Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (362 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

  1. #176
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Régi álmom, hogy valaki elkészítse a mátrai hegyipályát valamilyen szimulátorra. Talán rFactorra el is kezdték, de tudtommal nem lett belőle semmi.
    De lett! Kész az rFactoros változat: http://rallyfactor.hu/downloads/paradsasvar/
    Most már csak át kellene konvertálni Assetto Corsára vagy rFactor2-re és teljes lenne a boldogság!

  2. #177
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Autodrom Most ( chicane and no chicane ) 1.0

    Egy próbát megérne szerintem.Nem tudtam még kipróbálni de a videó alapján elég korrektnek tűnik.
    https://www.youtube.com/watch?v=zFmHtQG4JsM
    link:
    http://www.racedepartment.com/downlo...chicane.14426/
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 03. 19. 15:15.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #178
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Egy próbát megérne szerintem.Nem tudtam még kipróbálni de a videó alapján elég korrektnek tűnik.
    https://www.youtube.com/watch?v=zFmHtQG4JsM
    link:
    http://www.racedepartment.com/downlo...chicane.14426/
    Pár kört mentem rajta,box rendben,pálya rendben.Nagyon pattog de legalább nem varázsszőnyeg effekt.!Próbáljátok ki hátha másnak is bejön!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #179
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Nincs kedvem visszakeresni, lehet linkelte már valaki, de ez kezd egész jó lenni:



    http://www.racedepartment.com/downlo...dcourse.14277/

    Még azért van hova fejlődnie persze, de ígéretes

  5. #180
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Pár kört mentem rajta,box rendben,pálya rendben.Nagyon pattog de legalább nem varázsszőnyeg effekt.!Próbáljátok ki hátha másnak is bejön!
    Tegnap alvás előtt beugrottam oda egy GT4-es tesztverseny erejéig. Egy-egy kör helyett inkább verseny közben próbálom majd ki az új pályákat. Ez itt pont jól jött, mert 32-es létszám esetén agyon is vágta az i5 2400-asomat, végig 99%-on tekert és mintha lassított felvételen láttam volna magam és a többieket. 24 főre visszaállva már rendben volt a dolog, csak néha jelzett be a 99%, de nem éreztem belassulást. Az FPS így 65-115 között mozgott a 960 GTX-el. A biztonság kedvéért 16-20 fős mezőnnyel lenne érdemes használni, szerintem.
    Maga a pálya élvezhető, nem rossz kivitelezés add-on szinten. Főként a az utolsó két kanyar közt nagyon huplis, a szegélykövek itt-ott elég magasak, hogy rendesen eldobják az autót.

    Autodrom Most letöltés: http://www.racedepartment.com/downlo...chicane.14426/

  6. #181
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Ilyenkor érdemes lehet írni a készítőnek, hogy valami nem oké. Feljebb a topicban is volt már rá példa, hogy 30% nőtt az fps egy kapcsoló átállításával

  7. #182
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Egy igazán klasszikus, ráadásul igen sokak által kedvelt és értékelt pálya Suzuka. Tudtommal "acu" kreáció, ahogy Bathurst, Bahrain és Istanbul is. A pálya vonalvezetése és élményfaktora vitán felül áll, nekem a kidolgozás is tetszett. Ezt persze nézze meg más is rajtam kívül, de ha nem talál benne nagy hibát, szerintem megérné egy tesztverseny erejéig kipróbálni, mert erre nem lehet rásütni, hogy "vidéki". A tesztalany a Supra Time Attack verziója volt, napszaknak meg a kedvenc alkonyati beállításom, hadd süsse a nap az óriáskeréken kukkolókat

    Suzuka letöltés: http://assettocorsa.club/mods/tracks...ircuit.html#en

  8. #183
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Már úgyis itt tülekedett a Daytona Road Course egy kipróbálásra, így kapóra jött az új 911-es, hogy végre előre tolakodjon a sorban a sok kipróbálásra váró pálya közt. Lehetne kicsit szebb a kidolgozása meg részletesebb, meg csicsásabb, viszont versenyzésre elég jó, a karakterisztikája meg egyrészt egyedi, másrészt jó. 10 körös versenyt futottam rajta az új 911 RSR 2017-el mindenféle GT3-as társaságában, 92%-os erősségen, hogy a bokszkiállás után ne az utolsó mögé fél perccel érjek vissza, lévén csak én járok a boxban ilyen rövid versenyen. Reggel 9-kor kezdődött a futam, így néhol van bővan árnyék, máshol meg lehet sütkérezni a felkelő nap fényében. A 911-es viszont minden setup nélkül, azonnal kézre állt és a soft gumik sem kozmáltak oda fél kör alatt, hanem 8 kör után is még bőven volt belőlük. Nem éreztem semmilyen alattomos kitörési hajlamot, a buszmegállóba egyszer csúnyán berongyolva és megcsúszva is könnyedén fogható volt a vas.

    Daytona Road Course letöltés: http://www.racedepartment.com/downloads/daytona.2495/

  9. #184
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Már úgyis itt tülekedett a Daytona Road Course egy kipróbálásra, így kapóra jött az új 911-es, hogy végre előre tolakodjon a sorban a sok kipróbálásra váró pálya közt. Lehetne kicsit szebb a kidolgozása meg részletesebb, meg csicsásabb, viszont versenyzésre elég jó, a karakterisztikája meg egyrészt egyedi, másrészt jó. 10 körös versenyt futottam rajta az új 911 RSR 2017-el mindenféle GT3-as társaságában, 92%-os erősségen, hogy a bokszkiállás után ne az utolsó mögé fél perccel érjek vissza, lévén csak én járok a boxban ilyen rövid versenyen. Reggel 9-kor kezdődött a futam, így néhol van bővan árnyék, máshol meg lehet sütkérezni a felkelő nap fényében. A 911-es viszont minden setup nélkül, azonnal kézre állt és a soft gumik sem kozmáltak oda fél kör alatt, hanem 8 kör után is még bőven volt belőlük. Nem éreztem semmilyen alattomos kitörési hajlamot, a buszmegállóba egyszer csúnyán berongyolva és megcsúszva is könnyedén fogható volt a vas.

    Daytona Road Course letöltés: http://www.racedepartment.com/downloads/daytona.2495/
    Nekem kifejezetten tetszik a pálya.Talán idáig az első ami labdába rúghat a gyári pályákkal.Nincs varázsszőnyeg effekt,box is működik szépen.Fun futamot rajta!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #185
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kifejezetten tetszik a pálya.Talán idáig az első ami labdába rúghat a gyári pályákkal.Nincs varázsszőnyeg effekt,box is működik szépen.Fun futamot rajta!
    Teljesen egyetértek vele. Élvezhető pálya, eléggé "igazias" és vitathatatlanul klasszikus.

  11. #186
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A klasszikus Daytona után egy vidéki angol pálya, Cadwell Park:

    Tisztára egy zöld hullámvasút, dombra fel, onnan le, tele beláthatatlan kanyarokkal. Elég keskeny hozzá, hogy csak férfiasan test-test elleni küzdelemben lehessen előzni rajta
    Már 2-3 hónapja teszteltem, de akkor még nem volt tökéletes, a pályatérkép sem jól működött. Most jött ki egy frissítés nemrég, így újra kipróbáltam és update-elhettem a korábban elkészült videót. Kicsi kocsikkal jókat lehetne rajta küzdeni.
    Cadwell Park - letöltés

  12. #187
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Monza kapcsán hajlmaosak vagyunk megfeledkezni róla, hogy korábban egészen más vonalvezetésen mentek ott a versenyek. Ez az 1966-os verzió, már döntött kanyaros részek, de még lassító sikánok nélkül. Érdekes felismerni a mostani részeket, csak éppen átmenni az Ascari "törésen" padlógázon. Niki Lauda egykori Ferrari 312T-jét használtam eszközként. A pálya nem ilyen sötét, csak késő délutánt állítottam be neki és a fák miatt erősen árnyékosra sikerült. Viszont mindenféle rázókövek nem zavarják az embert a "füvezésben"

    A pályát még mod-ként töltöttem le magamnak, de mire eljutottam a kipróbálásig, úgy tűnik, bekerült a gyári cuccok közé. Viszont, ha már elkészült a videója, ne menjen veszendőbe.

  13. #188
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Miseluk - Az Eszék melletti utcai, ideiglenesen kialakított versenypálya nyugodtan nevezhető érdekes vonalvezetésűnek. Hosszú egyenesek, visszafordítók és beláthatatlan kanyarok is akadnak rajta. Utcai kocsikkal jó kis "illegális" futamokat lehetne itt nyomni. Komolyabb versenyekre nem hiszem, hogy alkalmas, de például ezzel a BMW M235i-vel pont élvezhető.

    Miseluk letöltés

  14. #189
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Modena igencsak kanyargós pályája nem igazán lenne autózható egy Cobra-val, de az Alfa Romeo 4C viszonylag alkalmas rá. Egyik hurokból a másikba érünk. Bolyozásra igazi kihívás

    Innen tudjátok a pályát letölteni: Autodromo di Modena letöltés

  15. #190
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A Szabi által korábban már mutatott maláj historic GP pályát kipróbáltam egy korban hozzá illő autóval. A Thomson Road szerintem egy nagyon jó mod, nem mellesleg végre egészen más feeling, mint a megszokott versenypályák. Ráadásul durván lehet rajta ugratni

    Innen tudjátok a pályát letölteni: Thomson Road GP letöltés

  16. #191
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Oulton Park is egy tűrhetően kivitelezett és némi renoméval bíró historic pálya:

    Oulton Park letöltés

  17. #192
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Oulton Park is egy tűrhetően kivitelezett és némi renoméval bíró historic pálya:

    Oulton Park letöltés
    Próbáltad is? Hogy őszinte legyek én keresek egy jó brit pályát következő szezonra, de egyelőre Thruxtonból találtam megfelelőt.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #193
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltad is? Hogy őszinte legyek én keresek egy jó brit pályát következő szezonra, de egyelőre Thruxtonból találtam megfelelőt.
    Versenyben nem próbáltam Oulton Park-ot, de ha brit pályát keresel GT3-hoz, akkor én is Thuxton-t javasolnám, vagy esetleg Goodwood-ot, ami stílusában eléggé hasonló. Vágással egyiken sem lenne baj
    Az Assetto-s videók már hónapokkal korábban készültek, akkor még nem versenyben próbáltam a pályákat, de a már "betárazott" videók után következők esetében már mindenképpen inkább egy 10-15 perces versenyt fogok menni teszt gyanánt, kiállással tarkítva.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 06. 19. 10:58.

  19. #194
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Korábban már próbáltam, de akkor még csak beta verzió volt a Toscana-i pályából. Érdekes, néhol beláthatatlan kanyarok, 8-as kialakítás, mediterrán érzet. Akkor Piski Tominak is nagyon tetszett, megérne egy kicsit alaposabb tesztet versenykörülmények közt:

    Toscana letöltés

  20. #195
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már próbáltam, de akkor még csak beta verzió volt a Toscana-i pályából. Érdekes, néhol beláthatatlan kanyarok, 8-as kialakítás, mediterrán érzet. Akkor Piski Tominak is nagyon tetszett, megérne egy kicsit alaposabb tesztet versenykörülmények közt:

    Toscana letöltés
    Nekem is tetszik a pálya nyomvonala.

  21. #196
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már próbáltam, de akkor még csak beta verzió volt a Toscana-i pályából. Érdekes, néhol beláthatatlan kanyarok, 8-as kialakítás, mediterrán érzet. Akkor Piski Tominak is nagyon tetszett, megérne egy kicsit alaposabb tesztet versenykörülmények közt:

    Toscana letöltés
    Ezzel a pályával már én is szemeztem, ki akartam próbálni. Nagyon jónak tűnik, ezt bizony tömegesen tesztelni kellene!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  22. #197
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Ha már készült videó róla, a rend kedvéért ide is beteszem a Newbury 2006-os pályát, amin bolyoztunk egy jót:

    Newbury letöltés

  23. #198
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Most láttam, hogy készült 108 box-os Nordschleife. Nem tudom mennyi FPS maradna ennyi résztvevővel, de azért megemlítem.
    http://www.racedepartment.com/downlo...d-spots.15493/
    Majd kipróbálom valamikor offline-ban 108 fővel, hátha nem diavetítés lesz csak belőle

  24. #199
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Most láttam, hogy készült 108 box-os Nordschleife. Nem tudom mennyi FPS maradna ennyi résztvevővel, de azért megemlítem.
    http://www.racedepartment.com/downlo...d-spots.15493/
    Majd kipróbálom valamikor offline-ban 108 fővel, hátha nem diavetítés lesz csak belőle
    Ezt láttam minap én is mikor kerestem GT3 ligához pályákat, de erre egy nemzetközi event kellene hogy megtöltsük
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #200
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Erik, Magny-Cours pályáról esetleg láttál te valamit? Racedepen egy 2014 v.01 van max, máshol meg nem tudom merre tudnék keresni.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •