Oldal: 7 / 8 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (198 összesen)
  1. #151
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    egy 1-10-es (1=könnyű , 10=beszarsz) skálán mennyire sok idő, energia és káromkodás a nulláról nekilendülni ennek a témának, úgy hogy még sosem láttam a gémet, legalább pár installációs kör erejéig?
    Pár óra alatt bele lehet jönni. Ha szereted a sok lovat meg az aerodinamikát tudom ajánlani, nagyon nagy élmény. Eddig úgy 40 kört mentem, és nem nagyon akaródzik visszaülni a BMW-be...

  2. #152
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Pár óra alatt bele lehet jönni. Ha szereted a sok lovat meg az aerodinamikát tudom ajánlani, nagyon nagy élmény. Eddig úgy 40 kört mentem, és nem nagyon akaródzik visszaülni a BMW-be...
    Most már legalább érted miért nyafogok állandóan

  3. #153
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsi voltam az LMP modra, meg Norbi szidta nekem a pályát (mondjuk az tényleg gagyin van megcsinálva), úgyhogy Acurával mentem egy fél órát, eddig 1.46.8, mondjuk úgy 45 végéig látom a dolgot, de alatta valami nagyot kell alkotni setuppal, meg vezetéssel.

    Ha a Ginetta tényleg annyival gyorsabb, akkor meg minek
    Softon kevés benyával mented? Én med-med 50 literrel 50:1t tudtam no ha nem is sok kör alatt. Azt áruld el, h tudtad a lassú kanyarokból megoldani a kigyorsítást? Ilyen időhöz már meg kellett valahogy.

  4. #154
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtudtam hogy a kungfu hoz is setup kell.
    A sajátomat nem teszem fel, mert nem akarok csuklani. A csicsié elég stabil, azon alakítottam hogy szeresse a 4-es szárnyat.
    3-assal talán 2 kört mentem, csak tippelni tudok hogy 1 körön gyorsabb a 4-es, már ha kibírnak a gumik egy kört...
    2 órás etapban viszont nem biztos hogy nyerő ha ledarálja a gumikat.

    50 liter, med-med 1:45.791, de még sok van benne.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  5. #155
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Most már legalább érted miért nyafogok állandóan
    Mentem azért pár kört most Lagunában, de bazz.... Olyan mint amikor egy 125-ös moci után felülsz egy Gixerre és aztán visszakapod az 125-öt.

  6. #156
    Igen, lágyon 14 literrel. A gázzal nagyon sokat kell játszani, megtartani 50-70% között kijáraton és nagyon finoman padlózni.

    Itt egy setup hozzá (Acura), 1:46.304 ment vele kicsit játszva a setuppal. Ja, és az Acura nekem nem megy 4-es első spliterrel, nem tudtam kiegyensúlyozni, hogy nagy tempónál ne legyen megfoghatatlanul túlkormányzott még 15-ös hátsó szárnnyal sem. Pedig az eleje sokkal jobban tapadt, de nem tetszett a balansz.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: weberg; 2014. 02. 12. 22:38.

  7. #157
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, lágyon 14 literrel. A gázzal nagyon sokat kell játszani, megtartani 50-70% között kijáraton és nagyon finoman padlózni.

    Itt egy setup hozzá (Acura), 1:46.304 ment vele kicsit játszva a setuppal. Ja, és az Acura nekem nem megy 4-es első spliterrel, nem tudtam kiegyensúlyozni, hogy nagy tempónál ne legyen megfoghatatlanul túlkormányzott még 15-ös hátsó szárnnyal sem. Pedig az eleje sokkal jobban tapadt, de nem tetszett a balansz.
    Köszi!
    Hát igen ez a gond, hogy nem tudtam játszani a gázzal, mert ha kicsit hozzáértem a lassú kanyarokból kifelé már szedhettem is össze.Igaz alapset volt és nem is próbáltam állítgatni, mert ismerkedtünk. Megnézem kíváncsi vagyok.

    Szerk.:
    Megnéztem, jobb, de fényévekre van a gynettától. Esőbe nem tudom, h lehet majd az acurával menni...
    Utoljára módosította: suhi84; 2014. 02. 13. 01:16.

  8. #158
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Most hogy tudsz kung fu-zni, holnap már jöhetnek a 44-es köridők!
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/gtr2teszt
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2014. 02. 13. 03:01.

  9. #159
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Most hogy tudsz kung fu-zni, holnap már jöhetnek a 44-es köridők!
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/gtr2teszt
    Neked meg a Top csapatunkban a helyed

    apropó TOP csapat..Tomcy - Csicsi..valmelyikőtök beregisztrálhatná már mert le fogunk maradni.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 13. 10:09.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #160
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Neked meg a Top csapatunkban a helyed

    apropó TOP csapat..Tomcy - Csicsi..valmelyikőtök beregisztrálhatná már mert le fogunk maradni.
    Sziszka, fel tudod Te venni? Max kihasználatlan marad. Asszem a csk-t is át lehet adni. Vagy nem?

  11. #161
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka, fel tudod Te venni? Max kihasználatlan marad. Asszem a csk-t is át lehet adni. Vagy nem?
    fingom sincs..
    de megpróbálhatom..

    nos, sikerült..

    Tomcy, Csicsi, 101 rajtszám, Ginetta, porsche, pesca

    még bármit lehet módosítani, csak szóljatok.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 13. 17:02.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #162
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Neked meg a Top csapatunkban a helyed

    apropó TOP csapat..Tomcy - Csicsi..valmelyikőtök beregisztrálhatná már mert le fogunk maradni.
    1-2 körre elszórakozni jó, de most ez a max.

  13. #163
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    én 11-12 szárnyakkal mentem, vagy a 4es az elsőre vonatkozna ?
    na mindegy, majd próbálgatom még mert egyébként úgy érzem, hogy a szárny meg a váltó játszik be csak érezhetően a kocsi viselkedésébe, állítgattam a futóművet, motorféket meg ami hozzá tartozik de azokra alig volt valami érezhető változás, kicsit plusz-minusz a szárny, hosszabb váltó aztán máris nagy a különbség
    Bocs nem olvastam.
    Igen az első szárnyra gondoltam.
    A futóművel nagyon betaláltál, azon szerintem semmit nem kell állítani, elég stabil és 2 órás etapoknál ez a legfontosabb. Talán a kaszni billegésén még csökkenthetsz 1 kicsit. A legtöbbet a szárny és az áttételezés hozza időben úgy hogy először ezzel érdemes kísérletezni. Illetve azt érdemes letesztelni hogy a 3-as és a 4-es szárny között mennyi a különbség köridőbe és gumikopásba, mert az én set-em hamar megzabálja a hátsókat.

  14. #164
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    nos setup guru nem vagyok..inkább csak úgy megérzésre katintgatok itt-ott..de 4 napi küzdés után sikerült váégre megjavítanom a 3 kör alatt produkált Ginetta eredményemet a Spyderrel.

    ha valami hozzáértő kipofozza lehet majd akár használhatjuk is - LeMansban a Porschekból volt a legtöbb a Ginik után.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #165
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Neked meg a Top csapatunkban a helyed

    apropó TOP csapat..Tomcy - Csicsi..valmelyikőtök beregisztrálhatná már mert le fogunk maradni.
    Én kétfős csapatban tuti nem veszek részt.
    Ha nincs 3-4 ember a "TOP" csapatba szívesen elegerészek bármelyik másikba, úgy is beszéltem eddig is TT-vel / Norbival hogy velük megyek 1 vagy igény esetén max 2 etapot.

  16. #166
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Én kétfős csapatban tuti nem veszek részt.
    Ha nincs 3-4 ember a "TOP" csapatba szívesen elegerészek bármelyik másikba, úgy is beszéltem eddig is TT-vel / Norbival hogy velük megyek 1 vagy igény esetén max 2 etapot.
    Akkó győzzél meg még pár TOP pilótát

    Én még réggebben beszéltem Tomcyval, ha nem jön össze a TOP csapat - ami azé csak ciki na..most mikor igazán meg kéne mutatni - akor beszállok mellé aztán letoljuk ketten buliból

    Csak jó lenne ha néha - néha vki nyilatkozna valamit, mert akkor a mostani csaptban is átszervezés kell miegymás...és a nevezés 2 hét múlva bezár...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 13. 19:47.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #167
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Én kétfős csapatban tuti nem veszek részt.
    Ha nincs 3-4 ember a "TOP" csapatba szívesen elegerészek bármelyik másikba, úgy is beszéltem eddig is TT-vel / Norbival hogy velük megyek 1 vagy igény esetén max 2 etapot.
    Na akkor meg is van a csapat?
    Csicsi,TT,Norbi,Én

    Mit szólsz?

  18. #168
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Na akkor meg is van a csapat?
    Csicsi,TT,Norbi,Én

    Mit szólsz?
    Akkor meg Sasáék maradnak ketten... ne legyé ego szokás szerint
    Nekem nem szívügyem a "TOP" team, tolom bármilyen csapatban.
    Időm/energiám toborozni pláne nincsen, ha Cola mégis jönne velünk vagy Sinka akkor szívesen megyek úgy is, de egyébként inkább a TT/Norbi/Wega/Sasa társulat mint hogy ketten görcsöljünk.

  19. #169
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor meg Sasáék maradnak ketten... ne legyé ego szokás szerint
    Nekem nem szívügyem a "TOP" team, tolom bármilyen csapatban.
    Időm/energiám toborozni pláne nincsen, ha Cola mégis jönne velünk vagy Sinka akkor szívesen megyek úgy is, de egyébként inkább a TT/Norbi/Wega/Sasa társulat mint hogy ketten görcsöljünk.
    Jelzem nálunk akár 1 ember át is tudna menni hozzátok, mert mi most picit sokan vagyunk.
    Ha neked pl. nem baj Hummel Peti, akkor lehet átmehetnél Sasáékhoz is.
    Beszéljétek meg.

    Autókról esetleg valakinek további vélemény?

    Ginetta az ász,de utána mi jön? Szerintem tesznek rá súlyt vagy majd valahogy lerontják.
    Idáig a Radicalt próbáltam még, amivel azért sokkal jobban kell gépészkedni, meg jóval erősebbnek tűnik, de többet eszik és nem is olyan stabil.
    Egyéb?

  20. #170
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Jelzem nálunk akár 1 ember át is tudna menni hozzátok, mert mi most picit sokan vagyunk.
    Ha neked pl. nem baj Hummel Peti, akkor lehet átmehetnél Sasáékhoz is.
    Beszéljétek meg.

    Autókról esetleg valakinek további vélemény?

    Ginetta az ász,de utána mi jön? Szerintem tesznek rá súlyt vagy majd valahogy lerontják.
    Idáig a Radicalt próbáltam még, amivel azért sokkal jobban kell gépészkedni, meg jóval erősebbnek tűnik, de többet eszik és nem is olyan stabil.
    Egyéb?
    porke meg a pescarolo sztem elfogadható...
    Radicallal nem mentem, nemtom miért..talán a turbó miatt
    Acura se lenne sztem rossz, de nekem kitakarja a tükröt a fejnélküli pilóta és nme tudom hogy lehetne eltüntetni, így kicsit necces lenne versenyezni vele.

    szerk: megoldódott a tükör probléma, pár körre elvittem a Radicalt meg az Acurát is... nekem úgy tűnik hogy ha nem ginetta akkor tökmindegy. Csak a Gini lóg ki nagyon a többi kb ugyanolyan.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 14. 19:14.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #171
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A csapatainkról,

    Világért sem akarom megmondani kinek mit csináljon, de...

    Úgy néz ki, hogy többen nem leszünk, ebből a keretből kellene összehozni a legtöbbet/legjobbat értsen mindneki ami neki tetszik.

    Jelenleg van 16 emberünk aki indulni szeretne, gondolom aki eddig nem jelezte az már nem is fog jönni, a TOP pilótáinkat nem érdekli/érnek rá stb.

    Azt gondolom hogy tekintve az új rövidebb lebonyolítási rendet 3-4 embernél több nem feltétlen kell egy csapatba - kivétel persze ha valaki "én csakis velük akarok egy csapatba lenni" elvet vallja. Azzal nincs mit tenni, és nem is kell..mert erről szól ez a dolog, hogy 1 - jelen esetben fél - napig jól érezzük magunkat, de azért ha tudjuk legalább egy csapattal vessük is magunkat bele komolyan a küzdelembe.
    Én magamat az igazán buli résztvevők közé sorolom, egy prioritásom van - legalább 2x akarok menni ha lehet mer azé endurance - persze ha a csapatérdek majd azt kívánná hogy kell egy gyorsabb etap akkor azért átengedem nálam gyorsbbnak simán - itt jegyzem meg, nem hiszem hogy 1:50-nél sokkal többre lennék képes majd a versenyen átlagba. Mindenki gondolja át - ÉS NYILATKOZZON bammeg, mert nem tudunk semmit és mindjárt itt az első tesztverseny - hogy mit gondol az alábbi javaaslatról:

    16-en vagyunk ez 4x4 fős csapatot jelent. ebből szerintem ki tudunk állítani egy 3 fős TOPcsapatot. Azért gondolom hogy 3 az ideális mert, 2 etap nem megerőltető, és 3 egyformán gyors emberkével igazán stabil etapokat lehet kihozni és megcélozni legalább a dobogót.

    Hogy ne nagyon kelljen összekevernem az eddigieket én ide javasolnám a francia prekval alapján Bognár Danit mindenképp, szépen terelgeti a gépet, persze ha nem a "csak velük..." elvi miatt van a jelenlegi csapatába Tomcyval és melléjük kellene egy harmadik társ. Nem tisztem eldönteni ki a leggyorsabb a többi csapatokból találjunk már valakit, bakker.

    Jah...és ez volt az utolsó próbálkozásom hogy "megszervezzem magunkat".

    Tisztelettel
    Sziszka

    ui.: kiegészítetem a táblázatot egy "mennyit vállalsz" opcióval, írjátok már be, köszi
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #172
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A csapatainkról,

    Világért sem akarom megmondani kinek mit csináljon, de...

    Úgy néz ki, hogy többen nem leszünk, ebből a keretből kellene összehozni a legtöbbet/legjobbat értsen mindneki ami neki tetszik.

    Jelenleg van 16 emberünk aki indulni szeretne, gondolom aki eddig nem jelezte az már nem is fog jönni, a TOP pilótáinkat nem érdekli/érnek rá stb.

    Azt gondolom hogy tekintve az új rövidebb lebonyolítási rendet 3-4 embernél több nem feltétlen kell egy csapatba - kivétel persze ha valaki "én csakis velük akarok egy csapatba lenni" elvet vallja. Azzal nincs mit tenni, és nem is kell..mert erről szól ez a dolog, hogy 1 - jelen esetben fél - napig jól érezzük magunkat, de azért ha tudjuk legalább egy csapattal vessük is magunkat bele komolyan a küzdelembe.
    Én magamat az igazán buli résztvevők közé sorolom, egy prioritásom van - legalább 2x akarok menni ha lehet mer azé endurance - persze ha a csapatérdek majd azt kívánná hogy kell egy gyorsabb etap akkor azért átengedem nálam gyorsbbnak simán - itt jegyzem meg, nem hiszem hogy 1:50-nél sokkal többre lennék képes majd a versenyen átlagba. Mindenki gondolja át - ÉS NYILATKOZZON bammeg, mert nem tudunk semmit és mindjárt itt az első tesztverseny - hogy mit gondol az alábbi javaaslatról:

    16-en vagyunk ez 4x4 fős csapatot jelent. ebből szerintem ki tudunk állítani egy 3 fős TOPcsapatot. Azért gondolom hogy 3 az ideális mert, 2 etap nem megerőltető, és 3 egyformán gyors emberkével igazán stabil etapokat lehet kihozni és megcélozni legalább a dobogót.

    Hogy ne nagyon kelljen összekevernem az eddigieket én ide javasolnám a francia prekval alapján Bognár Danit mindenképp, szépen terelgeti a gépet, persze ha nem a "csak velük..." elvi miatt van a jelenlegi csapatába Tomcyval és melléjük kellene egy harmadik társ. Nem tisztem eldönteni ki a leggyorsabb a többi csapatokból találjunk már valakit, bakker.

    Jah...és ez volt az utolsó próbálkozásom hogy "megszervezzem magunkat".

    Tisztelettel
    Sziszka

    ui.: kiegészítetem a táblázatot egy "mennyit vállalsz" opcióval, írjátok már be, köszi
    Itt tényleg az a kérdés, hogy FUN race-ként fogjuk fel, vagy akarunk eredményt is elérni. Ha az utóbbi is cél akkor pusztán a prekval tábla alapján kéne összeállítani a TOP csapatot (jelenlegi állás szerint a top4 Csicsi, Gerloci Z, Alpar Nándor meg én), és ez ösztönözne is arra hogy mindenki fussa a köröket és jobb legyen, mert bárki bekerülhet. Sztem a csapatkapitányok "üljenek össze" és beszéljék meg hogy mi legyen.
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2014. 02. 15. 15:07.

  23. #173
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    án togát lehet megvárnám még a helyetekbe ha megetszik neki ,mert el tudom képzelni, hogy alacsonyan fog szállni
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #174
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    án togát lehet megvárnám még a helyetekbe ha megetszik neki ,mert el tudom képzelni, hogy alacsonyan fog szállni
    Már telepitem Söri segitségével.
    Any Given Sunday!

  25. #175
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    1 óra menés után 45.6 a Zytek-kel, igaz kaptam rá setet. egyébként egészen élvezetes az első benyomások alapján, szóval lehetséges hogy érdekel a dolog.
    Any Given Sunday!

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •