Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 57 (57 összesen)

Téma: HGTLM9 - Most Autodrom (Szezonzáró)

  1. #51
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    ...es majd ha egyszer egy BMW volanja mogott a zold pokolban 6000-es fordulat fole ersz es a libabor vegigfut a hatadon, akkor fogod igazan a kulonbseget erezni a ket jatek kozott! B-)
    Valami hasonlót tapasztaltam már, csak sajnos el kellett adnom...

    http://www.youtube.com/watch?v=jnb9ZLcoCwg
    Utoljára módosította: KeCA; 2014. 01. 18. 12:39.

  2. #52
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi bazze, azt ugye tudod, hogy ez most nekem is sokba került!

    Amúgy a rajtodon behaltam!
    Igen tudom, néztem a pontállást a futam után és akkor rögtön beugrott hogy ha KeCát megelőzöm akkor te vagy a 4.
    Persze ebben sok a ha mert ha eleget tankolok akkor az +4-6 mp is van talán és azzal teljesen máshova jöttem volna vissza és teljesen már ütemben tudom megelőzni az előttem lévőket, ha csak 2 kört csúszok akkor már KeCát utol sem érem... Szóval sok a ha, így volt a valós ahogy történt. Mármint az eredmény. Na ezzel nagyot mondtam.

    Rajt meg hát ja, szokásos. Még aznap visszanéztem jópárszor oly szép lett. 5-6 helyet tudtam hogy simán javítani fogok, ott voltak az Alfák, Porschék, egy Mini és egy Cortina, azokat meg a Musti lazán megkajálja, és a T1 féktávig pont 6 autót előzte meg, jól kiszámoltam.
    Aztán T1-ben szépen bevágtam a belső ívre (a sorba) a vasat hogy a külső íven fordulók ne tudjanak ráfordulni, így a sikánban még 2 autót előztem (ez már 8), (mondtam én hogy növelni kell a fight skillem, azóta sokkal merészebben ráfékezek az előttem lévőkre a V8-as bálnákkal is), aztán a sikánból kijövet is frankón sikerült, így az az utáni egyenesben is fogtam még 3 helyet. Összesen 11 helyet javítottam! Mustang power. Hát így indult ez a futam.
    Persze ebben az is benne van, hogy tuti volt olyan aki nem is akart csatázni velem. Volt aki nem erőszakoskodott és voltak akik egyáltalán nem zártak rám vagy szorítottak ki vagy zártak össze, pedig könnyen megnehezíthették volna a dolgom. De az is lehet hogy mire erre rájöttek volna, már akkora tempóelőnyben voltam, hogy nem tudtak készülni rám.

    Élveztem ezt a brutál rajtot na.
    A futam is jó volt volt pár jó csata de meglepően sokat autóztam egyedül amire totál nem számítottam, arra gondoltam alig lesz üres köröm. Csak hát ez az egy körrel előrébb tart az agyam dolog...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Rajt meg hát ja, szokásos. Még aznap visszanéztem jópárszor oly szép lett. 5-6 helyet tudtam hogy simán javítani fogok, ott voltak az Alfák, Porschék, egy Mini és egy Cortina, azokat meg a Musti lazán megkajálja, és a T1 féktávig pont 6 autót előzte meg, jól kiszámoltam. Mustang power. Hát így indult ez a futam.
    Mondjuk ehhez az is hozzájárult, hogy azt néztem rengetegen bealudtak a rajtnál, látványosan előbb indultál mint bárki más. Körülöttem ez is ugyan ez volt, és nem nagyon értem a dolgot...

    Srácok, én mindenkinek javaslom, hogy kapcsoljátok be a 3, 2, 1, GO jelzést, mert a lámpákat keresgélni a rajtrácson, ami vagy látszik vagy nem, illetve vagy zöldre indul, vagy piros elalvásra, na az sztem nem pálya és rengeteg lehet bukni vele, ha benézed!

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ehhez az is hozzájárult, hogy azt néztem rengetegen bealudtak a rajtnál, látványosan előbb indultál mint bárki más. Körülöttem ez is ugyan ez volt, és nem nagyon értem a dolgot...

    Srácok, én mindenkinek javaslom, hogy kapcsoljátok be a 3, 2, 1, GO jelzést, mert a lámpákat keresgélni a rajtrácson, ami vagy látszik vagy nem, illetve vagy zöldre indul, vagy piros elalvásra, na az sztem nem pálya és rengeteg lehet bukni vele, ha benézed!
    Az nem alapból be van kapcsolva?
    Pár futammal előbb írtad már, hogy ott hátul sokkal több a reakcióidő... Vagy van aki jól indul de auto kuplungol, mert fél a váltásoknál.
    De a rajtnál az az 1-2 tized lassúság a T1-hez érve már 6-8 tized hátrány is lehet! Az simán több autónyit jelent.
    Persze aki nem tud stabilan menni annak nem a rajtnál szerzett pár tized fogja meghozni a jó eredményt. Akkor meg minek kockáztasson egy esetleges kifarolást a rajtnál.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, én mindenkinek javaslom, hogy kapcsoljátok be a 3, 2, 1, GO jelzést, mert a lámpákat keresgélni a rajtrácson, ami vagy látszik vagy nem, illetve vagy zöldre indul, vagy piros elalvásra, na az sztem nem pálya és rengeteg lehet bukni vele, ha benézed!
    Valamelyik pályán bugos volt és ha a számlálóra indultál, simán büntit kaptál.

  6. #56
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Valamelyik pályán bugos volt és ha a számlálóra indultál, simán büntit kaptál.
    Mióta GTL-ezem a számokra indulok, és aszerint megy a lámpa is, szóval a számláló tuti nem lehet rossz.
    Sőt a GTL elnézi még a kisebb bemozdulásokat is, csak hát kockázatos.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #57
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    ezután TT üldözött, elég frusztráló lehet egy jó pilótának egy jobb autó ellen harcolni, remélem azért rendben mentem
    Persze, rendben volt minden. Az én hibám volt, hogy mögéd kerültem. Nyilvánvalóan frusztráló volt a helyzet számomra, de ez a rendszer velejárója és ilyenkor próbálok csak magamra összpontosítani, félretenni az érzelmeket és kihozni a helyzetből a legtöbbet.
    A szezon nem volt rossz, csapatban újoncként kíváló a 3. hely. Egyéniben egy kicsit előrébb is végezhettem volna, de egyrészt főleg versenytávon nincs még meg a kellő gyorsaságom, másrészt sajnos több rutintalan döntést is hoztam a kelleténél.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •