Találatok: 1 - 16 (16 összesen)

Téma: HTCM7 - Sonoma Büntetések

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143

HTCM7 - Sonoma Büntetések

A korábbi gyakorlatot követve az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és nagyon kirívó esetben lesz csak magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni. Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a szerver replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe!

Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!

B1 136', P16 - Gősi Gergely - lecsúszik az ívről, lökés: 2 db Figyelmeztetés
    B1 147', P16 - Prill Béla - nem volt pozícióban, lökés: 2 db Figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    B1 565', P16 - Hummel Péter - lökés: Figyelmeztetés (méltányolva, hogy a megforgáshoz a VB szerint a másik fél hirtelen leváltása is hozzájárult)
    B1 1633', P14 - Borsányi Péter - leköröző feltartása: Figyelmeztetés

B2 88', P19-P20 - Gősi Gergő - nem hagy helyet - szóbeli figyelmeztetés (méltányolva, hogy a másik fél csak minimális átfedésben volt)
    B2 108', P13 - Vétek Csaba - kiforgatás: +20 kg
    B2 131', P18 - Gősi Gergely - lecsúszik az ívről, lökés: szóbeli Figyelmeztetés
    B2 205', P19 - Borsányi Péter - Szabálytalan visszatérés: 2 db Figyelmeztetés
    B2 230', P2 - Suput Zsolt - kilökés: +20 kg (méltányolva magát óvta)
    B2 234', P6-P7 - Vida Zoltán vs Varga Péter - Versenybaleset (hátáreset mindkét fél részéről)
    B2 239', P9 - Suput Zsolt - Szabálytalan visszatérés: 2 db Figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    B2 400', P16 - Hummel Péter - kiforgatás: +20 kg + Figyelmeztetés
    B2 839', P10 - Vétek Csaba - kilökés: +20 kg
    B2 1177', P17 - Borsányi Péter - leköröző feltartása: Figyelmeztetés
    B2 1253', P7 - Vida Zoltán - előzés teljesen szabályos, Zoltán nem hagy elég helyet belül: magát büntette
    B2 1261', P12 - Hegyi Zsolt - nem volt pozícióban, lökés: szóbeli Figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)

Vágások:

AQ - Németh Mihály: 344' - szóbeli figyelmeztetés
    AQ - Bognár Dániel : 552', 597' - szóbeli figyelmeztetés
    AQ - Huber Péter: 787' - Figyelmeztetés

BQ - Hegyi Zsolt: 28' (saját replay) - Figyelmeztetés
    BQ - Vétek Csaba: 1539' - szóbeli figyelmeztetés
    BQ - Farkas tamás: 1765' - Figyelmeztetés

Az öszevont büntetések lejjebb olvashatók...

Figyelem, aki nem nyújta be a jövőben a qual-os gyorskörért ellenőrzésre, az büntetésben részesül!
    Infók:
    HTCM7 - Qual vágás ellenőrzés
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 22. 16:08.

Berecz Albert Versenyző
    Város
    Győr
    Életkor
    46
    Üzenetek
    501

Question

Tisztelt VB!

A futamra +20 kilós súlybüntetést kaptam. Későn értem haza, nem volt nevezésem. A fórumon jeleztem, engedélyt kaptam a versenyre. Viszont utolsóként csatlakoztam a +20
    kilót nem kaptam meg - gondolom ezért - ..Nem futottam mért kört, urh-ról indultam, de gondoltam azért ezt jelzem a VB-felé....

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    A vágások ellenőrzése is kint, van valamint a #3-as szerveren fut a +20 kilóval próbálhatók az autók..

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt VB!

A futamra +20 kilós súlybüntetést kaptam. Későn értem haza, nem volt nevezésem. A fórumon jeleztem, engedélyt kaptam a versenyre. Viszont utolsóként csatlakoztam a +20
    kilót nem kaptam meg - gondolom ezért - ..Nem futottam mért kört, urh-ról indultam, de gondoltam azért ezt jelzem a VB-felé....
    Na ezt még átgondoljuk... köszi, hogy szóltál!

Viszont legközelebb ilyenkor ne találjatok ki magatoknak büntetéseket, hanem menjetek rendesen, aztán futam után jelezzétek nekünk minél előbb, köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 21. 21:55.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Összesített büntetések:

+20 kg-os büntetés:

Berecz Albert, Borsányi Péter, Gáspár Zsolt, Lehoczky Dávid, Neszvecskó Bence, Petrovai András, Prill Béla, Suput Zsolt
    +40 kg-os büntetés:
    Hummel Péter, Pataki Márton, Vétek Csaba
    1 Figyelmeztetéssel rendelkezők:
    Bakonyi Bence, Bognár Dániel, Borsányi Péter, Böndör Zoltán, Farkas Tamás, Fári Ádám Dániel, Fazekas Árpád, Fehér Norbert, Huber Péter, Huszár Norbert, Korcsmáros György, Kovács Zsolt, Matejka Zoltán, Sinka Dániel, Sohajda Norbert, Soós Krisztián, Szeghy Roland, Vass Gábor, Vent Ákos, Verpelethy József, Zsinór János
    2 Figyelmeztetéssel rendelkezők:
    Balogh Tamás, Berecz Albert, Béres Péter, Gáspár Zsolt, Geyer Zsolt, György Dániel, Gősi Gergely, Hegyi Zsolt, Horváth Márk, Illés Attila, Kelemen Dávid, Király Krisztián, Kiss Gergő, Ledzényi László, Lehoczky Dávid, Mészáros Gábor, Mihályi Zoltán, Pataki Szabolcs, Rácz Dániel, Rupa Zoltán, Suput Zsolt, Takács Gyula, Varga Ákos

Bercez Albert
    utolsónak lépett fel múlt futamon a szerverre, ezért nem kapta meg a +20 kilogrammos súlybüntetését. Albert ezért önkéntes URH-t töltött le helyette, amit a VB most először és egyben utoljára elfogad és Albert büntetését letöltöttnek tekinti.

Hummel Péter egyik esete még vizsgálat alatt van, ahol biztosan büntetést fog kapni, csak annak pontos mértéke még kérdéses. Péter, +1 figyelmeztetést még biztosan fogsz kapni, ami a meglévő 2 figyelmeztetésed és +20 kg súlybüntetésed miatt a a futamon majd összesen +40 kg-ot fog neked jelenteni.

Figyelem! Az utolsó futamon a normál büntetési tételek helyett a bajnoki pontokból fogunk levonni a következő módon:

Figyelmeztetés: -6 bajnoki pont
    +20 súlybüntetés: -18 bajnoki pont

A már korábban kiosztott figyeleztetéseket nem váltjuk be, de az utolsó futamon szerezett figyelmeztetést azt igen, illetve ha valakinek összegyűlik a 3 db, az +20 kg címén átszámításra kerül!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 22. 20:57.

Berecz Albert Versenyző
    Város
    Győr
    Életkor
    46
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Összesített büntetések:
    +20 kg-os büntetés:
    Bercz Albert utolsónak lépett fel múlt futamon a szerverre, ezért nem kapta meg a +20 kilogrammos súlybüntetését. Albert ezért önkéntes URH-t töltött le helyette, amit a VB most először és egyben utoljára elfogad és Albert büntetését letöltöttnek tekinti.
    Bocsesz, félreérthető voltam, nem ezmiatt URH-tam... Ragaszkodom a 20 kilóhoz, plusz súlyal amúgyis jobb -stabilabb - vezetni a mercit....

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.419
    Nem bántásból mondom de ki az a Vida Zsolt mert én nem ismerem.....
    (Szabi ennyi közös év után sem tudod hogy híjnak ejnye-bejnye)

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Bocsesz, félreérthető voltam, nem ezmiatt URH-tam... Ragaszkodom a 20 kilóhoz, plusz súlyal amúgyis jobb -stabilabb - vezetni a mercit....
    OK, hát ha ennyire szeretnéd. (jah, azért URH-t, mert nem neveztél, ugye? De sok baj van veled... )

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, másotlam a sorokat és sok volt a Zsolti, aztán után már fel sem tűnt, aki bűnös az csak Zsolti lehet..

Hegyi Zsolt Szervertag 2019 Hezso logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    53
    Üzenetek
    791
    Bocs, másotlam a sorokat és sok volt a Zsolti, aztán után már fel sem tűnt, aki bűnös az csak Zsolti lehet..
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 01. 21. 22:57.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Hegyi Zsolt Szervertag 2019 Hezso logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    53
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nemhogy örülnél, hogy kaptál egy normális nevet.......
    Öregember nem gyorsvonat.......

...Ragaszkodom a 20 kilóhoz, plusz súlyal amúgyis jobb -stabilabb - vezetni a mercit...
    Nekem is megfordult a fejemben, hogy kérek állandóra 20kg-t a következő szezonban...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    A függőben maradt esetek elbírálása:

B1 565', P16 - Hummel Péter - lökés: Figyelmeztetés (méltányolva, hogy a megforgáshoz a VB szerint a másik fél hirtelen leváltása is hozzájárult)
    B2 88', P19-P20 - Gősi Gergő - nem hagy helyet - szóbeli figyelmeztetés (méltányolva, hogy a másik fél csak minimális átfedésben volt)
    B2 234', P6-P7 - Vida Zoltán vs Varga Péter - Versenybaleset (hátáreset mindkét fél részéről)

Peti, így sajnos ahogy írtam tegnap, összegyűlt a +40 kilóra valód..

Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Életkor
    40
    Üzenetek
    46
    A függőben maradt esetek elbírálása:

Csak hozzáfűzném, hogy a megforgást elsősorban a lökésből eredő bal hátsó kerék durrdefektje okozta!

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak hozzáfűzném, hogy a megforgást elsősorban a lökésből eredő bal hátsó kerék durrdefektje okozta!
    Szia, az ütéstől én nem hiszem, hogy defektet kaptál, ez közvetlenül utána egyáltalán nem látszódott az autód mozgásán és kanyartempódon, csak fél körrel később. Biztos vagy benne, hogy közvetlenül a kocc után lett defekted?

Maga az ütés nem volt véleményünk szerint akkora, hogy borítékovla lett volna belőle a megforgásod, ilyen helyzetkeben javaslom legközeleb kerüld a hirtelen leváltásokat, mivel az csak plusz tapadásvesztést okoz a hajtott tengelyen.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 22. 19:59.

Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Életkor
    40
    Üzenetek
    46
    Szia, az ütéstől én nem hiszem, hogy defektet kaptál, ez közvetlenül utána egyáltalán nem látszódott az autód mozgásán és kanyartempódon, csak fél körrel később. Biztos vagy benne, hogy közvetlenül a kocc után lett defekted?

Maga az ütés nem volt véleményünk szerint akkora, hogy borítékovla lett volna belőle a megforgásod, ilyen helyzetkeben javaslom legközeleb kerüld a hirtelen leváltásokat, mivel az csak plusz tapadásvesztést okoz a hajtott tengelyen.
    Semmi gond, nem problémázni akartam miatta.
    Egyébként tisztában vagyok a visszaváltás következményeivel, s szándékos is volt, mert belsőíven akartam tartani, s azt csak enyhe drift-tel tudtam volna megoldani. A defekt egyébként 100%, hogy azért következett be, mert a másik autó lökhárítója elkapta a kereket, s azonnal láttam is az XD-n, hogy padlóra lement a keréknyomás.defekt.jpg

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •