Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó
Találatok: 301 - 325 (362 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

  1. #301
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Twin Ring Motegi-t láttot már bárki AC-hez, vagy bármihez, ami nem iRacing?

    Vagy esetleg a Ningbo International Speedway-t?
    Motegit tőlük kellene elkunyerálni: LINK

  2. #302
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Gran Turismo 6 alappálya, javaslom ott nézd meg
    A bármit azért nem úgy értettem, hogy tényleg bármi...

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Motegit tőlük kellene elkunyerálni: LINK
    Köszi, meglesem...

  3. #303
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam GT3-al múlt héten. A pálya minősége tényleg jó, és jópofa az egész, de kb 50 mp körüli 1 kör, szerintem GT3-nak túl rövid. Mx5 vagy hasonló kategóriával viszont nagy király lehet. De ez privát véleményem.
    V8 Supercars 54 mp-s köröket tud a valóságban és egész jó másfél óra körüli futamokat mennek itt ...

    szvsza egy rövid pálya sokkal intenzívebb versenyélményt is hozhat, több lekörözés, nagyobb taktikai kavarodás ,
    könnyebb beragadni valaki mögé stb
    szóval én speciel még akár gyári pályák rövidebb nyomvonalaiban is látnék fantáziát GT3-hoz is

    vagy kéne 40 fős mezőny a GP pályákra h hasonlóan mozgalmas legyen

  4. #304
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam GT3-al múlt héten. A pálya minősége tényleg jó, és jópofa az egész, de kb 50 mp körüli 1 kör, szerintem GT3-nak túl rövid. Mx5 vagy hasonló kategóriával viszont nagy király lehet. De ez privát véleményem.
    Pontosan ez nekem is a véleményem. El lehet rajta versenyezni nagyobb vasakkal, csak kicsit olyan "monakós" érzés lehet. Ugyanakkor abban is van ráció, hogy jobban össze van zárva a mezőny. Szóval a Nord ellenpólusának tök jó lehet

  5. #305
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan ez nekem is a véleményem. El lehet rajta versenyezni nagyobb vasakkal, csak kicsit olyan "monakós" érzés lehet. Ugyanakkor abban is van ráció, hogy jobban össze van zárva a mezőny. Szóval a Nord ellenpólusának tök jó lehet
    Ahogy korábban is írtam, én is egyetértek. Ez a pálya pont a rövidsége miatt egy üde színfoltja lehetne a naptárnak majd. Nagyon is érdekes lehet a gt3-as szörnyekkel itt menni. Próbáltam már ai ellen és bejött, szerintem majd a következő holt idényben teszünk is rá próbát.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  6. #306
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Mivel itt az ősz, aktuálisnak tűnt Bridgehampton ezen évszaki verziójának kipróbálása is. Jól néznek ki az ősz színei a homokdűnék közt, az SLS AMG-vel meg észnél kell lenni ezen a pályán

    http://www.racedepartment.com/downlo...-circuit.6604/

  7. #307
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Akinek a megszokott pályákon túl könnyű előzni, mert szélesek, ajánlom ezt a finn, erdei F3-as pályát a hatvanas évekből. Én csak régi DTM-es vasakkal versenyeztem rajta, de így is elég szoros kapcsolatban voltunk a többiekkel:

    http://www.racedepartment.com/downlo...c-tracks.9602/

  8. #308
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A tegnap megjelent Ferrari csomagból a 250 GTO-hoz egy hozzá korban illő pályát kerestem, így akadtam a még ki nem próbáltak közt Zolder 1967-es vonalvezetésű verziójára. Így két legyet csekkolhattam egy csapásra
    A pálya GPL konverzió, de nem tűnik rossznak egy-egy verseny erejéig és ha már historic a kocsi, talán nem baj, ha a pálya is az. A kocsi viszont telitalálat, tényleg tökéletes lenne egy historic bajnoksághoz.

    Zolder 1967 letöltés

  9. #309
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Szlovákián csak egy kicsivel túl van Brno és nem egy rossz versenyhelyszín, ahogy ez a mod sem az. Nyilván F1-re már nem alkalmas a sok fű miatt, de amúgy szinte bármire.

    Brno letöltés

  10. #310
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szlovákián csak egy kicsivel túl van Brno és nem egy rossz versenyhelyszín, ahogy ez a mod sem az. Nyilván F1-re már nem alkalmas a sok fű miatt, de amúgy szinte bármire.

    Brno letöltés
    Ezt a pályát én is néztem már, mert egyik nagy kedvenc, de elég régóta nem nyúltak hozzá (2-3 éve) és a javítandók között ilyen hibák vannak:
    TODO:- fix some holes in terrain

  11. #311
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a pályát én is néztem már, mert egyik nagy kedvenc, de elég régóta nem nyúltak hozzá (2-3 éve) és a javítandók között ilyen hibák vannak:
    TODO:- fix some holes in terrain
    én is bepróbálkoztam vele, de nekem el sem indult

  12. #312
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a pályát én is néztem már, mert egyik nagy kedvenc, de elég régóta nem nyúltak hozzá (2-3 éve) és a javítandók között ilyen hibák vannak:
    TODO:- fix some holes in terrain
    Hááát, akkor a pályán kell maradni, nincs mese

    Borzasztóan sajnálom, hogy ilyen hibák vannak rengeteg pályában, mert remek helyszínek volnának. Tegnap Detroitban mentem el a T1-ben egy kis városnézésre lesodródás után, szándékosan elszlalomozva korlátok és autók közt, amit engedett is. Végül belehajtottam a Eire-tóba, ahol elkezdtem szállni a vízben.

  13. #313
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    én is bepróbálkoztam vele, de nekem el sem indult
    Feltöltöttem, ami nekem van a gépen. Hátha a Racedepartment-es nem ugyanaz:
    https://www.dropbox.com/s/jdoa0zq3jb...rcuit.rar?dl=0

  14. #314
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Feltöltöttem, ami nekem van a gépen. Hátha a Racedepartment-es nem ugyanaz:
    https://www.dropbox.com/s/jdoa0zq3jb...rcuit.rar?dl=0
    Köszi, hétvégén letöltöm és megnézem. nagy kedvencem ez a pálya!

  15. #315
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, hétvégén letöltöm és megnézem. nagy kedvencem ez a pálya!
    Mivel a videót még áprilisban csináltam, gyorsan ránéztem, hogy elindul-e most is a pálya? Érdekes módon a pályalistában kettő Brno jelenik meg, nem látok ott különbséget köztük, de csak az egyik hajlandó betöltődni. A gépen viszont a pályák mappájában egy Brno van, szóval ezt most nem értem.
    Ha más is futott bele hasonlóba, érdekelne a megoldás, mitől lehet ez a duplikálódás?

  16. #316
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a pályát én is néztem már, mert egyik nagy kedvenc, de elég régóta nem nyúltak hozzá (2-3 éve) és a javítandók között ilyen hibák vannak:
    TODO:- fix some holes in terrain
    Ki próbáltam mert tetszik ez a vonalvezetés de sajnos nagyon varázsszőnyeg típusú! Sajnos
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #317
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Egy szinte mindenki által kedvelt, de mégis igencsak eltűnt pálya: Istanbul Park. Sajnos, 2014 óta nem fejlesztették és Beta0.55-ös a verziószám, de így sem tűnt rossznak. Ha nem is bajnokságba, de néha elővenni egy lazulásra jó lehet:

    http://www.racedepartment.com/downlo...ark-beta.3212/

  18. #318
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szinte mindenki által kedvelt, de mégis igencsak eltűnt pálya: Istanbul Park. Sajnos, 2014 óta nem fejlesztették és Beta0.55-ös a verziószám, de így sem tűnt rossznak. Ha nem is bajnokságba, de néha elővenni egy lazulásra jó lehet:
    http://www.racedepartment.com/downloads/istanbul-park-beta.3212/
    Ezt sajnálom én is az F1 naptárból (+Sepangot is majd), de szar helyen épült...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #319
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Még a Toca Race Driver-ben mentem Castle Combe-ban és örülök, hogy készült hozzá AC-s konverzió. Kisebb kategóriáknak, pláne utcai vasaknak pont jó, a fűről vissza lehet jönni és lehet tovább küzdeni. Mellesleg bolyozásra is pörfekt szerintem. Én, mint kapuzárási pánikban szenvedő családfő, ki is vittem a Toyota GT86-osomat, hogy megküzdjek a többi hasonló kórban szenvedő Alfás, M3-asos, Abarth-os, S1-es amatőr versenyzővel.

    Castle Combe letöltés

  20. #320
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kanada ex F1-es pályálya Mosport mellett a Mont-Tremblant-i dombok és tavacskák közt fekvő is. Hasonlóan zöldövezeti feeling, jelentős szintkülönbségek és a bukóterek tökéletzes hiánya jellemzi. Klasszikus és kellemes pálya, mondjuk egy GT4-es mezőnynek tökéletes.

    Mont-Tremblandt letöltés

  21. #321
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kanada ex F1-es pályálya Mosport mellett a Mont-Tremblant-i dombok és tavacskák közt fekvő is. Hasonlóan zöldövezeti feeling, jelentős szintkülönbségek és a bukóterek tökéletzes hiánya jellemzi. Klasszikus és kellemes pálya, mondjuk egy GT4-es mezőnynek tökéletes.
    GT Legends-szel volt itt pár bajnoki futamunk, brutál jó tempós dimbes-dombos pálya, St. Jovite néven is ismert!
    Másik nagy kedvencem a Lime Rock Mountain, ami Lime Rock egy soha el nem készült hosszabb verziója a környező dombokon át, iszonyat feelinges!

    De akkor ne feledkezzünk már meg Charade-ről sem!



    http://www.gtr-masters.hu/result/1006/a
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 03. 09:57.

  22. #322
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    GT Legends-szel volt itt pár bajnoki futamunk, brutál jó tempós dimbes-dombos pálya, St. Jovite néven is ismert!
    Másik nagy kedvencem a Lime Rock Mountain, ami Lime Rock egy soha el nem készült hosszabb verziója a környező dombokon át, iszonyat feelinges!

    De akkor ne feledkezzünk már meg Charade-ről sem!
    Jók ezek a vasak is. '65-ös Mustang, Triumph Spitfire (ha jól sejtem), Mini Morris. Én értékelnék ilyen versenyeket is néha. Egyszerű technika, a pálya mellett fű, semmi kavicságy, ellenben klasszikus és jó hangulatú pályák.

  23. #323
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jók ezek a vasak is. '65-ös Mustang, Triumph Spitfire (ha jól sejtem), Mini Morris. Én értékelnék ilyen versenyeket is néha. Egyszerű technika, a pálya mellett fű, semmi kavicságy, ellenben klasszikus és jó hangulatú pályák.
    Jó lenne, de sajnos nincs hozzá mezőny se autók, se résztvevők tekintetében... de ha majd lesz időm, akkor megpróbálok összehozni valamit, mert nagyon hiányoznak is ilyen jó kis leizzadós futamok.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 03. 10:10.

  24. #324
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne, de sajnos nincs hozzá mezőny se autók, se résztvevők tekintetében... de ha majd lesz időm, akkor megpróbálok összehozni valamit, mert nagyon hiányoznak is ilyen jó kis leizzadós futamok.
    Szerintem lenne rá érdeklődés, de felesleges bajnokságban gondolkodni. Abból fut már elég, inkább a szórakozás lenne a cél, szem előtt tartva a változatosságot. Néha egy kis totál retro, néha egy kis utcai harc, néha valami open wheel, stb... Semmi faxni, csak épüljön be a bioritmusba, hogy mondjuk a nem WTCC-s és GT3-as héten kedden funrace, ahogy volt is. Nem kell hozzá plakát, külön topik, csak a kiírás, hogy legközelebb mondjuk Mini Morris verseny Monaco-ban, aztán valami más...
    Nem mellesleg ezt lehetne kísérleti labornak is használni ígéretesnek tűnő mod-ok tesztelésére.

  25. #325
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Hiánypótló jelleggel egy pálya a szomszédból. Horvátországban a hegyek közt futottam egy kört Grobnik versenypályán egy Toyota Celica ST185-el (Ready to Race pack). A pálya viszonylag huplis, bőven kanyarog is, pár inkább tempósan, a Dinári-hegység havas csúcsai meg jól mutatnak a háttérben. Nagyobb kocsikkal nem feltétlen lenne jó, de a Celica-val tökéletes.

    Grobnik letöltés

Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •