Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 4 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó
Találatok: 326 - 350 (362 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on Tracks

  1. #326
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Régen az F1-es versenyzők télen elhúztak a déli féltekére nyaralni és pénzt keresni a Tasman Series versenyeire. Követve példájukat, az Ala Romeo 33 Stradale-t az ausztrál Eastern Creek-en próbáltam ki, ami igen jó modnak tűnik. Jó volt a hasonszőrű historic vasakkal versenyezni ott

    Eastern Creek letöltés

  2. #327
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szlovákián csak egy kicsivel túl van Brno és nem egy rossz versenyhelyszín, ahogy ez a mod sem az. Nyilván F1-re már nem alkalmas a sok fű miatt, de amúgy szinte bármire.

    Brno letöltés
    Most, hogy régi FIA GT pályákat kerestem, feltűnt, hogy itt nincs összhangban a link és a videó, Erik a Race 07-ből konvertált pályán megy, RD-re viszont egy kevésbé kidolgozott 'built from scratch' verzió van feltöltve. A konvert elérhető itt, ha valakit érdekel (AI-kat nem támogat, nálam már betöltés közben elszáll olyankor):
    Link

  3. #328
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most, hogy régi FIA GT pályákat kerestem, feltűnt, hogy itt nincs összhangban a link és a videó, Erik a Race 07-ből konvertált pályán megy, RD-re viszont egy kevésbé kidolgozott 'built from scratch' verzió van feltöltve. A konvert elérhető itt, ha valakit érdekel (AI-kat nem támogat, nálam már betöltés közben elszáll olyankor):
    Link
    Uhh, akkor bocsi az átverésért, nem volt szándékos. Vannak pályák, amik már régóta le vannak töltve, aztán amikor kipróbálásra kerül, akkor keresek linket hozzá. Ezek szerint ebből kettő is van. Ha szüksége van rá valakinek, feltöltöm, ami a gépemen van.

  4. #329
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Újabb mediterrán gyöngyszem, Enna Pergusa 2003 egy kis tó körüli pálya, szerintem nagyon kellemes kivitelezéssel. Magas rázókövek vannak, célszerű óvatosan használni őket. A vonalvezetés kicsit a régi Hockenheimring erdei részére emlékeztet, vagyis padlógáz után sikán, aztán ismét padlógáz... A tezstversenyt egy Praga R1-el (Ready to Race DLC) futottam, ami nem kicsit elsikkadt szerintem a bőséges kínálatban. Iszonyat jó kis gép, precízen vezethető és barátságos, de ízig-vérig evrsenygépjármű.

    Enna Pergusa 2003 letöltés

  5. #330
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Jövő héten a Sim Racing Systems a New Jersey Motorsports Park egyik pályájára, a Lightning Raceway-re viszi tovább a KTM X-Bow sorozatát. Már egy ideje ki akartam úgyis próbálni ezt az add-on helyszínt, így előkaptam és offline futottam egy versenyt ott a KTM-el. Persze ABS és TC kikapcsolva, agresszió 100-ra állítva az ellenfeleknél, hogy akklimatizálódjak a jövő heti humanoidok ellen A pálya nagyon hasonló a többi parkos amcsi helyszínhez, mint például Atlanta, Mid-Ohio, Virginia, Summit Point vagy akár Lime Rock. Nincs bukótér, kisodródás estén azonnal pörgünk a füvön. Itt nincs pályavágás és egyéb huncutságok Mellesleg jó a kidolgozása, nem túl hosszú (cirka 3,5 km) és két kanyar is beláthatatlan, az apex egy bukkanón van. Mindez a KTM-el zseniálisan jó kombó.

    New Jersey Motorsports Park - Lightning Raceway

  6. #331
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Érzésre újra egy nagyon ígéretes pályára akadtam a Forli Ring személyében. Két vonalvezetése van, a hosszabbik 6,5 km és GP néven fut. Kicsit talán Mugello stílus, a pálya mellett fű van, jó hosszú a célegyenese és lejt a féktáv, de a nem kicsi dombok és emelkedők adnak neki egyedi jelleget. A kidolgozás jó és itt sem vágna senki

    Forli Ring letöltés

  7. #332
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Forli Ring letöltés
    Videjó alapján jónak tűnik, és tényleg van egy mugello feelingje, csak sok a fa
    Biztos ki fogom próbálni, köszi a felfedezést.

    Bár kicsit félek, hogy sok lesz a villanyszámla, ezek nappal is égetik a pályavilágítást

  8. #333
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Videjó alapján jónak tűnik, és tényleg van egy mugello feelingje, csak sok a fa
    Biztos ki fogom próbálni, köszi a felfedezést.

    Bár kicsit félek, hogy sok lesz a villanyszámla, ezek nappal is égetik a pályavilágítást
    Annyi ismert bug-ja van, amit én is tapasztaltam, hogy offline versenyen az AI-k nem jönnek ki a boxból, de ez itt nem probléma.

    Lehet indítani 18:00 órás kezdettel futamot, hadd sötétedjen be, ha van világítás

  9. #334
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Egy újabb remekmű Mitja Bonca kezeiből. Ő volt többek között a Grobnik vagy Okayama pálya alkotója is. Azt kell mondjam elég jó kis pályát dobott össze megint ami nem más mint Chang vagy másik nevén Buriram.
    Csináltam egy kis pálya bejárást egy Dallara F312-vel. Időt nem kell nézni más dolgokat néztem végig (vágáskezelés, box, beragadás stb.)
    Video elérhető a Youtube csatornámon. Vagy itt közvetlenül: Link
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 05. 28. 23:40.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #335
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Egy újabb remekmű Mitja Bonca kezeiből. Ő volt többek között a Grobnik vagy Okayama pálya alkotója is. Azt kell mondjam elég jó kis pályát dobott össze megint ami nem más mint Chang vagy másik nevén Buriram.
    Csináltam egy kis pálya bejárást egy Dallara F312-vel. Időt nem kell nézni más dolgokat néztem végig (vágáskezelés, box, beragadás stb.)
    Video elérhető a Youtube csatornámon. Vagy itt közvetlenül: Link
    No, ezt megnézem, mert pár hete próbáltam egy Chang-ot, de az nem ez és pláne nem ilyen volt. Azt hiszem töröltem is, annyira nem tetszett.

    Amúgy meg gondolkodom egy pályalista összeállításán, ami mondjuk földrészek és versenykategóriák szerint is tartalmazná a pályákat. Vagy valami hasonló... Majd, ahogy összeáll, adja magát, hogyan érdemes. Van vagy 200 pálya már a tracks-mappában, és azok jelentős része használható versenyre.

  11. #336
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    No, ezt megnézem, mert pár hete próbáltam egy Chang-ot, de az nem ez és pláne nem ilyen volt. Azt hiszem töröltem is, annyira nem tetszett.

    Amúgy meg gondolkodom egy pályalista összeállításán, ami mondjuk földrészek és versenykategóriák szerint is tartalmazná a pályákat. Vagy valami hasonló... Majd, ahogy összeáll, adja magát, hogyan érdemes. Van vagy 200 pálya már a tracks-mappában, és azok jelentős része használható versenyre.
    Erik! Nem fogsz csalódni ígérem!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #337
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Egy egész normális pályát próbáltam ki, ráadásul két verziót belőle, amelyek közt van cirka 40 év. Az 1967-es nekem sokkal jobban tetszik, azon a Ford MKII-vel mentem. Gyors és lendületes, remekül lehet az autót csúsztatni kanyarokban. A 2006-ost egy BMW M235i-vel csekkoltam, de nem érzem benne élvezetesnek a T1-be épített sikánt, sem a hosszú egyenest megszakító "buszmegállót". Utóbbi kicsit olyan, mint amiért az F1-es pilóták reklamáltak a Paul Ricard kapcsán, hogy szeretnék az egész Mistral egyenest egyben, nem kérik a sikánt.
    A régebbi pálya kidolgozása, grafikája is közelebb áll az ízlésemhez, ahogy a füves pályaszél is.

    Circuit d'Albi 1967 letöltés
    Circuit d'Albi 2006 letöltés

  13. #338
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31

  14. #339
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Üdv.

    Kijavítottam jó pár hibát, így már online futamokra is alkalmas a pálya.

    https://drive.google.com/open?id=1o-...yvKeFrK2JRcW6M

    Pannonia-Ring 1.1

  15. #340
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Nem tűnik rossznak, köszi.

  16. #341
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Találtam még pár hibát online tesztelésen. Kijavítottam és 30-ra emeltem a pitboxot.

    https://drive.google.com/open?id=1F0...M2kKIqsxMUBfcq

    Pannonia-Ring 1.2

  17. #342
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg sylence01 írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam még pár hibát online tesztelésen. Kijavítottam és 30-ra emeltem a pitboxot.

    https://drive.google.com/open?id=1F0...M2kKIqsxMUBfcq

    Pannonia-Ring 1.2
    A .rar-on belül a pálya könyvtár, és a .kn5 file neve is 1_1-re végződik...

  18. #343
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Csak azért, hogy felülírja régit és ne legyen öt pannoniaring a könyvtárban...

  19. #344
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg sylence01 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért, hogy felülírja régit és ne legyen öt pannoniaring a könyvtárban...
    Csak építő jellegű javaslat:
    Ezért nem érdemes a file/könyvtár nevekbe verziószámot tenni.
    Sokkal praktikusabb egy changelog.txt amiből kiderül melyik verziót töltötte le a zember, ha meg részletezed is a változásokat, akkor totális a bodotá
    Aki meg több különböző verziót használ/próbálgat egyszerre az meg tudja oldani magának...


    A Pálya egyébként grafikailag nagyon szép, de (egyelőre?) csak "repülő szőnyeg".
    Még a kavicságy, füves terület, és az aszfalt között sincs érdembeli különbség csak a "kerékhang" más.
    És az aszfalt mintázata is elbírna egy kis változatosságot

    Mivel pályát még sosem csináltam így nem tudom, hogy a grafikai rész vagy a "fizika" a nagyobb meló, mindenesetre az utóbbi egyelőre hiányzik...

    Szerintem.
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 09. 09. 17:32.

  20. #345
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Sajnos a program, amit használtam az elkészítéshez elléggé behatárolt. Ez a max amit ki lehet hozni belőle. Az említett hiányosságokat a 3Ds Max-al lehetne orvosolni, amihez sajnos még nem nagyon konyítok.
    Egyébként csak a terep textúrákban találtam néhány lyukat, ahol ki lehetett esni a pályáról, azokat foltoztam be...valószínű van még benne pár lyuk, kevésbé lényeges helyeken. Sajnos az fbx exportálás valamiért mindig máshol hagy lyukat a terepen, nem jövök rá, hogy miért...A pitboxok között volt két hely, ahol a ház tetejére töltötte be a kocsit, azt javítottam, ezért lett 30 box.

  21. #346
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kipróbáltam én is a Pannónia Ring-et, lenne egy-két észrevételem vele kapcsolatban, de tényleg nem rossz. Lehet, én még a régebbi verziót próbáltam, de a T2-ben lesodródva a gumibálákat balról próbáltam kikerülni és leestem a semmibe. Talán orvosolva is van már, ahogy írtad Tibi. A másik dolog, ami kicsit zavart, a fehér vonalak homályosodása nem sokkal a kocsi előtt. Néha még a pálya közepén is mozog egy gyengén látható, de szemet vonzó homályos fehér vonal. Amúgy jó, ráadásul hiánypótló mod ez magyar viszonylatban.
    Egy Abarth 500 Corse versennyel próbálgattam, az pont jó erre a kanyargós és viszonylag szűk pályára:

  22. #347
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Kell még foglalkoznom vele ez tény. Már tudom, hogy kell megvalósítani a homok ágy és a füves területek közti fizikai különbséget. Az aszfalt festés elmosódottságán valószínű, hogy egy textúra csere segíteni fog. Viszont a középen megjelenő halvány fehér csík nem tudom mitől lehet, mert csak a kanyaroknál látható néha. Ahogy időm engedi megpróbálom majd javítani ezeket a hibákat. Tesztelgessétek és ha találtok még valamit, jelezzétek felém...

  23. #348
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Frissítettem a pályát.

    Új aszfalt textúrát kapott, ezen már a fehér vonalak nem mosódnak el.
    Lecseréltem a homokágy textúrát is.
    Megváltoztattam a füves rész és homokos rész fizikai tulajdonságait. ( Zrubi most már csúszkálhatsz a homokban )
    Az aszfalt két oldalára húztam egy 15-20 méter széles járható felületet, aki ennél szélesebben sodródik le az útról, az számíthat néhol még egy kis repülésre a semmibe.
    Komolyabb program ismerete nélkül ez a maximum amit ki tudtam ebből hozni.


    Letöltés: https://drive.google.com/open?id=1fv...Chxh7Pc7T5hIYK

  24. #349
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A Toscana Autodromo nem teljesen új már itt, de a hosszú, Stradale vonalvezetésén nem mentem még. Ez nagyjából Spa pályahosszt jelent, és van egy kis Eau Rouge jelelgű kombináció is a bővített részen. Csak itt nem esik az eső, legalábbis Toscana napsütésben szép, ezért fogtam is apróbához egy Alfa Romeo 8C kabriót. Mellesleg nem rossz vas az, hiába utcai kocsi. Szerintem az egyik legjobb add-on pálya, mind kidolgozásra, mind vonalvezetésre vagy hangulatára. Pedig a fejlesztések java még hátravan a leírás szerint.

    Toscana letöltés

  25. #350
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg sylence01 írta Hozzászólás megtekintése
    Frissítettem a pályát.
    Új aszfalt textúrát kapott, ezen már a fehér vonalak nem mosódnak el.
    Lecseréltem a homokágy textúrát is.
    Ez mindenképp jót tett neki!

    Idézet Eredetileg sylence01 írta Hozzászólás megtekintése
    Megváltoztattam a füves rész és homokos rész fizikai tulajdonságait. ( Zrubi most már csúszkálhatsz a homokban )
    Jó az irány, de a fűnek még sokkal csúszósabbnak kéne lenni, a homoknak pedig sokkal jobban meg kéne fogja az autót...

    Idézet Eredetileg sylence01 írta Hozzászólás megtekintése
    Az aszfalt két oldalára húztam egy 15-20 méter széles járható felületet, aki ennél szélesebben sodródik le az útról, az számíthat néhol még egy kis repülésre a semmibe
    Ha komolyabb terveid vannak a pályát illetőleg, akkor:
    - leesés lehetősége nem maradhat benne...
    - töltsd fel a www.racedepartment.com oldalra.

Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 4 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •