Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 56 (56 összesen)
    Az a vicces, hogy a promó szövegekben olyan kifejezéseket használnak, mint "simulation-style", meg "simulation-like", azért azt továbbra sem merik felvállalni, hogy ők echte szimulátort készítsenek.

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.437
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, amúgy jön a DirtRally 2-dik része. Nekem csak mégtöbb pálya kéne, vagy random generált.

prealfa gameplay, ami viszont nemnagyon tetszik elsőre: https://www.youtube.com/watch?v=yKmnE7CXK2g
    Még az elsőben is van bőven számomra szűz rész
    Nem nagyon adok az ilyen promóciós videókra, jobb szeretem kipróbálni, magam megkóstólni. Ezeket csak arra készítik, hogy minél szebbnek tűnjön a menyasszony az esküvő előtt, aztán a nászéjszakán kiderül, hogy mit tud valójában...

Én is megvettem a dirt4-et a napokban amolyan kötelező darabként, mint rallye szerető. Szerintem kicsit rosszabb lett a dirt-höz képest a fizika, egyelőre a feeling, ami megfog, de szimulátorhoz nem sok köze van. A rallyecross, a szöcske meg az a jeep-es cross jó buli amúgy, az tetszik!
    Sajnos nálam még mindig az RBR a király fizikában! Bár, tény, hogy van valami megfoghatatlan varázslata pl. az éjszakai futamoknak a dirt-ben, de egy RBR fizikával csúcs lenne!
    Dirt4, néha játszani, bohóckodni jó, de valahogy nem tudom komolyan venni.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.437
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    A rallyecross, a szöcske meg az a jeep-es cross jó buli amúgy, az tetszik!
    Azzal a szöcskével én alig tudok befordulni. Teljesen random beelőz a segge egy-egy visszafordítóban. Valami jó tanács?

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal a szöcskével én alig tudok befordulni. Teljesen random beelőz a segge egy-egy visszafordítóban. Valami jó tanács?
    Hagyjad magától beesni, ne fékezz nagyot és a kigyorsításnál meg csak kis gáz.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.437
    Még pár órán át nagyon akciós a WRC7. Anno még a 4-est próbáltam belőle, az nem volt rossz:
    https://chrono.us12.list-manage.com/...1&e=e372ac1024
    Ennyit megér néha egy-egy szórakozásra.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •