Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (57 összesen)

Téma: HGTLM9 - Most Autodrom (Szezonzáró)

  1. #26
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Szabi micsináltál?jesszus pedig közel volt szinte fogtad azt a kupát,ejejej fakk fakknem értem na majd elmeséled mitörtént
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #27
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Aztaaaa wááááá.
    Egy körrel kevesebb benyám volt a végén, mint amit kiszámoltam. Mindent jól csináltam, annyit tankoltam amennyit akartam, csak asszem 1 körrel előbb mentem ki mint terveztem. 16.-ba terveztem és 14 környit tankoltam. Csak hát szerintem a 15.-ben mentem ki.
    Mindenre emlékszem csak arra nem hogy hányadik körben mentem ki, szóval csak így fogyhatott el a benya. Waze.
    Pedig olyan jól jöttem a friss gumikkal a kopottasok ellen. Háááát ez van.

    Kettel gondoltam hogy nagy csata lesz köztünk de hogy így "engedsz" el erre igen nagy odds-ot adtak volna. Nem is fogadtam volna rá.
    Még a végén KeCával küzdhetem volna hasonlót csak hát low fuel.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2014. 01. 16. 23:57.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #28
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Huh, hát ez izgi futam volt. Az elején kicsit szétestem fejben és hibázgattam bőszen. Aztán volt egy nyugis időszak, majd elérkezett a kerékcsere fázis. Legalábbis Kristófnak és nagyon szerencsétlenül jött ki a dolog. Kezdett ellassulni a ráfordító előtti részen és mire majdnem mellé értem, egyszer csak villant, hogy bizony ő jobbra tart (a pálya bal szélén). Wááá rántom félre a kormányt, a következő pillanat, hogy megyek a boxba, de látom a tükörben, hogy jön mögöttem ő is, mondom ok, én még nem cserélek és gyorsan visszapucoltam a pályára. Csak Cola addig elment, sajna, bár sokáig úgy se tudtam volna tartani.
    Aztán elfogyott a benya, gurulok a boxba és mivel Cola és Dobri Szabi már előttem jártak, így mindent vagy semmit alapon nem cseréltem kereket, csak tankoltam. Azt is jól kicentizve. Végül beradíroztam magam a 4. helyen 0,3l benzinnel, de ehhez kellett az a mázli, hogy Nibi tankoljon még egyet. Viszont megállapítható, hogy felnin is lehet autózni.

  4. #29
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Aztaaaa wááááá.
    Egy körrel kevesebb benyám volt a végén, mint amit kiszámoltam. Mindent jól csináltam, annyit tankoltam amennyit akartam, csak asszem 1 körrel előbb mentem ki mint terveztem. 16.-ba terveztem és 14 környit tankoltam. Csak hát szerintem a 15.-ben mentem ki.
    Mindenre emlékszem csak arra nem hogy hányadik körben mentem ki, szóval csak így fogyhatott el a benya. Waze.
    Pedig olyan jól jöttem a friss gumikkal a kopottasok ellen. Háááát ez van.

    Kettel gondoltam hogy nagy csata lesz köztünk de hogy így "engedsz" el erre igen nagy odds-ot adtak volna. Nem is fogadtam volna rá.
    Még a végén Kelemen Dávid-dal küzdhetem volna hasonlót csak hát low fuel.
    15. -ben mentél, én mentem egyel később a 16.-ban.

  5. #30
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Hát nekem jól indult, kvalin PB, 2.hely. Aztán első körökben lepattantam Dobri Szabiról, nem igazán láttam azt a monstrumot a jobboldalról Volt utána még egykét izgalmas jelenet aztán jött a fekete leves. Érdekesen elszálltam ahogy még soha a nap folyamán.Mondom na mind1 akkor már megyek a boxba, beállok, nem akar dolgozni a more. Hátrébb megyek kicsit, semmi. Előrébb semmi. ( mindezt úgy hogy billentyűzeten volt az üres) Hátrébb semmi. Na egy fél perc múlva megjött a munkakedve a kutasnak, megtankolt aztán fizetés nélkül tipli.Utolsó hely... Mint kiderült nem véletlen szálltam el, mert a pedálom megint szopatott. Féktávon random padlógáz fék felengedés kombó csak így magától és ilyen nyalánkságok... ESC. Na mind1 az elejét élveztem ...

    GRATULA NIBINEK A DOBOGÓSOKNAK, A CSAPATOKNAK MEG MINDENKINEK AKI MENT A SZEZONBA! Köszi a jó csatákat a szervezést meg mindent, "jövőre" találkozunk
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 01. 16. 23:58.


  6. #31
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    15. -ben mentél, én mentem egyel később a 16.-ban.
    Köszi akkor már biztos.
    Néztem a lap chart-ot de az meg egy körrel le van maradva, abból se tudtam meg a valóságot, dehát az egyetlen magyarázat az hogy az agyam előbb tartott egy körrel mint az autóm.
    Ezt a láma hibát, még jó hogy nem múlt rajta semmi.

    Köszi a gratulációkat, hát volt már erősebb idény is, sajnos az élmenők közül többen párszor nem jöttek, és Cola is kihagyott 2 futamot. Szóval így nem akkora az érdem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #32
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem jól indult, kvalin PB, 2.hely. Aztán első körökben lepattantam Dobri Szabiról, nem igazán láttam azt a monstrumot a jobboldalról Volt utána még egykét izgalmas jelenet aztán jött a fekete leves. Érdekesen elszálltam ahogy még soha a nap folyamán.Mondom na mind1 akkor már megyek a boxba, beállok, nem akar dolgozni a more. Hátrébb megyek kicsit, semmi. Előrébb semmi. ( mindezt úgy hogy billentyűzeten volt az üres) Hátrébb semmi. Na egy fél perc múlva megjött a munkakedve a kutasnak, megtankolt aztán fizetés nélkül tipli.Utolsó hely... Mint kiderült nem véletlen szálltam el, mert a pedálom megint szopatott. Féktávon random padlógáz fék felengedés kombó csak így magától és ilyen nyalánkságok... ESC. Na mind1 az elejét élveztem ...

    GRATULA NIBINEK A DOBOGÓSOKNAK, A CSAPATOKNAK MEG MINDENKINEK AKI MENT A SZEZONBA! Köszi a jó csatákat a szervezést meg mindent, "jövőre" találkozunk
    majd karácsony környékén küldünk akkor 1 privit
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #33
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem jól indult, kvalin PB, 2.hely. Aztán első körökben lepattantam Dobri Szabiról, nem igazán láttam azt a monstrumot a jobboldalról
    Igen...nem igazán értettem mi történt, visszanéztem replay-t is....én mentem egyenesen, nekem jöttél jobbról,de szerencséd sem volt ahogy láttam sajnos.

    Jó verseny volt,Józsi már az elején elment,esélyem sem volt, mögöttem Dávid és Kristóf küzdöttek egymással,én légüres térben tudtam autózni. A boxkiállásig volt már 10mp előnyöm,bár mikor Cola és Dávid is előbb ért ki a boxból hirtelen elgondolkodtam....na ez most mi???!!! Szerencsére volt még 11 kör,és mivel friss gumikon voltam,vissza tudtam verekedni magam a 2.-ik helyre.

    Élveztem ezt a verseny t is,köszi mindenkinek!

  9. #34
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    kvali nem igazán ment, rajt jó volt szépen eljöttünk, kisebb csaták majd T1-et nagyon benéztem aztán kicsit uncsi volt míg a ződ Triumph meg nem érkezett majd szépen körbeautózött , ezután TT üldözött, elég frusztráló lehet egy jó pilótának egy jobb autó ellen harcolni, remélem azért rendben mentem , sajnos 1 körrel később mentem a boxba és nem sikerült eléd visszajönni, mindenesetre én élveztem , ezekutána végére ment a hajsza hogy a 2 mögöttemlévő mikor fog megelőzni, de nem történt meg, Szabi jött a képbe, de az utolsóba persze Ő csak megelőzőtt

    gratulálok a győztesnek, minden résztvevőnek, köszönöm a bajnokságot

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Na majd Most!
    Eléggé nemszeretem ezt a pályát. Mióta "jobban" vezetek, azóta a legtöbb pályát nemnagyon szeretem Általában csak elrontani lehet/tudom a kanyarokat...
    Eddigi Most-al való találkozásom során, ilyen-olyan okokból még egyszer sem sikerült végigmennem.
    V8, üljük meg, legyen poén.
    Nemigazán eröltettem túl a felkészülést, fejben sem, setupban sem voltam teljesen ott. Kvali elött észrevettem hogy vmi innen letöltött csodasetup-om, csutka olyanaz mint a default. Loál.
    Q nemtudom hogy, de elég jó lett. Persze tudtam, éreztem hogy sokkal több lenne még ebben a v8-ban.
    Versenyen a lényeg azvolt, hogy elsőkörben semmiképp se, és a futamon se bonyolódjak bunyóba, éshogy végig tudjak menni.
    Asszem gagyi rajt, majd KeCa botladozott elöttem. Nemgondoltam volna hogy lesz olyan pillanat hogy Cola mögöttem, és én tolom lefele KeCa-t. Végülis szépeket hintáztunk KeCa-val, és sikerült is kibillenteni, előzni, ami látva hogy Cola-nak nem sikerült örültem.
    Aztán kezdtem belassulni, közeledett a kerékcsere ideje. Ittmár tudtam hogy nemfogok gumit cserélni, lesz ami lesz, úgysincs más esélyem, mert elég nehézkes előzni a nagy dögökkel a dögöket.

    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Huh, hát ez izgi futam volt. Az elején kicsit szétestem fejben és hibázgattam bőszen. Aztán volt egy nyugis időszak, majd elérkezett a kerékcsere fázis. Legalábbis Kristófnak és nagyon szerencsétlenül jött ki a dolog. Kezdett ellassulni a ráfordító előtti részen és mire majdnem mellé értem, egyszer csak villant, hogy bizony ő jobbra tart (a pálya bal szélén). Wááá rántom félre a kormányt, a következő pillanat, hogy megyek a boxba, de látom a tükörben, hogy jön mögöttem ő is, mondom ok, én még nem cserélek és gyorsan visszapucoltam a pályára. Csak Cola addig elment, sajna, bár sokáig úgy se tudtam volna tartani.
    Utolsó kanyar, a boxkiállás elött, hát nem lecsúszok róla? Bázz KeCa meg belülre fordul. Mámmá mía mondtam. Villogtam mint pereces a moziban, hátha ettől megoldódik a probléma. Kb középsebességgel mentem, de KeCa se ment el, meg énsem mertem ráforulni a boxkijáratra. Végül csak elindultam a boxba, elöttem épp feltünt KeCa, mintha ő is menne be a boxba, de aztán nem átvágta a dobbantókat, és nemis boxolt? Áhh.
    Pit is good enough.
    Rongyos gumikon azt hittem vészesebb lesz az irányítás. Persze 2-3mp-el lassabb voltam, de maradt eza vezethetelen csónakos, lomha, lassú stílus. Semmi kikapom a kezedet, és elviszlek megenni az erdőbe...
    Nibi közeledett a tükörben, sikerált egykét körig tartani, meg egymás mellett fordulni. Majd az első sikán kigyorsításán a kerékvetőn elkacsáztam, elbénáztam, így elment.

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Kettel gondoltam hogy nagy csata lesz köztünk de hogy így "engedsz" el erre igen nagy odds-ot adtak volna. Nem is fogadtam volna rá.
    Ez így csak "pöti" volt. Túljól fordultál a sikán kijáratára, énmeg besokaltam. Pedig volt egykét kijárat, ahol direkt kerültem a vetőket.

    Bordi is közeledett. Nála meg nemtudtam hogy az egyensben ennyivel gyorsabb a shelby. Legalább belülre húzódhattam volna.

    Végülis nemrossz eza V8 ha belejön az ember, és megtanulja hogy 2mp-el elöbb kell irányítani a kocsit mint ahogy a pálya van. 2mp-es lagg. Ehhez képest Tilus 0,005ms-es AC lagja...

    Gratula mindenkinek aki résztvett a szezon során a bajnokságban!
    Grat Nibinek, meg az üldözőinek, meg akik hátul kiestek és mégis mentek. Meg a középmezőnynek!
    Megmég gratula Joe-nak a csapartársnak, megvan vele a második csapathely.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 01. 17. 00:45.

  11. #36
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Szeretnék elnézést kérni Jankó Zsolttól az utolsó körben történtekért. Annyira pipa voltam Endrődi Zoltánra, amiért lelőkött a pályáról, hogy elfelejtettem körülnézni amikor visszatértem. (Szerencsére nagyobb kárt nem okoztam a kis Porschéval a Falconban. )

  12. #37
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira pipa voltam Endrődi Zoltánra, amiért lelőkött a pályáról, hogy elfelejtettem körülnézni amikor visszatértem. (Szerencsére nagyobb kárt nem okoztam a kis Porschéval a Falconban.
    Várjuk meg a szerver replayt White! Én ugyanis csak annyit láttam, mikor meg akartalak előzni, hogy egyszerűen eltűntél előlem. Nem is érzékeltem semmilyen ütközést. Mintha nem is lettél volna ott soha... De bocs, ha bármit tettem!

  13. #38
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Várjuk meg a szerver replayt White! Én ugyanis csak annyit láttam, mikor meg akartalak előzni, hogy egyszerűen eltűntél előlem. Nem is érzékeltem semmilyen ütközést. Mintha nem is lettél volna ott soha... De bocs, ha bármit tettem!
    Sejtettem, hogy valami hasonló volt, ezért sem ugrottam neked, hogy "mi a f@szt csináltál".
    Amúgy még az este megnéztem a szerver replayt és végig látszódik mind a 2 autó, (nem volt lag) egyszerűen csak jöttél mögöttem és irányváltás nélkül letoltál az útról az "egyenes" közepén.

  14. #39
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Kissé csalódott vagyok, a taktika a V8-ak ellen nem működött. Egyszerűen kevés volt ide nekem még a Triumph is. Gondolkodtam a Healey-ben is, de úgy döntöttem, menjen csak vele Ákos és majd röhögünk, ahogy esik-kel. Hát nem röhögtünk mikor kiütött...

    Qual.: Régen szokásom volt qualon PB-t futni, ez egy ideje már egyszerűen nem megy, nem értem miért?! Csak a tizedik helyre tudtam betolni a vasat.
    R. Álmosan indultam, a V8-ak elém, hátulról Mihályi Zoli noszogatott a Cortinával, meredek volt, de valahogy kibekkeltem. Nagy nehezen lendületbe jöttem, először Nibi után rohantam, majd Megkaptam Nibitől Zsoltit és a Falcont, de mielőtt bármi történt volna, hátraszaladt elém Szabi. Pár kör után éreztem, hogy Szabi gumijai készek rá, hogy megelőzzem őt, itt az idő! Na ekkor esett vissza mögém Ákos és a célegyenesben érvényesítette a lóerő többletét. Nem sokkal később viszont lecsúszott egy ívről és belül vissza előztem. Egy körrel később pedig a célegyenes végi féktávot kissé elmérhette és mikor befordultam előtte a sikánba, kiforgatott kissé. Pont két pozícióba került ez nekem, nem voltam túl boldog...
    Aztán mentem előre a boxkiállásig. 2. helyről jöttem ki, bizakodóan, gyors tankolás, semmi más és már vissza is... a 12. helyre!!! WTF!? Itt szembesültem vele , hogy mennyire kevés vagyok erre a nem szeretem pályára! Vártam a végéig, hogy fogyjon el előlem valami V8 gumija, de szó nem volt ilyesmiről. Talán, ha Ákos nem forgat ki... A végére utól értem White-ot, az egyetlen hibát itt követtem el a versenyen (leszámítva azt, hogy 1 literrel kevesebbet tankoltam, mint kellett volna és a célba lendületből gurultam be álló motorral...), Az utolsó előtti kanyarban féktávon rosszul pöcköltem meg a váltókart, a micro kapcsoló kettőt kattant, 3. helyett 2. lett belőle és egyből elment a TR4 feneke, de sikerült megfogni és újra zárkóztam fel White-ra.
    És amint az már kiderült Pont mikor előzési távolságba kerültem, White egyszerűen köddé vált, a repimen befagyott az útra, nem tudom melyikünk laggolt, de én nem érzékeltem ütközés, vagy bármit. Ha én voltam a hunyó, akkor még 1X hatalmas bocsánat kérés White-tól, Sorry!

    8. lettem, lehettem volna 6., talán 5 is, de ez már csak fikció, mindegy is.

    Köszi a szezont szervezőknek-résztvevőknek egyaránt, Gratula a Bajnoknak (nem lepődtem meg) És minden dobogósnak (ezen sem) és mindenkinek, aki végig küzdötte a szezont! Az enyém szar lett, sok versenyt kihagytam, amin itt voltam, sem voltam itt igazán, majd a következőn megpróbálok többet teljesíteni...

    És nagyon várom a tavaszi Groupok és helyszínek részleteit!!!!!!!!!!

  15. #40
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Mivel sokat kihagytam, így a szezon rég elment. Ráadásul lecsúsztam a 3. gr-ba. Egy ideig gondolkoztam, hogy a Cortinával indulok, mert 60 perc alatt számításaim szerint jobb, mint a Shelby, de az túl snassz lett volna. SZóval a Shelby mellett döntöttem. A felkészülés hagyott némi kívánni valót, de olyan különbség volt az autók között, hogy zongorázni lehetett volna. Cola meg is jegyezte, miután teletankkal előztem kívül-belül a Mustit, hogy szar a GT350...

    Kicsit még gyakorlotam futam előtt. Hamar rájöttem, hogy az 1:54,8-ba kb 5 tized van még.

    Q: Elsőre futottam a 23 fokos pályán egy normális kört és elmentem vacsizni.

    R: Semmi sem történt. Elindultam, tankoltam, befutottam. Pár körig néztem Ákost, hogy mit csinál a Healeyvel, de semmit sem csinált.

    (Azért Ákos ezzel rommá kellett volna verned... több volt benne, bár a pedál gondod olvastam. Sajnálom.)

    A győzelmemre nem vagyok büszke, mivel oly mértékű volt a különbség.

    Summa summárum:
    Az idei szezon foghíjas lett. Sokszor kihagytam. Volt hogy meló, volt hogy család, volt hogy betegség, volt szerver gond is. Annak nagyon örülök, hogy sokan jöttek és azokból a társainkból is sokan megmaradtak és itt vannak velünk.

    Gratulálok Nibinek. Bár valóban volt erősebb szezon, de Ő és Cola (ha itt van közöttünk, akkor Taky) máshogy játszanak a zongorán. Nagyon csodás versenyed volt a Ferkával Nibi. Nagyon örülök, hogy Szabolcs (végre) csatlakozott a magyar GTL ligához és minket erősít.

    Azoknak a társainknak, akik a versenyekben hátul vannak, bizonytalanok magukba tanácsolnám, hogy kérdezzenek bátran az élmezőnyben résztvevőktől, mivel sokszor úgy látom komoly vezetés technikai problémákkal küzdenek és ez könnyen javítható, és jelentős gyorsulást eredményez. A beállításokkal kapcsolatban is szerintem kaphatnak tanácsot, bár azt szerintem mindenkinek magára kell szabnia, de vannak nagyságrendi dolgok, amik érdemesek meghallgatásra.

    Köszönet mindenkinek a részvételért, az észrevételekért, a vb. tagoknak a munkáért, Szabinak és Bordiiiinak a szervezésért. Köszönöm mindenkinek.

  16. #41
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Sonomában csak kikapcsolódásképp áttettem a váltót kormányról a váltóra, hát rohadttul megtetszett elkezdtem nagyon élvezni a vezetést. Most-ra először az Alfával készültem, aztán kipróbáltam a triumphot és egyértelmű volt a választás.
    Most volt először hogy GTL-ben még jó kocsival sem kaptam másodperceket mint eddig, nagyon örültem.

    q- pb 3.hely

    Verseny:
    tudtam, hogy a V8-ak erőből lenyomnak az elején, nem is erősködtem hosszú a verseny. Aztán a második körben lehet kaptam kicsit hátulról Jankó Zsolttól de valami nem volt rendben mert felfelé kilőttem mint a rakéta és pörögtem. Aztán fejre estem, még jó, hogy mindig van rajtam bukósisak. Ezután elindultam az ellenkező irányban jó, hogy nem jött senki...22 hely, tisztes hátránnyal..Mentem amit bírtam és szépen értem utól a többieket, 19.körben box, tankoltam 12körre és így is csak fél liter benya maradt a végén. Voltak csaták, volt aki csak elengedett pedig nem kellett volna és volt aki körhátrányban sem..Szabi után mentem pár kört nagyon élvezetes volt, de elfékezdte magát, így el tudtam menni. Tömöl Tomival is voltak jó csaták, talán kétszer is mert boxban megelőzött ha jól emlékszem. Végül befutó 4századon múlt, de Szilágy Péter 11 én 12. lettem.

    Több volt ebben a futamban, de élveztem nagyon jó volt a triumphot vezetni.
    Utoljára módosította: gabor426; 2014. 01. 17. 16:49.

  17. #42
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon csodás versenyed volt a Ferkával Nibi.
    Élveztem is minden percet vele. Annyira jól illett arra a pályára hogy fantasztikus volt vele menni. Szóval jött magától az eredmény, na meg hogy ott se volt sok riválisom... (Taky nem jött, Cola URH, Dobri meg nem bírt velem. )
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azoknak a társainknak, akik a versenyekben hátul vannak, bizonytalanok magukba tanácsolnám, hogy kérdezzenek bátran az élmezőnyben résztvevőktől, mivel sokszor úgy látom komoly vezetés technikai problémákkal küzdenek és ez könnyen javítható, és jelentős gyorsulást eredményez.
    Igen kérdezhetnek és sokan segítünk is, de sajnos hogy gyorsulnak az egyáltalán nem biztos. Szóval azt mondom hogy ez a fajta segítség sokkal nehézkesebb mint az ember gondolná. Sajnos ezzel küzdök én is évek óta (akiknek segítek), hogy hiába mondom el, vagy akár mutatom meg hogyan kéne venni a kanyarokat, NEM TUDJA megcsinálni. Most itt pl a kanyarból kifelé kormánytépésről (túlságosan nagy kormány elfordításról) beszélek, amiről egyszerűen nem tudom leszoktatni az embereket. De sajnos ettől rengeteget lassulnak... Megoldást még nem találtam rá.
    az az igazság hogy olykor én is azon kapom magam hogy kicsit többet fordítok, bár én inkább befelé szoktam erőltetni. Kifelé már szinte ellenkormányzással jövök (V8-cal meg szinte mindig ), ettől lesz gyors, magabiztos a kigyorsom.
    Persze biztos az is benne van hogy ezek a vasak másképp tapadnak mint akik a GTR-es GT autókhoz szoktak...

    Na nem ragozom tovább, köszi a gratulációkat és az idényt mindenkinek, és én is köszi a szervezőknek is a melót.

    Egy dolgot sajnálok az idényben, hogy TT-t kiforgattam, és ezzel a fair play díjat elbaxtam.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #43
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése

    Aztán a második körben lehet kaptam kicsit hátulról Jankó Zsolttól de valami nem volt rendben mert felfelé kilőttem mint a rakéta és pörögtem. Aztán fejre estem, még jó, hogy mindig van rajtam bukósisak. Ezután elindultam az ellenkező irányban jó, hogy nem jött senki...22 hely, tisztes hátránnyal.
    Sajnos biztos, hogy kaptál tőlem egy koccot, és valahogy a rázókő, meg a lökés együtt megbillentett, majd a kocsid eleje beleakadt az aszfaltba, és így katapultáltál az égbe.
    Szerencsétlen szitu volt, sajnálom az esetet.

  19. #44
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék elnézést kérni Jankó Zsolttól az utolsó körben történtekért. Annyira pipa voltam Endrődi Zoltánra, amiért lelőkött a pályáról, hogy elfelejtettem körülnézni amikor visszatértem. (Szerencsére nagyobb kárt nem okoztam a kis Porschéval a Falconban. )
    Részemről nincs semmi gond. Mondjuk Endrődi Zoli ott nyugodhatott meg, de amúgy sem volt sok sanszom megelőzni az utolsó kanyarokban. Így is kettő pozíció hullott az ölembe az utolsó körben, miután Nibi kiállt, te pedig füvezni mentél.

  20. #45
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Grat mindenkinek és kösz a szervezést a futamokat
    kár a brno-i bakiért ott valami elveszett bennem és már nem tudtam vissza rázódni,melbourneben is rosszul választottam kocsit,pedig jól indult minden még az elején

    R!3.nem volt rossz verseny próbáltam menni a saját tempómat már amikor sikerült jó volt a box is,Szabi az elején még púposkodott,dehát nagy falat volt neki a Mustang ahogy látom,nem volt benne több a 3. hely az nagyon korrect.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi micsináltál?jesszus pedig közel volt szinte fogtad azt a kupát,ejejej fakk fakknem értem na majd elmeséled mitörtént
    Nahát az utolsó futamon sikerült nemcsak a dobogóért folytatott küzdelmet csúnyán elbuknom, de még az összetett 4. helyről is lecsúsztam 1 szaros ponttal. Ne mondom, hogy nem szívom a fogam miatta és nem verem a fejem a falba ... de összességben talán azt mondhatom, hogy így van ez jól..

    Sajnos nem adtam meg a kellő tisztelet a Mustang-nak, és eleve nagymellényű elképzelés volt a részemről, hogy futam előtt 2 órával behuppanok egy V8-ba, majd szépen elhozom a kupát ... ebben a mezőnyben azért ezt így nem lehet megcsinálni, aminek mondanom sem kell, nagyon örülök!


    Szóval az "intenzív" felkészülés részleteit már ismeritek, gyakorlatilag a qual-ra állt bennem össze mind a kocsi és mind a pálya... de régi mondás már nálunk, hogy aludni kell rá egyet, hogy valóban a helyére kerüljenek a dolgok az ember fejében. Nos ez elmaradt és a qual nem is sikerült túl fényesen, összekuszálódtak bennem a dolgok és nem tudtam egy jó kört összerakni, pedig azért illett volna beférni bőven 1:57 alá. Végül a 12. rajthelyet szereztem meg, minden riválisom messze előttem, és az idegállapotom sem volt épp makulátlan..

    A rajt és az első körök nekem általában jól szokott sikerülni, ilyenkor átkerülök vmi más tudatállapotba és hasítok mint veszedelem... most is csak arra eszméltem, hogy a 3. kör végén már a 6. helyen tolom le Colát az útról és villogok neki, hogy mennék! (Jó igazából örültem mint majom a farkának, hogy egyáltalán látom a futamon és csak beköszöntem neki ). Mindenestre nagyon jól álltak a dolgok, minden trónbitorló közvetlenül előttem, ennyit még elbír a pontelőny... na mondom király, penge vagyok, itt tessék kérem leinteni!!

    Nem így lett, a következő körökben megérkeztek rám a Group3-as, 4-es gépekkel Bordi és Ákos és vadul elkezdtek ostromolni, 2-3 körig sikerült is kivédekezni őket, de közben sok időt vesztettem, illetve az egyik alkalommal olyannyira figyeltem őket a tükörben mit művelnek mögöttem, hogy elfelejtettem fékezni a T1-ben! Kavics, szerencsétlen pörgés-forgás, pályára vissza, 10. hely.. óóhhh bazzzz! Jankó Zsolti mögé érkeztem vissza, elkezdtem vadul erőltetni, hogy lenyomjam, de sajnos sem az aktuális lelki állapotom sem a gumik nem voltak erre alkalmasak, így ahelyett, hogy közeledtem volna, egy jobban szakadtam le róla, amitől csak még idegesebb lettem, még jobban erőltettem és még tovább lassultam. És azt hiszem itt jött ki a készülés hiánya és lényegében ezen bukott el a versenyem, kopott gumikon egyszerűn nem tudtam megfelelően kézben tartania gépet és hozni az elvárható köridőket, csak szenvedtem vele.

    Gyorsan kiálltam a boxban új papucsokért, de a versenybe visszatérve nem kicsit frusztrált, hogy a 21. helyen találtam magam (ami amúgy teljesen jó lett volna, csak akkor ezt nem tudtam), valamint nem segített az sem, hogy boxból kijövet mindenki pont elém érkezett vissza T1-ben... mindettől fejben nem kicsit szétestem és nem jöttek a köridők sem. (...ilyenkor hiányzik nagyon vki, aki beszól rádión, hogy nyugi minden rendben, így és így állsz, ezt és ezt kéne csinálnod, relax..) Próbáltam nyomni neki és felzárkózni, de sajnos folyamatosan hibázgattam, kezdtek kicsúszni a dolgok a kezem közül. Itt már elúszott a dobogós összetett helyezés , ha Zsolti mögött a szépen nyugodtan a seggem maradok és különösebb hiba nélkül szépen behozom a gépet mögötte 10.-nek, úgy még meglehetett volna a dobogó 3. foka Dobri úrral szemben, de ehhez tökéletesen stabil teljesítményt kellett volna végig nyújtanom a Mustang volánja mögött, ami most nem volt meg bennem. Colabá pedig egy állat, megfoghatatlan volt, eszméletlen hogy szűk 2 óra készüléssel bekanalazta magát 3.-nak... számomra ugyan ennyi készüléssel a végső dobogó 2. fokához szükséges 5. hely teljesen elérhetetlen lett volna, szóval le a kalappal mester!


    Illetve slussz poénként elárulom még, hogy nyerte el Dávid végül az összetett a 4. helyet... az utolsó körökben teljes elszántsággal, vérben forgó szemekkel, hangosan üvöltözve üldöztem egy piros Alfát a 13. hely reményében és mikor rohamos ütemben megérkeztem rá, akkor konstatáltam hogy Ő bizony egy lekörözött versenyző! ..na ettől hirtelen olyan ideges lettem, hogy kapásból benéztem megint a T1 féktávját! Hárman eljöttek mellettem, ebből kettőt visszaelőztem, de pont az az egy hely hiányzott.. Nem vitás, megérdemeltem, Dávidnak meg jár a gratuláció a 4. helyért, keményen megdolgozott érte a szezon során és az utolsó futamon is!



    Összességében azt azért egyértelműen kijelenthetem, hogy az évek során ez volt eddig a legizgalmasabb és legküzdelmesebb szezonom, és nagyon szépen köszön mindenkinek, aki megnehezítette az életemet, végig rendkívül korrekt és profi volt mindenki, akivel csak összeakadtam a futamokon! Úgy gondolom, hogy ha a köv. szezonban bezárjuk a kiskapukat a rendszerben és a "csellengők" is valós skill-jeikenk megfelelő autóval jönnek mindig, akkor lesz ez még ennél jobb is, alig várom!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 18. 05:18.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    wááááá.
    Egy körrel kevesebb benyám volt a végén, mint amit kiszámoltam. Mindenre emlékszem csak arra nem hogy hányadik körben mentem ki, szóval csak így fogyhatott el a benya. Waze.

    Még a végén KeCával küzdhetem volna... csak hát low fuel.
    Nibi bazze, azt ugye tudod, hogy ez most nekem is sokba került!

    Amúgy a rajtodon behaltam!

  23. #48
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve slussz poénként elárulom még, hogy nyerte el Dávid végül az összetett a 4. helyet... az utolsó körökben teljes elszántsággal, vérben forgó szemekkel, hangosan üvöltözve üldöztem egy piros Alfát a 13. hely reményében és mikor rohamos ütemben megérkeztem rá, akkor konstatáltam hogy Ő bizony egy lekörözött versenyző! ..na ettől hirtelen olyan ideges lettem, hogy kapásból benéztem megint a T1 féktávját! Hárman eljöttek mellettem, ebből kettőt visszaelőztem, de pont az az egy hely hiányzott.. Nem vitás, megérdemeltem, Dávidnak meg jár a gratuláció a 4. helyért, keményen megdolgozott érte a szezon során és az utolsó futamon is!
    Nos, az a helyzet, hogy sok mindennek kellett ehhez történnie. Pl az utolsó körben nem csak Nibin múlt a 4. helyed, ugyanis a box előtti kanyarban Bordi olyan szépen bebújt, hogy csak fogtam a fejem, amiért ekkora helyet és esélyt hagytam neki és sajnos elég gonosz módon próbáltam a célegyenes ráfordítóban menteni a menthetőt, nem volt a legszebb... Meg persze nekem is múlhatott akár a 3. helyem azon, hogy Mont Tremblant-ban elcsesztem az utolsó előtti körben a boxom és véletlen kereket is cseréltem. Ezzel jó pár pozícióm elment és még ráadásul Sonomára megkaptam a Mustangot, amit aznapi fáradt hazaérkezésünk alkalmával kedvtelenül próbáltam betörni kevés sikerrel.
    A lényeg, hogy sok a ha. Fejlődni kell. Fejben sajna hamar szét tudok még esni a nyomás hatására, ezen csiszolni kell bőszen, illetve vezetéstechnikában is van bőven hova fejlődni.
    Egyébként most én ott tartok, hogy a GTL jobban vonz, mint a Race07. Sokkal élvezetesebb terelni ezeket a nagy dögöket és sokat dob a latban a box.

  24. #49
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    R: Semmi sem történt. Elindultam, tankoltam, befutottam. Pár körig néztem Ákost, hogy mit csinál a Healeyvel, de semmit sem csinált.

    (Azért Ákos ezzel rommá kellett volna verned... több volt benne, bár a pedál gondod olvastam. Sajnálom.)

    A győzelmemre nem vagyok büszke, mivel oly mértékű volt a különbség.
    ...
    Igazából az volt a "taktikám", hogy nem erőltetem túl, próbálok minél közelebb maradni, aztán én úgy se cserélek gumit. Mondjuk már az elején jól elhúztál, utána meg rámjárt a rúd, a pedál csak a végére kezdett megmókanni, szóval nem fogom arra... Egyszer úgy nézegettem az xd-n valamit, hogy elfelejtettem fékezni kb Szóval azért hibáztam is De azt már tudom hogy a köv szezonba ha lehet, meghajtom ezt a vasat A győzelemre pedig büszke lehetsz


  25. #50
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként most én ott tartok, hogy a GTL jobban vonz, mint a Race07. Sokkal élvezetesebb terelni ezeket a nagy dögöket és sokat dob a latban a box.
    ...es majd ha egyszer egy BMW volanja mogott a zold pokolban 6000-es fordulat fole ersz es a libabor vegigfut a hatadon, akkor fogod igazan a kulonbseget erezni a ket jatek kozott! B-)

    Gratulalok a dobogosoknak es a bajnoksagban induloknak a helyezesukhoz! Amint tehetem csatlakozok vissza En is.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •