Oldal: 15 / 15 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15
Találatok: 351 - 357 (357 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

Schubert Dávid Versenyző
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    59

Hétvégi F1 futam után elkapott a vágy egy kicsit körözni. Maga a pálya jó minőségű véleményem szerint, és az AI-k ellen is egészen korrekten lehet rajta versenyezni. A mod maga meg annyira élethű, hogy Magnussen az itt is egy gyökér

Pálya :https://drive.google.com/file/d/0B_m...F6SFIybzg/view

MOD: F1 Mania 2018

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.468
    A sok épített pálya után egy hegyi felfutás az olasz Alpokban szórakoztató lehet. Cesana Sestriere-ből indul és 10 km hosszú ez a valóban létező pálya, a mod pedig nem rossz. Érdemes egy fordulékony és agilis járművet választani hozzá, mint például az Alfa Romeo 4C, de lehet próbálkozni komolyabbakkal is

Cesana Sestriere letöltés

Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.468
    Egy klasszikus pálya, az 1965 és 1972 közt négy alkalommal Formula-1 versenyre is használt Charade, vagy ismertebb nevén Clermont-Ferrand akadt horogra, vagyis próbáltam ki. Al első impulzus az volt számomra, hogy ez egy “kis-Nürburgring”, dombról fel és le, magyas kerékvetők, körülöttem meg erdők. Anno okozott ez gondot például Jochen Rindt-nek is. Én egy kis Lotus Exige S-el próbáltam, ami elég jó partner ehhez a pályához, aminek ez a rövidebb, 4 km-es verziója. Hamarosan a hosszabb, 8 km-est is ki fogom próbálni, mert nagyon élvezetes és a kivitelezés is remek.

Charade vagyis Clermont-Ferrand letöltés

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    32
    Üzenetek
    20.922
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy klasszikus pálya, az 1965 és 1972 közt négy alkalommal Formula-1 versenyre is használt Charade, vagy ismertebb nevén Clermont-Ferrand akadt horogra, vagyis próbáltam ki.
    Iszonyat nagy pálya, GTL-ben nagyon imádtuk!

Piski Tamás Szervertag 2019
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    34
    Üzenetek
    2.748

Meg GPL futamunk is volt itt.

Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.468
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a hosszabb verzió, de így is látszik, hogy kicsit "át lett építve" a pálya

Egyébként valóban remek és ha nincs benne bug, akkor remek versenyeket lehetne futni rajta. Talán GT3-hoz kicsit szűkös, de kisebb kategóriáknak tökéletes.

Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.468
    Adelaide városi F1-es pálya volt, de már alig emlékszik rá valaki, pedig Senna, Prost és Mansell elég nagy csatákat vívott ott, de még a Schumacher és Hakkinen érá elején is használatban volt. Két változatot találtam hozzá, egy 1988-ast és egy 2011-est. Utóbbin akkoriban Supercars V8-as versenyeket rendeztek, gondolom. Az első hosszabb, a középső részén más, van benne pár rendesen megtréfáló és hurkákkal izgalmassá tett kanyar. Személy szerint ez nekem jobban tetszik.

Adelaide 1988 letöltés

Az újabb, 2011-es vonalvezetés a középső részen egyszerűbb és gyorsabb. Ott gyakorlatilag egy darab egyenes, kis töréssel. A falak ugyanúgy közel vannak, vezsélyes a határokat feszegetni. Mint a videón is látható, könnyű a versenytársakat akár véletlenül is afalba vezetni

Adelaide 2011 letöltés

Oldal: 15 / 15 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •