Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 198 (198 összesen)
  1. #176
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    1 óra menés után 45.6 a Zytek-kel, igaz kaptam rá setet. egyébként egészen élvezetes az első benyomások alapján, szóval lehetséges hogy érdekel a dolog.
    akkor az aláírásomban levő linken írd be magad...az A csapat epedve vár
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #177
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A csapatainkról,

    Világért sem akarom megmondani kinek mit csináljon, de...

    Úgy néz ki, hogy többen nem leszünk, ebből a keretből kellene összehozni a legtöbbet/legjobbat értsen mindneki ami neki tetszik.

    Jelenleg van 16 emberünk aki indulni szeretne, gondolom aki eddig nem jelezte az már nem is fog jönni, a TOP pilótáinkat nem érdekli/érnek rá stb.

    Azt gondolom hogy tekintve az új rövidebb lebonyolítási rendet 3-4 embernél több nem feltétlen kell egy csapatba - kivétel persze ha valaki "én csakis velük akarok egy csapatba lenni" elvet vallja. Azzal nincs mit tenni, és nem is kell..mert erről szól ez a dolog, hogy 1 - jelen esetben fél - napig jól érezzük magunkat, de azért ha tudjuk legalább egy csapattal vessük is magunkat bele komolyan a küzdelembe.
    Én magamat az igazán buli résztvevők közé sorolom, egy prioritásom van - legalább 2x akarok menni ha lehet mer azé endurance - persze ha a csapatérdek majd azt kívánná hogy kell egy gyorsabb etap akkor azért átengedem nálam gyorsbbnak simán - itt jegyzem meg, nem hiszem hogy 1:50-nél sokkal többre lennék képes majd a versenyen átlagba. Mindenki gondolja át - ÉS NYILATKOZZON bammeg, mert nem tudunk semmit és mindjárt itt az első tesztverseny - hogy mit gondol az alábbi javaaslatról:

    16-en vagyunk ez 4x4 fős csapatot jelent. ebből szerintem ki tudunk állítani egy 3 fős TOPcsapatot. Azért gondolom hogy 3 az ideális mert, 2 etap nem megerőltető, és 3 egyformán gyors emberkével igazán stabil etapokat lehet kihozni és megcélozni legalább a dobogót.

    Hogy ne nagyon kelljen összekevernem az eddigieket én ide javasolnám a francia prekval alapján Bognár Danit mindenképp, szépen terelgeti a gépet, persze ha nem a "csak velük..." elvi miatt van a jelenlegi csapatába Tomcyval és melléjük kellene egy harmadik társ. Nem tisztem eldönteni ki a leggyorsabb a többi csapatokból találjunk már valakit, bakker.

    Jah...és ez volt az utolsó próbálkozásom hogy "megszervezzem magunkat".

    Tisztelettel
    Sziszka

    ui.: kiegészítetem a táblázatot egy "mennyit vállalsz" opcióval, írjátok már be, köszi
    Szerintem meg mindenki menjen ott ahol szeretne, ezt el tudja dönteni magától is.
    Annyira erőltetjük ezt a TOP csapat témát, hogy az lassan kellemetlen már.
    De persze ti tudjátok
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  3. #178
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Egyébként ha Tomcy átmegy Wegáékhoz, akkor lesz 3 nagyjából hasonló kaliberű csapatunk, akik jó hangulatban tudnak egymással is versenyezni, de nem esélytelenek egy jó eredményre sem (oké lehet nem tudnak a győzelemért menni...de legalább kicsit felszabadultabb lesz mindenki).
    Nyílván ha van igény a gyorsabb pilóták közül egy csodacsapatra, akkor menjen, de eddig nem úgy tűnik.
    (Elnézést, hogy ilyen középkategóriásként belepofázok )
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  4. #179
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    akkor az aláírásomban levő linken írd be magad...az A csapat epedve vár
    Eddig úgyvan hogy Söriékkel mennék és nekem ez megfelelő. Egy "A" csapatba szerveződés ellen sem vagyok, de az csakis egy feltételell, ha nincs elvárás és hiba esetén egymásra mutogatás. Tegnap raktam fel a szimet, ugyan már mentem 44es kört, de a futam más tészta és az egyéb kis meglepetések amik a km-ekkel jönnek ki bla bla... dolgozok, tanulok, kinek van ennyi ideje, szal értitek
    Any Given Sunday!

  5. #180
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Igazából nekem is csak annyi lenne, hogy 2 etapot szeretnék menni.
    Még nem volt időm menni a pályán, most, hogy ne kelljen keresnem, kell valamit extrába feltenni vagy a mod maradt a régi és csak pályát kell telepíteni?

    Ja és a táblázatban hol van a 4. csapat?
    Vagy az még csak virtuálisan létezik?

    Felraktam a modot de nem enged be.
    A régi 24H-sra tettem fel vagy is másoltam be, nem értem miért nem jó...
    Utoljára módosította: Tomcy; 2014. 02. 16. 21:50.

  6. #181
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából nekem is csak annyi lenne, hogy 2 etapot szeretnék menni.
    Még nem volt időm menni a pályán, most, hogy ne kelljen keresnem, kell valamit extrába feltenni vagy a mod maradt a régi és csak pályát kell telepíteni?

    Ja és a táblázatban hol van a 4. csapat?
    Vagy az még csak virtuálisan létezik?

    Felraktam a modot de nem enged be.
    A régi 24H-sra tettem fel vagy is másoltam be, nem értem miért nem jó...
    Nem értem, van 3 féle GTR2-m a gépen feltettem arra amin szinte csak alap modok voltak meg amin minden és egyikkel sem jó.

  7. #182
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, van 3 féle GTR2-m a gépen feltettem arra amin szinte csak alap modok voltak meg amin minden és egyikkel sem jó.
    elvileg az a jó ha sima üres GTR-re rakod, modok nékül, a korábbi 24H-sok főleg ne legyenek benne, bár elvileg azokat törli a szinkronizáló file.
    Steames esetleg mert akor kell még az 1.1 patch meg a nocd is, lásd valahol lentebb...

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post183185
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #183
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    elvileg az a jó ha sima üres GTR-re rakod, modok nékül, a korábbi 24H-sok főleg ne legyenek benne, bár elvileg azokat törli a szinkronizáló file.
    Steames esetleg mert akor kell még az 1.1 patch meg a nocd is, lásd valahol lentebb...

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post183185
    Milyen szinkronizáló file?
    Azt nem találtam a rar-ban...
    Csak egy locations meg teams mappát és 3 file.
    Ezeket bemásoltam és sanyi, nem futtattam semmilyen szinkronizációs filet.
    Melyik az amit le kell futtatnom?

  9. #184
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen szinkronizáló file?
    Azt nem találtam a rar-ban...
    Csak egy locations meg teams mappát és 3 file.
    Ezeket bemásoltam és sanyi, nem futtattam semmilyen szinkronizációs filet.
    Melyik az amit le kell futtatnom?
    A francia oldalról töltsd le a telepítőt. Az egyben a szinkronizációs file is.

    http://www.gtweb-live.com/site/index...tion&dl_id=182
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 17. 02:09. Indoklás: beraktam a linket :)

  10. #185
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Részemről ez a TOP csapat kérdés lezárva, senkinek nem szívügye, azok közül akinek mennie kéne benne, max Tomcynak de ő meg nem számít, pláne hogy még telepíteni se tud.

    Szóval maradok a "977"-es csapatban, aki a csapat adminisztrációját intézi a franciáknál az lszi vegyen fel a csapatba ott hivatalosan majd, mert ott még nem vagyok benne elvben.

  11. #186
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről ez a TOP csapat kérdés lezárva, senkinek nem szívügye, azok közül akinek mennie kéne benne, max Tomcynak de ő meg nem számít, pláne hogy még telepíteni se tud.

    Szóval maradok a "977"-es csapatban, aki a csapat adminisztrációját intézi a franciáknál az lszi vegyen fel a csapatba ott hivatalosan majd, mert ott még nem vagyok benne elvben.
    Beírtalak


    Akkor átírom a csapatot #1-es csapatnak.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #187
    Hi all,
    We are sorry to have to announce an adjournment until further notice of this event.
    We apologize to all the registered teams but an exceptional internal event to our league makes that we cannot support the good progress of the event.
    We shall give you informations as soon as possible, but at the moment, we can give you no more details about deadline.
    Thank you for trusting us and see you very soon.
    The Admin et Orga team.

  13. #188
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg GTWeb24h írta Hozzászólás megtekintése
    Hi all,
    We are sorry to have to announce an adjournment until further notice of this event.
    We apologize to all the registered teams but an exceptional internal event to our league makes that we cannot support the good progress of the event.
    We shall give you informations as soon as possible, but at the moment, we can give you no more details about deadline.
    Thank you for trusting us and see you very soon.
    The Admin et Orga team.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #189
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Akkor ez stornó egyenlőre...

  15. #190
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Sziasztok!

    Mit szólnátok, ha megpróbálnánk technikailag lebonyolítani a magyar szerveren, hogy a 4 magyar csapat összeméri az erejét?
    Így nem menne kárba a sok gyakorlás.
    Vélemény?

  16. #191
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mit szólnátok, ha megpróbálnánk technikailag lebonyolítani a magyar szerveren, hogy a 4 magyar csapat összeméri az erejét?
    Így nem menne kárba a sok gyakorlás.
    Vélemény?
    azt gondolom, hogy akokr már valami populárisabbat kellene próbálni, és másokat is bevonni.
    gondolok itt
    max 25 csapat 6x1 órára és valami GT verdákat - adac modból vagy gyáriból akár és egy korábbi 24H pálya a rajthelyek miatt - akár silver is lehet.
    Ehhez 2 szerver elég, csak nme tom hogy műkszik a szervereket összesítő live timing izé. nomeg hány magyar csapat jönne össze rá. Esetleg azért is jó lenne tesztelni egy ilyesmit, mert esetleg a Corsára is rá tudnánk ültetni..és abban meg tuti elsők lennénk itthon (24H Asetto Corsával online nordschleifén....)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #192
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Zsír! Miért volt már magyar szervezésű 24H-s futam GTR2-ben? Jó lenne valamit alakítani!

    Nem tud valaki franciául? Nem tudom mi történhetett itt?

    http://www.gtweb-live.com/forum/view...p?f=192&t=7744

  18. #193
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Zsír! Miért volt már magyar szervezésű 24H-s futam GTR2-ben? Jó lenne valamit alakítani!

    Nem tud valaki franciául? Nem tudom mi történhetett itt?

    http://www.gtweb-live.com/forum/view...p?f=192&t=7744
    Pont ezt próbálom francia->angol->magyarba átfordítani. Valami balhé volt, mintha visszaéltek volna szellemi tulajdonukkal, többen csaltak a programmal, meg vmi magatartási problémák is voltak. szóval áll a bál
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #194
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    jaja! De én se vágom pontosan mi volt.

  20. #195
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    más is kapott privát üzenetet archeo-tól?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #196
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    más is kapott privát üzenetet archeo-tól?
    Én nem.
    Személyes, vagy lehet tudni mi van benne?

  22. #197
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Én nem kaptam. Se itt se a francia fórumon.

  23. #198
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem kaptam. Se itt se a francia fórumon.
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem.
    Személyes, vagy lehet tudni mi van benne?
    ez..

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...593#post183593
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •