Találatok: 1 - 4 (4 összesen)

Téma: HGTLM9-Sonoma büntetések

  1. #1
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    HGTLM9-Sonoma büntetések



    1. verseny


    Knapig Szilárd chat stop megszegés

    Szilárd az időmérő edzésen megszegte a chat tilalmat.
    Szilárd büntetése: 1 Figyelmeztetés

    91’ P15 Kelemen Dávid
    Dávid a T6 előtt kissé elméri a féktávot, és pöccint egyet Hegyi Zsolt autóján. A helyzet nem volt veszélytelen, de szerencsére a minimális lökés nem billentette meg Zsolt autóját.
    Dávid büntetése: szóbeli figyelmeztetés

    71’ P15-P16-P17 Berecz Albert-Niebel Zoltán-Kelemen Dávid

    Kelemen Dávid helye éppen elfogyóban van a pályára visszatérő Berecz Albert, valamint Niebel Zoltán között. Ekkor Albert még egy lag hatására egy pillanatra beljebb is ugrik a pályán, mely ugrásból két kisebb kocc származik. Nagyobb baj nem lett az esetből.
    Versenybaleset

    52’ P17 Kerekes Attila

    Attila nem tudja a belső íven tartani autóját a T1-ben, kissé lecsúszik az ívről és kiforgatja az előtte éppen Gedő Miklóssal kontaktba kerülő Pataki Szabolcsot. Szabolcs az eset hatására az utolsó helyre esik vissza, továbbá jelentős időt veszít.
    Attila büntetése: Utolsó rajthely & 1 kategória visszasorolás

    88’ P10 Szloboda Gusztáv

    Gusztáv elméri a T6 féktávját, és alaposan meglöki Jankó Zsolt autóját. Az esetbe vétlenül még Bordás Sándor is belekeveredik, így Zsolt mellett Sándor is több pozíciót veszít.
    Gusztáv büntetése: 2 Figyelmeztetés


    2. verseny


    Antal Gábor „Zöld zászló” jelzés késve történt kiadása.

    Gábor a VB megállapítása alapján késve adta ki a „Zöld zászló” jelzést a második futam rajtjánál. A késés nem volt jelentős, és nem is okozott semmilyen problémát a mezőnyben, de azért erre kéretik jobban figyelni.
    Gábor büntetése: 1 Figyelmeztetés

    390’ P11 Gedő Miklós

    Miklós a T4 előtt egy hirtelen mozdulattal jobbra húz, azonban nem figyel a mögötte jelentős lendülettel érkező Kelemen Dávidra. Dávid fékezni kényszerül, s a két autó kissé össze is ér, azonban nagyobb gond nem lett az esetből.
    Miklós büntetése: szóbeli figyelmeztetés

    413’ P11 Kelemen Dávid

    Dávid a T6-ban hátulról meglöki az előtte forduló Kiss Szabolcs autóját. Szabolcs a fűről szedi össze autóját. és több pozíciót veszít az eset hatására.
    Dávid büntetése: 2 Figyelmeztetés

    371’ P8 Kiss Szabolcs

    Szabolcs a második futam rajtja után, nagyon szűkre szabja a helyet Dobri Szabolcs autójának. A két autó egymáshoz ér, ám csupán némi festék látja kárát az esetnek.
    Szabolcs büntetése: szóbeli figyelmeztetés

    382’ P7 Niebel Zoltán
    Zoltán a T2-ben kiforgatja az előtte forgalmi okokból picit belassuló Tömöl Tomit. Tomi az eset hatására az utolsó helyre esik vissza.
    Zoltán büntetése: Utolsó rajthely & 1 Figyelmeztetés

    449’ P5 Jankó Zsolt
    Zsolt a célegyenes ráfordítóban nem hagy elegendő helyet a mellette forduló Niebel Zoltánnak. A két autó összekoccan, azonban egyéb következménye nem volt az esetnek.
    Zsolt büntetése: szóbeli figyelmeztetés

  2. #2
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Antal Gábor „Zöld zászló” jelzés késve történt kiadása.
    Gábor a VB megállapítása alapján késve adta ki a „Zöld zászló” jelzést a második futam rajtjánál. A késés nem volt jelentős, és nem is okozott semmilyen problémát a mezőnyben, de azért erre kéretik jobban figyelni.
    Gábor büntetése: 1 Figyelmeztetés
    Csak érdekességképpen mondom hogy a "Zöldet" én nyomtam be, miután láttam hogy mindjárt benne vagyunk T1-ben és még nem volt.
    Bár a helyzeten ez nyilván nem változtat.

  3. #3
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Csak érdekességképpen mondom hogy a "Zöldet" én nyomtam be, miután láttam hogy mindjárt benne vagyunk T1-ben és még nem volt.
    Bár a helyzeten ez nyilván nem változtat.
    Igen ez így volt, azért is óvtam magam:

    "Race2
    Antal Gábor
    "zöld zászló" kiírásának elmulasztása."

    Azt, hogy miért nem írtam ki, már leírtam a fórumban, mégegyszer elnézést kérek, elszúrtam..

  4. #4
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Csak érdekességképpen mondom hogy a "Zöldet" én nyomtam be, miután láttam hogy mindjárt benne vagyunk T1-ben és még nem volt.
    Bár a helyzeten ez nyilván nem változtat.
    Hoppácska!

    Ezt én észre sem vettem. Láttam, hogy "zőld zászló", de azt nem nézegettem, hogy ki írta. Én csak villogtam, hogy lassan mehetnénk, de Te ezek szerint cselekedtél is.
    Amúgy nem sokkal voltunk ám a 2. "zöld zászló" vonal után, amikor kiadtad a rajt parancsot.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •