Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (114 összesen)

Téma: HTCM7 - Tavaszi Szezon!

  1. #51
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    De sztem tökmindegy mit enged a pálya, a szabály megvan rá. Nekem sem tiszta a Zolder-i köröm ami most a prekibe van pl,mert visszanéztem és 3 helyen sem volt szabályos. /más kérdés időt nem nyertem vele és a következő körben csak az első kanyarban volt 3 tized, de attól még nem szabályos. ha nem tudom megjavítani töröltetem is, /
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 02. 20. 17:59.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Változott a pontrendszer, a pontozásban résztvevők köre kibővítésre kerül a 60. helyezettig.

    Az első 40. helyezett közötti pontozási lépésköz nem változott, egységesen futamonként minden eddigi pontozottnak +20 pont került jóváírásra. Az eredmények újratöltésre kerültek, az eddig kialakul sorrend elvileg nem változhatott (kivéve a 41-60. helyezettek plusz pontjaival), ha hibát láttok, szóljatok.

    Pontos részletek a Versenyszabályzatban!

  3. #53
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Köszönjük!

  4. #54
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Változott a pontrendszer, a pontozásban résztvevők köre kibővítésre kerül a 60. helyezettig.

    Az első 40. helyezett közötti pontozási lépésköz nem változott, egységesen futamonként minden eddigi pontozottnak +20 pont került jóváírásra. Az eredmények újratöltésre kerültek, az eddig kialakul sorrend elvileg nem változhatott (kivéve a 41-60. helyezettek plusz pontjaival), ha hibát láttok, szóljatok.

    Pontos részletek a Versenyszabályzatban!

  5. #55
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Változott a pontrendszer, a pontozottak köre kibővítésre került a 60. helyezésig.

    A korábbi pontrendszer 1-40. helyezéseiért járó bajnoki pontok értékéhez egységes hozzáadásra került +20 bajnoki pont, tehát a futamgyőzelemért járó korábbi 100 pont 120 pontra, a 40. helyezésért járó korábbi 1 pont 21 pontra módosult. A 41-60. helyezésért járó pontok értéke 20-től csökken egyesével egészen 1-ig, a teljes pontrendszert a Versenyszabályzat 4. pontjában olvashatjátok.


    A pontrendszer változásait a HTCM7 Tavaszi szezon eddig megrendezett futama is visszamenőlég érvénybe léptettük, ez a versenyzők között eddig kialakul sorrendben nem okozhat érdemi változást.



    Viszont a pontokat majd nézzétek át plz, mert így hirtelen Colánál pl nem kerek Laguna, 206 pontot kellene kapjon 146 helyett.

  6. #56
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Akkor én majd kérnék még Laguna Seca-ra 60 pontot Elíródott. Sztem Laguna nem kerek több embernél. Én alapból 141 -et szereztem ott és még arra jönne 40. De sztem Prosté sem jó Szabi.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én majd kérnék még Laguna Seca-ra 60 pontot Elíródott. Sztem Laguna nem kerek több embernél. Én alapból 141 -et szereztem ott és még arra jönne 40. De sztem Prosté sem jó Szabi.
    Ohh...a 7. helyet rosszul számolja (kemény 26 pont ), de akkor ezt még javítjuk!

    Hmm.. vagy gondoljátok el, micsoda jó kis mozgalmas befutókat hozna ez így, ne maradjon mégis?

  8. #58
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Változott a pontrendszer, a pontozásban résztvevők köre kibővítésre kerül a 60. helyezettig.

    ...
    Húúúú ez nagyon tutkerály Eddig úgy voltam, hogy üldözöm a pontszerző helyeket, az is elég kihívás, elcsípni az utolsó pontokat, de így tényleg sokkal jobb, konkrétan látni hogy 2-3 pontra kik vannak tőlem, és hogy megelőzzem őket Zsííír

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Tölthető a legújabb és egyben legutolsó HTCM7 Skinpack:
    http://www.gtr-masters.hu/download/addon/

    Kérük mindeki tegye fel mielőtt szerverre lép!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 03. 21. 11:54.

  10. #60
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Azt lehetne tudni, hogy Watkins Glen-nél melyik verzió lesz? Gp vagy Long? ...gondolom Nascar alapból nem játszik!

  11. #61
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Urak, várható mára valami döntés, pályából melyik verzió, melyik vonalvezetés, esetleg szerver?
    Most van időm, és szeretnék gyakorolni, csak jó lenne tudni hogy mire!

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ohh...a 7. helyet rosszul számolja (kemény 26 pont ), de akkor ezt még javítjuk!
    Javítva a hivaltalos ponttáblázat!

    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehetne tudni, hogy Watkins Glen-nél melyik verzió lesz? Gp vagy Long? ...gondolom Nascar alapból nem játszik!
    Rögvest kiírom...

  13. #63
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy azok az emberek akik autót váltottak/váltanak szezon közben azoknak az eredményét az szezon végén szoktátok megváltoztatni (törölni az addigi pontszámokat)? Mert van pár ember aki autót váltott (pl. Dape motorsport) és még a másik autóval megszerzett eredményei szerepelnek a táblázatban. Ne értse félre senki nem akarok rosszat csak jeleztem mint észrevétel.







  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy azok az emberek akik autót váltottak/váltanak szezon közben azoknak az eredményét az szezon végén szoktátok megváltoztatni (törölni az addigi pontszámokat)? Mert van pár ember aki autót váltott (pl. Dape motorsport) és még a másik autóval megszerzett eredményei szerepelnek a táblázatban. Ne értse félre senki nem akarok rosszat csak jeleztem mint észrevétel.
    Igen, szezon végén szoktuk, a hivatalos végeredményhirdetés előtt.
    Az Őszi szezonnal is még adósok vagyunk...

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    A ma esti futam után változik a prekval zárásának időpontja, minden futam előtt előző nap (kedd) éjfélig lehet majd prekvalifikációs köröket futni, az ez után futott idők nem jelennek már majd meg a honlapon.
    Nevezni és nevezést visszavonni továbbra is a futam napján 20:00-ig lehet majd, de már csak az előző napokban megfutott időkkel. Így a prekval rangsor már kedden eldől, és szerdán már mindenki csak a versenyre tud majd koncentrálni!

  16. #66
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255

  17. #67
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514

  18. #68
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy azok az emberek akik autót váltottak/váltanak szezon közben azoknak az eredményét az szezon végén szoktátok megváltoztatni (törölni az addigi pontszámokat)? Mert van pár ember aki autót váltott (pl. Dape motorsport) és még a másik autóval megszerzett eredményei szerepelnek a táblázatban. Ne értse félre senki nem akarok rosszat csak jeleztem mint észrevétel.
    A DAPE Motorsport pontjai miatt ne aggódj, lassan több futamot hagyunk ki mint amin elindulunk!

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az Őszi szezonnal is még adósok vagyunk...
    Mondjuk ez ebben a formában tényleg kicsit gáz! A következő szezon felénél járunk.


  19. #69
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    A ma esti futam után változik a prekval zárásának időpontja, minden futam előtt előző nap (kedd) éjfélig lehet majd prekvalifikációs köröket futni, az ez után futott idők nem jelennek már majd meg a honlapon.
    Nevezni és nevezést visszavonni továbbra is a futam napján 20:00-ig lehet majd, de már csak az előző napokban megfutott időkkel. Így a prekval rangsor már kedden eldől, és szerdán már mindenki csak a versenyre tud majd koncentrálni!
    Ehhez szeretnék egy olyan javaslatot tenni, hogy akkor addig legyen egy csak és kizárólag prekvalira szánt szerver. Ahol nem lehet versenyezni, vagy legyen egy olyan szerver amin csak versenyezni lehet, akár változó időjárással versenynaptárnak megfelelően.
    Azok nevében, akik nem tudnak sokat készülni nagyon fontos, hogy amikor végre le tudnak ülni körözgetni, akkor tényleg csak a prekvalis készüléssel foglalkozzanak. Persze a versenyzés is fontos és ezért kéne a verseny szerver, mert az is jó móka, meg tapasztalat (ha az ember már tudja a pályát... ).
    Tudom, hogy annak aki x*10 órát gyakorol annak nem sokat számít az a pár perces verseny, de annak aki csak 5-öt, annak viszont elég sokat jelent.

    Köszi!

  20. #70
    Achtung, Achtung!

    Keresem a tavaszi szezon Watkins Glen előtti futamainak visszajátszását! (Sajna a letöltések között már nem elérhetőek.)
    Aki esetleg tudja hogyan lehet kibogarászni a letöltés oldalról árulja el légyszi'.
    Vagy ha véletlenül kéznél van, legyen olyan bájos és dobjon meg vele...
    Nem kell a teljes verseny, elég egy-egy futam, az is mindegy, hogy a vagy b szerver.

    Köszönöm!
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 05. 13. 10:10.

  21. #71
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Achtung, Achtung!

    Keresem a tavaszi szezon Watkins Glen előtti futamainak visszajátszását! (Sajna a letöltések között már nem elérhetőek.)
    Aki esetleg tudja hogyan lehet kibogarászni a letöltés oldalról árulja el légyszi'.
    Vagy ha véletlenül kéznél van, legyen olyan bájos és dobjon meg vele...
    Nem kell a teljes verseny, elég egy-egy futam, az is mindegy, hogy a vagy b szerver.

    Köszönöm!
    Imola - Donington ment mailbe.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Keresem a tavaszi szezon Watkins Glen előtti futamainak visszajátszását! (Sajna a letöltések között már nem elérhetőek.)
    Aki esetleg tudja hogyan lehet kibogarászni a letöltés oldalról árulja el légyszi'.
    A tárhelyünk véges, ezért a régi replay-eket folyamatosan szedjük le az oldalról.
    Ettől függetlenül megvannak, kérésre 10 évre visszamenőleg bármit fel tudok tölteni!

  23. #73
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Imola - Donington ment mailbe.
    Megjött, bőven több mint elég.
    Ezer hála és köszönet!



    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tárhelyünk véges, ezért a régi replay-eket folyamatosan szedjük le az oldalról.
    Ettől függetlenül megvannak, kérésre 10 évre visszamenőleg bármit fel tudok tölteni!
    De ilyen „gyorsan”? :-O
    (Persze, amúgy érthető...)

    No, akkor ha lehet rendelnék egy magyar pizzát, tehén gyülöcseivel... akarom mondani találomra egy-egy futamot a zolderi, laguna secai és a suzukai versenyekből. (Így ha jól számolom meglesz minden eddigi futam...)

    Kööööszcsi!
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 05. 13. 13:07.

  24. #74
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Megjött, bőven több mint elég.
    Ezer hála és köszönet!





    De ilyen „gyorsan”? :-O
    (Persze, amúgy érthető...)

    No, akkor ha lehet rendelnék egy magyar pizzát, tehén gyülöcseivel... akarom mondani találomra egy-egy futamot a zolderi, laguna secai és a suzukai versenyekből. (Így ha jól számolom meglesz minden eddigi futam...)

    Kööööszcsi!
    Béla nekem minden eddigi futam megvan a "B" szerverről ha gondolod átdobom ami még hiányzik. Akkor zolder, laguna és suzuka hiányzik?







  25. #75
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Béla nekem minden eddigi futam megvan a "B" szerverről ha gondolod átdobom ami még hiányzik. Akkor zolder, laguna és suzuka hiányzik?
    Ha jól számolom igen.
    Ha kéznél van és megteszed, azt megköszönöm.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •