Szavazás eredménye: Melyik verdával fussuk az Tavaszi első futamunkat? (HGTLM9 - Suzuka)

Szavazók
32. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Ferrari 275 GTB/C

    15 46,88%
  • Lotus Elan 26R

    17 53,13%
Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (113 összesen)

Téma: HGTLM9 - Suzuka (Szezonnyitó)

  1. #76
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    asszem Sziszka is beleszaladt utánam
    nekem megszakadt a net, még az S-ekben eltűnt mindneki a pályáról....úgyhogy hamar befetéma volt..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #77
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Q: Nem sikerült a 30-as idő, vagyis majdnem, de elrontottam a sikánt pedig az PB lett volna. Így 16. hely, igazából sokkal előrébb amúgy se végeztem volna.

    R: Rajt nem volt rossz sikerült hozni két helyet, de sokáig nem élveztem mert a 3 v 4.ik kanyarban jött az áldás hátulról. Szerencsére összetudtam kaparni valahogy a gépet, hogy legalább meg ne pördüljek, így a 21. helyről mehettem tovább. Mondjuk a taktikám az volt, hogy az elején kevés benzinnel kinyomom a szemét aztán jövök telerakom és végigmegyek, ennek nem tett ez jót Kör végére már 15ik voltam megint, megjött rám Nibi, mondom nem kakaskodok majd ő töri az utat előttem aztán megyek én is Hát annyira nem jött be mert nem tudtam tartani a tempót, de legalább valakit hibába kényszerített. Megkérkeztem az Antal Gábor csapattárs és Berecz Albert pároshoz, jópár körig mentünk 3an majd 5-en mert valami baleset lehetett. Jankó Zsoltit meg Albertet sikerült megelőzni, majd ők elintézték egymást így a 11. helyen jött a korai boxkiállás.
    Láttam Bordi is ugyanazon a taktikán van mint én, de valamit elszabhatott mert már bentvolt amikor én bementem a boxutcába, viszont egyszerre jöttünk el a 19-20. helyen. Aztán hibázott egyet majd sikerült leszakítani kicsit. A boxolások után 12. voltam majd valaki adott ajándékba még 1 pozíciót. Légüres térben mentem, előttem a csapattárs mögöttem Bordii azért jól lemaradva, csak bekell hozni, de csak sikerül magamra hozni. Elkezdtem rontani a sikánt, aztán meg már annyira figyeltem rá hogy még párszor elrontottam és így megérkezett rám majd megelőzött. Aztán a T1-2 törésnél ráestem és megpöccintettem, bocsi, de szerencsére messze voltak mögöttünk így megtudtam várni és visszaadni a pozíciót, viszont pár kanyarral később önszántából elrontotta. Innen már csak végig kellet menni, 11 lettem volna, de Szabiék ugye elszálltak így 10. hely. Gábornak pedig egy 9. így jól zárt a csapat is.

    Röviden ennyi Jó volt, bár az eltérő taktika miatt lehet kimaradtam néhány nagyobb csatából, de jó volt ez így . Köszönöm a versenymérnökömnek Nibi-nek a setupot, az internetnek hogy mostanában nem megy el, és a székemnek mert nélküle nem ülhettem volna itt. És gratula a dobogósoknak meg mindenkinek aki célbaért.
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 02. 14. 09:29.


  3. #78
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Sajna nem sok időm volt készülni és eléggé koppantam mikor az első métereket mentem ezzel az autóval.

    Q: Benne maradt még fél másodperc, de nem tudtam összerakni.
    R: Az elején baromi óvatosan jöttem, de Ákost így is sikerült meglöknöm. Féktávon pont bejöttél elém, ami igazából nem baj, mert nem voltam pont melletted előtte, viszont nem számítottam rá és már hiába satuztam. bocsi
    Jó verseny lett volna, ha nem hibázok sorozatosan egy csomót. Azt hiszem valamit kezdenem kell az asztal-szék kombinációval, mert jelenleg kamionpózban megyek és még kényelmetlen is az egész. Meg is fájdul a hátam általában a végére, szóval nehéz így koncentrálni. A kerékcserekor jól jött ki, hogy nem cseréltem gumikat, így nyertem pár helyet. Üldöztem Jankó Zsoltiékat, de amikor mögéük értem, rendszeresen elbasztam valamit és kezdhettem újból. Ezt eljátszottam kb 4x...

    Ja és a pályakreátort csókoltatom.

  4. #79
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Az elején baromi óvatosan jöttem, de Ákost így is sikerült meglöknöm. Féktávon pont bejöttél elém, ami igazából nem baj, mert nem voltam pont melletted előtte, viszont nem számítottam rá és már hiába satuztam. bocsi
    ...A kerékcserekor jól jött ki, hogy nem cseréltem gumikat, így nyertem pár helyet...
    Semmi gond, túléltem Mert valaki cserélt gumit? Nekem a legvégén is olyan volt hogy elmegy még vagy 2 nyarat tuti.


  5. #80
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, túléltem Mert valaki cserélt gumit? Nekem a legvégén is olyan volt hogy elmegy még vagy 2 nyarat tuti.
    Hát gondolom, mivel box előtt 15. hely körül voltam, boksz után meg 9. és maradt a végéig.

  6. #81
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam Bordi is ugyanazon a taktikán van mint én, de valamit elszabhatott mert már bentvolt amikor én bementem a boxutcába, viszont egyszerre jöttünk el a 19-20. helyen.
    Rosszul álltam be és vissza kellett tolatni...
    Egyébként nem lett volna ez rossz taktika, csak elfelejtettem hogy teli tankkal teljesen máshogy fordult ez a dög és veszítettem egy csomót mire alkalmazkodtam ehhez.

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán a T1-2 törésnél ráestem és megpöccintettem, bocsi, de szerencsére messze voltak mögöttünk így megtudtam várni és visszaadni a pozíciót, viszont pár kanyarral később önszántából elrontotta.
    Kicsit "kizökkentettél" és aztán menekülés közben elfelejtettem kanyarodni, én marha.
    (legközelebb azér' fékezzél )

  7. #82
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem EÜ-s problémái vannak a kollégának is.
    Ez esetben nevem kuss.

  8. #83
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    (legközelebb azér' fékezzél )
    Fékeztem én olyat hogy blokkolt az első de lehet nem kellet volna! Én onnantól csak így beereszteni szoktam a gépet belülre te meg fékeztél pedig addig nem voltam olyan közel, aztán mivel ráfékeztem már nem tudtam fordulni és bámm.


  9. #84
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nekem megszakadt a net, még az S-ekben eltűnt mindneki a pályáról....úgyhogy hamar befetéma volt..
    3 embert vittél a halálba -ezt vigasztaljon , -amúgy részvétem.
    Sikerült rögtön az első kör végén bebambulnom, kiesni a fűre és átmenni a Halál Bukkanóján, de túléltem.
    Aztán jött a Sziszka-incidens, utána meg annyira néztem h. mi van mögöttem hogy megint kisodródtam 87m-el arrébb, de ekkor már azt sem tudtam hol vagyok. Szerencsétlenkedtem össze-vissza mire sikerült kicsit összeszedni magam. Végre lett volna egy kis fight, de Morgo inkább a gumifalat választotta , úgyhogy egyedül kellett végigurulnom, ami annyira unalmas volt hogy a végül megint leestem vagy kétszer, el is dobtam egy helyet a keservesen visszaszerzettek közül, sőt még White is majdnem elment mellettem. Annyit mászkáltam a végéről a közepére, meg vissza aztán megint a közepére, h. Gusztit vagy háromszor kellett legyűrnöm (..nagy nehezen ) ..nem könnyítettem meg magamnak na..

  10. #85
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    No, az úgy volt...

    Nem sok időm volt GTL-re, konkrétan szerdán huppantam be a Lotusba (kik szavazták ezt meg?!?), a pálya megvolt előző hétről HTCM-ből. GO!
    (ilyen bughalmaz pályát még a Mastersen nem láttam! Ez nem annyira volt betesztelve szerintem)
    Eleinte brutál módon a pályán tartani sem tudtam, nem hogy tempót autózni vele, aztán legnagyobb meglepetésemre elkezdett a dolog működni. Mentem körbe körbe és egyszer csak a PQ lista élmezőnyében találtam magam.
    Jóóó hát gondoltam biztos altatnak a srácok.

    Q: Eleinte nem akart működni a dolog, aztán megfutottam a PQ-s időm, aminél 3x is mentem 2-3 tizeddel jobb részidőt, de valahol mindig belehibáztam, így is számomra örömteljes 5. rajtkocka!

    R: Jó rajt, 4-nek fordultam és toltam le a Szabikat! Ekkor Dobri-Kiss sorrendben, de nem értettem hogy most én miért vagyok gyorsabb mint ők? Spórolni kéne még a gumival? Nem tankoltam? Pedig full, na mindegy nyomjuk!
    Nyomtuk, de jött egy két kisebb hiba és elszakadtak, cserébe jöttek hátulról mint a fene, Nagy Laci, Horváth Józsi és drága csapattársam a Csabi e!
    Nem akartam sokat kekeckedni mert a cél az volt hogy pályán maradjak 1 órán át ezzel a vacakkal és ne okozzak galibát.
    Aztán H. Józsi, Vétek Csabi és én meccseltünk egy kegyetlen jót, amíg Csabi úgy döntött bemutatja a "hogyan adjunk 3 helyet Nibinek egyetlen mozdulattal" c. műsort és mentünk homokozni, Nibi röhögve el mellettünk, Csabi tetőn, mi Józsival vissza. Azt hiszem itt olyan 7-ik helyig estem vissza. Gondoltam beakadok Nibi mögé oszt hagy szójjon! De Ő nem így gondolta! 2 kört tudtam vele menni, de elkezdett elnyúlni. Aztán megjött rám Bordás Sanyi aki előtt nyomtam egy keresztbét a sikánnál amivel lehet kicsit feltartottam, elnézést érte! Valaki eldobta az aluljáróban, így feljöttem a 6. helyre.
    A tankolást jól kitaláltam hogy majd egyel korábban kijövök mint az ideális, hátha jó lesz valamire... na olyan váratlan volt a taktika hogy kb a fél mezőny a boxban volt mikor kimentem! Bravó!
    Szerencsére nem rontottam el semmit, a helyemen sem álltak (ettől még mindig fázok de nagyon), probléma mentes boxolás után vissza a pályára, visszarendeződés után megint 6. hely.
    Na innentől uncsi volt, mert sehol senki. Előlem nyúltak el, mögöttem szakadtak le, légüres kocsikázás.
    2 körrel a vége előtt Laci hibázhatott mert hirtelen elfogyott az előnye és látótávolságba került, de nem mertem nekiiramodni nehogy eldobjam, ahhoz messze volt.
    Utolsó körben... Szabibazdmeg!? Ott áll a sóderben 2 kanyarral a vége előtt és gálánsan visszaadta az 5. helyem! Köszike!

    Összességében az eleje jó móka volt, elégedett vagyok hogy túléltem és koncentrált tudtam maradni 60 percen keresztül.
    Köszi mindenkinek a csatákat, gratula Colának aki érinthetetlen volt egész futam alatt és Nibinek is bár a felzárkózásában segédkeztek páran, de így is szép volt!

    Ja és köszönöm Suput Zsoltnak aki kétszer is nagyon körültekintően és korrekten engedett el lekörözésnél és külön respect hogy így is tolta a köröket... bravó!


  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    (ilyen bughalmaz pályát még a Mastersen nem láttam! Ez nem annyira volt betesztelve szerintem)
    Sajnos nem nagyon volt alternatíva, volt egy másik szebb és jobban megcsinált verzió brutális FPS igénnyel, illetve volt ez amin már rendeztünk több bajnoki futamot és azon 3 db veszélyes rázókőn kívül más hibáról nem tudunk... azokat meg el kellett kerülni is kész! Amúgy egyik sem az ideális íven volt, így külön ösztönző volt a helyes íveken autózásra...

  12. #87
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Mármint 2 lábbal, nem? Eggyel pont hogy hátrányban vagy, mert nem tudsz blippelni. Vagy pedig ha nagyon ríl, akkor heel'n toe (bár nekem az nem adja ki a gyári g25 pedálnál).
    Egyelőre E.ü okok miatt még egy csülök van, bár már lassan lehet majd pár körre jó lesz már a másik. Tudom hátrány, de első kerekesnél még meg lehet oldani immel-ámmal hogy egy féktávot veszek vagy motorfékkel úsztatom határon az autót,de itt egyrészt nyeklik -nyaklik a kocsi,meg a segge indul el a motorfékkel, az autokuplung miatt jobban is gyorsul a kocsi ,ha ki van kapcsolva. A Race-nél ez nincs csak féknél számít,de itt gyorsításon is. Nem panaszkodásként írtam, csak elég lenne, ha féktávon okoz hátrányt nem hogy még gyorsításon is Reméljük nyárra ok lesz minden,mert amúgy is szeretném Race-ben is megtanulni a Bmw-t ,mert élvezetesebb azzal menni sztem.

    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    3 embert vittél a halálba -ezt vigasztaljon , -amúgy részvétem.
    Jahh akkor Sziszka netszakadása miatt maradt a pályán az autója és attól szálltunk alacsonyan a falig Hát mindenkinek rosszul jött ki az tény.

    @Ákos,Gábor: Grat a csapatnak! Sorry a bénaságomért, hogy rossz gombot nyomtam meg.. De legalább előtte pár körön feltartottam neked a mögötted jövőt

    U.i: Közbe Nibi kisegített egy progival amivel tudom kapcsolgatni az auto kuplungot így a hosszú egyeneseknél ki tudom majd lőni, majd féktávon vissza! Köszi Nibi!
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 02. 14. 16:34.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #88
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A csaták jók voltak. Kifejezetten TT-vel.
    Az időmérő.... 1 sec maradt benn. Képtelen voltam, arra, mire 5 perccel Q előtt.
    A verseny életem egyik legrosszabb versenye volt. Összetört az elején, nem kanyarodott be, alig fordult. Bázz vártam már a végét.

    Grat a a dobogósoknak.

    ui:
    Szabi már megint mit csináltál az utolsó kanyarban????
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi elfelejtette, hogy az egy autónyi hely, nálam tényleg egy autónyi hely...
    Hát rendhagyó "befutó" lett.

    Mondjuk ha T2-ben nem pöcivel előzöl meg , akkor nem leszel előttem hogy meglökhesselek. Gondoltam majd visszaengedsz nem is villogtam hiszen gondoltam tudod hogy erősen arrébb nyomtál, hát aztán csak nem engedtél vissza...

    A jó hír benne, hogy Lacának megcsináltuk a dobogót, melyben csak kicsit reménykedett a futam előtt.
    Jajj mégse jó hír, most néztem repyt és én lettem a 3. Azt hittem annyit kaicsoztunk hogy ő is elment. Mindegy a 4. is szép így visszatérésnek.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2014. 02. 14. 16:18.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #89
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán H. Józsi, Vétek Csabi és én meccseltünk egy kegyetlen jót, amíg Csabi úgy döntött bemutatja a "hogyan adjunk 3 helyet Nibinek egyetlen mozdulattal" c. műsort és mentünk homokozni, Nibi röhögve el mellettünk, Csabi tetőn, mi Józsival vissza.
    Hú az de durva volt. Az elején még jónak is tűnt mondom csúszik valaki keresztbe én tőgázzal kikerülöm oszt jónapot, de aztán csatlakozott még hozzá valaki lett nagy bumm ekkor már annak is örültem hogy tőfékkel megúszom a szitut.
    Ennél jobban ki szoktam kerülni a hasonló szitukat. Fejben szar voltam...
    Nem voltam ott a topon tegnap, egész máshol kalandoztam, nem is érdekelt hol érek be, ezért inkább a végéről indultam és csatázgattam hogy legyen valami pozitív élményem. Ugyan "kilöktem" 3 embert (nem mind az én hibámból volt, bár ettől nem jobb), életem legborzalmasabb futama volt fejben, de összességében akkor is pozitív élménnyel zártam és ez erőt ad a folytatáshoz.
    Sajnos erősen gondolkoznom kell rajta hogy abbahagyom... Ez volt az amit a szerón említettem...
    Egyelőre úgy érzem még tudok jönni a többire is, és szeretném ha így is maradna.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ha T2-ben nem pöcivel előzöl meg , akkor nem leszel előttem hogy meglökhesselek. Gondoltam majd visszaengedsz nem is villogtam hiszen gondoltam tudod hogy erősen arrébb nyomtál, hát aztán csak nem engedtél vissza...
    Hát bevallom, azt utána csak a replay-en vettem észre, a futam hevében nem is tűnt fel a kis pöci, mert nem volt azé' az olyan nagy. Az előzés sikeréhez így utólag nézve bizonyára hozzájárult, de fogalmazzunk úgy, hogy inkább csak segítette, de azért akkor így utólag elnézést kérek. Mellesleg pár kanyarral később Te is jól seggbe raktál... de ennyi benne van. Viszont a 130R miatt kicsit haragszom, kicsit rád is, mert hagytam helyet, meg kicsit magamra is, hogy túlbecsültelek...

    Az meg különösen fáj, hogy én ott ragadtam lerohadt motorral, te meg bejöttél szépen simán veszteség nélkül 3.-nak, mert annyi előnyünk volt mán...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 14. 16:11.

  16. #91
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát bevallom, azt utána csak a replay-en vettem észre, a futam hevében nem is tűnt fel a kis pöci, mert nem volt azé' az olyan nagy. Az előzés sikeréhez így utólag nézve bizonyára hozzájárult, de fogalmazzunk úgy, hogy inkább csak segítette, de azért akkor így utólag elnézést kérek. Mellesleg pár kanyarral később Te is jól seggbe raktál... de ennyi benne van. Viszont a 130R miatt kicsit haragszom, kicsit rád is, mert hagytam helyet, meg kicsit magamra is, hogy túlbecsültelek...

    Az meg különösen fáj, hogy én ott ragadtam lerohadt motorral, te meg bejöttél szépen simán veszteség nélkül 3.-nak, mert annyi előnyünk volt mán...
    Azé megnézve repyből nem olyan pici az a pöci. Jócskán el kellett vennem a gázt, amúgy sem voltam jó íven és te még a tapadó ívről is pont kipöciztél. Persze ha vagyok olyan ügyes hogy íven maradjak akkor nem tudsz alám fordulni pöcivel sem. Valahogy box után nem tudtam olyan jól tempózni mint mikor utól kellett érni titeket. Bele kell rázódnom.
    Gondoltam szidsz mint atom és azért nem indulsz el, de hogy a mocid döglött be azt nem gondoltam mivel kb akkorát kaptam én is és én tovamentem. Nem sokkal kaptál nagyobbat talán inkább az volt a bibi hogy te a falnak mentél orral én meg neked orral az meg puhább volt úgy tűnik.
    Az a nagyobb baj hogy egy tök egyszerű szituban nem tudtuk ezt megoldani. Féktávon te is jöttél kifelé meg hát nyilván előbb fékeztél mert beljebb vagy, én meg nem számítottam a kimozdulásodra ezért nem is centiztem a pálya szélét, ott csak zavarni akartalak (mivel mást onnan kiszorítva nem nagyon tehetek ) hogy a sikánban majd valamit alkothassak. Bocs érte nyilván én sem így akartam, de ha nagyobb helyet hagysz akkor sem autózlak ott körbe. Semmiképp nem tettem volna, mert féltem hogy kifelé is szűken tartasz, azt még elkapom a hülye rázót. Szóval ezt is beleszámolhattad volna. Ha már az előző kanyarokat tudtad gyök 2-vel venni csak hogy ne tudjak alád fordulni a 130R-be is megoldhattad volna ugyanígy.
    Persze én is mehettem volna kijjebb, csak az ilyen bemozdulástól az embernek nem az jut az eszébe hogy van még pár centim kifelé, hanem sokkal inkább attól fosik hogy le lesz szorítva a pályáról, és szerintem 10-ből 9-en pont ezért nem kifelé kormányoznak... Nem húztam rád ugyan, folyamatosan tartottam kifelé, csak nem akkora szögben mint te. És érzésem szerint te még a féktávon váltottál egy ici-pici irányt. Na mindegy ez van.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #92
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Jó volt kicsit csapatni tegnap, bár elég sokat felejtettem, kijöttem a gyakorlatból. A qvali a szokásos volt, semmi extra. A rajton nagyon elrontottam, amivel vesztettem is 1-2 helyet, de azt sikerült hamar vissza szerezni. Igyekeztem a legjobbat kihozni amit csak lehetett, ez sikerült is többé kevésbé. A box után szereztem egy újabb helyet, amit sajnos Nibi közeledtével sikerült elvesztenem. Megijedtem vagy nem tom mi volt, de úgy elmentem kavicsozni hogy csoda hogy vissza jöttem a pályára. Innentől szétestem és csak estem keltem. Az a kavicsozás meg 1-2 megforgás nem kellett volna, de azért a 4.re sikerült behozni ezt a minek is nevezzem verdát. Nem rossz gép ez, csak nem nekem.
    Talán még van egy lehetőségem a köv futamon is csapatni, ha az autó is olyan lesz ami tetszik.
    Köszi mindenkinek ezt a futamot, és további sok sikert.

  18. #93
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát rendhagyó "befutó" lett.

    Mondjuk ha T2-ben nem pöcivel előzöl meg , akkor nem leszel előttem hogy meglökhesselek. Gondoltam majd visszaengedsz nem is villogtam hiszen gondoltam tudod hogy erősen arrébb nyomtál, hát aztán csak nem engedtél vissza...

    A jó hír benne, hogy Lacának megcsináltuk a dobogót, melyben csak kicsit reménykedett a futam előtt.
    Jajj mégse jó hír, most néztem repyt és én lettem a 3. Azt hittem annyit kaicsoztunk hogy ő is elment. Mindegy a 4. is szép így visszatérésnek.
    Az nem akkor tört meg... Elment a futóm rögtön az elején az egyik bukkanón. Az már csak pont volt az i-re.

    Azt meg nem éreztem, hogy odébb nyomtalak. Bocsánat, ne haragudj érte nem direkt volt. A pöckölést sem éreztem, hogy azért pördültem?, azt hittem csak ennyire béna vagyok már.

    Nem engedtelek el, mert gondoltam legalább kicsit küzdj. Mindegy volt már akkor, nem az egy helyen múlott, de nem akartam egyedül menni már.

    Tegnap annyira lassú voltam, hogy a fél mezőnyt el kellett volna engednem. Egy katasztrófának éltem meg.

    Jaaa és még nem is meséltem, hogy a boxban meg lefulladtam... . Mikor megállt a motor csak annyit mondtam hangosan "IDIÓTA". Hogy lehettem ilyen bénoid nem is értettem. Az időmérőn kezdődött az egész. Szóval tele volt a butykosom tegnap.

    Tudod mi volt a legjobb köröm tegnap versenyen? 2,31,693 Szégyen.

    Előtte mikor mentünk versenyt 2,29,8 teletankkal. Na erre varrj gombot.

    Mi történt a fejemben fél óra alatt?????

  19. #94
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem akkor tört meg... Elment a futóm rögtön az elején az egyik bukkanón. Az már csak pont volt az i-re.

    Azt meg nem éreztem, hogy odébb nyomtalak. Bocsánat, ne haragudj érte nem direkt volt. A pöckölést sem éreztem, hogy azért pördültem?, azt hittem csak ennyire béna vagyok már.

    Nem engedtelek el, mert gondoltam legalább kicsit küzdj. Mindegy volt már akkor, nem az egy helyen múlott, de nem akartam egyedül menni már.

    Tegnap annyira lassú voltam, hogy a fél mezőnyt el kellett volna engednem. Egy katasztrófának éltem meg.

    Jaaa és még nem is meséltem, hogy a boxban meg lefulladtam... . Mikor megállt a motor csak annyit mondtam hangosan "IDIÓTA". Hogy lehettem ilyen bénoid nem is értettem. Az időmérőn kezdődött az egész. Szóval tele volt a butykosom tegnap.

    Tudod mi volt a legjobb köröm tegnap versenyen? 2,31,693 Szégyen.

    Előtte mikor mentünk versenyt 2,29,8 teletankkal. Na erre varrj gombot.

    Jujj amit írtam annak nagy része Szabinak szólt , csak rossz sorrendben illesztettem be. Szóval te nem nyomtál engem sehova, én pöciztelek meg mikor már keresztbe álltál, ezzel elvéve a lehetőséget hogy megfogd a vasat. Ez nézőpont kérdése kinek a hibája ilyenkor. Azért bocsi.
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mi történt a fejemben fél óra alatt?????
    Kiégtél. De most komolyan. Mentálisan elfáradtál q-ra.


    Sőt Rozsi Sanyitól ezer bocs amiért az elején kiforgattam, sajnos megint a hülye kigyorson pöckölök (én nem féktávon ), mert nem halad a sor ott ahol én már tőgázon állok. Aztán próbáltalak irányba nyomni és hál égnek sikerült persze azért buktál vele jócskán, bocsesz.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #95
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt Rozsi Sanyitól ezer bocs amiért az elején kiforgattam, sajnos megint a hülye kigyorson pöckölök (én nem féktávon ), mert nem halad a sor ott ahol én már tőgázon állok. Aztán próbáltalak irányba nyomni és hál égnek sikerült persze azért buktál vele jócskán, bocsesz.
    Semmi baj, az egy szerencsétlen helyzet volt. Szilágyi Peti akarta szűken venni, amiért nyomnom kellett egy satu féket és jobbra kellett húzni, de sajnos nem tudtam lassulni, mert toltál, mivel nem számíthattál ekkora lassulásra, meg zárásra. Ez benne van.


  21. #96
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jujj amit írtam annak nagy része Szabinak szólt , csak rossz sorrendben illesztettem be. Szóval te nem nyomtál engem sehova, én pöciztelek meg mikor már keresztbe álltál, ezzel elvéve a lehetőséget hogy megfogd a vasat. Ez nézőpont kérdése kinek a hibája ilyenkor. Azért bocsi.

    Kiégtél. De most komolyan. Mentálisan elfáradtál q-ra.


    .....
    Nem a Te hibád volt ez Nibi. Ott közvetlen mögöttem/mellettem voltál, szélesítettem a Lotust ahogy tudtam, már gázon álltunk régóta, én megcsúsztam, lereagálni azt nem nagyon lehetett.

    Igazad lehet. Korán keltem az nap nagyon (4.30), meg vezettem vagy 500km-t pályán ami agyromboló meg persze a meló.

    Majd következőre.

  22. #97
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Egy pár sorban....

    Valami olyasmi éreztem,mint Joe. Szerdán 2 körből ment a 28,9 tegnap meg...katasztrófa...Időmérőn laza 0,6s legalább benne volt még,de nem akart kijönni. A rajt még rendben volt,Szabival küzdöttem,persze egyből jött az első hiba,Szabi megelőzött,azt hiszem visszaelőztem akkor még,majd ismét csak bóklásztam a pályán.

    Szabi végig előttem ment, párszor egymás mellett is mentünk,sokszor szoros is volt,talán 1x volt egy kis kocc is,de néha volt egy kis lag,elég kockázatos volt nagyon közel menni utána. (Ez nem befolyásolta a versenyt szerencsére)

    Nézelődtem hátrafelé,mögöttem Laca és Nibi jött. Szabival párszor a hátsó egyenesben egymás mellé kerültünk,persze a 130R-ben mocskosul lassan tudtunk csak belemenni,és eléggé kockázatos is volt,(lásd Szabi-Nibi).
    és eközben Laca és Nibi másodperceket hoztak rajtunk 1 kör alatt is akár, így nem is erőltettem,mert alapban,csata nélkül Szabi tempója simán jó volt ahoz,hogy ne érjenek utol bennünket.

    Aztán jött a kedvenc..box....Szabival együtt mentünk be,ő simán kijött másodiknak,én ötödiknek......mondhatnám a szokásos két helyet buktam!
    Ez volt a hab a tortán! Már én is úgy voltam,legyen már vége,ez ma mocskosul nem megy... Gondoltam beballagok a célba,volt 5 kör talán. Aztán láttam Lacát kinnt a kavicsban,majd Szabit és Nibit is. Én meg begurultam a második helyen,igaz sok közöm nem volt hozzá. Szerencsém volt,nem is kicsi!

    Köszi és grat mindenkinek!

  23. #98
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Szabival párszor a hátsó egyenesben egymás mellé kerültünk,persze a 130R-ben mocskosul lassan tudtunk csak belemenni,és eléggé kockázatos is volt,(lásd Szabi-Nibi).
    Hát de mi el sem jutottunk a kanyarig.
    Nekünk már az előtt túl kockázatos lett.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #99
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát de mi el sem jutottunk a kanyarig.
    Nekünk már az előtt túl kockázatos lett.

    Jah...bocs (Én a kanyarban láttalak titeket a pályán kívül,azt hittem ott volt a necces...)
    Utoljára módosította: Dobri Szabolcs; 2014. 02. 14. 23:48.

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs érte nyilván én sem így akartam, de ha nagyobb helyet hagysz akkor sem autózlak ott körbe. Semmiképp nem tettem volna, mert féltem hogy kifelé is szűken tartasz, azt még elkapom a hülye rázót. Szóval ezt is beleszámolhattad volna. Ha már az előző kanyarokat tudtad gyök 2-vel venni csak hogy ne tudjak alád fordulni a 130R-be is megoldhattad volna ugyanígy.
    Persze én is mehettem volna kijjebb, csak az ilyen bemozdulástól az embernek nem az jut az eszébe hogy van még pár centim kifelé, hanem sokkal inkább attól fosik hogy le lesz szorítva a pályáról, és szerintem 10-ből 9-en pont ezért nem kifelé kormányoznak... Nem húztam rád ugyan, folyamatosan tartottam kifelé, csak nem akkora szögben mint te.
    Nibi, két dologban lehetsz biztos velem kapcsolatban, az egyik, hogy bármelyik pálya bármelyik kanyarában számíthatsz tőlem 1 autónyi helyre... a másik pedig, hogy többre viszont nem!

    Azt, hogy mennyire cenitzem ki, azt attól teszem függővé, hogy ki van mellettem/mögöttem, nyilván csak azt hozom ilyen nehéz helyzetbe, akiről feltételezem, hogy meg tudja oldani. Így utólag már nyilván hülyeség volt.
    Viszont semmi estre sem akartam odaadni neked a második helyet, de hát ez végül is ha úgy vesszük sikerült!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 15. 09:43.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •