Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 5 6 7 8 9
Találatok: 201 - 207 (207 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

Mammel Erik Szervertag 2017 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, Magny-Cours pályáról esetleg láttál te valamit? Racedepen egy 2014 v.01 van max, máshol meg nem tudom merre tudnék keresni.
    Nem találkoztam mással én sem, hirtelen rákeresve ez egy GT3-as Mercivel ott ment kör. Letöltöttem, kipróbálom talán még ma, ha belefér az időmbe.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem találkoztam mással én sem, hirtelen rákeresve ez egy GT3-as Mercivel ott ment kör. Letöltöttem, kipróbálom talán még ma, ha belefér az időmbe.
    Igen ezt találtam én is, meg is néztem, de szerintem nagyon tükörsima az aszfalt, pedig a régi pályarésze ennek elég göcsörtös.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Igen ezt találtam én is, meg is néztem, de szerintem nagyon tükörsima az aszfalt, pedig a régi pályarésze ennek elég göcsörtös.
    Így ránézve nekem is annak tűnik, de majd kiderül gyakorlatban. Látványra eléggé hasonló Assen-hez, ami szintén egy pedigrés pálya. Annál éreztem hasonlót, hogy steril, sima. Hiányzott a toszkánai pezsgés
    Egyébként Sebring-en is hegesztettek valamit. Az is nagyon tetszett mindenkinek, de volt vele némi bug az időméréssel a teszten. Amúgy tökéletes volt.

Széchy Szabolcs Szervertag 2017
    Város
    Budapest
    Életkor
    28
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Így ránézve nekem is annak tűnik, de majd kiderül gyakorlatban. Látványra eléggé hasonló Assen-hez, ami szintén egy pedigrés pálya. Annál éreztem hasonlót, hogy steril, sima. Hiányzott a toszkánai pezsgés
    Egyébként Sebring-en is hegesztettek valamit. Az is nagyon tetszett mindenkinek, de volt vele némi bug az időméréssel a teszten. Amúgy tökéletes volt.
    Én próbáltam már párszor, teljesen sima, ellenben nem rossz. Én nagyon szeretem ezt a pályát személy szerint, bár a régi vonalvezetést még inkább, de az hasonló képpen a 2000-es évek silverstone-i pályavonalához, valahogy nem született még meg ez sem senki "tollából". Persze sok eszetlen pályára vagy ahhoz hasonlító vacakra időt szánnak, de ezeket kihagyják, bár értenék hozzá.
    A következő bajnokságban ez is bekerülhetne szavazásra, mint ahogy estoril is. Na pl az nem egy sima nyomvonal
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Én próbáltam már párszor, teljesen sima, ellenben nem rossz. Én nagyon szeretem ezt a pályát személy szerint, bár a régi vonalvezetést még inkább, de az hasonló képpen a 2000-es évek silverstone-i pályavonalához, valahogy nem született még meg ez sem senki "tollából". Persze sok eszetlen pályára vagy ahhoz hasonlító vacakra időt szánnak, de ezeket kihagyják, bár értenék hozzá.
    A következő bajnokságban ez is bekerülhetne szavazásra, mint ahogy estoril is. Na pl az nem egy sima nyomvonal
    Meglátjuk mi lesz a GT3 szervezéssel, - de én nekem is nagy kedvenc a vonalvezetése, de még ez az új utolsó szektorral is jó pálya maradt - én hoznám a naptárba, Sepangnál simább nem lehet a pálya
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Csak a teljesség kedvéért, bár már volt Riverside-ban 911-es verseny nemrég és talán tavaly GT3 is (erre nem emlékszem pontosan). Már pár hónapja készült a videó, de azért ne menjen veszendőbe, mert nem teljesen újdonság ez az amúgy remekbe szabott pálya:

Riverside letöltés

Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Kipróbáltam, valóban sima nagyon, de a másik bajom vele, hogy a trackmap nem működik, így nem látod annyira, hogy milyen a forgalom a környékeden.

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 5 6 7 8 9

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •