Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: BeamNG.drive

  1. #1
    Deák Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    55

    BeamNG.drive

    Hallott már valaki erről?
    Hamarosan érkezik a steam greenlight-on. Elsőre nem tűnik csúnyának és a törésmodell sem az árkád vonalon megszokott.
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=227184794

  2. #2
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Eddig nem hallottam róla, de elég meggyőzőek a videók. Remélem egy élvezetes játékot raknak össze.

    Sent from my Lumia 925, using Tapatalk
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg HuSkizo írta Hozzászólás megtekintése
    Hallott már valaki erről?
    Hamarosan érkezik a steam greenlight-on. Elsőre nem tűnik csúnyának és a törésmodell sem az árkád vonalon megszokott.
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=227184794
    Ja igen, megvan.
    Itt leginkább a törésszimuláción van a hangsúly, lelehet lassítani és úgy valóban nagyon élvezetes.
    A fizika, vagyis a törésfizika tehát elsőrangú (nextcargame-hez, burnout-okhoz képest is). Az autók mozgása is jónak tűnik kívülről, de még nincsen ffb erővisszahatás, így kormánnyal nemigen lehet megmondani hogy mit csinál, hogyan viselkedik, mennyire reális belülről irányítva a gép. Sztem itt lehetnek majd hiányosságok.
    Grafika nem egy világszám.
    Játék módokat sem látni még hogy most végülis milyen játék is fog ebből kikerekedni. Perpill egy játszótér az egész, kb mint a Garry's Mod. Netán destructuion derby lesz, mint a nextcargame (aka flatout) mert van benne aréna pálya? De van benne versenypálya is. Amit meg mások is mondanak, rally alá, terepre elég jó lenne egy ilyen fizika. Sárban, homokon, vízben másképp vislkedik. Vmi offroad-abb, 1nsane-es, 4x4 cucchoz is mehetne.
    Egyelőre techdemo szagú. Nemlátni a végterméket. Nemtudni meddig fog eljutni, mit lehet kihozni belőle. Ésmint ilyenből van pár (befucsolt) próbálkozás, pl a carX is, meg vmi motoGP-s is.
    Úgytudnám elképzelni ha valami nagyobb kiadó, játékfejlesztő felkarolná, felvásárolná őket. Pl codemasters...
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 02. 28. 17:38.

  4. #4
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, megvan.
    Itt leginkább a törésszimuláción van a hangsúly, lelehet lassítani és úgy valóban nagyon élvezetes.
    A fizika, vagyis a törésfizika tehát elsőrangú (nextcargame-hez, burnout-okhoz képest is). Az autók mozgása is jónak tűnik kívülről, de még nincsen ffb erővisszahatás, így kormánnyal nemigen lehet megmondani hogy mit csinál, hogyan viselkedik, mennyire reális belülről irányítva a gép. Sztem itt lehetnek majd hiányosságok.
    Grafika nem egy világszám.
    Játék módokat sem látni még hogy most végülis milyen játék is fog ebből kikerekedni. Perpill egy játszótér az egész, kb mint a Garry's Mod. Netán destructuion derby lesz, mint a nextcargame (aka flatout) mert van benne aréna pálya? De van benne versenypálya is. Amit meg mások is mondanak, rally alá, terepre elég jó lenne egy ilyen fizika. Sárban, homokon, vízben másképp vislkedik. Vmi offroad-abb, 1nsane-es, 4x4 cucchoz is mehetne.
    Egyelőre techdemo szagú. Nemlátni a végterméket. Nemtudni meddig fog eljutni, mit lehet kihozni belőle. Ésmint ilyenből van pár (befucsolt) próbálkozás, pl a carX is, meg vmi motoGP-s is.
    Úgytudnám elképzelni ha valami nagyobb kiadó, játékfejlesztő felkarolná, felvásárolná őket. Pl codemasters...
    Nekem is megvan a Demo része. Ha van egyáltalán más vagy passz.. Nekem a gépet nagyon megfogja a rossz grafika hatására is. /lehet a sok számolás miatt/De nekem is a Flatout utód tetszik az igérkezik jónak.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is megvan a Demo része. Ha van egyáltalán más vagy passz.. Nekem a gépet nagyon megfogja a rossz grafika hatására is. /lehet a sok számolás miatt/De nekem is a Flatout utód tetszik az igérkezik jónak.
    A fehér kockás, tech demo pályán kívűl a fizetősben jelenleg van két egészen szép, kidolgozott sziget, egy hegyoldal (legurulós), egy aréna, meg egy aszfaltozott versenypálya.
    De lelehet tölteni hozzá, kocsit, pályát, egyebet. De hogy autók között is miért helikoptert, meg vadászgépet csinálnak egyesek?
    Flatoutnak egyszerűbb, mert ott megvan az irányvonal, hogy milyen derbis játéknak kell lennie. Bár régi flatout-ban voltak nagy hülyeégek (bowling, meg tüzes karika). Most inkább a realitás felé kanyarodtak vissza.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 02. 28. 18:45.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    What if BeamNG Drive would become a Rally sim? (Audi Quattro B2 Mod)


    Na 1:52-nél keresem az államat

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Kikerült a játék SteamEarlyAcces-be.
    http://store.steampowered.com/app/284160



    Fejlődni fejlődik a játék, de még nemtudni hogy hova. Végre van benne, FFB support, G27-el valamennyire működik, bár ezt a játékot nem a vezetési élményéért lehet szeretni. Kerültek bele "Scenariok", feladatok, pl versenypálya, vagy rally szerűség, időre végig kell menni. Elég kezdetleges, de látni hogy terjeszkedik, keresi a lehetőségeket, bővül a program. Leginkább ilyen bogaras, időmilliomos, geekeknek ajánlanám, akik szeretnek bütykölni, álliitgatni, moddolni, tesztelgetni, mert a fizikájában van szépség (deformálódás, gyűrődés), de néhol elég vicces (pl. néhány alkatrész összeragad, fába beleszorulunk).
    Tömérdek mod, pálya, terep és miegymás készül hozzá, látszik hogy ez lesz az erőssége:
    http://www.beamng.com/forums/23-Showroom

    Találtam rally-s videót:
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 05. 31. 23:49.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Ezekszerint már van vmi Nordshleife konverzió, talán összelehet hasonliitani többi progival.
    Azért megnéznék egy masters futamot egy ilyen törési modellel, hogy mi maradna. Hozzáadna a beleélésbe nem keveset.
    Még amit észrevettem, hogy emlékeim szerint, én csak ebben a szimben láttam azt, hogyha az ember a többnél is jobban túlkormányozza az autót, nagy sebességnél, akkor felbukik az autó az oldalán, bukfencezni kezd. Életbe nem próbáltam, de valami ilyesmit várnék.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    2019-es állapot, bemutató


  10. #10
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jéé ez nekem megvan
    Pár éve megvettem azóta se telepítettem, de most meglesem milyen lett.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •