Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (77 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Én pont tegnap töltöttem le/vettem meg ezt a sin:speedet ios-re. Egyelőre a rögzítést úgy oldottam meg hogy a egy univerzális tappancsal rögzítettem az asztalra a telefont.

    De akinek cockpit van el tudok képzelni valami ilyet is:



    Azért ha beválik majd szerekesztek neki valami konzolt....

    Maga az alkalmazás milyen? Mert én is szemezgettem vele, de nem tudom mennyire érné meg megvenni.

  2. #27
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Nekem ilyen!
    Csatolt képek Csatolt képek

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #28
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Nekem a Sensadigit fele dashmeter van,szerintem megeri az arat nagyon. Hogy rogzititek a kormanyra a mobilt? Eddig nem talaltam hozza megfelelo tartot (csiptetoset). Hazi barkacsolas?
    Nekem jelenleg a modem asztali tartojan van,csak eleg sokat kitakar,jobb lenne a kormanyon.
    received_974413612619359.jpg
    Utoljára módosította: zolibphc; 2015. 11. 19. 17:21.

  4. #29
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    FFB-t/kormányzást mennyire bolondítja meg a telefon súlya, érzel tőle változást?

    Nem lenne praktikusabb a tengely fölé a kormányvázra helyezni?
    Semmi változást nem érzek. A váz fölött egy tablet van azon a z1 dashboard fut.

  5. #30
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a Sensadigit fele dashmeter van,szerintem megeri az arat nagyon. Hogy rogzititek a kormanyra a mobilt? Eddig nem talaltam hozza megfelelo tartot (csiptetoset). Hazi barkacsolas?
    Nekem jelenleg a modem asztali tartojan van,csak eleg sokat kitakar,jobb lenne a kormanyon.
    Nem házi barkács
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #31
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Nem házi barkács
    Állat!
    Tudsz infot adni,honnan szerezhető be?

  7. #32
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Állat!
    Tudsz infot adni,honnan szerezhető be?
    Az ára 711 Ft . Én innen rendeltem http://www.banggood.com/Car-Steering...-p-946003.html

  8. #33
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Az ára 711 Ft . Én innen rendeltem http://www.banggood.com/Car-Steering...-p-946003.html
    Még olcsó is! Nagyon köszi!

  9. #34
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Maga az alkalmazás milyen? Mert én is szemezgettem vele, de nem tudom mennyire érné meg megvenni.
    Hát eddig Raceroom-al és Dirt-el teszteltem pár percig. win10 64bit, iphone 6 és ios 8.3 alatt működik rendesen.
    Bár a dirt-be a redline-t valamiért nem kezeli le jól és a max fordulatszám is zöld és nem piros. De ezenkívül ott van még assetto és project cars is.Szóval ennyiért szerintem vállalható. De majd még megnézem azért az utóbbi kettővel is.

  10. #35
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen kívül másról nem igazán tudok: Crew-Chief
    Én ezt találtam, de még nem tudtam működtetni tableten. https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/
    Bár az is jó lenne ha a játékon belül a képernyőn működne.... A leírás egy kicsit összeszedetlen, lehet ezért nem tudtam még normálisan elindítani. Az sikerült, hogy a webes felületen adta az adatokat, de ugyanakkor ugyanazon a képernyőn nekem a játék kell természetesen. Vagyis vagy tabletre kell kinyomni az adatokat, vagy a játékon belülre.
    A múltkor, még a Superpole kapcsán a hideg gumi miatt panaszkodtam, és azt írta valaki, lehet, hogy Te, hogy valamilyen appon ti látjátok a gumi hőfokot. Az mi volt?

  11. #36
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt találtam, de még nem tudtam működtetni tableten. https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/
    Bár az is jó lenne ha a játékon belül a képernyőn működne.... A leírás egy kicsit összeszedetlen, lehet ezért nem tudtam még normálisan elindítani. Az sikerült, hogy a webes felületen adta az adatokat, de ugyanakkor ugyanazon a képernyőn nekem a játék kell természetesen. Vagyis vagy tabletre kell kinyomni az adatokat, vagy a játékon belülre.
    A múltkor, még a Superpole kapcsán a hideg gumi miatt panaszkodtam, és azt írta valaki, lehet, hogy Te, hogy valamilyen appon ti látjátok a gumi hőfokot. Az mi volt?
    Pedig ez jónak tűnik, és ahogy a második videón is mutatják megy ez játékon belül is (viszont ahogy nézem, a játékot ablakos módban kell futtatni!)
    Az androidos megoldásokkal az a gond hogy nem mindegyik készüléken működik, pl. nálam samsung ill. huawei telón megy a "DashMeterPRO", ASUS tabin meg baszik elindulni. (http://sensadigit.com/)
    Per pillanat nem használom egyiket se, Ákos viszont igen, ő mondta hogy látja. Nála ez megy: http://www.barzmobilesolutions.de/en/, de most már érdekel a Sectoros verzió is, főleg hogy a fokozat kijelzőt középre tehetem, holnap rálesek.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 04. 03. 15:16.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  12. #37
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt találtam, de még nem tudtam működtetni tableten. https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/
    Bár az is jó lenne ha a játékon belül a képernyőn működne.... A leírás egy kicsit összeszedetlen, lehet ezért nem tudtam még normálisan elindítani. Az sikerült, hogy a webes felületen adta az adatokat, de ugyanakkor ugyanazon a képernyőn nekem a játék kell természetesen. Vagyis vagy tabletre kell kinyomni az adatokat, vagy a játékon belülre.
    A múltkor, még a Superpole kapcsán a hideg gumi miatt panaszkodtam, és azt írta valaki, lehet, hogy Te, hogy valamilyen appon ti látjátok a gumi hőfokot. Az mi volt?
    Én dashmeter pro-t használok telefonon, hibátlanul működik

  13. #38
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt találtam, de még nem tudtam működtetni tableten. https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/
    Bár az is jó lenne ha a játékon belül a képernyőn működne.... A leírás egy kicsit összeszedetlen, lehet ezért nem tudtam még normálisan elindítani. Az sikerült, hogy a webes felületen adta az adatokat, de ugyanakkor ugyanazon a képernyőn nekem a játék kell természetesen. Vagyis vagy tabletre kell kinyomni az adatokat, vagy a játékon belülre.
    A múltkor, még a Superpole kapcsán a hideg gumi miatt panaszkodtam, és azt írta valaki, lehet, hogy Te, hogy valamilyen appon ti látjátok a gumi hőfokot. Az mi volt?
    Nekem működött tableten is de folyton ledobott, viszont a játékon belül működik.

  14. #39
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Én dashmeter pro-t használok telefonon, hibátlanul működik
    Na, ezt csekkolom, mert megvan és Race07-hez használtam is tableten, de eszembe nem jutott, hogy R3E-hez is jó lehet.

    Kevés időm van olvasgatni sajnos.

    Köszönöm.

  15. #40
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ezt csekkolom, mert megvan és Race07-hez használtam is tableten, de eszembe nem jutott, hogy R3E-hez is jó lehet.

    Kevés időm van olvasgatni sajnos.

    Köszönöm.
    DashMeterPro for GTRx
    compatible with RaceRoom Racing Experience™, GTR2™, Race07™, RaceRoom The Game 2™, GTR Evolution™.

  16. #41
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    de most már érdekel a Sectoros verzió is, főleg hogy a fokozat kijelzőt középre tehetem, holnap rálesek.
    Hali!
    En a sectorost hasznalom ezt (https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/) minden resze mukodik tokeletesen, csinaltam sajat dast-t mobilra/tabletre meg a jatekon beluli resz is megy. Mi a baj vele neked vagy nem is probaltad?
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  17. #42
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg MailmaN írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    En a sectorost hasznalom ezt (https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/) minden resze mukodik tokeletesen, csinaltam sajat dast-t mobilra/tabletre meg a jatekon beluli resz is megy. Mi a baj vele neked vagy nem is probaltad?
    Igen, még nem próbáltam, de muszáj lesz, mert 27"-os monitornál már nagyon oldalt van a mostani HUD és verseny közben fogalmam sincs hányadikban vagyok!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  18. #43
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, még nem próbáltam, de muszáj lesz, mert 27"-os monitornál már nagyon oldalt van a mostani HUD és verseny közben fogalmam sincs hányadikban vagyok!
    Nekem az a tapasztalatom vele, ha a Live Timing és a Relative Distance be van kapcsolva akkor az FPS-em csökken 20-25-el. ( nincs "szuperszámítógépem" , lehet ez csak nálam van így)

  19. #44
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg MailmaN írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    En a sectorost hasznalom ezt (https://forum.sector3studios.com/ind...released.2317/) minden resze mukodik tokeletesen, csinaltam sajat dast-t mobilra/tabletre meg a jatekon beluli resz is megy. Mi a baj vele neked vagy nem is probaltad?
    Ha nem nagy meló, le tudod írni, hogyan tetted ki tabletre? És milyen tablet, Android, Windows vagy iPad?

  20. #45
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem nagy meló, le tudod írni, hogyan tetted ki tabletre? És milyen tablet, Android, Windows vagy iPad?
    Persze nem problema. 3 cuccal probaltam mindel ment: iPhone 5s, iPad mini, Sony Xperia Z.
    - elinditod a ProRacing Dashboard Managert
    - atvaltod External IP-re a connectionnal mivel webrol akarjuk hasznalni a dasht (ha minden keszulek /a geped es a tablet is/ ugyanazon a WiFi-n van akkor maradhat a local IP)
    - beallitod a jatekot >> start listener >> majd katt a Open dashboard-ra.
    - megnyillik egy oldal a bongeszodben az IP cimeddel es a beallitott portal. Itt katt a Launch Dashboard-ra kivalasztasz egy meglevot vegy krealsz egyet.
    - a mobil eszkozon megnyitod a bongeszot es beirod a kov cimet "http://dash.proracing.club" itt a bejovo oldalon add meg azt az IP-t es portot amit a gepeden a bongeszoben latsz es Launch Dashboard-al elinditod a dasht. (Ha van router a halozatban portforwardolni kell a portot, hogy mukodjon. 57777 a port alapbeallitasban ezt forwardold es jo lesz.)

    Azt hiszem ennyi volt
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  21. #46
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg MailmaN írta Hozzászólás megtekintése
    Persze nem problema. 3 cuccal probaltam mindel ment: iPhone 5s, iPad mini, Sony Xperia Z.
    - elinditod a ProRacing Dashboard Managert
    - atvaltod External IP-re a connectionnal mivel webrol akarjuk hasznalni a dasht (ha minden keszulek /a geped es a tablet is/ ugyanazon a WiFi-n van akkor maradhat a local IP)
    - beallitod a jatekot >> start listener >> majd katt a Open dashboard-ra.
    - megnyillik egy oldal a bongeszodben az IP cimeddel es a beallitott portal. Itt katt a Launch Dashboard-ra kivalasztasz egy meglevot vegy krealsz egyet.
    - a mobil eszkozon megnyitod a bongeszot es beirod a kov cimet "http://dash.proracing.club" itt a bejovo oldalon add meg azt az IP-t es portot amit a gepeden a bongeszoben latsz es Launch Dashboard-al elinditod a dasht. (Ha van router a halozatban portforwardolni kell a portot, hogy mukodjon. 57777 a port alapbeallitasban ezt forwardold es jo lesz.)

    Azt hiszem ennyi volt
    Köszi. Szerintem holnap lesz időm mindenképp kipróbálni.

  22. #47
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Kipróbálva! ...nagyon bejövős!!!

    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  23. #48
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A zdsoft.com a te reklámod vagy az app teszi oda?

  24. #49
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A zdsoft.com a te reklámod vagy az app teszi oda?
    A felvételt készítő progi!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  25. #50
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbálva! ...nagyon bejövős!!!
    Sajnos Win10 alatt nem megy.
    Még nem próbáltam tabletre áttolni, nem tudom, hogy úgy menne-e, mert hát a gazdagép az Win10-es.
    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •