Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (210 összesen)

Téma: HTCM7 - Suzuka (Szezonnyitó)

Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    48
    Üzenetek
    697
    Kedves mindenki.
    Szeretném leszögezni, hogy nem haragszom senkire, nem bűnbakot keresek az elrontott versenyemhez, egyszerüen fel szerettem volna hívni a kezdők figyelmét arra, hogy nagyon oda kell figyelni arra, mi történik körülöttük. A rutintalanság sokak versenyét vagy kedvét elveszi. Mindenki volt kezdő. Mindenki hibázik, mindenki elront egy-egy féktávot, meglöki az elötte haladót stb. Én is. Még egyszer mondom nem haragszom. Már. Gyakorolj sokat és szerezz rutint. Jó móka ez, csak bele kell jönni. Hajrá.
    .

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.770
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Jó látni, hogy teljesen más áttétellel is működnek a dolgok http://data.hu/get/7391789/suz_bmw9_208912_toga_on.Vcr
    Tegnap egyértelműen éreztem, hogy a kvalin nem tudom megfutni ezt az időt, ugyhogy gratulálok és elismerésem!
    nem a q-n osztják a pontokat és lásd az első versenyen be is igazolódott,peppet befuladt a kocsi a rajtnál aztán meg már foghatatlan voltál,nem értettem azon agyaltam még a 6. körben is hogy miért nem indult el normálisan a kocsi,persze a 2. versenyen már semmi gond nem volt az egyenes végére majdnem felértem Tomcy mellé elé:Pgondoltam hogy nehéz eset lesz de mellé tettem a kocsit azt csinálta amit kell és szokott,teittakkorsemészelhabelegebedszis
    Tomcy azt remélem tudod hogy amikor eléd segítettek azt nem mindenki adta volna vissza
    Huszi!még gondolkodom a büntetéseden de 2deci pálinka húzóra sztem így elsőre elég lesz,a pálinkát természetesen biztosítom

Q!1.szuper kör volt
    R1!2.rosz rajt aztán végig mentem a tempóm amit birtam,de úgylátszik Toga hogy a versenyre a te váltókiosztásod jobb volt
    R2!.2fenomenális rajt hihetetlen milyen jó volt,majd Tomcy Sato-zott egyefene,aztán Huszi ismerkedett a lökhárítómat,gyílkosra tetted a kocsit 3km-el ment lassabban:P
    kár az első versenyen a rajtért
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem a q-n osztják a pontokat és lásd az első versenyen be is igazolódott,peppet befuladt a kocsi a rajtnál aztán meg már foghatatlan voltál,nem értettem azon agyaltam még a 6. körben is hogy miért nem indult el normálisan a kocsi,persze a 2. versenyen már semmi gond nem volt az egyenes végére majdnem felértem Tomcy mellé elé:P
    Valami drag aszfalt lehetett felkenve plusz felülettel....olyan tapadás volt, hogy csak na...lehet ezért fulladt be az BMW Nekem race2-be sikerült ez de elég jól...a tükörbe csak úgy kamilláztam a jó rajtod úgy előztél le mint a sz*rt, mondjuk nem csak te
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    32
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi!még gondolkodom a büntetéseden de 2deci pálinka húzóra sztem így elsőre elég lesz,a pálinkát természetesen biztosítom
    Nem szeretem a pálinkát úgyhogy inkább óvjál meg . (Vagy annál inkább az a bünti? ) Csak attól féltem, nehogy Stop&Go-t kapjatok ahogy átcsúsztatok a sikánon.

Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Életkor
    40
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Nem akarok kioktatni senkit sem, ha valaki annak veszi, hát legyen. Nem tartozok a top pilóták közé, vannak pályák ahol magamhoz képest jól teljesítek, meg van ahol marha szarul. Két hónapja vagy mittudomén mikor versenyeztem utoljára, négy futamot hagytam ki, meló volt. Nem szokásom utolsó pillanatra hagyni a készülést az adott versenyre, általában kihasználom a két hetet. Most nem így történt, ezért is voltam fent az utolsó percekben is a szerveren, hogy legalább a B szerver meglegyen. Nyilván ilyenkor már nehezebben viselek el bármi nemű akadályozást abban, hogy elérjem a célom. Én általában nem megyek ki a pályára valaki elé, de még nagyon mögé sem, ha csak tehetem megvárok egy üres zónát és akkor hajtok ki a boxból, annál az egyszerű oknál fogva, hogy ne akadályozzak senkit, bárki legyen az , lassabb vagy gyorsabb társ mint én, de engem se akadályozzon senki. Ezért kaptam fel tegnap a vizet. Tisztelt Kerekes és Harmatos urak legyetek szívesek legközelebb a tükröt is használni, miközben estek keltek a pályán, és ezzel másoknak rontjátok el a gyors körét. Csináltam egy videót is az esetről. Mindenki döntse el maga, hogy jogosan lettem ideges vagy sem.

Sajnálom, ha tényleg én okoztam, bár visszanéztem a saját replay-emet, s nem találtalak rajta, viszont kegyetlenül laggolt az egész, de az biztos, hogy 4 kört mentem összesen s nem volt senki a tükörben!
    A steam meg is szakadt, szerintem AI-val találkoztál, s nem velem!!!

http://youtu.be/BNF8LOOUzPw

http://youtu.be/Oy3PjoT97Cw

Város
    Dunaújváros
    Életkor
    48
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, ha tényleg én okoztam, bár visszanéztem a saját replay-emet, s nem találtalak rajta, viszont kegyetlenül laggolt az egész, de az biztos, hogy 4 kört mentem összesen s nem volt senki a tükörben!
    A steam meg is szakadt, szerintem AI-val találkoztál, s nem velem!!!

http://youtu.be/BNF8LOOUzPw

http://youtu.be/Oy3PjoT97Cw
    Hűűűű bazmeg, ez micsoda? Én meg hol vagyok? Ez kurva érdekes. Ezek alapján vissza kell vonnom mindent. Sorry.
    .

Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    257
    Hűűűű bazmeg, ez micsoda? Én meg hol vagyok? Ez kurva érdekes. Ezek alapján vissza kell vonnom mindent. Sorry.
    Ilyen akkor van, ha te később csatlakoztál és mentél ki a pályára, mint hogy ők kint voltak. Valszeg nem is jöttek be ez idő alatt, tehát nem töltött be náluk a te autód. A legszerencsétlenebb eset.

Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Életkor
    40
    Üzenetek
    46
    Ne aggódj, nincs semmi gond, csak én is meglepődtem, hogy mi, hogy van!
    Az tuti, hogy kavart nekem a steam valami frissítés sorozatot, meg ha hasonlót teszek, ami persze előfordul, akkor azonnal bocsánatot is kérek, mert nem szándékos!

Város
    Dunaújváros
    Életkor
    48
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen akkor van, ha te később csatlakoztál és mentél ki a pályára, mint hogy ők kint voltak. Valszeg nem is jöttek be ez idő alatt, tehát nem töltött be náluk a te autód. A legszerencsétlenebb eset.
    Igen, mondasz valamit. Neked lesz igazad. Basszuskulcs.
    .

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Igen, mondasz valamit. Neked lesz igazad. Basszuskulcs.
    Én is erre gondoltam, mint amit Keca ír...de gondoltam addigra már futottál pár kört te is, de ezekszerint ez lehet...tényleg ez a legszerencsétlenebb eset, én is jártam hasonlóan, még kérdőre is vontam pont egy újoncot, hogy mit csinál ..aztán kiderült azt se látta hogy pályán vagyok, mert nála be se voltam még töltve mert nem volt boxba én meg már a pályán és összeakadtunk...vagyis csak én :S

Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Loál, ebbe eddig bele sem gondoltam. Szóval ezért írja ki, hogy "vissza a boxba".

Suzuka:

Qval: Egész délután KO voltam, alig láttam a monitort, ahhoz képest elmegy. 10.4xx

Race1: Rajt egész jó, Holovatti úrtól elnézést kell kérnem, a visszafordítónál kicsit megpöcköltem a jó BMW popshiját, utána elvettem ahogy mellé értem, próbáltam kompenzálni. Még egyszer bocsánat, hála égnek nem lett nagyobb baj. Később megtréfált a gummmi manó, célegyenes végén eldobtam, de ezt egy szép utolsó sikános, utolsó körös előzéssel kárpótoltam. Ja és POLE!...örültem mint majom a farkamnak.

Race2: Hirtelen játékon kívüli esemény, ESC, sajnálkozás, de nyilván van ami fontosabb a játéknál. De szerencsére minden rendben van. Ezt még be kell húznom egy későbbi futamon.

TDi:
    Szerintem KURV@ jó! A gumikopás hatásait még szokni kell, de hát mit akarjon az ember? Komolyan nem is értem, hogy aki FWD-zik, az miért nem ezzel jön. Majdnem (de csak majdnem) "BMW-ül" lehet vezetni, szerintem. Ha pl a Cruze-t így berántod az apexhoz, mint ezt a trakeszt, már megy is a feneke. Ez meg stabil mint a magyar forint. Viszont ha eltoszod az ívet, jön ám az andaa andaa andasztííír. Szóval el kell találni, és akkor komolyan mondom, majdhogynem tökéletes. De nem az, mert az csak a BMW.

Zsír.

Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    32
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Gyeheh, TDi...retek helyen is hajt, meg okádék gázolajégető kazáncsépelő bánatszomorító pléhdoboz. Kíváncsi leszek.

Ősszel úgy pattanok vissza a Bökőbe, hogy csak úgy nyekken az íróasztalom.
    oh wait...bele lehet ám abba szerelmesedni

ugye ugye, prost megmondta

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    BMW popshiját
    1:31-től...ez ugrott be egyből erről

http://youtu.be/sa-iRLQDfaQ

Race2: Hirtelen játékon kívüli esemény, ESC, sajnálkozás, de nyilván van ami fontosabb a játéknál. De szerencsére minden rendben van. Ezt még be kell húznom egy későbbi futamon.
    Ezen ne parázz, mögüled rajtoltam volna, szóval az első kanyarba véged lett volna, mint a botnak!

Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    1:31-től...ez ugrott be egyből erről

http://youtu.be/sa-iRLQDfaQ

Ezen ne parázz, mögüled rajtoltam volna, szóval az első kanyarba véged lett volna, mint a botnak!
    Cigis téma nem véletlen, szááábúúúúsz.

Hogy micsináltál volna?... Enyémben viszkós 4WD van, szóval hiába rajtolgatsz akárhogy is.

Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    ugye ugye, prost megmondta
    Szerelmes a fene, még mindig egy elsős hurka, de kellemes meglepi azt el kell ismernem.

Nagy Zsolt Versenyző nagi logója
    Életkor
    45
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    BR1: rajtrol lemaradtam, majd Nagy Zsolttal nem teljesen fértünk el, de jól tudtam belőle kijönni...
    Sajnálom Sasy, láttam hogy jössz vissza és húzódtam is befelé hogy legyen helyed visszatérni, de szerintem egyikünk sem kalkulálta be azt, hogy így a féktávot félig az aszfalton kellett megkezdened

Még Böndör Zolitól is elnézést kérek. A sikánban talán kétszer is lehet a kelleténél kicsit határozottab voltam, de azért ez WTCC vagy mi a fene, nem?

PQ: nem lett meg az A server

Q: elég közel volt a PBhez, asszem 4. lettem
    R1: Komoly csaták voltak. Egy-két hiba becsúszott. Volt egy-két durva mentés a driftelő BMWk miatt . Végül 2. helyre sikerült betolni a Crúzt.
    R2: Ismét jó és korrekt csaták voltak köszönöm mindenkinek. Néhány kissebb hiba, végül 5. hely.

Jó hely ez a B server!
    Ha nem lenne ekkor szakadék a két szerveren szerezhető bajnoki pontok között biztos nem szivatnám magam az A serverre qualifikálással...

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Cigis téma nem véletlen, szááábúúúúsz.

Hogy micsináltál volna?... Enyémben viszkós 4WD van, szóval hiába rajtolgatsz akárhogy is.
    Enyémbe meg torsen van, meg elöl-hátul sperr szóval elmehetsz nyaralni avval a viszkós VW konszernes sz*rral

Igazából ez egy 320i(X), csak lekapartam róla a X-et, remélem Zsolti is lefújja az új skinen..be ne bukjak máááán'

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Pomáz
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.422
    Akit esetlegesen érdekel az "A" szerver közvetítése az itt letöltheti megnézheti:

ftp://5.159.233.31:3450/GTR-Masters/...ASZ-SUZUKA.f4v

Az alábbi névvel és jelszóval kell bejelentkezni:

név: REPLAY_NEW
    jelszó: REPLAY_rply

Jó szórakozást hozzá!

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Pomáz
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.422
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    (Elég hosszú lett, bocsi )

Akkor kicsit értelmesebben, most, hogy az összes adrenalin kifolyt a fülemen...

Nem voltam túlzottan elragadtatva a pq időmtől. Pláne, hogy olyan emberek előztek meg „sokkal”, akik, eddig bőven mögöttem voltak... Ennyit fejlődtek volna két hét alatt? Ennyire mellényúltam volna az autóválasztással? Ennyivel erősebb lenne az autó, amit választottak? Ennyire nem fekszik nekem Suzuka? hm...nem értem.

Szerda reggel bevillant, hogy ha három szerver lesz, akkor nekem valahol az utolsó eleje körül kellene lennem, amitől kicsit visszatért az életkedvem..........

Köszönet Urak!
    Gratulálok Béla a győzelemhez és a dobogóhoz erre rászolgáltál, csak így tovább!!!

Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    Enyémbe meg torsen van, meg elöl-hátul sperr szóval elmehetsz nyaralni avval a viszkós VW konszernes sz*rral
    Látod, pont ezért példálóztam egy gagyibb rendszerrel, tudjál mivel licitálni.

Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok Béla a győzelemhez és a dobogóhoz erre rászolgáltál, csak így tovább!!!

Köszönöm.

(Bár azért kellett némi szerencse és korrekt ellenfelek is.)

Böndör Zoltán Regisztrált carmix logója
    Életkor
    32
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Még Böndör Zolitól is elnézést kérek. A sikánban talán kétszer is lehet a kelleténél kicsit határozottab voltam, de azért ez WTCC vagy mi a fene, nem?
    Semmi gond, még is csak WTCC. Legalább még izgalmasabb volt.

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603
    Enyémben viszkós 4WD van, szóval hiába rajtolgatsz akárhogy is.
    FWD-vel megy, aminek RWD van az elejére írva és azt állítja 4WD Nooooooormális?

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése

Életkor
    29
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ez a lényeg.

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •