Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (198 összesen)
  1. #76
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Szabálykönyv felkerült a letöltések közé, de a modra ahogy írják, még két hetet várni kell.
    Viszont a vasak szerintem ugyanazok, mint voltak Le Mans-ban, így bíznunk kell Sziszkában, hogy fel tudja tolni ma a szeróra a cuccost.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  2. #77
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    a Guest LMP2-es autók - nomeg a dicső LMP2 Devils Ginettája - az Ultimate 24H modból és Silverstone 2011 tölthető a letöltésekből: LMP2Silver.rar

    a szerver megy, talán még egy prekval is lesz hozzá vmikor

    kellems gyakorlást az "újoncoknak"

    pass: Gtweb12H

    tartsátok észben hogy ez valszeg nem pontosan az a kombó lesz mivel majd menni fogunk..de reméljük hogy közel lesz hozzá

    Leginkább a lolán lenne jó ha valamit csiszolnának a "kilátáson"..mert izgatná a csőröm
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 01. 30. 19:30.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #78
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Mi Ginetta Zytek-el mentünk Le mans ba, nagyon jó kis gép volt szerintem most is azt kellene erőlteni.

    Másik: Skin készítést valaki vállalja? Én a trikolorra gondoltam.

    Az UFO csapat nem lesz? Prost-Taky-Tomcy-Sinka-Csicsi?
    Rám számíthattok, viszont én most írtam Nibinek, meg írok Sinkának is, hogy jön-e.

    Reggeljétek be a 3. csapatot aztán ha esetleg Csicsi meg rajtam kívül nem jön egy igazi ufó akkor is érdemes 3 csapatot indítani és akkor aki több etapot akar menni annak is ki lesz elégítve az igénye.
    De ha Csicsi nem kislány akkor 2-en is nekivághatunk az is csak 3 etap ami időben annyi mint régen 2.

  4. #79
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Rám számíthattok, viszont én most írtam Nibinek, meg írok Sinkának is, hogy jön-e.

    Reggeljétek be a 3. csapatot aztán ha esetleg Csicsi meg rajtam kívül nem jön egy igazi ufó akkor is érdemes 3 csapatot indítani és akkor aki több etapot akar menni annak is ki lesz elégítve az igénye.
    De ha Csicsi nem kislány akkor 2-en is nekivághatunk az is csak 3 etap ami időben annyi mint régen 2.
    a 3 csapat már megvan
    de mivel közel a 40-es határ a 2 szerverhez..szerintem nyomassad a 4.-et
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #80
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a 3 csapat már megvan
    de mivel közel a 40-es határ a 2 szerverhez..szerintem nyomassad a 4.-et
    Nibi nem jön, most írt, szóval akkor Csicsi meg én vagyunk eddig.
    Bár én White-ot is el tudnám képzelni a mi csapatunkban, mert ő is TOP legalább is ha mi Csicsivel annak számítunk akkor ő is.

  6. #81
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a Guest LMP2-es autók - nomeg a dicső LMP2 Devils Ginettája - az Ultimate 24H modból és Silverstone 2011 tölthető a letöltésekből: LMP2Silver.rar

    a szerver megy, talán még egy prekval is lesz hozzá vmikor

    kellems gyakorlást az "újoncoknak"

    pass: Gtweb12H

    tartsátok észben hogy ez valszeg nem pontosan az a kombó lesz mivel majd menni fogunk..de reméljük hogy közel lesz hozzá

    Leginkább a lolán lenne jó ha valamit csiszolnának a "kilátáson"..mert izgatná a csőröm
    Köszi a modot-pályát. Holnap nekiesünk kicsit.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #82
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bár én White-ot is el tudnám képzelni a mi csapatunkban, mert ő is TOP legalább is ha mi Csicsivel annak számítunk akkor ő is.
    Húú ez meglepett. Én ennyire nem tartom jónak magam, de azért jól esett az elismerésed. (Szerintem a 2. csapatból mindenki gyorsabb nálam és a többi csapatból is tudnék 1-1 embert mondani aki lehet, hogy megelőzne. Bár hosszú távon lehet, hogy beférnék a TOP10-be.) Egyenlőre szerződésben állok a 2. csapattal és valószínű itt is kevesen leszünk 4-en. (Ha nem áll össze a TOP csapat, akkor szerintem a 2. csapatot kellene beerősíteni.)

    Az este kipróbáltam a modot. Hát 1 pillanat pihenési idő sincs és rettenetesen szédítő a pálya azzal a lendülettel amit az LMP-k tudnak. Fél óra alatt a Ginettával a LeMans-i setuppal 1.50-et mentem, de rendesen elszédültem, utána kellett pár percet várnom, mert nem bírtam felállni a cockpitből (nem tudom, hogy mi lesz 2 óra után). Bele se merek gondolni, hogyan lehet majd úton tartani szakadó esőben ezeket a dögöket.
    Utoljára módosította: White; 2014. 01. 31. 10:20.

  8. #83
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Az este kipróbáltam a modot. Hát 1 pillanat pihenési idő sincs és rettenetesen szédítő a pálya azzal a lendülettel amit az LMP-k tudnak. Fél óra alatt a Ginettával a LeMans-i setuppal 1.50-et mentem, de rendesen elszédültem, utána kellett pár percet várnom, mert nem bírtam felállni a cockpitből (nem tudom, hogy mi lesz 2 óra után). Bele se merek gondolni, hogyan lehet majd úton tartani szakadó esőben ezeket a dögöket.
    Ez a bajom nekem is..megy mint a meszes és a pályán meg mivel egy nagy asztal abszolút nem látok mi hol van, némely kanyarba hova is kellene befordulni stb..főleg az "új" részeken...
    kemény lesz ez..és akkor még sötétbe nem is próbálkoztam vagy sötétbe esőbe...lehet majd fokozni, csak tudnék végre normálisan körbeérni...

    amúgy sztem regeljetek még egy negyedik csapatot is nyugodtan...aztán majd eloszlunk legfeljebb - 2 ember elég végül is - csak aztán nehogy úgy járjunk hogy nem fér be vki aki jönne.

    Folynak még tárgyalások több sztárpilótával is...remélem összejön
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #84
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a bajom nekem is..megy mint a meszes és a pályán meg mivel egy nagy asztal abszolút nem látok mi hol van, némely kanyarba hova is kellene befordulni stb..főleg az "új" részeken...
    kemény lesz ez..és akkor még sötétbe nem is próbálkoztam vagy sötétbe esőbe...lehet majd fokozni, csak tudnék végre normálisan körbeérni...

    amúgy sztem regeljetek még egy negyedik csapatot is nyugodtan...aztán majd eloszlunk legfeljebb - 2 ember elég végül is - csak aztán nehogy úgy járjunk hogy nem fér be vki aki jönne.

    Folynak még tárgyalások több sztárpilótával is...remélem összejön
    Szerintem nem kell parázni...csak meg kell szokni a sebességet, ennyi a titka. Nem annyira más ez mint a GT, csak az van a zsigerekben.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  10. #85
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Húú ez meglepett. Én ennyire nem tartom jónak magam, de azért jól esett az elismerésed. (Szerintem a 2. csapatból mindenki gyorsabb nálam és a többi csapatból is tudnék 1-1 embert mondani aki lehet, hogy megelőzne. Bár hosszú távon lehet, hogy beférnék a TOP10-be.) Egyenlőre szerződésben állok a 2. csapattal és valószínű itt is kevesen leszünk 4-en. (Ha nem áll össze a TOP csapat, akkor szerintem a 2. csapatot kellene beerősíteni.)

    Az este kipróbáltam a modot. Hát 1 pillanat pihenési idő sincs és rettenetesen szédítő a pálya azzal a lendülettel amit az LMP-k tudnak. Fél óra alatt a Ginettával a LeMans-i setuppal 1.50-et mentem, de rendesen elszédültem, utána kellett pár percet várnom, mert nem bírtam felállni a cockpitből (nem tudom, hogy mi lesz 2 óra után). Bele se merek gondolni, hogyan lehet majd úton tartani szakadó esőben ezeket a dögöket.
    Sztem a Le Mans setet ne erőltesd.
    Nem vagyok set guru egyáltalán, de ha én 5-6 kör alatt mentem med-med 50 lityóval 1:50:3t akkor te főleg.
    Annyit csináltam, ha az alapseten a váltót lerövidítettem, ill szárny 3-13.

  11. #86
    Hi!
    Nosztalgiából szívesen mentem volna pár kört a szerveren, de nem enged be "modified" meg "updated" -re hivatkozva.
    Pálya/kocsipack megvan/meg volt, többször is letöltöttem és bemásoltam, de semmi. Mi lehet a megoldás?

  12. #87
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #88
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van fent, közben rájöttem hogy minden szerverhez ezt írja -amikor be akarnék lépni.
    Ennek tükrében módosítanám a kérdést, mi lehet a gond ? -hátha valakinek volt már ilyen

  14. #89
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van fent, közben rájöttem hogy minden szerverhez ezt írja -amikor be akarnék lépni.
    Ennek tükrében módosítanám a kérdést, mi lehet a gond ? -hátha valakinek volt már ilyen
    passz, telepítsd újra..
    nekem most szűz steames GTR-em van a lentebb említett pakkal

    amúgy megvan a 40 csapat most már..szóval sztem mehet a 4. tőlünk is...valaki nem csinyájjja-e??
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 01. 20:26.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #90
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van fent, közben rájöttem hogy minden szerverhez ezt írja -amikor be akarnék lépni.
    Ennek tükrében módosítanám a kérdést, mi lehet a gond ? -hátha valakinek volt már ilyen
    Engem sem enged fel sehová. Kirak csalás gyanujával. Nekem nem steam-es van. Lehet, hogy ez a baj?

  16. #91
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem a Le Mans setet ne erőltesd.
    Nem vagyok set guru egyáltalán, de ha én 5-6 kör alatt mentem med-med 50 lityóval 1:50:3t akkor te főleg.
    Annyit csináltam, ha az alapseten a váltót lerövidítettem, ill szárny 3-13.
    Hát tényleg nem egy jó kiindulási pont volt a Le Mans set.
    Most az alapot állítgattam egy kicsit és eddig 1.48.7-nél tartok.

  17. #92
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Engem sem enged fel sehová. Kirak csalás gyanujával. Nekem nem steam-es van. Lehet, hogy ez a baj?

    Nekem sem steam-es.

  18. #93
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Lehet maradt valami file a korábbi modokból, ami nme tetszik neki

    hogy steam vagy se az sztem nem számít
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #94
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet maradt valami file a korábbi modokból, ami nme tetszik neki

    hogy steam vagy se az sztem nem számít
    én a tiédet kaptam le és felengedett. Viszont teccccik a dolog. Azt már látom kvalin nem lehet állítani a tütün így 50 literrel és 5 sebességgel mentem pár kört,de így is jó volt. Az xd-t nem hozza viszont elő nekem sehogyan.. ide is csak bemásolom a race-est és ennyi nem?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #95
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    én a tiédet kaptam le és felengedett. Viszont teccccik a dolog. Azt már látom kvalin nem lehet állítani a tütün így 50 literrel és 5 sebességgel mentem pár kört,de így is jó volt. Az xd-t nem hozza viszont elő nekem sehogyan.. ide is csak bemásolom a race-est és ennyi nem?
    Elméletileg sima bemásolás az XD telepítése. Az "ű" betűvel lehet be-kikapcsolni.

    Olyan GTR-re telepítettem amin előtte nem volt hasonló mód. Azért még utánanézek, hogy mi lehet a probléma. Viszont én nem találtam hangfájlokat. Nálam így csak a Ginettanak van hangja, az is mintha a Saleené lenne.
    Ez hol van, hogy nem lehet setupot készíteni kvalra? Ha ez így lesz, akkor valószínű, hogy optimalizálják az alapsetet a franciák az autókhoz.

  21. #96
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg sima bemásolás az XD telepítése. Az "ű" betűvel lehet be-kikapcsolni.

    Olyan GTR-re telepítettem amin előtte nem volt hasonló mód. Azért még utánanézek, hogy mi lehet a probléma. Viszont én nem találtam hangfájlokat. Nálam így csak a Ginettanak van hangja, az is mintha a Saleené lenne.
    Ez hol van, hogy nem lehet setupot készíteni kvalra? Ha ez így lesz, akkor valószínű, hogy optimalizálják az alapsetet a franciák az autókhoz.
    oppsz..a hang elmaradt...igyekszem pótolni..

    Sounds <-- csomagoljátok bele a Gamedata mappába. remélem jó
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 02. 21:51.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #97
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Külsőst hozhatunk?
    Jómagam és Zsinor Jani mellé még lenne egy emberünk (avagy egy komplett csapat) - már régóta akartunk valami ehhez hasonlón résztvenni , de más platformon még nem sikerült ilyet találni.

    Persze még ne írjatok be, csak érdeklődünk

  23. #98
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Külsőst hozhatunk?
    Jómagam és Zsinor Jani mellé még lenne egy emberünk (avagy egy komplett csapat) - már régóta akartunk valami ehhez hasonlón résztvenni , de más platformon még nem sikerült ilyet találni.

    Persze még ne írjatok be, csak érdeklődünk
    Regisztráljatok egy csapatot a gtweben, ligának adjátok meg a gtr masterst, és csapassátok
    ha segítség kell akár TS-en is tudok segíteni, mi hogyan, merre meddig.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 05. 11:25.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #99
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Főbb időpontok:


    Regisztráció: Jan. 26 - Febr. 24
    Mod és pálya: Febr. 16
    Test race N°1: Febr. 23.
    Csapatmegerősítés, autókijelölés: Febr. 26.
    Test race N°2: Márc. 2.

    Skinek határideje: Márc. 8.
    Skin Pack: Márc. 15.
    Test Race N°3 (skinteszt): Márc. 16.
    Qualifications: Márc. 20
    Race: Márc. 22.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #100
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Az normális ha nem látom a szervert a lobbyban?

Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •