Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 114 (114 összesen)

Téma: HTCM7 - Tavaszi Szezon!

  1. #101
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Gratulálok mindenkinek aki részt vett a szezonban, a dobogósoknak, nagyot mentetek. Jó mezőny kell ide nem duplapontok és mégis milyen izgalmas volt végig! Kiemelném még a 24. helyezettet nagyon nagyot ment, kár hogy 4 futamot ki kellet hagynia.

    Változó idő szerintem nagyon jó volt. A hosszú távú futam se volt rossz, de személy szerint én innen tudnám nélkülözni, részben a felmerült korlátok miatt.


  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Feltöltöttem az utolsó futam eredményét is, azonban a büntetések és egyéb adminisztrációs teendők még hátra vannak, így a ponttáblázat még nem végleges.

    Hétvégén indítok majd egy ötletelő topikot a HTCM8-at illetően, addig lehet gondolkozni milyen változásokat szeretnétek, de kérlek még ne ide írjátok... hanem majd oda!

  3. #103
    Összességében azt mondanám, hogy egy jó szezon van mögöttem.
    Ok, Zolder pl nagyon nem esett jól, Doningtont elpancserkodtam időjárásilag, Portoban pedig falra kentem az autót, saját hibából. Ennek ellenére ezt a futamot a „pozitív élmény” rubrikába húztam be.
    Watkins Glenben aztán történt valami.
    Onnantól kezdve egyre jobban élveztem a versenyeket, ami azt hiszem a pontokon és a helyezéseken is látszik. Nyilván benne volt a lassan de biztosan fogyatkozó indulószám is, de ettől függetlenül a szezon végére egészen magamra találtam.


    Azt sajnálom, hogy szegény Hegyi Zsoltot rendszeresen meg... vagyis inkább ELtaláltam.
    Amennyire vissza tudok emlékezni a legnagyobb balf***ság levét Hummel Peti itta Spa-ban, bár a portoi frontális ütközés Fári Danival is esélyes erre a címre.
    Nyilván volt még sok kisebb nagyobb kocc, de ezek maradtak a legemlékezetesebbek.
    Természetesen még egyszer bocsi mindenkitől, bár tudom, ez már nem változtat a lényegen, mint ahogy az sem, ha megígérem, hogy legközelebb figyelek...)


    Faszányos volt, köszi mindenkinek a versenyeket és a szervezést!
    Részemről folyt. köv...

  4. #104
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Támogatom én is
    -az 1 órás futam MELLŐZÉSÉT!
    -a változó időjárás rendszeresítését (előrejelzés nélkül, hiszen Hungaroringen ha emlékszünk - ki ne emlékezne - milyen szakadó esőben szereltek a Zengős fiúk, 2 napsütés között... szóval abszolút kiszámíthatatlan "irl" is...)


    Röviden a versenyekről
    -Suzuka: netszakadás Poleból.
    -Laguna Seca: valami rejtélyen fagyás először
    -Zolder: deutálom, de legalább végigmentem
    -Imola: ÜBERJÓ ZSÍR ISTENCSÁSZÁR FÁRAÓ! (a fáraó az istencsászár volt, ugyebár...)
    -Watkins Glen: ismét a rejtélyes fagyás
    -Donington: hurrá esik legalább nem unom szarrá az 1 órát, bár fél kör távolságra előttem mögöttem, féltávtól... jobb az ha összehúzzuk a mezőnyt 30 perc után...
    -Porto: legjobb eredményem, KIRÁLY futam!
    -Nordschleife: ZH-k vizsgák...
    -Spa: ZH-k vizsgák...
    -Misano: elcseszett egy időjárás volt, tuti a meleg ártott meg, nem bírt összeállni, pedig jó is lehetett volna. Az egyetlen verseny ahol telibetoltak féktávon tökéletesen értelmetlenül, de ha nem vagyok olyan buta hogy esőgumival indulok szárazon, akkor ez sem történik meg, mert rég az elejében lettem volna...

    500 Forintért ez úgy gondolom megérte. Ha lesz ősszel mondjuk 4 jó futamom, akkor már a 2000 is megéri majd. Szerintem jövök, ha technikai akadálya nem lesz




    NYÁR kérdés: lesz nyílt bajnokság, vagy most mennek tovább a FUN futamok, és nem szerveződik bajnkságba, amin szervertagságot lehet nyerni? (Nem mintha közelébe kerülhetnék akár a dobogónak ) Csak érdeklődés képp, nekem bőven elég, ha FUN futamok lesznek néha, de egy Mini kupa vagy hasonló az jó csemege lenne (csak ne az amcsi batárokkal végig)

  5. #105
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    A HTCM7 őszi szezonban csatlakoztam a mastershez, ez a tavaszi volt az első teljes szezonom. Azóta nagyon sokat tapasztaltam, tanultam, és jól éreztem magam. A tavaszi szezon célkitűzése volt a B szerver élmezőnyében versenyezni, ez sikerült is, még pár B-s futamgyőzelem is összejött. Nem erősségem az egy körös tempó, de a szezon utolsó két futamára összejött az A szerver is. Nem tudom, következő szezonban is sikerül-e A-ra jutni, mindenesetre szokni kell, mert itt keményebben mennek a dolgok. B-n is vannak nagyon kemény és élvezetes csaták, de valahogy mégis barátságosabb az egész. A B mezőnyét nagyon megszerettem, jókat meccseltünk, köszi az élményeket!
    A bajnoknak gratulálok!
    A szervezőknek köszönöm a rengeteg munkát!
    Szeptemberben találkozunk!

  6. #106
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Nekem két észrevételem lenne szervezői oldlaról:
    A körszámok kései kiírásával nekem sokszor gondom volt. Nyilván én is kitudom számolni hány kör lesz, +-1 körös pontossággal, itt az enduknál volt inkább gond, és az utólagos autóra vonatkozó változtatásokkal, mert egy endura nem utolsó nap készülne az ember. Apró és könnyedén orvosolható dolgok ezek következő szezonra, de nekem most sokat elvett a bajnokság komolyságából.
    A másik, hogy most láttam és tapasztaltam Zoli Misano-i esetéből, hogy nagyon meg tudja kavarni az embert egy ilyen hirtelen a fejéhez vágott bűntetés. Ezt is sokkal előrébb kellene hozni, tudom hogy nagy munka mert én is votlam versenybíró másutt, de akkor kérjetek segítséget és plussz embereket és görülékenyebb lesz a dolog

    Egyébként gratulálok minden résztvevőnek!
    Utoljára módosította: toga; 2014. 06. 15. 10:04.
    Any Given Sunday!

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Maximálisan egyetértek veled és mindkét dologban teljesen igazad van, ezeket tényleg sokkal korábban ki kéne már hirdetünk.

    Magánemberként viszont (tehát nem mint szervező) viszont nagyon fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy gondolom te is kiszámolod magadnak előre hogy mondjuk 15 +-1 kör lesz a futam, akkor mit csinálsz, mit állítasz, hogy készülsz, vagy mit taktikázol máshogy ha mondjuk 14, vagy ha 16 körös lesz... engem ez tényleg nagyon érdekel.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 06. 15. 15:14.

  8. #108
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    jolvan kiéreztem a mondatból a lényeget, inkább nem szóltam
    Any Given Sunday!

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    jolvan kiéreztem a mondatból a lényeget, inkább nem szóltam
    Nem, én most tényleg csak kíváncsi vagyok és nem kekeckedem... érdekel van-e vmi trükk, mondjuk hogy a kerékdőlést 2 klikkel arrébb állítjátok, vagy ilyesmi..

  10. #110
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna megint sokan lemorzsolódtak a végére. Hiányoztak a DAPE-s fiúk. Nagyjából azonos tempókat mennénk, így pont velük is harcolhattam volna.
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én is hiányoltam az említett delikvenseket, jókat lehet velük csatázni illetve a mezőnyt erősítenék...
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Detto a felettem szólókhoz.
    Jó lenne ,ha kövire jönne Prost, Dani, Petryx ésatöbbiek.
    Phejj srácok, de jó ezeket a sorokat olvasni! Azt hiszem csapatom többi tagja nevében mondhatom hogy nekünk is hiányzik a mezőny nagyon, de sajnos az élet most mindenkinek más megoldandó feladatokat adott amiken reméljük túl leszünk és visszatérhetünk. A magam részéről szeretném! Nagyon!
    Nagy gratula Togának a bajnoki címhez, nagyon megérdemelte, de ugyanúgy megérdemelte volna Huszi is, neki is nagy grat. Sajnos bajnoki címet csak egyet osztanak.
    De én gratulálnék Yakának is mert azért ebben a mezőnyben szépen csillog a bronz is!
    Na és persze gratula mindenkinek aki így vagy úgy de végigküzdötte a szezont.

    Azt lehet tudni hogy lesz-e valami Nyári kupa állandó kocsikkal vagy "csak" a FUN mindigmás futamok lesznek őszig?

    Ja és persze köszi a szervezést!


  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni hogy lesz-e valami Nyári kupa állandó kocsikkal vagy "csak" a FUN mindigmás futamok lesznek őszig?
    Lesz nyári kupa júliustól, addig egyelőre FUN-olgatunk, illetve jönni GTL szezonzáróra is a VW Golf-fal.

  12. #112
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Vida Zolitól kérdezem, bár látom a nyári kupa miatt van elég dolgod, de lesz még B-s közvetítés? Sajnálnám, ha elmaradna.

  13. #113
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vida Zolitól kérdezem, bár látom a nyári kupa miatt van elég dolgod, de lesz még B-s közvetítés? Sajnálnám, ha elmaradna.
    Hát Tamás, hogy őszinte legyek, sajnos nem sok esélyt láttok rá, főleg úgy, hogy nem csak a nyári kupáról van szó, hanem ez egy hosszú távú dolog lesz (remélem ) úgyhogy az őszi bajnokság szervezése is ránk vár, tehát van elfoglaltságom elhiheted. Bár megígértem, hogy lesz folytatása a dolognak, de én núgy gondolom, hogy most már a jövő felé kell tekintenünk és a HTCM8-at előtérbe helyezni, úgyhogy megigérem, hogy ősszel az új bajnokságban is számíthatok részemről közvetítésre, mert tervbe van a folytatás és rengeteg ötlet nem lett megvalósítva amit szerettem volna még belecsempészni. Szóval ha a HTCM7-ről már nem is az új bajnokságról lesz közvetítés a ha más nem akár mindkét szervert megcsinálom ha kell.







  14. #114
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát Tamás, hogy őszinte legyek, sajnos nem sok esélyt láttok rá, főleg úgy, hogy nem csak a nyári kupáról van szó, hanem ez egy hosszú távú dolog lesz (remélem ) úgyhogy az őszi bajnokság szervezése is ránk vár, tehát van elfoglaltságom elhiheted. Bár megígértem, hogy lesz folytatása a dolognak, de én núgy gondolom, hogy most már a jövő felé kell tekintenünk és a HTCM8-at előtérbe helyezni, úgyhogy megigérem, hogy ősszel az új bajnokságban is számíthatok részemről közvetítésre, mert tervbe van a folytatás és rengeteg ötlet nem lett megvalósítva amit szerettem volna még belecsempészni. Szóval ha a HTCM7-ről már nem is az új bajnokságról lesz közvetítés a ha más nem akár mindkét szervert megcsinálom ha kell.
    Sajnálom, de megértem. HTCM8-al kapcsolatban meg szavadon foglak

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •