Oldal: 5 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (362 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

  1. #101
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Virginiát már video alapján megvettem. Tetszik a vonalvezetés, meg jó a domborzat.
    A domborzat ok is, de két visszafordító, meg egy-két „kanyar”, a többi gyakorlatilag egyenes... hümm hümm...

    Mellesleg ez a Misano is egyszerűsített verziója annak, amin anno HTCM-ben mentünk.
    Utoljára módosította: dingo; 2016. 12. 03. 15:49.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #102
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    A domborzat ok is, de két visszafordító, meg egy-két „kanyar”, a többi gyakorlatilag egyenes... hümm hümm...

    Mellesleg ez a Misano is egyszerűsített verziója annak, amin anno HTCM-ben mentünk.
    Virginiát megszerettem, mentem AMS-el benne, iszonyat jók ezek a beláthatatlan, trükkös kanyarok, lebukásokkal, egymásba füződő kanyarokkal. Gyors kocsi kell hozzá ja.

    Misano-val meg mi történt hogy megfordították? Oké tudom, motoGP-be is csak pislogtam hogy olyan érdekesen ismerős eza pálya, de mégsem az, mire leesett hogy visszafelé mennek. Régen jópofának gondoltam ezt a megoldást, de az életbe is látva, ritka nagy baromság. Gondoljatok bele, Hungaroringen visszafelé mennének? Ehh.

  3. #103
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...iszonyat jók ezek a beláthatatlan, trükkös kanyarok, lebukásokkal...
    Nekem ezt egy kicsit sem hozza ez a videó.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #104
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ezt egy kicsit sem hozza ez a videó.
    Próbáld ki! Két egyenes van valóban, bár az egyik végén több egymásba fonódó kanyar van, a végén meg nem látod, hova esel a dombtető után. Hasonló máshol is előfordulhat veled a pályán, és van kanyar is bőven.

  5. #105
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Misano-val meg mi történt hogy megfordították? Oké tudom, motoGP-be is csak pislogtam hogy olyan érdekesen ismerős eza pálya, de mégsem az, mire leesett hogy visszafelé mennek. Régen jópofának gondoltam ezt a megoldást, de az életbe is látva, ritka nagy baromság. Gondoljatok bele, Hungaroringen visszafelé mennének? Ehh.
    Basszus tényleg!!!
    Mondom misanot szerettem race07ben, de ez most nem az, bár ismerős volt. De most hogy mondod megnéztem megint és tényleg az csak fordítva minusz egy sikán.
    Hungaroringet meg fejben végiggondolva... nem feltétlen lenne rossz. mansell meg trukkosebb lenne
    na lehet holnap futam utan ki is probalom

  6. #106
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Virginiát már video alapján megvettem. Tetszik a vonalvezetés, meg jó a domborzat.
    Ha tetszett a dimbes-dombos Virginia, ez a francia pálya is megér egy próbát:

    Kevésbé gyors, de akár bolyozáshoz, akár gyengébb historic vasakhoz illik, szerintem.
    http://www.racedepartment.com/downlo...los-wip.10169/

  7. #107
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tetszett a dimbes-dombos Virginia, ez a francia pálya is megér egy próbát:

    Kevésbé gyors, de akár bolyozáshoz, akár gyengébb historic vasakhoz illik, szerintem.
    http://www.racedepartment.com/downlo...los-wip.10169/
    Ez is jópofa.

  8. #108
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Gondoljatok bele, Hungaroringen visszafelé mennének? Ehh.
    Kipróbáltam
    Utoljára módosította: latoo; 2016. 12. 05. 10:07.

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is jópofa.
    Olyasmi, mint anno a Lime Rock Mountain, óriási kedvenc volt GT Legends-ben!


  10. #110
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Egy kicsit rendhagyó pálya a bosnyák hegyvidéken, lévén ez egy hillclimb track, vagyis felfutóversenyeket rendeznek itt, de szerintem elég jó lett. Ráadásul nekem annyiban "hazai", hogy az anno Mecseki Hegyiverseny futamait tőlem kb. 3 km-nyire futották, van némi deja vu feeling-em rajta. Hatalmas versenyben sikerült világcsúcsot is futnom a kis Abarth 500 Corse-val



    Krajiska Zmija letöltés - Racedepartment

  11. #111
    Jut eszembe, városi pályákkal tényleg ilyen gyérül állunk vagy csak én nem találom? (Me' keveset ismerek amúgy is )
    Ami nekem képben van az Adelaide, Melbourne, Gold Coast, sanyi... Ezen kívül túró?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  12. #112
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe, városi pályákkal tényleg ilyen gyérül állunk vagy csak én nem találom? (Me' keveset ismerek amúgy is )
    Ami nekem képben van az Adelaide, Melbourne, Gold Coast, sanyi... Ezen kívül túró?
    A Domina Coral Bay-t már régebben betettem ide, egy teljesen újszerű pálya, közel-keleti feeling-el, ovál pályarésszel, szerintem nem rossz kidolgozással.
    http://szimversenyzes.hu/2016/05/21/...tto-corsa-hoz/

  13. #113
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Domina Coral Bay-t már régebben betettem ide, egy teljesen újszerű pálya, közel-keleti feeling-el, ovál pályarésszel, szerintem nem rossz kidolgozással...
    Hm... akkor tényleg gyér a felhozatal. Mondjuk masters szempontból ez kb mindegy is, mert az emberek min. 80%-át a firlifrász kerülgeti a városi pályáktól.
    Na mindegy, azért köszi.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  14. #114
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Monaco-ban is mentünk már, alfa-fulvi kombóval.

  15. #115
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801

  16. #116
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ez a VIR rémálom, iRacingbe ugrottam neki párszor, de sose bírta a gyomrom
    Ellenben Sebring, Phillip Island, Barber, remek kis pályák. Nem beszélve Road Atlantáról

  17. #117
    Zsák Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 03.
    Üzenetek
    72
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kicsit rendhagyó pálya a bosnyák hegyvidéken, lévén ez egy hillclimb track, vagyis felfutóversenyeket rendeznek itt, de szerintem elég jó lett. Ráadásul nekem annyiban "hazai", hogy az anno Mecseki Hegyiverseny futamait tőlem kb. 3 km-nyire futották, van némi deja vu feeling-em rajta. Hatalmas versenyben sikerült világcsúcsot is futnom a kis Abarth 500 Corse-val



    Krajiska Zmija letöltés - Racedepartment
    Ez szebb mint a gyári pályák!

  18. #118
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kicsit rendhagyó pálya a bosnyák hegyvidéken, lévén ez egy hillclimb track, vagyis felfutóversenyeket rendeznek itt, de szerintem elég jó lett. Ráadásul nekem annyiban "hazai", hogy az anno Mecseki Hegyiverseny futamait tőlem kb. 3 km-nyire futották, van némi deja vu feeling-em rajta. Hatalmas versenyben sikerült világcsúcsot is futnom a kis Abarth 500 Corse-val



    Krajiska Zmija letöltés - Racedepartment
    Sok szep emlek a mecseki felfutokrol, meg az orfui szakaszokrol. Volt ott egy regi formula auto, megnyerte a kategoriajat, odahivott bennunket ugy orult es csinalt egy allorajtot ugy, hogy 50 centire alltunk tole. Meg masnap is csengett a fulem

  19. #119
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sok szep emlek a mecseki felfutokrol, meg az orfui szakaszokrol. Volt ott egy regi formula auto, megnyerte a kategoriajat, odahivott bennunket ugy orult es csinalt egy allorajtot ugy, hogy 50 centire alltunk tole. Meg masnap is csengett a fulem
    Walter Pedrazza egy F2-s autóval először ért fel 2 perc alatt a nyolcvanas évek közepén a rövid pályán (Remete-rétig). Most már alkalmatlan lenne a pálya hegyi felfutásra, annyira hepehupás sok helyen. 1987-ben még Kesjár is ment itt, meg Cserkúti Öcsi

  20. #120
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg El Gigante írta Hozzászólás megtekintése
    Ez szebb mint a gyári pályák!
    Van még pár ilyen hegyi pálya, majd készítek azokról is videót, ha élvezhető kivitelűek.

  21. #121
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Walter Pedrazza egy F2-s autóval először ért fel 2 perc alatt a nyolcvanas évek közepén a rövid pályán (Remete-rétig). Most már alkalmatlan lenne a pálya hegyi felfutásra, annyira hepehupás sok helyen. 1987-ben még Kesjár is ment itt, meg Cserkúti Öcsi
    Én ebben az évben Parádsasváron láttam őket, a Mátrai hegyiversenyen. Mindhárom versenyzőtől kértem autogramot a műsorfüzetre, mely természetesen a mai napig megvan Régi álmom, hogy valaki elkészítse a mátrai hegyipályát valamilyen szimulátorra. Talán rFactorra el is kezdték, de tudtommal nem lett belőle semmi. Néha szoktam arrafelé autózni, most szépen felújított asztfaltszőnyege van a pályának. Idén rendeztek újra hegyiversenyt is. Itt olvasható a verseny rövid története az én "tollamból": http://www.heol.hu/heves/sport/ismet...-loerok-673560
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 12. 13. 11:06.

  22. #122
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Én ebben az évben Parádsasváron láttam őket, a Mátrai hegyiversenyen. Mind versenyzőtől kértem autogramot a műsorfüzetre, mely természetesen a mai napig megvan Régi álmom, hogy valaki elkészítse a mátrai hegyipályát valamilyen szimulátorra. Talán rFactorra el is kezdték, de tudtommal nem lett belőle semmi. Néha szoktam arrafelé autózni, most szépen felújított asztfaltszőnyege van a pályának. Idén rendeztek újra hegyiversenyt is. Itt olvasható a verseny rövid története az én "tollamból": http://www.heol.hu/heves/sport/ismet...-loerok-673560
    Itt is megpróbálta valaki újra megrendezni a mecseki hegyiversenyt, de aztán egy nappal előtte lefújták, merthogy nem volt elég nevező. Igaz, amíg nem olvastam pénteken a szombati verseny lefújásáról szóló hírt, nem is hallottam az egészről. Szóval valami nem volt kerek az egészben...

  23. #123
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Régi álmom, hogy valaki elkészítse a mátrai hegyipályát valamilyen szimulátorra.
    Nekem is az lenne. 6 éven keresztül jártunk fel motorozni amikor csak lehetett. Minden méterét ismertem és ismerem most de már jó lenne simben is menni ami a csövön kifér A legszebb a lenne ha Mátraházáig lemodellezné valaki, de ez csak álom marad!

  24. #124
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is megpróbálta valaki újra megrendezni a mecseki hegyiversenyt, de aztán egy nappal előtte lefújták, merthogy nem volt elég nevező. Igaz, amíg nem olvastam pénteken a szombati verseny lefújásáról szóló hírt, nem is hallottam az egészről. Szóval valami nem volt kerek az egészben...
    Az elmaradt? én meg bántam, hogy nem mentem el... Ezek szerint tényleg nem volt jó a sajtója vagy nem volt elég támogató a reklámmilliárdok mosásához.

    Valamikor régen még Kaposváron is volt egy gyorsulás/felfutás, amikor elkészült a 67-es Szigetvár felé vezető része. Nem tudom hány éves lehettem, talán 5-6, de a mai napig emlékszem néhány autóra. Tök jó lenne róla képeket találni, de azt se tudom merre keressem.

  25. #125
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmaradt? én meg bántam, hogy nem mentem el... Ezek szerint tényleg nem volt jó a sajtója vagy nem volt elég támogató a reklámmilliárdok mosásához.

    Valamikor régen még Kaposváron is volt egy gyorsulás/felfutás, amikor elkészült a 67-es Szigetvár felé vezető része. Nem tudom hány éves lehettem, talán 5-6, de a mai napig emlékszem néhány autóra. Tök jó lenne róla képeket találni, de azt se tudom merre keressem.
    Látom, hogy még a legjobb domaint is megvette hozzá a szervező és kb. az első menüpont, hogy elmarad a verseny.

    Mondjuk ott nagy hegyek nincsenek, igazán kanyargós útszakasz sem Szigetvár felé. Versenyautókkal az szinte padlógázas rész lenne a slick-eken. Én meg arról nem hallottam és hát nem tűnnek ezek a szervezési kísérletek túl komolynak számomra. Az egyértelmű, hogy rentábilisra nem lehet kihozni, maximum az említett bankópucolásra jó a szórakoztatáson kívül.

Oldal: 5 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •