Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (114 összesen)

Téma: HTCM7 - Tavaszi Szezon!

  1. #76
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Ezt a videót, mintha nálunk forgatták volna, nem?

    .

  2. #77
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Üdv.

    Nem tudom hova írjam ezért ide írom. Mikor lesz az aktuális futamnak topic, mert szeretem volna pár kérdést feltenni. A másik nem lehetne a szervert 60 percesre állítani? Úgy tudom 1h-ás futam lesz és így nehezen lehet gyakorolni a futamtávot ha 45 percesre van állítva.

    Tudom, hogy most mindenki el van ájulva, hogy Asetto online, meg minden , hű de f.sz., de azért a futó bajnokságokat nem kellene elhanyagolni szerintem. Anno a Masters azért jutott oda ahova mert ilyen nem törödömség kezdett kialakulni, ne essünk már ugyanabba a hibába. Bocsánat, hogy kicsit kritikus hangot ütöttem meg, de ez kikívánkozott, elnézést!







  3. #78
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.

    Nem tudom hova írjam ezért ide írom. Mikor lesz az aktuális futamnak topic, mert szeretem volna pár kérdést feltenni. A másik nem lehetne a szervert 60 percesre állítani? Úgy tudom 1h-ás futam lesz és így nehezen lehet gyakorolni a futamtávot ha 45 percesre van állítva.

    Tudom, hogy most mindenki el van ájulva, hogy Asetto online, meg minden , hű de f.sz., de azért a futó bajnokságokat nem kellene elhanyagolni szerintem. Anno a Masters azért jutott oda ahova mert ilyen nem törödömség kezdett kiaLike lakulni, ne essünk már ugyanabba a hibába. Bocsánat, hogy kicsit kritikus hangot ütöttem meg, de ez kikívánkozott, elnézést!
    Like

    tapatalkról
    .

  4. #79
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Szerintem marad elég ember race07re még jó darabig, nem mindenki fog átállni asettora gépigény és ár miatt sem.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy most mindenki el van ájulva, hogy Assetto online, meg minden , hű de f.sz., de azért a futó bajnokságokat nem kellene elhanyagolni szerintem.
    Az Assetto Corsa teljesen külön szálon fut, nincs semmilyen ráhatása a futó bajnokságok szervezésére és lebonyolítására.

    Nincs semmi gond azzal, hogy szóltál, csak ezt a jövőre nézve szerettem volna előttetek tisztázni, hogy az AC (vagy bármi más) semmilyen
    formában nem fog bezavarni a Race07-es futamok és bajnokságok szervezésébe és most sincs semmi köze ahhoz, hogy elmaradt a topik megnyitása. Race07 bajnokság egészen addig lesz a GTR-Masters szervezésében, amíg csak van rá igény.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 05. 21. 13:19.

  6. #81
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142

    1 órás = nyett

    A Spa-i futam alatt elkezdte pörgetni az agytekervényeimet egy gondolat, miközben a kerékcsere után magányosan autóztam....azon agyaltam, hogy lehet BUÁ-val egy autó előttem. De itt teszem fel a kérdést milyen autó volt ez? Hát egy TDI, amúgy is ki vagyok rájuk hegyezve, de most már egyre inkább, így ki más ha nem én szólalok fel ez ügyben.

    A verseny után Huszival átdumáltuk a témát elemezgettük a köröket, boxolást stb. Sok érdekes és hasznos dolog kiderült....

    Innen viszont kicsit elméleti síkra evezek, mert azért nem teljesen lehet hasonlítani a különböző versenyzőket és autókat, de tegyük fel egy kb hasonló taktikán lévő hasonló pilóta megy egy benzines vs dízel géppel.

    Mondjuk 4 kerék csere, meg a felénél tankolás az elméleti taktika, itt mondjuk a dízel elindul 40 literrel ami neki elég az egész versenyre a benzines meg 50-60-70 liter üzemanyaggal ez akárhogy számoljuk 5-20 kiló előny rajtnál a dízelnek, ami körökre levetítve exponenciálisan csökkenő különbség....de egy szórt átlaggal számolva közelitőleg 2-5 mp (50l - 70l) a boxolásig amit tegyük fel kb a táv felénél ejtünk meg, na itt jön az csavar az egészbe. 4 kerék csere plusz 10-30 liter tankolás ..mindenképp több mint 4 kerék csere és 1 liter tankolás ..ez itt 3-8 mp (10l- 30l) differenciát eredményez, innentől ezen teória szerint kb a szokásos sprint verseny lefolyása játszódik le itt marad a szokásos kb 20 liter azaz kb 12-14 kiló előny a dízelnek, ami levetítve már nem egy sok, talán a maradék távon 1-2 mp előny, úgyhogy ezt nem is venném bele a számításba. Szóval ez egy ilyen egy órás távra levetítve kb 8-10mp különbség. Ami egy szoros mezőnybe, poziciókat jelenhet, másról nem is beszélve. Azt nem veszem bele, hogy TDi azért jobban viseli a többletsúlyt (nyomaték), meg a TDI-s vesszőparipát, hogy jobban megeszi a gumit. (azt nem is merem megnézni, mennyivel is végzet előttem egy TDI )

    Persze ez csak elméleti okfejtés, feltételezve, hogy a játék fizikája ilyen szinten meg van írva, mondjuk azt feltételezném hogy igen. Persze ez pálya függő is...mert mint pl a szerdai példa mutatta a BMW jobb volt mint a TDi, de ha ez az egy órás téma Nordon van a TDi-k darabokra gyalázák a mezőnyt ezen előny miatt és a hosszú egyenes miatt. Meg hát persze Spa-ba az időjárás is elvasalta ezt a különbséget.

    Szóval nem szeretnék senki lelkébe belegázolni, inkább csak rámutatni, hogy nagyon jó ez az egy órás futam (nekem kimondottan tetszik a taktikai lehetőség/egyebek miatt), de sajnos a játék ilyen formába nem alkalmas erre vagyis nem fair így az eredmény.

    Ennél még azt kell mondanom az üzemanyag fogyasztás nélküli verseny is igazságosabb, viszont ott meg felszólalnának a TDI-sek, hogy de a gumikezelés...mondjuk ennél az esetnél összeségébe kevesebb szerintem az "igazságtalan" előny a másik verzióhoz képest.

    De egyik oldal se jó, arany középút pedig egyenlőre nincs, szóval szerintem így ebben a formában a játék nem alkalmas az hosszabb távú (lásd. 1 órás) futam korrekt lebonyolítására.


    Bármilyen egyezés a valósággal csak a véletlen műve. A történetben szereplő nevek és személyek ha valóságosnak tűnnek is csak kitaláltak épp úgy, mint a cselekmény illetve egyes tettek...
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 05. 30. 23:34.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #82
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Válaszoltam Yakának, meg megbeszéltük a dolgokat, de azért pár rövid gondolatot megosztok ide is.

    Az elméleti levezetéssel egyetértek, kijön a fogyasztási előny a tdinél egy 1 órás futamon. Viszont a száraz tények, a futameredmény nagyon csalóka és némileg ferde képet ad, mert a mezőnyben nem szánt mindenki ugyanannyi időt a felkészülésre. Teljesen más gyakorolni két sprintversenyre, mint egy 1 órás csapatásra. Eleve sok tapasztalatom van a race 07es 1 órás futamokról, de most is több mint 50 órát készültem 2 hét alatt. Ebből jó ha a fele volt hotlapozás a pályán. A többi a taktika kidolgozására, tesztelésére, a boxolással ment el.

    A Spa-s topikban olvasva a futambeszámolókat, szinte mindenkinek volt komoly rontása, boxban, vagy azon kivül. Megforgás, Lefulladás, túlcsúszás, rossz gumi, vagy eleve rossz taktika. Ehhez képest nekem teljesen makulátlan futamom volt, minden a kezemre játszott és minden tökéletesen alakult. Nem voltam kiemelkedően gyors, csak stabil. És minden az eltervezett séma szerint ment. Viszont tempóból, erőből, a rengeteg gyakorlás ellenére sem lett volna jobb a 4ik helynél, ha Yakát nem ütik ki és megy el egész futamra a futóműve, ha Cola nem esőgumit tesz fel a boxban. Esélyem nem lett volna a dobogóra.

    A legjobb benzines taktika a 70-10 liter volt. Toga ezzel is ment. Aki mást választott és pl 40 litert tankolt az más benzineshez képest is vesztett 6 másodpercet. Tőlem meg 9et. Akkor lett volna értelme, ha mezőnyben ki lehet autózni a kisebb súlyt, de arra csatázás közben nincs sok esély. Toga +30l-el indult hozzám képest de mégis folyamat húzott el tőlem amint saját ritmusban tudtunk menni. 6-8 tizedet, úgy hogy jóval nehezebb volt.

    Számított a súly is ez egyértelmű, de összességében sokkal inkább a rengeteg gyakorlásnak, mások hibájának és a szerencsés körülményeknek köszönhetem azt, hogy így fel tudtam jönni.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 05. 31. 02:57.

  8. #83
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Most pár nap elteltével kicsit kikívánkozik belőlem is.

    Nem akarok meddő vitába bonyolódni, de ne hasonlítsunk egy BMW-t 70 literrel meg egy első kerekest, hogy milyen menni a kettővel teli tankkal. /nem a TDI seatra gondolok/ Pláne ezen a taknyon még jó hogy nem úgy ment az ember ,mert így is élet veszély volt, ha az ideális ívről letévedt az ember fia-lánya..

    Amúgy szerintem még ott jött ki az előny illetve pontosabban fogalmazva nem lett a TDI -nek hátránya /javítsatok, ha nem így volt / , hogy a vizes pálya miatt nem kopott annyira el a gumija ,mint általában ahogy mondani szoktátok, hogy elfogy.

    De itt jegyezném meg, hogy engem nem is az zavar, hogy a TDI kevesebbet eszik, mert nincs megtiltva ez sem,mint ahogy a bömös sem, hogy azzal menjen valaki. Engem a lebonyolítás az zavart és ment el futam közben a kedvem, /a saját baromságom és a játék baromságát / is leszámítva amit a boxban műveltem /művelt / , hogy 5!! / Huszit nem számolva/ TDI volt körülöttem, ebből kettővel baromi szoros versenyben vagyunk a tabellán és vért izzadtam, hogy az első 10 -be behozzam az autót és az 5 -ből egyet magam mögött tudjak tartani, mert egyszerűen nem tudtam mit tenni. Az alapvető probléma ott volt , hogy ragaszkodunk az 1 órához , miközben ez elvileg egy dupla futam lenne, ami 52 percre is kijöhetne és mehetett volna mindenki boldogan. Igen én nem álltam volna ki gumicserére, mert csak úgy lehetett volna kompenzálni a TDI előnyt. / teszem hozzá jól rábas.tam volna ,mert 70 literrel ezen a taknyon estem keltem volna elég valószínű / , de száraz időben simán működhetett volna a nem állok ki taktika. És most 3 körről beszélgetünk.. Szóval ok van egy pálya ,ahol alapban hátrányba van egy autó. / nem én találtam ki, hanem nyári kupán írta puma, akinek el bírom hinni / ez nem is gond. Van hátránya ,de van előnye pl. gumikezelésben.. nade ha berakunk egy kötelező boxot, akkor nem csak ezt az előnyt vesszük el, hanem ami létezik mindent. A fordított rajrácsot is ,mert a kötelező boxal lényegében 2 sprint futam lett a dologból, a gumikopás előnyét. Szóval elég illúzió romboló és kedvtelenítő, ha nem elég szembe fúj a szél ,de még a ventillátort is felkapcsolják.. Kérném majd máskor ezekre előre gondolni, mert ez nem volt fair.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 05. 31. 09:28.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #84
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Egyébként a TDi 1170 kiló alapból (+30kg), szóval annyira azért nincs sok súlyelőnye az üzemanyag miatt, sőt a sprintfutamokon inkább még így is nehezebb.

    Szerk: Kicsit pontosabban. Ha 70l-el indult a benzines és mondjuk BMW, akkor a súlya 1140+70*0,72=1190,4kg a rajtnál. A TDi azt írtátok 40l-el indult 1170+40*0,83=1203,2.

    Akkor hol is a súlyelőny?
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 05. 31. 09:54.


  10. #85
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a TDi 1170 kiló alapból (+30kg), szóval annyira azért nincs sok súlyelőnye az üzemanyag miatt, sőt a sprintfutamokon inkább még így is nehezebb.

    Szerk: Kicsit pontosabban. Ha 70l-el indult a benzines és mondjuk BMW, akkor a súlya 1140+70*0,72=1190,4kg a rajtnál. A TDi azt írtátok 40l-el indult 1170+40*0,72=1198.8.

    Akkor hol is a súlyelőny?
    Erre csak annyit írok, elvileg ez egy kibalanszozott mezőny, azaz pályafüggetlenül egy TDI-vel és BMW-vel elvileg ugyanazt lehet menni (ezt kapom folyton, akkor most ne legyen az ellenkezője) ....azaz ha tankolok az egyikbe x-et a másikba meg x-szer 2-t akkor valószínű a második lesz lassabb, nem? Ha nem így van....akkor fel kell ébresszük Newton-t mert vmi nem kerek...vagy csak a Simbin-hez kell becsöngetni!

    *Amúgy meg a gázolaj 0,83-as szorzó ha már kekeckedünk....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #86
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Erre csak annyit írok, elvileg ez egy kibalanszozott mezőny, azaz pályafüggetlenül egy TDI-vel és BMW-vel elvileg ugyanazt lehet menni (ezt kapom folyton, akkor most ne legyen az ellenkezője) ....azaz ha tankolok az egyikbe x-et a másikba meg x-szer 2-t akkor valószínű a második lesz lassabb, nem? Ha nem így van....akkor fel kell ébresszük Newton-t mert vmi nem kerek...vagy csak a Simbin-hez kell becsöngetni!

    *Amúgy meg a gázolaj 0,83-as szorzó ha már kekeckedünk....
    Igazad van, átírtam Nem kekeckedek én, meg nem is fogom a kormoló pártját, de attól még a tény hogy súlyelőnye van nem igaz. Gondolom ez miatt eszi elvileg jobban a gumit is. Az már más kérdés, hogy a nagyobb súlyához nagyobb nyomatéka is van..


  12. #87
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, átírtam Nem kekeckedek én, meg nem is fogom a kormoló pártját, de attól még a tény hogy súlyelőnye van nem igaz. Gondolom ez miatt eszi elvileg jobban a gumit is. Az már más kérdés, hogy a nagyobb súlyához nagyobb nyomatéka is van..
    Szerintem a súly csak egy része, mondjuk kb 40% a másik pont a nyomaték ami miatt megeszi a gumit, kigyorsításokon azért jó kis slip-je meg nyírása van annak..persze ez a nyomaték meg máshol pl előny (ha több súlyt cipel), de én se akarok TDI mellett illetve ellen érvelni..inkább csak arra akartam rámutatni az egésszel, hogy ilyen formában ez az 1 órás futam korrektül nem lebonyolitható.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #88
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    A 407 =1155 kg! A Tdi (és a C30, plusz STCC2-es Alfák) 1150 kg, a többi 1140, az A4 és az Accord =1135, és S60 =1120.
    Igen tudom, a táblázatban és az infóban más szerepel, pontosan azért, hogy ne legyen ebből feszültség , illetve SimBin ezt használta végső kiegyenlítésre. Csak ha pontosan akarsz számolni, aminek itt nincs sok értelme.
    (Ebből egyébként jól látszik mennyi szerepe van/lehet 10-20 liter üzemanyagnak ..)

  14. #89
    Kovács Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A 407 =1155 kg! A Tdi (és a C30, plusz STCC2-es Alfák) 1150 kg, a többi 1140, az A4 és az Accord =1135, és S60 =1120.
    Igen tudom, a táblázatban és az infóban más szerepel, pontosan azért, hogy ne legyen ebből feszültség , illetve SimBin ezt használta végső kiegyenlítésre. Csak ha pontosan akarsz számolni, aminek itt nincs sok értelme.
    (Ebből egyébként jól látszik mennyi szerepe van/lehet 10-20 liter üzemanyagnak ..)

    Naja 1150kg az az 1170kg arról nem beszélve hogy a maximális nyomaték se 430 hanem 560! nm, szóval az info nagyjából ennyit ér.

  15. #90
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A 407 =1155 kg! A Tdi (és a C30, plusz STCC2-es Alfák) 1150 kg, a többi 1140, az A4 és az Accord =1135, és S60 =1120.
    Igen tudom, a táblázatban és az infóban más szerepel, pontosan azért, hogy ne legyen ebből feszültség , illetve SimBin ezt használta végső kiegyenlítésre. Csak ha pontosan akarsz számolni, aminek itt nincs sok értelme.
    (Ebből egyébként jól látszik mennyi szerepe van/lehet 10-20 liter üzemanyagnak ..)
    Hát én a te adataidra alapoztam a TDI 1170 kg-ját.

    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis gyűjtemény a tömegekről, teljesítményekről, érdekességekről:

    Típus Tömeg /Kg/ teljesítmény /Le/ megjegyzés
    VW 1121 288 5 henger
    C30 1121 291 5 h.
    legjobb Kg/Le arány!
    - - - -
    E90 1140 285 leggyengébb!
    BMS 1140 286
    E46 1140 287 6 henger
    Corolla 1140 287
    Leon 1140 287 mind
    308 1140 287
    Astra 1140 287
    Lacetti 1140 288
    Cruze 1140 288 =VW !
    S60 1140 290 5 henger
    Civic 1140 291 =C30
    Alfa 156 1140 291 GTA ua.
    Vauxhall 1140 292
    Audi A4 1140 293 Legerősebb!
    - - - -
    Accord 1167 285 legrosszabb Kg/Le arány!
    407 1167 290
    Tdi 1170 290 Legnehezebb

    Hangsúlyoznám, ezek nem elméleti, hanem közvetlenül a játék által használt adatok....


  16. #91
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Ezek csak adatok. Ami számít, az az, hogy hogyan fékezhető és hogyan fordul a szűk, lassú kanyarokban. 1 körön ez a lényeg. Versenyt tekintve még érdekes, hogy mennyire nyalja el a gumit és a tankolás mennyire rontja el a balanszát. Ezt pedig nem lehet kiolvasni innen, mert ezekből a számokból nem következik egyik sem.

  17. #92
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én a te adataidra alapoztam a TDI 1170 kg-ját.

    OK, de azóta volt egy modell frissítés és lefaragtak 15kg-t.

  18. #93
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Na a tavaszi bajnokságról is összegezve.
    Sajna megint sokan lemorzsolódtak a végére. Hiányoztak a DAPE-s fiúk. Nagyjából azonos tempókat mennénk, így pont velük is harcolhattam volna.
    Aztán kár hogy az élen Sinka Dani idő elött kiszállt a buliból. Meg mondjuk egy Prost-ot is megnéznék már a mezőny elején, mert prekvalin ölég jókat megy.
    Magam részéről sajna több hibát vétettem a szezonban mint amennyit szabadott volna, pedig a top sebességem híjján ezzel szoktam kompenzálni.

    1órás futamokért nem ejtenék könnyet.
    Előrehozott prekvali zárás jó.
    Büntiket elöbb kilehetne osztani.

    Grat minden résztvevőnek, akik végigmentek, akik beleraktak, és szervezőknek egyaránt!

  19. #94
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na a tavaszi bajnokságról is összegezve.
    Sajna megint sokan lemorzsolódtak a végére. Hiányoztak a DAPE-s fiúk. Nagyjából azonos tempókat mennénk, így pont velük is harcolhattam volna.
    Aztán kár hogy az élen Sinka Dani idő elött kiszállt a buliból. Meg mondjuk egy Prost-ot is megnéznék már a mezőny elején, mert prekvalin ölég jókat megy.
    Magam részéről sajna több hibát vétettem a szezonban mint amennyit szabadott volna, pedig a top sebességem híjján ezzel szoktam kompenzálni.

    1órás futamokért nem ejtenék könnyet.
    Előrehozott prekvali zárás jó.
    Büntiket elöbb kilehetne osztani.

    Grat minden résztvevőnek, akik végigmentek, akik beleraktak, és szervezőknek egyaránt!
    Csak bólogatni tudok erősen....

    Én is hiányoltam az említett delikvenseket, jókat lehet velük csatázni illetve a mezőnyt erősítenék...mondjuk én azért maradtam neked Q, már amikor egymásra találtunk a pályán

    1 órás futamot én értékeltem, csak ez ilyen formába nem jó sajnos.
    A többi meg ok-ok-ok-ok

    Grat mindenkinek aki lenyomta ezt a szezont!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  20. #95
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Detto a felettem szólókhoz.
    Jó lenne ,ha kövire jönne Prost, Dani, Petryx ésatöbbiek.

    1 órás futam nekem teccik csak ne legyen kötelező semmi. Akkor ne 1 órás legyen, hanem dupla sprint táv. kb 52-54 perc. /jahh nem akarok gumit cserélni /
    előbbi kiírás, mind körszámban ,mind büntiben nagy segítség, hogy a fakezűek,mint én és a botlábúak,mint Yaka is tudjanak készülni időben rá. / igen számít Szabi az 2-5 l benzin is mikor ilyen ezredeket akarunk farigcsálni. /

    Én a repülő rajtot viszont javasolnám ismét. Szerintem így lenne korrekt és kerek egy verseny, hogy a prekin szerzett pozíciót és nem egyből - 3-al kezdjük. /nem baleset veszélyesebb. Sőt! / Mondanám a kvalin ESC után ne lehessen kimenni újból a pályára.. páran el is véreztek volna itt Misanon a sikánnál Szabi is szállt előttem egyszer alacsonyan jobbra a nézők közé
    Talán a változó idő lehetne állandó, mert szerintem elég jó kis random factor.

    Amúgy ok volt minden. Talán amiken baromi jó csaták voltak azokból a pályákból lehetett volna bent hagyni. Imola, Mont Treblanc stb. nem biztos tök új pályák kellenek mindig.

    Köszönet a szervezésért!
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 06. 12. 16:10.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #96
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Talán a változó idő lehetne állandó, mert szerintem elég jó kis random factor.
    Áhh. Mondjuk idén az esőből nem jöttem ki jól.
    De azért élőben (irl) is belehet határolni az időjárást, ahogy közelednek egy versenyhez. Úgy lehet beállítani a kocsit, gyakorolni rá stb. Ha mindig mindkettőre kéne készülni az dupla idő/munka lenne. Nem is reális. Olykor 100%-osan is meg lehet mondani hogy száraz futam lesz-e.

  22. #97
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Áhh. Mondjuk idén az esőből nem jöttem ki jól.
    De azért élőben (irl) is belehet határolni az időjárást, ahogy közelednek egy versenyhez. Úgy lehet beállítani a kocsit, gyakorolni rá stb. Ha mindig mindkettőre kéne készülni az dupla idő/munka lenne. Nem is reális. Olykor 100%-osan is meg lehet mondani hogy száraz futam lesz-e.
    Volt ilyen (Porto, Nord, stb) te Inkább az lenne jó ha rá lenne mondva 1-2 futamra, hogy tuti eső lesz (Pl egy jó 20-30%-os ahol azt se tudod mit tegyél fel ...lol) Jó volt ez a változó amúgy
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #98
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    sztem az a baj a fix esőssel, hogy ugyanaz ,mint ha szárazon mennél,mert simán arra készülsz csak - 5 mp lesz egy kör,de semmivel nem nehezebb.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #99
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    sztem az a baj a fix esőssel, hogy ugyanaz ,mint ha szárazon mennél,mert simán arra készülsz csak - 5 mp lesz egy kör,de semmivel nem nehezebb.
    Hát de fix eső között is van különbség az enyhétől az özönvízig, és ott azért nagyon mások a tapadási körülmények....biztos könnyű fwd-vel esőbe menni nem vitatom, de az tegnap is látszott hogy rwd-vel kevésbé láttam kicsúszni /piruettezni párat (köztük magamat is) ami szárazon kevésbé valószínű, pedig csak nyál volt a pályán, nem is esett Vagy vázolom úgy a helyzetet, hogy effektív több esélyetek lenne a rwd-k ellen
    De ha nem kell nem erőszak a disznótor....mehettünk egész szezonba szárazon tőlem
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 06. 12. 16:55.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #100
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hát de fix eső között is van különbség az enyhétől az özönvízig, és ott azért nagyon mások a tapadási körülmények....biztos könnyű fwd-vel esőbe menni nem vitatom, de az tegnap is látszott hogy rwd-vel kevésbé láttam kicsúszni /piruettezni párat (köztük magamat is) ami szárazon kevésbé valószínű, pedig csak nyál volt a pályán, nem is esett Vagy vázolom úgy a helyzetet, hogy effektív több esélyetek lenne a rwd-k ellen
    De ha nem kell nem erőszak a disznótor....mehettünk egész szezonba szárazon tőlem
    könnyű a radai rossebet. Tegnap is Marton Isti vagy lélekjelenlétének volt köszönhető / vagy ő is lecsúszott , hogy nem volt csatt kimentem a vizesre aztán csúsztam - csúsztam , mondom majd megáll. Ilyenkor max kézit rángathatom, mint első pornós a himbilimbit.. Te meg adsz neki egy gázfröccsöt és ringlis vagy befordul. Annál szarabb nincs mikor takony a széle az ív meg száraz aztán előz a segge. Tőlem eshet,mert én szeretem.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 06. 12. 17:50.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •