Szavazás eredménye: Melyik verdával fussuk az Tavaszi első futamunkat? (HGTLM9 - Suzuka)

Szavazók
32. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Ferrari 275 GTB/C

    15 46,88%
  • Lotus Elan 26R

    17 53,13%
Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (113 összesen)

Téma: HGTLM9 - Suzuka (Szezonnyitó)

  1. #51
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap voltam fenn a szerveren, mert a hétvégén mikor Nibi feltette a setupot és a replayt már nem tudtam jól menni. Elfáradtam agyilag.

    A lényeg...

    Már nem emlékszem ki volt fenn, Sziszkán meg rajtam kívül, de írták chaten hogy setupolnak. Vége a Q-nak hogy mi versenyezni akarunk, mert még egy kört is alig mentek...

    Szóval amit tanácsolok minden kezdőnek, a kormányszögön beállításán felül menjetek úgy vagy 20 kört, hogy ismerjétek meg a pályát!!! Ez egy nagyon trükkös pálya, rohadtul nem mindegy, melyik ívet rontod el direkt és mikor gyorsítasz ki.

    Elsőre a pályát tanuljátok meg. Ha nem ismeritek a pályát nem is tudtok értelmesen a beállításhoz nyúlni.

    Ott a Nibi set, ott a Szabi set. Ha kell felteszem az enyémet is, de nagyban nem különböznek, csak az vezetési egyéniség más (nagyon picit más fékerő, összetartás, talán difi).

    Ha kell nézzétek meg a replayt, hogy Nibi hogy megy.

    Az Elannal nagyon fontos, amit Szabi is írt, hogy lendületből menjetek, ez egy nagyon könnyű autó (utálom mint a szart), könnyen is kell kezelni. Ha rángatod, dobálod, csúsztatod, vége.

    Tuti nyertek az időtökön pár másodpercet!

    Hajrá srácok.
    Én voltam fent meg Hegyi úr. Én ismerem a pályát ,mint a tenyeremet, mert race-n mentünk pár kört rajta. /ez a baj Fordítva jobb volt, lassú gyors ,mint így ,mert első 2 körben race tempóval akartam menni elég kevés sikerrel./ Setup nem igazán jó nekem különböző okokból ezért magamra kell egy részét kreálni. De igen íven és lendületből kell óótozni ezen azt észrevettem. De inkább talán még a természetellenes vezetési stílust kéne megszokni/ túltekerem a kormányt stb.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kicsit javítottam a setup-on, mert túl ideges volt a feneke: elan.svm

    Meg az időmön is, de még van benne...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 13. 16:43.

  3. #53
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam fent meg Hegyi úr. Én ismerem a pályát ,mint a tenyeremet, mert race-n mentünk pár kört rajta. /ez a baj Fordítva jobb volt, lassú gyors ,mint így ,mert első 2 körben race tempóval akartam menni elég kevés sikerrel./ Setup nem igazán jó nekem különböző okokból ezért magamra kell egy részét kreálni. De igen íven és lendületből kell óótozni ezen azt észrevettem. De inkább talán még a természetellenes vezetési stílust kéne megszokni/ túltekerem a kormányt stb.
    elsőre nekem is jobbnak tűnik az előző szezon, hogy GTL volt hamarabb, sok idő volt mire egyáltalán "rendes" kört tudtam menni és nem vettem túl rövid féktvot, későbbiekben hátha javul

    a setet köszi, első gumikat fellehet 70 fok fölé melegíteni?

  4. #54
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam fent meg Hegyi úr. Én ismerem a pályát ,mint a tenyeremet, mert race-n mentünk pár kört rajta. /ez a baj Fordítva jobb volt, lassú gyors ,mint így ,mert első 2 körben race tempóval akartam menni elég kevés sikerrel./ Setup nem igazán jó nekem különböző okokból ezért magamra kell egy részét kreálni. De igen íven és lendületből kell óótozni ezen azt észrevettem. De inkább talán még a természetellenes vezetési stílust kéne megszokni/ túltekerem a kormányt stb.
    Igen, a HTCM, GTL sorrendhez kapcsolódóan:
    Szerintem is jobb volt ha elöbb volt a GTL hét, utána a HTCM-es. Lassú kocsival, talán könnyebb is megismerni a pályát. Nembeszélve hogy egy lassú/irányíthatatlan kocsiból mekkora megváltás, megkönnyebbülés egy sínautóba űlni. Fordítva viszont kín. Hozzátartozik hogy nekem is, de szerintem a mezőny nagyobb részének fontosabb a HTCM, többen vannak rajta, annak kéne a prioritást kapnia. Ezt követve, sokkal többen is jönnének egy GTL gyakrolásra, begyakorlásra, felvezetésre, mint egy race07 futam utáni -amikor már megy is a következő pálya prekvalija- levezető GTL-es futamra, ami kevésbé hasznos.
    (Csak vélemény volt, és felnagyítva, egyoldalról)

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a HTCM, GTL sorrendhez kapcsolódóan:
    Szerintem is jobb volt ha elöbb volt a GTL hét, utána a HTCM-es. Lassú kocsival, talán könnyebb is megismerni a pályát. Nembeszélve hogy egy lassú/irányíthatatlan kocsiból mekkora megváltás, megkönnyebbülés egy sínautóba űlni. Fordítva viszont kín. Hozzátartozik hogy nekem is, de szerintem a mezőny nagyobb részének fontosabb a HTCM, többen vannak rajta, annak kéne a prioritást kapnia. Ezt követve, sokkal többen is jönnének egy GTL gyakrolásra, begyakorlásra, felvezetésre, mint egy race07 futam utáni -amikor már megy is a következő pálya prekvalija- levezető GTL-es futamra, ami kevésbé hasznos.
    (Csak vélemény volt, és felnagyítva, egyoldalról)
    Hát szerintem a sínautó a kín és a GTL a megváltás ... már ami a vezetési élményt illeti! Lehet, hogy aki eddig GTL-el gyakorolt, azt Race07-ben a berögződések miatt már óvatosabb volt és ezért nem maxolta ki úgy a pályát, így meg most felülről próbálkozik és összességében itt is és a HTCM-ben is sikeresebb tud lenni. Illetve ki tudja, lehet vkinek pont a HTCM futam után jön meg a kedve egy már betanult pályán a retrózáshoz!

    Ezek mind csak teóriák, vagy így van, vagy nem ...mindenesetre most idén kipróbáljuk így ebben a felállásban is (mást már úgyse tehetünk), aztán legfeljebb köv szezonban visszaállunk az előző sorrendre!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 13. 13:56.

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Kiírásra került a körszám, ne feledjétek, hogy a futam közel 1 órás lesz, így szükséges lesz a boxkiállás! Kereket nem lesz érdemes cseréni, de tankolni mindenképpen kell és erősen ajánlott az egész procedurát előtte párszor begyakorolni, mert fontos másodperceket jelenthet a futamon!
    Leírás: tankolás menete a GTL-ben

    Másik, hogy kérlek figyeljetek a vágásokra, különösen a 8-9-es kanyarok kijáratánál és a célegyenes előtti sikán-nál, két kerék maradjon mindig a fehér vonalon belül!

    Illetve szeretném felhívni a figyelmet, hogy elég veszélyes a rázókő a 3-as, 14-es, és 15-ös kanyarokban a kimeneti íveken, azok használatát kerüljétek...





    Végül és utolsó sorban ne felejtsetek el nevezni, sok sikert a futamra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 13. 16:26.

  7. #57
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    elsőre nekem is jobbnak tűnik az előző szezon, hogy GTL volt hamarabb, sok idő volt mire egyáltalán "rendes" kört tudtam menni és nem vettem túl rövid féktvot, későbbiekben hátha javul

    a setet köszi, első gumikat fellehet 70 fok fölé melegíteni?
    már a Raceben? vagy az itteni Szabi félét?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #58
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    már a Raceben? vagy az itteni Szabi félét?
    is-is

  9. #59
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Csak nekem nem mutatja hogy mennyi benzin van a gépbe? Ha jól emlékszem még amikor elkezdtem gyakorolni akkor a fordulatszám mérőtől egyel jobbra lévő mutatta. Most meg ugyanott áll akármennyi is van benne...Elvileg amikor kifogy akkor ugrál mutató a csóróságjelző kivillanása helyett, viszont ezt is azon a megrögzött pozíciójába ( kb háromnegyed ) teszi most nekem... Hab a tortán hogy néha az xd is elfelejt tovább számolni...


  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem nem mutatja hogy mennyi benzin van a gépbe? Ha jól emlékszem még amikor elkezdtem gyakorolni akkor a fordulatszám mérőtől egyel jobbra lévő mutatta. Most meg ugyanott áll akármennyi is van benne...Elvileg amikor kifogy akkor ugrál mutató a csóróságjelző kivillanása helyett, viszont ezt is azon a megrögzött pozíciójába ( kb háromnegyed ) teszi most nekem... Hab a tortán hogy néha az xd is elfelejt tovább számolni...
    Menj egy gyors kört telitankkal, nézd meg mennyit fogyaszt alattad, aztán ez alapján lődd be a box stratégiádat! Nem érdemes futam közben a mutatókat nézni és a literekkel bajlódni, előre ki kell számolni és ahhoz tartani magad futamon!

  11. #61
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem nem mutatja hogy mennyi benzin van a gépbe? Ha jól emlékszem még amikor elkezdtem gyakorolni akkor a fordulatszám mérőtől egyel jobbra lévő mutatta. Most meg ugyanott áll akármennyi is van benne...Elvileg amikor kifogy akkor ugrál mutató a csóróságjelző kivillanása helyett, viszont ezt is azon a megrögzött pozíciójába ( kb háromnegyed ) teszi most nekem... Hab a tortán hogy néha az xd is elfelejt tovább számolni...
    nekem jó..
    használattól függően 15 - 16 kört tudok menni, ha ez segít valamit neked megsaccolni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #62
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Menj egy gyors kört telitankkal, nézd meg mennyit fogyaszt alattad, aztán ez alapján lődd be a box stratégiádat! Nem érdemes futam közben a mutatókat nézni és a literekkel bajlódni, előre ki kell számolni és ahhoz tartani magad futamon!
    Nem szoktam nézegetni, mindent ki szoktam lőni futamra, mondjuk csak az xd van alapból is mert a gyári hud az valami hányás, meg a fél képernyőmet elveszi Túlélem igazából csak mondom jó lenne ha nagyjából látnám, hogy ne az legyen h beleélem magam aztán nem nézek rá a körszámra és kifogy


    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nekem jó..
    használattól függően 15 - 16 kört tudok menni, ha ez segít valamit neked megsaccolni
    Köszi, az xd mutatja nekem is. Működik, csak hajlamos egy idő után megállni, de ha jól emlékszem valamelyik futam után írták ezt többen is

    Dehát ilyen ez a veterán autózás Egyiknap jó a mutató a másiknap nem getríl


  13. #63
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    A hátsó tempós balosba a jobbos kerékvető sikeresen rampává változik ha korán megy rá az ember. Sztem simán 100m-t repültem.. Még most is tapsolnak a nézők.. Ha vezetni nem tudok legalább jól nézzen ki.. /de ott tényleg figyelni kell/
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #64
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szoktam nézegetni, mindent ki szoktam lőni futamra, mondjuk csak az xd van alapból is mert a gyári hud az valami hányás, meg a fél képernyőmet elveszi Túlélem igazából csak mondom jó lenne ha nagyjából látnám, hogy ne az legyen h beleélem magam aztán nem nézek rá a körszámra és kifogy




    Köszi, az xd mutatja nekem is. Működik, csak hajlamos egy idő után megállni, de ha jól emlékszem valamelyik futam után írták ezt többen is

    Dehát ilyen ez a veterán autózás Egyiknap jó a mutató a másiknap nem getríl
    Az XD probléma nekem csak egyszer volt.
    Vezetési stílustól függően kb 4 lit /kör a fogyasztás. Ha nincs xd akkor a 14. kör végén gyere ki azt jónapot. Én ezt csináltam mikor elromlott az xd.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vezetési stílustól függően kb 4 lit /kör a fogyasztás. Ha nincs xd akkor a 14. kör végén gyere ki azt jónapot. Én ezt csináltam mikor elromlott az xd.


    ha tudod mennyit fogyaszt a gép és mekkora a tank, akkor futamon nem kell nézni semmilyen XD-ét, csak előre kiszámolni, hogy melyik körben jössz ki és hány litert tankolsz és aztán betartani!

  16. #66
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    ha tudod mennyit fogyaszt a gép és mekkora a tank, akkor futamon nem kell nézni semmilyen XD-ét, csak előre kiszámolni, hogy melyik körben jössz ki és hány litert tankolsz és aztán betartani!
    Most égetsz?

    Kb 4 lit. mondtam. Van hogy többet, van hogy kicsit kevesebbet. Azért mondtam amit mondtam. Mer még megáll neki a 15 körben a sikánban azt szídja a mamám.

  17. #67
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Szerintem már többet beszéltünk róla mint kéne Tudom mennyit fogyaszt a gép, csak arra voltam kíváncsi hogy másnál is bekrepált e a mutató Az xd-t csak azért hoztam fel ha elfelejtené számolni a köröket akkor az plusz áldás lesz arra hogy nemtom mennyi benzin van


  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    29 nevező, jöhet mindenki "A" szerverre, bírgya a gép!

    Aki nem nevezett, de jönne, az írjon ide...

  19. #69
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Eszméletlen jókat csatáztunk, remélem fair volt amíg voltam. Köszi Petryx (a visszafordítót is, ha direkt volt..) és Horváth úr. Elkezdett ricegni ez a F000s, nem tudom mi baja van a gépnek épp. De már nem is érdekel, tököm tele az ilyenekkel. Alig gyakoroltam rá, szemeim már majd kiesnek, aztán estére lett valamicske tempó is, erre elkezd g3ciszni ez a... KÁR.

    Hajrá DAPE!

  20. #70
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Hááát .. hogy baxná meg ezt egy talicska aprómajom...

    Kvali:Egész jó kvali már a tömény 15 kör gyakorláshoz képest. Lassan kezdtem élvezni is. asszem 21. hely 2:32-es idővel.

    Race: Jó rajt -óvatos első kanyar,de a 3. körben már 17. hely -jó versenytempó, majd valaki autójának a laggja bent maradt a pálya közepén előttem a dombra fel és durr... alacsonyan szálltak a Lotusok a falig.. /asszem Sziszka is beleszaladt utánam/
    Utolsó helyre visszakecmeregtem és uzsgyi.
    Felértem a 19. helyre megint és /gyakoroltam a boxkiállást ma /14. körben ki a boxba tankolás beállít mást nem és megnyomom az ESC-et... Mit látok.. Kilépett. Mivel gyakorláson ugye eza .. eza.. eza.... elfogadta az Esc-et és tankolt itt meg kilépett. Asszem hirtelen kisebb agyi infarktus fogott el,mert már kezdtem élvezni és csatázgattunk is pár emberrel erre nehh.. Hát a jó isten /barma,mint én/ sem akarja nekem ezt a GTL-t..


    /viszont kissé kiábrándító volt látni,ha meg is tanulom ezeket a kotlákat egy lábbal vezetni egy sima egyenesben is kapok vagy 3-4 tizedet attól aki kikapcsolt kuplungal megy/

    Remélem a kövi jobb lesz addigra csak lenyugszom.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 02. 14. 00:00.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #71
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A csaták jók voltak. Kifejezetten TT-vel.
    Az időmérő.... 1 sec maradt benn. Képtelen voltam, arra, mire 5 perccel Q előtt.
    A verseny életem egyik legrosszabb versenye volt. Összetört az elején, nem kanyarodott be, alig fordult. Bázz vártam már a végét.

    Grat a a dobogósoknak.

    ui:
    Szabi már megint mit csináltál az utolsó kanyarban????

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi már megint mit csináltál az utolsó kanyarban????
    Nibi elfelejtette, hogy az egy autónyi hely, nálam tényleg egy autónyi hely...

  23. #73
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Ez jó volt, pedig nem is. Már hetek (hónapok) óta nem tekertem a kormányt, nagyon hiányzott. Azt hittem nem áll össze a dolog, de végül már nagyjából tegnap meg volt. Lett asztalom (pedig még 3 hétre ígérték), lett drótos netem (pedig több év kínlódás után végre tökéletes lett a mobil is, már több, mint 2 éve), estére székem is.
    Sajnos az időmérő is a pedál és a kormány, beállításával ment, de legalább jó lett. Rohadt szokatlan az új kormány, nagyon suta vagyok még vele (egyben nagyon furcsa, hogy végre kényelmesen vezetek), ha valami hirtelen nem úgy van, ahogy kell. Szokni kell az új helyzetet.
    A qual borzalom, de ez van. Nehéz ez a pálya, nagyon sajnálom, hogy nem a ferkával mentünk, nekem nem gyere be ez a Lotuska.
    Az első körben, lecsúsztam az útról, amit egy darabig nem értettem, aztán rájöttem, hogy tele a tank. Későn. Utolsó helyről meg lehetett volna a 14, jócskán hullott a nép is, de sajnos csak 17 lett. A 13-ban már nagyon fáradt voltam, a végén már mindenen járt az eszem, csak a versenyen nem, nagyon vártam a végét, nem tudtam koncentrálni.
    Azt hiszem nem okoztam bajt senkinek. Diczházi Petitől elnézést, nagyon csúnyán elméláztam a qualon, nem tudom számított-e, sajnálom.
    Az jó hír, hogy a derekam és hátam jól bírta, de majd igazán holnap derül ki, ordítva kelek-e.


  24. #74
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    /viszont kissé kiábrándító volt látni,ha meg is tanulom ezeket a kotlákat egy lábbal vezetni egy sima egyenesben is kapok vagy 3-4 tizedet attól aki kikapcsolt kuplungal megy/
    Mármint 2 lábbal, nem? Eggyel pont hogy hátrányban vagy, mert nem tudsz blippelni. Vagy pedig ha nagyon ríl, akkor heel'n toe (bár nekem az nem adja ki a gyári g25 pedálnál).

  25. #75
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Mármint 2 lábbal, nem? Eggyel pont hogy hátrányban vagy, mert nem tudsz blippelni. Vagy pedig ha nagyon ríl, akkor heel'n toe (bár nekem az nem adja ki a gyári g25 pedálnál).
    Asszem EÜ-s problémái vannak a kollégának is.


Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •