számára!

    Igazítottam kicsit a setup-on, mert a korábbi nagyon harapós volt, és mellékelek egy szintén nem hibamentes (különösen a T1 ) 1:55,7-es hotlap-ot:
    Melléklet 9538
    Melléklet 9539
    köszi szépen

  6. #31
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Megpróbáltam az Alfával a pályát. A qualifikációs időt sem tudtam megfutni vele.

    Azt hiszem ebben a szezonban ez volt az utolsó kisérletem a GTL mezőnyben.
    Valahogy nem megyen a dolog.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Megpróbáltam az Alfával a pályát. A qualifikációs időt sem tudtam megfutni vele.

    Azt hiszem ebben a szezonban ez volt az utolsó kisérletem a GTL mezőnyben.
    Valahogy nem megyen a dolog.
    Teszek fel egy Alfa set-et és hotlap-ot, bár ebben lehet hogy lesz vágás, ezért nem is reklámoztam eddig, mert terveztem még rajta javítani, de hátha így is segít azért...

    alfa2.svm
    Zolder_140312_0119 HOT LAP.Vcr

  8. #33
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Megpróbáltam az Alfával a pályát. A qualifikációs időt sem tudtam megfutni vele.

    Azt hiszem ebben a szezonban ez volt az utolsó kisérletem a GTL mezőnyben.
    Valahogy nem megyen a dolog.
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Teszek fel egy Alfa set-et és hotlap-ot, bár ebben lehet hogy lesz vágás, ezért nem is reklámoztam eddig, mert terveztem még rajta javítani, de hátha így is segít azért...

    alfa2.svm
    Zolder_140312_0119 HOT LAP.Vcr
    Mondjuk én nem is értem ezeket a groupokat Szabi! Szerintem a group 4-es autókat sokkal nehezebb kezelni, mint a group hármasokat. Ez így ebben a formában büntetés a kezdőknek... Még szerencse, hogy választható nekik is a group3. Mert akinek nem megy az Alfával, vagy a Triumph-al, annak biztos, hogy nem fog menni Jaggal és a Volvo sem annyira "könnyű" egy kevésbé rutinos versenyzőnek. Szerintem.

    Tényleg. Hová tűnt Démon Joe??!!

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én nem is értem ezeket a groupokat Szabi! Szerintem a group 4-es autókat sokkal nehezebb kezelni, mint a group hármasokat. Ez így ebben a formában büntetés a kezdőknek... Még szerencse, hogy választható nekik is a group3. Mert akinek nem megy az Alfával, vagy a Triumph-al, annak biztos, hogy nem fog menni Jaggal és a Volvo sem annyira "könnyű" egy kevésbé rutinos versenyzőnek. Szerintem.
    Nézd, a lehetőség adott, ezekkel az autókkal jelentősen jobb időt lehet menni, mint az Alfával, viszont készülni és gyakorolni kell hozzájuk. Viszont aki kezdő, vagy még kevésbé ügyes, az máshogy nem is fog tudni rutint szerezni, csak ha időt fektet bele. Nyilvánvalóan nem az a cél, hogy olyan autót adjuk a kezdők kezébe, hogy 3-4 kör után az élmezőnnyel tudjanak csatázni. Ezek az autók elég gyorsak ehhez, de ahhoz meg is kell dolgozni...

    Aki meg a biztonságira megy, annak ott az Alfa, az is gyors és még kézben tartani is gyerekjáték.

    Tényleg. Hová tűnt Démon Joe??!!
    Kérte, hogy töröljem az idejét, mert vágott.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 13. 10:22.

  10. #35
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont aki kezdő, vagy még kevésbé ügyes, az máshogy nem is fog tudni rutint szerezni, csak ha időt fektet bele. Nyilvánvalóan nem az a cél, hogy olyan autót adjuk a kezdők kezébe, hogy 3-4 kör után az élmezőnnyel tudjanak csatázni. Ezek az autók elég gyorsak ehhez, de ahhoz meg is kell dolgozni...

    Kérte, hogy töröljem az idejét, mert vágott.
    Persze, persze, nem is erről beszéltem. De míg ősszel a 4-es vasak tényleg közelebb hozták a mezőnyhöz a "hátulját" addig a tavaszi 4-esek biztos, hogy nem. Én egyébként nem csinálok belőle gondot, csak most rosszul jön ki Hegyi Zsoltnál, hogy "nem fér be" és nem tudunk neki "kezelhetőbb gépet adni, mint az Alfa. Csak sajnálom, ha nem talál ide, miközben a Race07-tel rendszeresen rajthoz áll. Így persze soha nem jön rá, mi az igazi élmény...

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, persze, nem is erről beszéltem. De míg ősszel a 4-es vasak tényleg közelebb hozták a mezőnyhöz a "hátulját" addig a tavaszi 4-esek biztos, hogy nem. Én egyébként nem csinálok belőle gondot, csak most rosszul jön ki Hegyi Zsoltnál, hogy "nem fér be" és nem tudunk neki "kezelhetőbb gépet adni, mint az Alfa. Csak sajnálom, ha nem talál ide, miközben a Race07-tel rendszeresen rajthoz áll. Így persze soha nem jön rá, mi az igazi élmény...
    Sztem ha vki nem fér be Group3-as géppel a 107%-ba kellő mennyiségű gyakorlás után sem, ott vagy súlyos beállításbeli, vagy vezetéstechnikai hiányosságok vannak.

    Szerencsére ezeken viszonylag könnyen tudunk segíteni, ha vki nem fél kérdezni és segítséget kérni! ...az első hiányzó másodperceket mindig sokkal könnyebb megtalálni, mint az utolsó tizedeket!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 13. 11:56.

  12. #37
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...az első hiányzó másodperceket mindig sokkal könnyebb megtalálni, mint az utolsó tizedeket!
    És akkor legyen is ez a nap mottója

  13. #38
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Miután jó alaposan megkaptam a magamét sokadszorra, azért hadd tegyem hozzá, hogy az előző szezonban ott tudtam lenni a GTL mezőnyben és nem is mindig utolsó helyen. Ebben a szezonban ezeken a pályákon nem tudom meghozni a preqali időt. Nekem sokkal jobb volt hogy a régi autókkal lehetett betanulni a pályát, utána versenyezni és aztán elkezdeni gyakorolni a WTCC autókkal ugyanazon a pályán.
    Ez a forditott felállás nekem nem megy, nem tudok a gyorsabb autóból visszaülni a lassabba ugyanazon a pályán és gyorsnak lenni.
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 03. 13. 14:17.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    De igazad van Szabi, nem tudok vezetni. Nem is tudom mit keresek egyáltalán itt. Kezd egy kicsit elegem lenni a fikázásból amit rendszeresen kapok.
    Ha gondolod elmegyek az egész Mastersből és akkor talán nem foglak zavarni mint fórum és Masters gazdát.
    Őőő... vmit rettenetesen félreértettél, én egy szóval sem mondtam, hogy béna vagy és még csak nem is méltattalak.
    Az írtam, hogy vagy beállításbeli vagy vezetéstechnikai hiányosságok vannak, és hogy ezen tudunk segíteni. Ezen nincs mit megsértődni, ezen felül tettem fel replay-t és setup-ot, valamint írtam, hogy bátran kérdezz és segítünk!

    Tehát virágnyelven összefoglalva: egy pillanatig sem arra céloztam hogy egy tehetségtelen lúzer vagy, akinek máshol van a helye... hanem hogy minden bizonnyal csak nem tudsz, vagy rosszul csinálsz valamit, amin viszont lehet változtatni és segítünk, csak kérned kell!

    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Miután jó alaposan megkaptam a magamét sokadszorra, azért hadd tegyem hozzá, hogy az előző szezonban ott tudtam lenni a GTL mezőnyben és nem is mindig utolsó helyen. Ebben a szezonban ezeken a pályákon nem tudom meghozni a preqali időt. Nekem sokkal jobb volt hogy a régi autókkal lehetett betanulni a pályát, utána versenyezni és aztán elkezdeni gyakorolni a WTCC autókkal ugyanazon a pályán.
    Ez a forditott felállás nekem nem megy, nem tudok a gyorsabb autóból visszaülni a lassabba ugyanazon a pályán és gyorsnak lenni.
    Itt viszont lehet bele fogok gázolni a lelki világodba... megértem és elfogadom ha ez így ebben a formában vkinek nehezebb és ha ezt mindenki így látja, akkor ezen legközelebb változtatni fogunk! Viszont ez nem lehet oka a sikertelenségnek, ez maximum egy nehezítő körülmény, aminek áthidaláshoz mindenkinek kell pár plusz kör (5-10-15... egyén függő), amíg leküzdi a korábbi berögződéseket és újakat táplál a helyére. A legnagyobb tisztelemet mellett is nem hiszem, hogy egyedül ennek a számlájára írható lenne másodpercben mérhető lemaradás, viszont egyáltalán nem piszkálni akarlak, hanem segíteni... azt megkérdezhetem, hogy eddig hány kört mentél? A korábban felötlött setup és replay segít?
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 13. 15:05.

  15. #40
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Őőő... vmit rettenetesen félreértettél, én egy szóval sem mondtam, hogy béna vagy és még csak nem is méltattalak.
    Az írtam, hogy vagy beállításbeli vagy vezetéstechnikai hiányosságok vannak, és hogy ezen tudunk segíteni. Ezen nincs mit megsértődni, ezen felül tettem fel replay-t és setup-ot, valamint írtam, hogy bátran kérdezz és segítünk!

    Tehát virágnyelven összefoglalva: egy pillanatig sem arra céloztam hogy egy tehetségtelen lúzer vagy, akinek máshol van a helye... hanem hogy minden bizonnyal csak nem tudsz, vagy rosszul csinálsz valamit, amin viszont lehet változtatni és segítünk, csak kérned kell!



    Itt viszont lehet bele fogok gázolni a lelki világodba... megértem és elfogadom ha ez így ebben a formában vkinek nehezebb és ha ezt mindenki így látja, akkor ezen legközelebb változtatni fogunk! Viszont ez nem lehet oka a sikertelenségnek, ez maximum egy nehezítő körülmény, aminek áthidaláshoz mindenkinek kell pár plusz kör (5-10-15... egyén függő), amíg leküzdi a korábbi berögződéseket és újakat táplál a helyére. A legnagyobb tisztelemet mellett is nem hiszem, hogy egyedül ennek a számlájára írható lenne másodpercben mérhető lemaradás, viszont egyáltalán nem piszkálni akarlak, hanem segíteni... azt megkérdezhetem, hogy eddig hány kört mentél? A korábban felötlött setup és replay segít?
    Nem gázoltál bele a lelkivilágomba, én nem a forditás számlájára irtam egyedül a sikertelenséget. Tény és való hogy nem nagyon izmoztam rá a GTL-re ebben a szezonban. De pl az első versenyen a Lótussal nekem nem ment, pedig ott még sokat köröztem, próbálkoztam. A második versenyen az Alfával sokkal rosszabb időim voltak mint a többieknek, ott már nem nagyon volt kedvem erőlködni. Most a hátsó kerekesekkel nem érzem a pályát, kiváncsiságból kipróbáltam az egyetlen első kerekest, azzal eltalálok a pályán, meg tudtam futni a prequali időt, de ma már nem tudom lesz-e annyi időm hogy gyakoroljak vele. Valamiért GTL-ben nekem a hátsó kerekesek kezelhetetlenek, tudom ez az én egyéni szoc problémám, igyekszem is javitani rajta, de egyelőre nem túl nagy sikerrel.

    Egyébként ha megnézed az indulókat, gondolom nem mondok nagy csodát vele, hogy nagyjából a WTCC mezőny jobb versenyzői indulnak, meg még pár ember aki csak itt megy. Tehát azért nem olyan nagy csoda, hogy én aki a RACE-ban is csak negyvenedik hely körül vagyok, itt sem tudok csodákat tenni. Amikor ebbe az egészbe belefogtam, nem vártam óriási dolgokat, bár saját magam számára meglepően tudtam gyorsulni az előző szezonhoz képest. De egyelőre úgy érzem itt a határ amit gyorsulni tudtam, nem látom az előre irányt. Sajnos nekem sokkal egyszerübb volt a lassú autóval betanulni a pályát és utána a következő versenyen a gyorsabbal kicsit újratanulni.

    Ettől még nem esik jól ha bénának kiáltanak ki, még ha akaratlanul is.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől még nem esik jól ha bénának kiáltanak ki, még ha akaratlanul is.
    Bocs ha így sikerült, nem ez votl a célom, viszont e mellé nyújtotam egy segítő jobbot is, nem mellékesen...

  17. #42
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nekem is könnyebb a lassú után a gyors, de sztem 80% -ának. Én hajnalban próbálgattam pár kört menni. Zolder maga a pálya szinte tök ugyanaz, mint a WTCC. Ez a baj.. huplis, dob és emiatt elég nehéz vezetni ezeket a jóképességű seggtúrókat.. A kis első kerekessel meg 57 elejét lehetne menni kb, de annyi sztem. Az meg még mindig 3 mp. Bár.. nem fogy a gumi rajta és kevésbé pörög meg. Márpedig lehet itt lesz pár ringlis. Lehet 3 - 4 mp hátránnyal is érdemes vele elindulni ,mert be is kell érni.

    Szabi elég fickósak a szetek amúgy. Kéne valami nem gyorsat , de biztosat csinálni.

    Jahh meg az autokuplung is vagy 1 mp ezen a pályán.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 13. 15:29.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #43
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    A kis első kerekessel meg 57 elejét lehetne menni kb, de annyi sztem.
    Biztos vagy te ebben?: http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...+Mini+Cooper+S


    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi elég fickósak a szetek amúgy. Kéne valami nem gyorsat , de biztosat csinálni.
    Ez viszont tény. Szabi setjei régebben még kiindulási alapnak sem voltak jók nekem. Azóta viszont változtam annyit, hogy legalább magamra tudom őket faragni. Bár az igazán kezelhető seteket szerintem Nibi és Taky csinálja, persze ők sem egyformára...

  19. #44
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Jó ne Taky-t vegyük alapul De Nibi is 56.9 -et ment én 57 elejét írtam. De én mentem rajta 10 kört kb. Ugyanazok a szabályok voltak ,mint most? Értem a sikánnál a rázó vagy vonal ,mert nem mindegy azért. De 57 elejét ,ha valaki autózik a kis méregzsákkal az már versenyre elég jó kiindulási pont lehet a megbízhatóságát tekintve. Amúgy meg ezt is gyakorolni kéne ,mint a race-t ,de hát kinek van annyi ideje.. Egy körön kipróbáltam /fél körön/ a Jaguárt.. hát többet volt elől a feneke ,mint hátul / Nem könnyű vezetni őket ez tény. Én Takynak a Porkás szetjét próbáltam anno az is fickós volt ,de kis állítgatáással simán vezethető volt. De ezen a pályán a Porkát sem könnyű vezetni gyorsan.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 03. 13. 15:52.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #45
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos vagy te ebben?: http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...+Mini+Cooper+S



    Ez viszont tény. Szabi setjei régebben még kiindulási alapnak sem voltak jók nekem. Azóta viszont változtam annyit, hogy legalább magamra tudom őket faragni. Bár az igazán kezelhető seteket szerintem Nibi és Taky csinálja, persze ők sem egyformára...
    Én is álltalában Taky settel megyek ha tehetem, azzal sokkal könyebb nekem vezetni a kocsit, de azért óriási különbségek nincsenek.
    Még annyit fűznék hozzá, hogy tényleg kérdezz nyugodtam, nagyon segítőkész itt mindenki
    Esetleg kezdhetnéd a kormány beállításokkal, lehet ott is van gond.

  21. #46
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs ha így sikerült, nem ez votl a célom, viszont e mellé nyújtotam egy segítő jobbot is, nem mellékesen...
    A segitő jobbot értékelem és köszönöm. Adhatnál mellé egy segitő balt is. Esetleg egy segitő agyat és már kész is a versenyszettem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #47
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is álltalában Taky settel megyek ha tehetem, azzal sokkal könyebb nekem vezetni a kocsit, de azért óriási különbségek nincsenek.
    Még annyit fűznék hozzá, hogy tényleg kérdezz nyugodtam, nagyon segítőkész itt mindenki
    Esetleg kezdhetnéd a kormány beállításokkal, lehet ott is van gond.
    Hát, ha már kérdezhetek...
    De tényleg kellene pár jó tanács. Régen a qualin mindig PB-t mentem, bármilyen lassú volt is. Mostanában- kb. fél éve- meg sem tudom közelíteni a PB-met qualin. Ma is pl. 1 sec-el lassabb voltam, mint tegnap és erre számítok az este is... és nem jövök rá, hol a hiba? Kínomban már arra gondoltam, hogy régen főképp este gyakoroltam és este versenyeztünk, míg jelenleg az időbeosztásom miatt dél előtt gyakorlok és este van a verseny. Talán arra álltam rá, hogy dél előtt tudom magam kimaxolni, vagy mifene...

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Ez viszont tény. Szabi setjei régebben még kiindulási alapnak sem voltak jók nekem. Azóta viszont változtam annyit, hogy legalább magamra tudom őket faragni. Bár az igazán kezelhető seteket szerintem Nibi és Taky csinálja, persze ők sem egyformára...
    Az én setjeim mindig fickósak, direkt ilyenre csinálom őket, mert egy túlkormányzott autót lehet vezetéstechnikával visszafogni, de egy alulkormányzottal ha megfeszülsz se tudsz mit csinálni, csak rimánkodsz, hogy forduljon.
    Ja igen és mind 900 fokhoz van belőve, plusz gázzal való kétlábas fékezéshez...

    Ezeket én magamnak gyártom és megosztom, hátha segít... akinek túl fickós, az a 2. hsz-ben leírt analógia szerint tud belőle visszavenni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 13. 16:35.

  24. #49
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ha már kérdezhetek...
    De tényleg kellene pár jó tanács. Régen a qualin mindig PB-t mentem, bármilyen lassú volt is. Mostanában- kb. fél éve- meg sem tudom közelíteni a PB-met qualin. Ma is pl. 1 sec-el lassabb voltam, mint tegnap és erre számítok az este is... és nem jövök rá, hol a hiba? Kínomban már arra gondoltam, hogy régen főképp este gyakoroltam és este versenyeztünk, míg jelenleg az időbeosztásom miatt dél előtt gyakorlok és este van a verseny. Talán arra álltam rá, hogy dél előtt tudom magam kimaxolni, vagy mifene...
    Gondolom nem felém irányult a kérdes, de ha már...

    Szóval nekem a délelőtti hotlap jobban megy kicsit mint estefelé.
    Én verseny napján már csak megtankolva szoktam menni, esetleg egy versenytáv és annyi. Először max kvali előtt 10percel megyek kevés benyával, ez nekem segíteni szokott abban hogy tudjam hozni a prekvalis időmet.
    Régen amikor csocsóztam ) akkor verseny előtt egy-két nappal nem játszottunk, hogy a versenyre "ki legyünk éhezve", ne váljon unalmassá a dolog, gondolom Taky tudna hozzászólni a témához

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Hamarosan indul a buli, nem elfelejteni NEVEZNI és kérnénk mindenkit hogy tartsátok tiszteletben a fehér vonalat mind a edzés és mind a futam alatt!

    A futamon szükséges lesz tankolni, valószínűleg ez már senkinek sem újdonság, de itt a leírás a menetéről: GTL tankolás
    Aktuális Group besorolások: HGTLM9 Pilots' Group
    Érvényben lévő büntik: HGTLM9-Laguna Seca büntetések


    Jó szórakozást, tapossunk oda neki!

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •