Találatok: 1 - 21 (21 összesen)

Téma: GTL Win7 alatt

  1. #1
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22

    Question GTL Win7 alatt

    Sziasztok!
    Az a problémám hogy feltettem a játékot és mikor indítani akarom folyamatosan azt írja ki hogy sikeresen fel lett téve de a véglegesítéshez rebootoljam a gépet. Oké, de mindig ezt írja ki akárhányszor rebootolom...:S Kompatibilitás állítás sem segít. Win7 32 bites verzióm van... Valaki tud erre megoldást? Nagyon köszönöm előre is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 04. 21:43.

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az a problémám hogy feltettem a játékot és mikor indítani akarom folyamatosan azt írja ki hogy sikeresen fel lett téve de a véglegesítéshez rebootoljam a gépet. Oké, de mindig ezt írja ki akárhányszor rebootolom...:S Kompatibilitás állítás sem segít. Win7 32 bites verzióm van... Valaki tud erre megoldást? Nagyon köszönöm előre is!
    ITT rengeteg infót találsz a GTL-ről és említi a Win7-es "beállítást" is.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az a problémám hogy feltettem a játékot és mikor indítani akarom folyamatosan azt írja ki hogy sikeresen fel lett téve de a véglegesítéshez rebootoljam a gépet. Oké, de mindig ezt írja ki akárhányszor rebootolom...:S Kompatibilitás állítás sem segít. Win7 32 bites verzióm van... Valaki tud erre megoldást? Nagyon köszönöm előre is!
    Szia, nem a starforce miatt akad? Nekem olyasminek tűnik... gondolom CD-ről telepítetted, ugye?

    Ha igen, akkor azt felejtsd el, és töltsd le Steam-ről, az a hivatalos Win7-es verzió! Az online kódoddal tudod beregisztrálni, kötőjelek nélkül kell beírni, nem kell érte fizetni!
    Ha letöltötted, utána javasolt Steam nélkül közvetlenül indítani a GTL.exe-t admin módban! (Steam telepítés könyvtár: ..\Steam\SteamApps\common\GT Legends)


    Illetve a legelső oldal Szabi 2. hozzászólásában találsz segítséget Win7 alá:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%ADt%C3%A1sok

    Ha elakadtál írj ide a fórumba segítünk.

    Szia
    j
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 04. 21:48.

  4. #4
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    köszi, igyekszem. úgy láttam updatelni kéne steamen viszont ott nem fogadja el a cd key-em pedig megvettem 2006ban eredetiben... lehet megveszem még1x ha más nem megy...

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    köszi, igyekszem. úgy láttam updatelni kéne steamen viszont ott nem fogadja el a cd key-em pedig megvettem 2006ban eredetiben... lehet megveszem még1x ha más nem megy...
    Módosítottam Joe hozzászólását, mert Steam-ről le lehet szedni ingyen a Win7-es verziót és azzal nem kell semmit trükközni a starforce-szal!
    Nem a CD kulcs kell, hanem az online-key, ami a dobozban van valahol és azt kell beírni kötőjelek nélkül...


    A szerverre lépéshez meg ezt olvasd el: GTL lobby
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 04. 21:45.

  6. #6
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Módosítottam Joe hozzászólását, mert Steam-ről le lehet szedni ingyen a Win7-es verziót és azzal nem kell semmit trükközni a starforce-szal!
    Nem a CD kulcs kell, hanem az online-key, ami a dobozban van valahol és azt kell beírni kötőjelek nélkül...


    A szerverre lépéshez meg ezt olvasd el: GTL lobby
    na olyanom nincsen

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    na olyanom nincsen
    Kell lennie, két kód jár a GTL lemezhez. Lehet a dobozban van, lehet hogy a kézikönyvben valahol.

  8. #8
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Módosítottam Joe hozzászólását, mert Steam-ről le lehet szedni ingyen a Win7-es verziót és azzal nem kell semmit trükközni a starforce-szal!
    Nem a CD kulcs kell, hanem az online-key, ami a dobozban van valahol és azt kell beírni kötőjelek nélkül...


    A szerverre lépéshez meg ezt olvasd el: GTL lobby
    Ezt nem is tudtam,de működik.....na persze azzal ami a dobozba bele van ragasztva "key"
    Most le is töltöm,de hogy fogom é használni ......

  9. #9
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22

    Unhappy

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kell lennie, két kód jár a GTL lemezhez. Lehet a dobozban van, lehet hogy a kézikönyvben valahol.
    hát nekem biztos nincs. igazából könyv nincs is a játékhoz csak egy ilyen 2 oldalas kis lapocska... van ötleted honnan tudnék olyan kódot szerezni? illetve erről a linkről: http://store.steampowered.com/app/44690/ kéne letöltenem? mert itt nincs ingyenes letöltési lehetőség, mindenképp fizettetni akar 6 eurót. Köszi szépen az eddigi helpet!!

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    hát nekem biztos nincs. igazából könyv nincs is a játékhoz csak egy ilyen 2 oldalas kis lapocska... van ötleted honnan tudnék olyan kódot szerezni? illetve erről a linkről: http://store.steampowered.com/app/44690/ kéne letöltenem? mert itt nincs ingyenes letöltési lehetőség, mindenképp fizettetni akar 6 eurót. Köszi szépen az eddigi helpet!!
    Hát ha biztos nincs sehol, akkor ahol a DVD-ét vetted, ott reklamálj (vagy a nagyar kiadónál), mert ez a csomag része, e nélkül nem lehet felmenni online. A kódot a Steam --> Játékok --> Termék aktiválás a Steamen menüben lehet beírni, és egyből hozzáadódik a saját játékaidhoz, mint megvetted volna.

    Ha nincs meg a kód és nem akarsz vele pöcsölni, akkor persze a Steam-en is megveheted újra az általad linkelt helyen, vagy dobozos verizóban is kapható a CD Galaxisnál 990 Ft-ért:



    Persze ezt is csak az online kód miatt érdemes megvenni, hogy aktiváld a Steam-en...de legalább ki lehet tenni a polcra is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 05. 00:07.

  11. #11
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha biztos nincs sehol, akkor ahol a DVD-ét vetted, ott reklamálj (vagy a nagyar kiadónál), mert ez a csomag része, e nélkül nem lehet felmenni online. A kódot a Steam --y Játékok --> Termék aktiválás a Steamen menüben lehet beírni, és egyből hozzáadódik a saját játékaidhoz, mint megvetted volna.

    Ha nincs meg a kód és nem akarsz vele pöcsölni, akkor persze a Steam-en is megveheted újra az általad linkelt helyen, vagy dobozos verizóban is kapható a CD Galaxisnál 990 Ft-ért:



    Persze ezt is csak az online kód miatt érdemes megvenni, hogy aktiváld a Steam-en...de legalább ki lehet tenni a polcra is!
    köszönöm szépen még1x, sztem megveszem inkább mert ugyan emlékszem hol vettem de már nincs meg a számla...

  12. #12
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    Egyébként az az érdekes h leszedtem ncore-ról is hátha a dvd-vel van gáz és ottis folyton újraindítást kért. Megkértem haveromat h szedje már le ő is és próbálja ki. Nála hibátlanul működött win 7 64 biten...:S Félek ha megvenném ugyanezt csinálná nálam

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az az érdekes h leszedtem ncore-ról is hátha a dvd-vel van gáz és ottis folyton újraindítást kért. Megkértem haveromat h szedje már le ő is és próbálja ki. Nála hibátlanul működött win 7 64 biten...:S Félek ha megvenném ugyanezt csinálná nálam
    A hivatalos Steam-es verzió nem kér semmi féle újraindítást, azzal nem lehet gond.

  14. #14
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    köszi minden segítséget, egy ezrest rááldoztam erre a cool gamere és megvettem újra
    működik rendesen, megcsináltam az online játékot is, alig várom h multiba toljuk közösen
    már csak új autókat akarok hozzá letölteni

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    köszi minden segítséget, egy ezrest rááldoztam erre a cool gamere és megvettem újra
    működik rendesen, megcsináltam az online játékot is, alig várom h multiba toljuk közösen
    már csak új autókat akarok hozzá letölteni
    Egyelőre hagyd az új autókat, hanem lássuk mit tudsz!

    HGTLM9 - Suzuka

  16. #16
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22

    Unhappy

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre hagyd az új autókat, hanem lássuk mit tudsz!

    HGTLM9 - Suzuka
    pont el lett találva a nap amikor dolgozom (12től 24ig) :/

  17. #17
    Kárpáti Dávid Regisztrált MrCharger426 logója
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Üzenetek
    22
    most olvasom a szabályzatot miszerint kormány használata kötelező... sajnos nincs kormányom. van olyan verseny a szerveren amikor nem él ez a szabály?

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    most olvasom a szabályzatot miszerint kormány használata kötelező... sajnos nincs kormányom. van olyan verseny a szerveren amikor nem él ez a szabály?
    Csak amikor nem autókkal megyünk. Sorry.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 08. 02:26.

  19. #19
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg MrCharger426 írta Hozzászólás megtekintése
    most olvasom a szabályzatot miszerint kormány használata kötelező... sajnos nincs kormányom. van olyan verseny a szerveren amikor nem él ez a szabály?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post182380


  20. #20
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A dobozos, lemezes GTL nem fog menni Win7 alatt, sehogysem. Ennek oka a lemezt állandóan bekérő Starforce védelem, ami a GTL-hez használt változatában csak WinXP, és Vista-hoz van meg, win7-en nem megy. Egy ideig annyira eldurvult a helyzet, hogy még itt, a mastersen is féligmeddig elfogadott volt a varez GTL használata. De ez a helyzet megváltozott akkor, amikor a Simbin kiadta a digital változatot, vagy már nem is emlékszem,hogyan hívták. A lényege az volt, hogy akinek megvolt az eredeti GTL, annak küldtek egy letöltési linket, ahonnan letölthető volt a starforce védelem nélküli, win7-en is működő változat. Ez már működik win7-en, kis kikötéssel, mégpedig adminisztrátori módban kell indítani a konfigurációját és a játékot is, különben nem megy. Érdekes, a GTR2-nek már nincs szüksége az admin módú indításra.

    Nem tudom, élnek-e még a linkek, ahonnan pár éve letölthető volt a GTL http://www.nogripracing.com/forum/sh....php?p=1427375
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, élnek-e még a linkek, ahonnan pár éve letölthető volt a GTL http://www.nogripracing.com/forum/sh....php?p=1427375
    Átköltöztették Steam-re az egészet, de az meg még egyszerűbb... A Steam csak a letöltéshez kell, utána Steam nélkül érdemes használni és ahogy mondod admin módban futtatni.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •