Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (52 összesen)

Téma: HGTLM9 - Laguna Seca: Alfa Romeo

  1. #26
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ma, 02:18

    hmm.. Te szoktál amúgy aludni ? /nem hátrány,mert úgy jársz ,mint én aztán cseszheted /
    Szabinak bagoly volt a jele az oviban, lehet, hogy az egeret is megcsócsálja néha.

    Amúgy azt néztem, hogy a ma esti Alfa futam véletlenül esett Ákos napra? Vajon Vent Ákos spiccesen is tudja terelgetni az Alfát? Ha mást nem is, Alfát csak tud!
    Boldog névnapot az Ákosoknak!
    Utoljára módosította: Morgo; 2014. 02. 27. 12:09.


  2. #27
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabinak bagoly volt a jele az oviban, lehet, hogy az egeret is megcsócsálja néha.

    Amúgy azt néztem, hogy a ma esti Alfa futam véletlenül esett Ákos napra? Vajon Vent Ákos spiccesen is tudja terelgetni az Alfát? Ha mást nem is, Alfát csak tud!
    Boldog névnapot az Ákosoknak!
    Köszi! Egy kis celzovíz sosem árt, bár az többet segítene ha hazaérnék és még tudnék körözni előtte...

    Tapatalk-kal küldve az én GT-I9000-el


  3. #28
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    jöttem hőzöngeni!nem látom a körszámot a GF vonalat,hahó??két hét alatt se sikerült ezt megcsinálni
    Kedves szervezők ma verseny lenne
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Ne feledjétek, hogy sprint futam következik, a második futam repülő rajtos lesz.
    A sprint futamok pontos lebonyolítási rendje a Versenyszabályzat 2.4-es pontjában olvasható, ezzel legyen mindenki pontosan tisztában!

    Zöld Zászló vonal: a célvonaltól számított 3. lámpa vonalától
    Laguna_GreenFlagLine.jpg
    (a kép nagyítható)

    Figyelem, a Hungaroringen történt incidens miatt kérjük, hogy mindenki fokozottan figyeljen a folyamatos egyenletes tempó és a követési távolság tartására.

    Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy a felvezető körben történő szabálytalan manőverek is el lesznek elbírálva, illetve ha valaki szabálytalanul közlekedik a pályán (vágás, korai rajt) és a program megbünteti, azért nem fogjuk újraindítani a futamot!

    Az érvényben lévő büntetések se kerülje el a figyelmeteket!


    Körszám: 15 és 14 + 1 kör
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 27. 20:45.

  5. #30
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Na egy kis névnapi nosztalgiázás. Első kör végén igaz tetőre rakott valaki hátulról, de aztán eltűnt mindenki

    Második futam előtt ha esetleg idenéztek szóljatok légyszi és felmegyek.... (Szabi esetleg ha olvasod csörgess meg pls)
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 02. 27. 22:43.


  6. #31
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na egy kis névnapi nosztalgiázás. Első kör végén igaz tetőre rakott valaki hátulról, de aztán eltűnt mindenki

    Második futam előtt ha esetleg idenéztek szóljatok légyszi és felmegyek.... (Szabi esetleg ha olvasod csörgess meg pls)
    22:15-kor rajt.
    Én tettelek tetőre. Ákos! Kib...ottul sajnálom, máskor is védtem ott a belsőt, nem volt gond. Mindkettőnk versenyét elqrtam, szétestem teljesen az ütközéstől. Jövök neked.
    Megnéztem a replayt. Sokkal előbb fékeztem, mint szoktam, nem értem még most sem.
    Utoljára módosította: Morgo; 2014. 02. 27. 23:10.


  7. #32
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Horváth Józsi, nagyon sajnálom...

    Amúgy marha jó kis futam volt. Grat a dobogónak, főleg a csapattársamnak, Keca úrfinak!

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Horváth Józsi, nagyon sajnálom...

    Amúgy marha jó kis futam volt. Grat a dobogónak, főleg a csapattársamnak, Keca úrfinak!
    Hagyd már Csabi

    A második futamban belementem lagba - Norbiéba.

    Elég sok volt a Lag most...

  9. #34
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hagyd már Csabi

    A második futamban belementem lagba - Norbiéba.

    Elég sok volt a Lag most...
    Az elsőben, meg én a tiédbe.
    Szerencsére inkább csak súroltam.

  10. #35
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Rozsi Sándornak tartozom egy nagy bocsánatkéréssel a 2. futamban történtekért. Semmi előjel nélkül megszünt a célegyenesben a kormányzásom, aztán mire észrevettem már a becsapódtam a palánkba, rögtön ESC-et nyomtam, de addigra már összeütköztünk.

  11. #36
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Amúgy rohadtul élveztem. Jó kis meccsek voltak, hol támadtam, hol pedig védekeztem, de valami mindig volt. A részleteket még meg kell néznem, de Keca, Csicsmányi Tomi, Tömöl Tomi tudom, hogy részesei voltak a csatáknak.
    És végre tempóm is volt. Úgy látszik Alfázni még viszonylag tudok.

  12. #37
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Rozsi Sándornak tartozom egy nagy bocsánatkéréssel a 2. futamban történtekért. Semmi előjel nélkül megszünt a célegyenesben a kormányzásom, aztán mire észrevettem már a becsapódtam a palánkba, rögtön ESC-et nyomtam, de addigra már összeütköztünk.
    Semmi baj, azt hittem csak lag. Gondoltam, csak nem mész a falnak. Már késő volt, mire rájöttem, hogy nem lag és tényleg a falnak mentél. Szegény autóm viszont lelassult. Én Kristóftól kérek elnézést, mert ráhoztam a szívbajt, mikor megfordultam.
    Ez nem az én napom volt, nem volt jó verseny. Pedig voltak jó küzdelmek, azzal semmi gond nem volt. Sok kicsi hibát vétettem, amik a végére sokba kerültek. Kár érte.


  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Hét gyerekek, ez megaatombrutál volt!!!

    Elbírnám viselni ha csak ebből tolnánk még vagy ötöt, a Top10-ből szinte mindenkivel küzdöttem és mindenki vér profi volt, levegőt nem volt időm venni!


    Zsoltitól viszont mélységes mély elnézést kell kérnem, a pöcc után megpróbáltam aládfordulni és betámasztani a másik oldalról, de sajnos nem sikerült...

  14. #39
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Naszóval. Sajna elhanyagoltam kicsit Júliát, tegnapelőttől terveztem a készülést, de aztán abból egy kis HTCM lett mert idegesít Zolder, meg amúgyis valahogy fáradtnak éreztem magam ehhez

    Q(15?): Igazából mivel tempóm nem igen volt, megtankolva köröztem gyakorlás céljából, ahhoz képest olyan sokat nem is kaptam a mezőny nagyrészétől, sőt a végén még javítottam is volna jópár tized minuszba voltam, de hazaért barátnőm és mivel ezt fülesbe nem hallotam csak valaki megjelent mellettem úgy beszartam eldobtam.

    R1(kuka): Rajtot elkaptam, semmi gond, körvégén Kristóffal egyszerre megkaptuk az áldást T-home-tól és eltűnt mindenki. Pedig már régen csinálta ezt... Morgo semmi gond, nem rontottad el a versenyem.....

    R2(15): Jött a második esély, utolsó előtti (miértnemutolsó?) helyről. A repülőrajtot rajtnak nem nevezném, mert konkrétan még az utolsó kanyar féktávján voltunk a zöld zászlónál, szóval simán elindultunk... (libasor helyett kettes sor?) Hármas kanyarnál sikerült szerencsésen elkerülnöm egy balesetet, ez jó pár pozíciót jelentett, de gondolom a rajtból kifolyólag már akkor egy jó 2 kanyarral előttem volt a mezőny többi része... De mivel ők mezőnyben autóztak a kör végére kb sikerült felérnem rájuk. Mizo és Sziszka csatázott előttem a 4-es kanyart egymásra vigyázva vették ketten így egy kis tempókülönbséget kihasználva közöttük lévő résen megelőztem egyszerre mindkettőt. Hát mondom baszod kurva nagy király vagyok majd egyesével előzgetek mi persze.... Fel is értem lassan a következő bojra, valaki még talán hibázott is így 14-helyen autóztam, aztán kezdtem rájönni annyira azért mégse vagyok király, mert hol a seggükbe voltam hol kicsit lemaradtam, de előzni nem tudtam. Aztán valaki párral előttem elszabta a dugóhúzót és pont előttem tért vissza a pályára ( nem veszélyesen ) gondoltam még megelőzöm, hát nem besokaltam a következő kanyarban kicsit? Annyira pont elég volt hogy -2 hely. Most akkor mégse vagyok kurvajó? Valakik akrobatikus mutatványokat mutattak be a célegyenesben, de sikerült kikerülni szóval visszakaptam az előző helyem. Aztán Sziszka a dugóhúzó előtti balosban kívülről próbált megelőzni, én meg talán túl óvatoskodtam, nem akartam leszorítani így simán elment. Aztán volt még 2-3 kör, le is szakadtam róla, néha korrigálnom kellet, de ami pozítivum hogy egyre jobban sikerül megfogni a gépet különösebb bajok nélkül. Vége.

    Azért remélem összekerülök még az Alfával a szezon folyamán, akkor megígérem neki gyakorolni fogok, mert mégse vagyok olyan király


  15. #40
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Szabi bevezetőjét tudnám idézni.

    Semmi időm nem volt foglalkozni a GTL-el, este 7-kor beestem, aztán hajrá.
    Q: Lett volna még benne 2-3 tized, de nem bírtam már összerakni, így se panaszkodok.
    R1: Szinte vonat volt végig, de nem volt annyira sima ügy. Az elején sikerült Tömöl Tomit megelőznöm, aztán még D. Szabiékat is tudtam tartani, de pár körrel később egyszerűen elhúztak. Tomi meg jött kegyetlenül, izgi volt. P3.
    R2: Sikerült a T1-ben sok helyet nyerni, aztán lépegetni felfele. Aztán megérkeztek D. Szabiék mögém és úgy voltam vele, hogy inkább nem kakaskodok és nem lassítom magam ezzel, mivel sokkal jobb tempójuk volt. Jött rögtön Cola is, ugyanez, bár nála aztán pár féktávon véletlenül megérkeztem . Utána már csak K. Szabi-ra koncentráltam, őt semmiféle mód nem voltam hajlandó elengedni, ha előzni szeretett volna, de aztán hibázott, innentől sima volt. P4.

    Nagyon király ez a vas, még még még.

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Hát blöeh. Talán a legrosszabb.
    Q: Valami tizedik hely, pár órát sikerült csak gyakorolnom.
    R1: Egy kör, az mondjuk szép volt jó volt. Szakadás megint mint kéthete...
    R2: Viszajöttem utolsó helyre, mert emlékeztem hogy egyszer hungaroringen visszacsatlakozás után milyen jó, bú feledtető, felzárkozós második futamom volt. Hátmost visszájára sült el ez is. Elémis jöttek vissza, ki is csúsztam 1estől, megis löktek oldalról, ki is löktem másvalakit, elis ment a kedvem rendesen. Deazé végigmentem

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Én Kristóftól kérek elnézést, mert ráhoztam a szívbajt, mikor megfordultam.
    Talán ezvolt a legmaradandóbb mozzanat. Már minden mindegy volt nekem. Nemtudom hol jártam épp fejben. Nyomom a célegyenesben a csengőt, valami mellett elmegyek, és csak utána eszmélek fel hogy várjunkcsak, az nem egy centire piruettező autó volt mellettem? Pejvanagy pukkanás lehetett volna, halálos kimenetellel.

  17. #42
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    KITT, mondom SPM, nem Ski mode!!!
    GTL 2014-02-28 12-51-07-40.jpg
    Utoljára módosította: KeCA; 2014. 02. 28. 14:51.

  18. #43
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    KITT, mondom SPN, nem Ski mode!!!
    Na de kérem! SPM! Super Pursuit Mode.
    Amúgy ilyet nekem is sikerült, még a futam előtt.

  19. #44
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    Zsoltitól viszont mélységes mély elnézést kell kérnem, a pöcc után megpróbáltam aládfordulni és betámasztani a másik oldalról, de sajnos nem sikerült...
    Semmi gond Szabi! Az volt a baj, hogy addig próbáltam ellenkormányozni, hogy elfelejtettem üresbe rakni a váltót. Lefulladtam, így sok időt veszítettem. Csak nem értettem, hogy hova csúszik már a hátulja!? Pedig ha hagyom megforogni, akkor egyből fordíthattam volna tovább egy kövér gázzal. A replay alapján azt gondoltam, hogy ez volt a szándékod.

  20. #45
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Ez jó móka volt!

    Igaz,ismét nem tudtam hozni a köridőimet,de ez van. Quali megfelelő ... volt benne még,de nem jött ki,és hogy teljes legyen az örömöm,a kormányom is el kezdett szivatni a quali alatt.
    ( Néha nem tudtam visszaváltani,csak két klikkre. Nem ez az első problémám a G27-el már ...nem tudom...előtte DFGT-m volt,és mindig tökéletesen működött. Lehet,hogy én nyúltam bele pont valami sza..ba,de kezd az lenni a véleményem,hogy ez elég "csehszlovák" egy kormány.)

    Az első verseny rajtja jó volt,kicsit sikerült Cola mellé érnem, ez volt az egyetlen esélyem. A második körben viszont....ismét nem sikerült visszaváltanom,kaptam 2 mp-et egyből Colától,és így eléggé félve attól,hogy mikor csinálja megint, már esélyem sem volt,követgettem úgy ahogy,de ennyi volt bennem. Grat Cola mégegyszer.

    Második verseny már sokkal akciódúsabbra sikerült. Némi szerencsével sikerült előreverekedni magam a 2-ik helyig Cola szoros kíséretében. Joe mögött a 2-ik hely..Faltörő 1-2 Grat!

    Köszi az első tíznek a jó csatákat, grat mindenkinek!

    A kormányon meg remélem segít a mindenre jó,isteni WD40.

  21. #46
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Be tudod állítani valahol, asszem a plr fájlba mennyi időt hagyjon ki a mikrokapcsoló a 2 váltás között így kiküszöbölhető ez a problematika. Át kell írni valamelyik sorban. Majd valaki hozzáértő megmondja melyiket.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #47
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Be tudod állítani valahol, asszem a plr fájlba mennyi időt hagyjon ki a mikrokapcsoló a 2 váltás között így kiküszöbölhető ez a problematika. Át kell írni valamelyik sorban. Majd valaki hozzáértő megmondja melyiket.
    rFactorban igen... "Repeat Shifts" sor... Nem értem egyébként hogy az rF a legrégibb progi erre a motorra, akkor miért hagytak ki csomó mindent az újabbakból. Bár a simbin-ek kicsit olyan user friendly-bbek, az rfactor meg olyan hekkelősebb, konzol parancsokkal meg minden...


  23. #48
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    R1: kicsit lagymatag voltam az első körben, KeCa szépen ki is használta, gratula hozzá.
    Utána már nem tudtam visszatámadni, a vége felé néhány kisebb hiba után vissza is vettem, amiből jött egy nagyobb hiba, de pozíciót nem vesztettem.

    R2: nagy tülekedés, majd jött Cola, elengedtem, hadd törje az utat, erre beleszálltam a lagjába. Ezután volt egy elég necces előzésem, amiért elnézést kérek Gedő Mikitől. Ugyanakkor köszönet Antal Gábornak, aki ha nincs ott, akkor felborulok... Persze bocsi tőle is... A végén Jankó Zsoltit üldöztem, de nem volt már idő, hogy kicsikarjak belőle egy kisebb hibát...


    Mikor tudjuk meg a Group besorolásokat?

  24. #49
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    R1: kicsit lagymatag voltam az első körben, KeCa szépen ki is használta, gratula hozzá.
    Utána már nem tudtam visszatámadni, a vége felé néhány kisebb hiba után vissza is vettem, amiből jött egy nagyobb hiba, de pozíciót nem vesztettem.

    R2: nagy tülekedés, majd jött Cola, elengedtem, hadd törje az utat, erre beleszálltam a lagjába. Ezután volt egy elég necces előzésem, amiért elnézést kérek Gedő Mikitől. Ugyanakkor köszönet Antal Gábornak, aki ha nincs ott, akkor felborulok... Persze bocsi tőle is... A végén Jankó Zsoltit üldöztem, de nem volt már idő, hogy kicsikarjak belőle egy kisebb hibát...


    Mikor tudjuk meg a Group besorolásokat?
    Kilincs a kilincsen az semmi...tető a tetőn

  25. #50
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Mikor tudjuk meg a Group besorolásokat?

    Szabival tegnap beszéltem, minden féle dologról.

    Erről is és másokról is ami a GTL-t és ezt a szezont illeti.

    A táblázatot, pontokat, a groupos besorolást a jelenlegi össz pontok szerint elkészítettem. Mivel kicsit most az első két futamot máshogy számítjuk majd ebből következően a Groupot Szabi rakja ki. Szerintem max 30 perc alatt kitudja pakolni, csak a táblába a számítási képletet kell beírni.

    Piszkáljátok legalább a táblát előzetesbe tegye ki, a verseny kiírás meg ráér.

    Én is nyaggatom.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •