Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (75 összesen)
  1. #1

    Melyik rallyt?

    Hali,

    mostanában párszor megfordult a fejemben, hogy le kellene merészkedni az aszfaltról.
    Ennek egyenes következménye kérdés, hogy manapság hirtelen felindulásból melyik rally szimmel érdemes foglalkozni?

    Anno a Collin Mcrae Rallyt toltam, ami egyrészt már rég nem létezik (addig követtem, hogy dirt 2, de hogy utána mi lett?), másrészt amennyire tudom inkább a hanyagolható kategória, ami a valósághűséget illeti.
    Valakinek ötlete?

    köszi.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    mostanában párszor megfordult a fejemben, hogy le kellene merészkedni az aszfaltról.
    Ennek egyenes következménye kérdés, hogy manapság hirtelen felindulásból melyik rally szimmel érdemes foglalkozni?

    Anno a Collin Mcrae Rallyt toltam, ami egyrészt már rég nem létezik (addig követtem, hogy dirt 2, de hogy utána mi lett?), másrészt amennyire tudom inkább a hanyagolható kategória, ami a valósághűséget illeti.
    Valakinek ötlete?

    köszi.
    Eddig csak és kizárólag egyetlen egy Rally szimulátor létezik a Richard Burns Rally, mást ki sem érdemes próbálni..





    Illetve talán az ISI engie-re van néhány jobban sikerült mod, de ezeket nem ismerem:


  3. #3
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig csak és kizárólag egyetlen egy Rally szimulátor létezik a Richard Burns Rally, mást ki sem érdemes próbálni..





    Illetve talán az ISI engie-re van néhány jobban sikerült mod, de ezeket nem ismerem:

    Ez így van! Örömmel ajánlom, és akkor várunka dzsuvában! Pár évet lenyomtam náluk is!
    Egyébként most volt a FIA ERC első fordulója, nemsokára indul a WRC is!

    http://www.rallysimfans.hu/rbr/bajnoksag2.php

    Utoljára módosította: Petter; 2014. 01. 17. 23:21.

  4. #4
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    A Richard Burns Rally mellett nekem nagyon tetszett a rally thropy is:

    https://www.google.hu/search?q=rally...=1920&bih=1054

  5. #5
    Úgy látom elég egybehangzóak a vélemények, úgyhogy már csak valahonnan kotorni kell egyet.
    (Mondjuk gondolom némi szerencse is kell hozzá, mert ahogy néztem webshopokban várólistás, áruházakban meg valószínűleg a dínók kipusztulása idején láttak utoljára kóbor példányokat.)

    Köszönöm a válaszokat!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #6
    Szerintem nem kerdes, RBR
    Anno amikor ez kijott nem volt rossz, de igencsak retronak szamit mar, uristen de reg volt http://www.youtube.com/watch?v=YMmif4LQl5Y
    Valamivel meg toltuk online anno ami nagyon fun volt de eskuszom nem ugrik be a neve, es az a durva meg kepet es videot sem talaltam rola:/

  7. #7
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom elég egybehangzóak a vélemények, úgyhogy már csak valahonnan kotorni kell egyet.
    (Mondjuk gondolom némi szerencse is kell hozzá, mert ahogy néztem webshopokban várólistás, áruházakban meg valószínűleg a dínók kipusztulása idején láttak utoljára kóbor példányokat.)

    Köszönöm a válaszokat!
    Figyu, nekem meg van az eredeti, meg egy gamestar-os verzió, előkaparom, aztán a tiéd lehet!
    Ha bármi segítség kell, szívesen állok rendelkezésedre!

  8. #8
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Figyu, nekem meg van az eredeti, meg egy gamestar-os verzió, előkaparom, aztán a tiéd lehet!
    Ha bármi segítség kell, szívesen állok rendelkezésedre!
    Önnek egy új üzenete érkezett! :-)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #9
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    RBR!
    A legjobb, régen én is mentem ott bajnokságban igaz nem sokat mert engem a pálya versenyzés sokkal jobban vonzott, azért is jöttem ide.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  11. #11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Jól tippelek, hogy valószínűleg ez is vállalható?
    Az rfactor alap miatt gondolom.

    Bár most elleszek az rbr* + tavaszi szezon kombóval.
    *mentem vele ismerkedésképpen egy rövidke szakaszt, hát... nem mondom, hogy értékelhető időt mentem - mondjuk elsőre nem volt nagyon rossz -, de mindenképpen jól szórakoztam...

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Új Codemasters rally, állítólag ez már a régi Colin féle iskolát követi és vmivel "szimulátorosabb" lesz:



    Steam-en már elérhető - Early Access:
    http://store.steampowered.com/app/310560


    Aki esetleg próbálta, az ne kíméljen, vélemény, tapasztaltok?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 04. 27. 19:47.

  13. #13
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Új Codemasters rally, állítólag ez már újra a régi iskolát követi és vmivel "szimulátorosabb" lesz:
    (...)
    Aki esetleg próbálta, az ne kíméljen, vélemény, tapasztaltok?
    Úgy látom vas kell hozzá gazdagon... + 27 Eur, hogy kiderüljön mennyire milyen... részemről felejtős a teszt.

    Kieg.: egyébként is, mi az, hogy „egy játékos”? :O
    Már a CMR '05 is ment multiban. Ment a levesbe...
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 04. 27. 19:45.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  14. #14
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom vas kell hozzá gazdagon... + 27 Eur, hogy kiderüljön mennyire milyen... részemről felejtős a teszt.

    Kieg.: egyébként is, mi az, hogy „egy játékos”? :O
    Már a CMR '05 is ment multiban. Ment a levesbe...
    https://www.dirtgame.com/uk/leagues

    Vagy bal oldalt Events.

  15. #15
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom vas kell hozzá gazdagon... + 27 Eur, hogy kiderüljön mennyire milyen... részemről felejtős a teszt.

    Kieg.: egyébként is, mi az, hogy „egy játékos”? :O
    Már a CMR '05 is ment multiban. Ment a levesbe...
    Teszteltem helyetted is! A szokásos ego engine fut alatta, szerintem nagy vas nem kell hozzá. Nekem ultra-n fut fullHD-n GTX970-el.
    Nem szimulátor, maradt inkább arcade, csak kiszedték végre a sok sallangot. Régi Dirt1 hez áll közel.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    ...Vagy bal oldalt Events.
    Köszi!
    Hm... FF alatt nem akar bejönni...
    Na mindegy... ez így első ránézésre olyasminek tűnik, mint amit a RBR alá hegesztettek a lelkes felhasználók.

    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Teszteltem helyetted is! A szokásos ego engine fut alatta, szerintem nagy vas nem kell hozzá. Nekem ultra-n fut fullHD-n GTX970-el.
    Nem szimulátor, maradt inkább arcade, csak kiszedték végre a sok sallangot. Régi Dirt1 hez áll közel.
    Köszi!
    Akkor ez a rali szimulátorok világához nem ad semmit?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    Videóban asszonnya hogy RBR-nél is jobb, a szimulációja...
    Közben meg kommenteket, meg videt látva, max 180fokos a kormányfordulás.

  18. #18
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Videóban asszonnya hogy RBR-nél is jobb, a szimulációja...
    Közben meg kommenteket, meg videt látva, max 180fokos a kormányfordulás.
    Helló!
    Most nincs valami akció mint anno az Assetto-nál volt?
    A király nem Elvis volt...

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Most nincs valami akció mint anno az Assetto-nál volt?
    Nemtudok, nemtalálok olcsóbb lehetőséget, mint a sima steam-es 10%-os EarlyAcces lehetőség...

  20. #20
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Videóban asszonnya hogy RBR-nél is jobb, a szimulációja...
    Közben meg kommenteket, meg videt látva, max 180fokos a kormányfordulás.
    Hirtelen két codemasters játékot tudok felsorolni. Az f1, es a dirt sorozat. Mindkettő elég jó arcade játék. Szerintem ezzel a játékkal sem lépnek ki ebből a körből, nagyon meg lennék lepve, ha igen.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Hij.
    http://steamcommunity.com/app/310560/
    Itteni arcok közül akit esetleg érdekel a játék, annak terveim szerint, ésha a csillagok is úgy állnak, 5k-ért betudnám szerezni.


    Röviden amit eddig tudni, változott időközben:
    - FFB-t elég tisztességesre rakták össze murván (2nd update).
    - Aszfalton, német pályán még nem az igazi
    - Megjelenésig csak egyre drágább lesz


  22. #22
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ezekre az early access címekre nem vonatkozik a 14napos próbalehetőség?

  23. #23
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Próbálta valaki mostanában a Dirt rally-t?
    Szerintem a jelenlegi legújabb verzió elég jó lett. Neten még csak régieket találtam, és akciós volt, szóval :P
    Ez akár hülye döntés is lehetett volna mert ami le volt töltve nekem, az annyira azért nem volt jó, sok hibája volt, billel egyáltalán nem volt esély semmire, bár ez nem nagy baj, és a kormány is elég furcsa volt, beállítási lehetőség pedig nem sok.
    Na de a mostani verziót már szépen be lehet állítgatni, ffb nem tudom milyen( nekem egyik játék se rázza sajnos, csak középre húzza be erősebben vagy gyengébben, attól függ hogy állítom, de a gyári szoftver is kifagy ha rányomok az effektek tesztelése gombra, win10el ez a régi kormány annyira nincs jóban).
    Na és nem mondanám hogy egyszerű, eddigi rally-s játékok után tele van a pálya akadállyal, gödrök bukkanók, kövek, tócsák, minden ami csak kell, izgalmas szűk pályák, olyan hangulatosak, és elég melós, kell dolgozni kormánnyal rendesen. Ez után dirt3ba belépve mintha az autópályán mennék, olyan sima az út, és tényleg egyenesebb, úgy értem nincs annyi bukkanó pl görög pályán, videókat elnézve hasonló lehet az élmény. Grafika elég jó, nekem tetszik, nagyon rosszul se fut, gt640el mediumban azért elkegyeg :-( proci meg vinne bármit, szóval azt nem tudom tesztelni, 10-20% között ketyeg :P
    Ja és van benne pikespeak, ami állat

  24. #24
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálta valaki mostanában a Dirt rally-t?
    Szerintem a jelenlegi legújabb verzió elég jó lett. Neten még csak régieket találtam, és akciós volt, szóval :P
    Ez akár hülye döntés is lehetett volna mert ami le volt töltve nekem, az annyira azért nem volt jó, sok hibája volt, billel egyáltalán nem volt esély semmire, bár ez nem nagy baj, és a kormány is elég furcsa volt, beállítási lehetőség pedig nem sok.
    Na de a mostani verziót már szépen be lehet állítgatni, ffb nem tudom milyen( nekem egyik játék se rázza sajnos, csak középre húzza be erősebben vagy gyengébben, attól függ hogy állítom, de a gyári szoftver is kifagy ha rányomok az effektek tesztelése gombra, win10el ez a régi kormány annyira nincs jóban).
    Na és nem mondanám hogy egyszerű, eddigi rally-s játékok után tele van a pálya akadállyal, gödrök bukkanók, kövek, tócsák, minden ami csak kell, izgalmas szűk pályák, olyan hangulatosak, és elég melós, kell dolgozni kormánnyal rendesen. Ez után dirt3ba belépve mintha az autópályán mennék, olyan sima az út, és tényleg egyenesebb, úgy értem nincs annyi bukkanó pl görög pályán, videókat elnézve hasonló lehet az élmény. Grafika elég jó, nekem tetszik, nagyon rosszul se fut, gt640el mediumban azért elkegyeg :-( proci meg vinne bármit, szóval azt nem tudom tesztelni, 10-20% között ketyeg :P
    Ja és van benne pikespeak, ami állat
    Valóban jó, bár elég ritkán jutok oda, hogy játsszak vele Kicsit talán éppen azért, mert már nem elég az hozzá, amit a Dirt3-hoz elég volt. Itt komolyabban rá kell gyúrni egy-egy versenyre.
    Pikes Peak valóban jó, de kicsit nehéz vezetni a vasakt ott azzal a kb. 1500-2000-es használható fordulatszám tartománnyal
    Ha valaki komolyabban ralizni akar, akkor egyértelműen a Dirt Rally. Ha csak lazulásképpen autózgatni, akkor Dirt3 is jó vagy akár a Dirt2. Utóbbi Utah-i és horvát pályáit imádom a mai napig.

  25. #25
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    És nagyon remélem lesz megint japán pálya. Azokat imádtam a Colinokban.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •