Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (125 összesen)

Téma: HTCM7 - Sonoma

  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Futam után szeretnénk tartani egy rövid 5 körös tesztet 1 szerveren 40 versenyzővel, kérjük maradjon mindenki és gyertek át az #1-es szerverre!
    (A szerver miatt lenne fontos, köszi a segítséget!)
    Nahát lehet én nem kommunikáltam le jól ...de nem arra voltunk kíváncsiak, hogy 40 autó le tudja-e zúzni a pályát fél perc alatt... hanem hogy elbír-e a szerver ennyi résztvevőt és le lehet-e bonyolítani így egy futamot LAG és probléma mentesen.


    Majd a beszámolója végébe kérném mindenki írja bele, hogy tapasztalt-e szerver lag-ot, vagy bármi problémát a teszt futam során! Köszi!

  2. #77
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi: Nem Söri lagolt, hanem a csapattársa. Első futamon kicsit, másodikon megközelíthetlen lett, lényegében nem lehetett a közelében menni
    Söri rajtnál nem tudom hogy közvetlenül mi akadtunk össze vagy csapattársadon keresztül. Ha én voltam bocs
    Sztem Krisz told rád, azán kiforgatott. Első versenyen meg beforgattam magam. 2x utolsó helyről gyűttem.

    Jahh Huszi nem én. Néztem is, hogy az nem lehet pici lagg, ha te azt látod a 13. helyen, hogy én a 24. helyen laggolok

    Amúgy Surfers Paradise ehhez a pályához képest tanuló vezető pálya.. Ahh.. kár volt erre ennyit készülni. ill. mégsem ,mert megyünk rajta mi is ,így legalább oda meglesz a szet.

    Asszem Kettel megtoltalak az első kör utolsó kanyarjában oldalról kicsit. Bocsánat érte. Sztem rövid lett kicsit a fék,

    Röviden.

    Kvali 8 hely ,mert Gergő kifagyott. PB-től 2.5 tizedre.

    R1: Jó rajt T utolsó kocc, majd beforgattam magam a falba. Előre menni nem tudtam így megvártam míg elmegy a mezőny-ráadásul a térképen valakit kéknek jelzett a boxban így azt is megvártam míg elmegy aztán tolattam vissza. Toltam,mint a meszes utána feljöttem Bika mögé,de őt nem tudtam átugrani, majd megelőzte Krisztiánt ,akit az utolsó kör utolsó kanyarjára utolértem, vigyáztam rá mint a hímes tojásra így maradtam mögötte a kigyorsítás után. Asszem 16. hely.

    R2.: Krisz rálökött Bikára, megint beleforogtam a gumibármibe, csak most az első kanyarban. Öhmm dejavu-m volt... Megvártam míg elmegy a mezőny és utánuk eredtem. Aztán egyszer majdnem tetőre raktam, kezdhettem a felzárkózást újból Pedig Mihályi úr mögött voltam már. Aztán megint utolértem őket majdnem ,akkor Tomcy repült elém a falról/megforgás/ -10 mp.. Majd megint utánuk. Aztán lövésem nincs mi történt és hányadik lettem talán 14 vagy ilyesmi/ ,de azt tudom megint utolértem Kriszt. Kb ennyi.

    10-12. körtől rengeteg hoztam a gumi kopás különbségből adódóan. R2-n be sem mondta,hogy elkopott,de sokat nem ért az utolsó helyekről Elejéből jobban lehetett volna hasznosítani. Ráadásul egész délután a verseny setet hegesztettem 14.9-15.8-as körökre jó volt..lett volna.

    Minden rossz hatására is élveztem a versenyt, hogy tepertem a mezőny után és sikerült 20 mp-eket ledolgoznom.
    Csak célt kell találni! Nekem mindkettő versenyen megvolt .


    Mellesleg a Rush - Hajsza a győzelemért című /nézze meg aki teheti / baromi jó filmmel hangolódtam a futamra. Végül is részemről a hajsza megvolt..


    Jön a nemtudom mi. Nekem ismeretlen. Ennél csak jobb lehet.


    öhmm: 2 dolog.

    1: Próbán a Szerver laggolt a rajtnál meg utána is. Lehet a pálya miatt is ám. Ezt olyan pályán kéne letesztelni, ahol adott a sok box pl. Spa.

    2. : Én elöterjezteném javaslatra b(l)etétfutamként jövőre ezt, ha elkészül. Asszem lesz onlány.



    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Mire? Red Bull SkateBoard Competition-re? Hol a félcsőőőőő?
    ámárhá!
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 01. 10. 01:22.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #78
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    B szeró:

    Elnézést kell kérnem: Sohajda Norberttől, Hummel Pétertől, Kerekes Attilától és nem utolsó sorban Mészáros Gábortól. Elnézést srácok.
    Fúúúú! Kajak majdnem agyf@szt kaptam a két ominózus esetnél.
    Végülis nem lett nagyobb baj az a lényeg.

  4. #79
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    áhh mindkét versenyen falnak tettem a kocsit és még a legelején,a futómű egyből gallyon volt grrr,számomra ez volt a legrosszabb futam,1 körös tempóm alakulgatott de ha nem éreztem rá akkor ez így veszett,rohadt nehéz pálya volt tényleg kihívás rajta versenyezni,főleg bmw-vel
    Huszi nem értettem nem volt helyed vagy mivolt?vagy szimplán jókedved volt:PPP
    sry a race2-es rajtnál Kristóf lehettem volna körültekintőbb,aztán Antal Gábort üldöztem de nem bírtam vele
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #80
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    2. : Én elöterjezteném javaslatra b(l)etétfutamként jövőre ezt, ha elkészül. Asszem lesz onlány.
    Addig meg mehet az említett FlatOut
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #81
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    R1: Közepes rajt, kakaskodás, okoskodás, helyezkedés jó kis csaták! Rácz Daninak és Huber Péternek külön köszönöm ezt a futamot! Iszonyat nagy meccsek voltak teljes mértékben a fair play jegyében! Grat és köszi! Így kell ezt!
    Petivel az utolsó 3-4 kört végig csatáztuk és az utolsó kanyarban még betudtam bújni mellé de jobban gyorsított ki így elcsente a 8. helyet. Szép volt!

    Köszi a szervezést, számomra ennyi volt ez az igen csak fura szezon. Az eddigi legrosszabb, minden téren, de azért jó volt!

    Peti, azon izgultam hogy nehogy elveszítsem a 8. helyet, és ettől lassultam be annyira hogy megtudtál érkezni , viszont tényleg nagyon izgi lett a vége . Kár hogy az utolsó futamon már nem találkozunk, de remélem még össze akadunk a pályán és meccselünk még sok jót, Köszönöm neked én is ezt a remek versenyt (Y)

    Toga! a második verseny vége tényleg nagyon szép volt Köszi hogy nem egyből előztél meg amikor esetleg tudtál volna és ezzel meghagytad a végére az izgalmat

    Amilyen félelmetes volt a pálya prequali alatt annyira sima volt nagyjából a verseny, sokkal rosszabbra számítottam

  7. #82
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves csapattársamnak meg üzenném, hogy Bátonyba' te má' labdába nem rúgol...csak rúgtál...legközelebb nem leszek úriember
    Te? ÚR? Ülj már le!
    Egy szimpla előzés az uccsó kör uccsó kanyarjában nem gáz. Fel se vedd!

  8. #83
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Te? ÚR? Ülj már le!
    Egy szimpla előzés az uccsó kör uccsó kanyarjában nem gáz. Fel se vedd!
    Nem veszem fel, csak többet nem lesz alkalmad rá, győzelem vagy halál innentől
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  9. #84
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Én is elnézést kérek Pataki Szabitól a lökésért, sajnos nem tudtam lereagálni az esetet időben, hiába húztam be ahogy kerülted az autót. Illetve Vida Zolitól kérek elnézést az érintős előzésért. Remélem mással nem volt kontakt, ha igen nyugodtan vágjon nyakon.
    Bocs srácok!

    Igazából nem gondoltam, h ennyire élvezetes lesz a pálya. Nagyon sajnálom, h csak ma 7 után ültem le neki, mert ebben több volt, Dani isten setet adott. THX!
    Első versenyen Wegával bohóckodtunk, egyikünk többet hibázott mint a másik, így men a yoyo.
    Ám én túl ügyes voltam, mert ahogy megjósoltam beleálltam a falba. KO.
    Másodikon a legvégéről sok jóra nem számítottam, szenvedős is volt, hiába voltam gyorsabb, meg is volt törva a futómű kicsit, de komoly meccsek voltak. Néhol haláli közeli élménnyel, de jó volt. Ez volt az első verseny amit tényleg élveztem (és az az uccsó kanyar :P). Nem mondom, h nem kellett mutyizni, de élvezhető volt. Hétvégén meg szétkapom a pedált hátha látok vmit, mert uccsóra tényleg fel szeretnék készülni. Ha már az ember csapattársa egy UFO akkor illik.

    Nagy grat Dani!

    Ja! A tesztfutamon egy érdekességgel találkoztam. Első nekifutásra az XD-n Rácz kollégát írta elsőnek 69 mp előnnyel, holott vhol a mezőnyben volt azt hiszem. Amúgy lagot nem láttam.
    Utoljára módosította: suhi84; 2014. 01. 09. 01:14.

  10. #85
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Nem veszem fel, csak többet nem lesz alkalmad rá, győzelem vagy halál innentől
    Persze, persze...

  11. #86
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    30
    Üzenetek
    181
    "B" szerver

    Q: Elsőre futottam egy jobb időt, amit később sikerült is volna megjavítani, ha nem hibázok, de sajnos nem így történt, végül 8. rajthely.

    R1: Pocsék rajt, ment a helyezkedés visszafele, majd a körök telésével előre. Volt minden, vonatozás, csatázás, csúszkálás.
    5. lettem végül.

    R2: Ismételten pocsék rajt, majd ismételten hátra felé mentem. Először is szeretnék bocsánatot kérni Varga Pétertől a lökésért, nem volt szándékos, rosszul mértem fel a kanyarban lévő sebesség különbséget. Továbbá szeretnék elnézést kérni csapattársamtól, Vida Zolitól, lehet kicsit vakmerően előztem. Illetve azoktól is bocsánat akiknek esetleg még problémát okoztam a futamok során. A versenyen nagyon nem változott a pozícióm, csak kb. a vége felé amikor ismételten elfogyott a gumi. A hatodik helyen gurultam be a futam végén.

    Összességében rosszabbra számítottam, de végül még se lett az. Köszönöm mindenkinek a versenyeket, jók voltak.

    Észrevétel: nálam az első futamon Suput Zsolt egy kicsit laggolt.

    Teszt futam: Lag volt, de a vége felé már nem találkoztam vele. Amúgy jó buli volt.
    Utoljára módosította: adfar94; 2014. 01. 09. 01:20.

  12. #87
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Q: nem vagyok qualy menő, +20kg is volt, úgyhogy számítottam rá, hogy hátulról indulok.

    R1: hála a bmw-nek ismét sikerült jópár helyet szereznem a rajtnál, aztán szépen lépkedtem előre. A legtöbbet azzal nyertem, hogy sokan benézték az üzemanyagot. Voltak jó kis üldözések, de körülöttem elég korrekt volt mindenki.

    R2: izgatottan vártam az r2-t, mivel 2. helyről startolhattam. Ismét köszi rwd, nyugodtan fordulhattam elsőként T1ben. Nem gondoltam, hogy nyerhetek, mert vannak nálam sokan gyorsabbak, de reménykedtem egy B-s dobogóban. Sajna nincs szerencsém, ahogy az előző versenyen, most is kiütöttek, de most már az első körben. Lehet, hogy kicsit korábban fékeztem, mint a mögöttem érkezők, de plusz súllyal és hideg gumikkal ez van. Mondjuk a hideg gumival számolhatna mindenki... Az se lenne baj, ha előzéskor mindenki a saját ívén menne és nem a másikon fordulna el. Mindegy, kocsi leamortizálva, 2mp-el lassabb köröket tudtam menni, mint az első futamon, úgyhogy szépen mindenki elment mellettem.

    Kár a második futamért, de az első jó volt.

    A teszt futamon a rajtoknál kicsit akadozott a dolog, volt pár lag, aztán nemtom, mert ott is kilöktek sebaj úgyis lépnem kellett már.
    Utoljára módosította: latoo; 2014. 01. 09. 01:05.

  13. #88
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    áhh mindkét versenyen falnak tettem a kocsit és még a legelején,a futómű egyből gallyon volt grrr,számomra ez volt a legrosszabb futam,1 körös tempóm alakulgatott de ha nem éreztem rá akkor ez így veszett,rohadt nehéz pálya volt tényleg kihívás rajta versenyezni,főleg bmw-vel
    Huszi nem értettem nem volt helyed vagy mivolt?vagy szimplán jókedved volt:PPP
    sry a race2-es rajtnál Kristóf lehettem volna körültekintőbb,aztán Antal Gábort üldöztem de nem bírtam vele
    Remélem korrektül védekeztem, próbáltam nagyon figyelni és nyomni neki amit bír..

  14. #89
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése


    Jahh Huszi nem én. Néztem is, hogy az nem lehet pici lagg, ha te azt látod a 13. helyen az én 24. helyi laggom

    Lol

    Hát ugyanolyan ótóó volt, nem is tudtam, hogy a tiedből van még 1, eddig sose láttam.




    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Huszi nem értettem nem volt helyed vagy mivolt?vagy szimplán jókedved volt:PPP
    A jókedvet kicsukhatjuk, nem élveztem a pályát futamon, talán sosem vártam még így verseny végét. Amilyen jó volt 1 körön menni rajta, a verseny épp annyira gány volt. Vonatozás, és csak a másik hibájából előzni, nem szeretem az ilyen pályákat.

    Csináltam valamit valahol? R2 rajtjánál lehetett talán, de visszanézem. fps-em is szar volt, meg lagok is voltak, nem mindig vágtam mi történik körülöttem. Sorry ha hunyó voltam valahol. R2 rajtnál Toga is eltűnt egyszercsak mellőlem, ott se tom mi volt, remélem nem én néztem be.

    R1en meg jó előzékeny voltam mikor visszaelőztél, jól ki is röhögtem magam milyen balfékül jöttem ki a kanyarból.

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon szoktam írogatni, vagy inkább szinte nem is, de most röviden írnék pár sort:

    Nem vagyok gyors, se agresszív, ez talán a valós életbeli versenyzések miatt van, de már néhány verseny óta nincs motivációm, még az AI-k is érzik a féktávot, s a jelenlétemet 110%-on. Igaz nekem is akadtak hibáim, de már szinte csak hátra, s oldalra nézek, nem előre, így se jutok el a versenyek feléig se. Igaz, hogy egyre lassabban megyek, de ennek az az oka, hogy már azt figyelem, hogy ki-mikor tör össze, vagy szorít le az ívről.

    Tisztában vagyok vele, hogy ez szimulátor-verseny, s így sérülés csak a programban létezik, de valahogy egyre messzebb érzem a versenyzői körülményeket a valóságtól!
    Attila, megértem a csalódottságodat, de ezzel így sajnos nem tudunk mit kezdeni, akinek magára kéne vennie, az konkrétumok nélkül nem fogja és nem fog tanulni belőle, másrészt mi szervezők se nagyon tudunk tenni semmit így az ügy érdekében...

    Tessék óvni!
    Mindig mindent, ami szerinted nem fér bele és zavar!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 09. 01:35.

  16. #91
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna nincs szerencsém, ahogy az előző versenyen, most is kiütöttek, de most már az első körben. Lehet, hogy kicsit korábban fékeztem, mint a mögöttem érkezők, de plusz súllyal és hideg gumikkal ez van.
    Megnéztem a replayt, szerintem nem fékeztél korábban, inkább én fékeztem későn. Sajnálom, az én hibám volt, megóvtam magamat.

  17. #92
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Attila, megértem a csalódottságodat, de ezzel így sajnos nem tudunk mit kezdeni, akinek magára kéne vennie, az konkrétumok nélkül nem fogja és nem fog tanulni belőle, másrészt mi szervezők se nagyon tudunk tenni semmit így az ügy érdekében...

    Tessék óvni!
    Mindig mindent, ami szerinted nem fér bele és zavar!
    Természetesen, ezt nem is rátok (a szervezőségre) értettem, csak saját véleményemet írtam le, nem állt szándékomban senkit se megbántani, vagy megsérteni, azért nem is akartam semmilyen formában utalni személy/személyekre!

  18. #93
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Q: A prekis időmet is sikerült elcsípnem, izgultam hogy érvényes-e, visszanézve is az volt. Pedig voltmég egy mégjobb időm, de az még kétesebb volt így dobtam.
    Számomra Montreblan-hoz képest könnyebb volt a pálya. Mégis fejben nemigazán voltam összerakva. Összevissza vettem a kanyarokat, nemvoltam biztos a sebesség fokozatokban sem. Túlsok ismeretlen változó volt a pályában. Ráizgultam a hülye ablaktörlőre is. De legalább egyszer sem dobtam el.

    R1: Béna rajt, egyhelyet se. Elején Sörike vetődött belém az utolsó kanyarnál, vagy 50m-ről. Há hallottam hogy komolyan gondolja és jön. Ez necces lesz, hagytam kis helyet belül. Szerencse hogy legalább rendesen eltaláltád az ajtómat, így nem forogtam meg, csak Te jártál pórul. Np. Hubert-et értem utol, két helyen is ráértem egy kör alatt. Már a támadáson gondolkodtam hogy majd hogyan is kéne kivetelezni, hát a nagy gondolkodásba nem megelőzött Antal Gabi? De. Kicsit már kezdtem feladni, de láttam hogy szépen elmolyolnak egymással. Hát ami történt az csuda! 1256’
    Gabi szinte letolta az utolsó elöttiben Hubit, még énis elmentem az egyenesbe tempóból, de Gabi is meg én is elszúrtuk az utolsó kanyart, Hubi majdnem visszajött mindkettőnk elé, de valahogy mégsem. P6 (talán P8-nak jobban örültem volna)

    R2: Rossza rajt, Hubert látom bevédi a belsőt, akkor megyek középen, de akkor hogyan nyilába ment olyan gyorsan el Bognár Dani? Tessék zárni rendesen hamár. Naés amit még nem is láttam, hogy Cola is ugyanúgy eljött Dani után, és elé hajtottam, és elis találta a popómat, de könnyen megúsztam. Csak az előzött meg aki megelőzött volna úgyis. Innen szinte csak végig mentem, ahogy láttam a nagyoknak sem ment könnyen az előzés. Végén Vent Ákosra értem fel de semmi több. P7.

    R2 427’ Tomcy, Te voltál a hús a hamburgerben amit készítettél Nice.

    Grat mindenkinek. Azért voltak hiányzók.

  19. #94
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Lol

    Hát ugyanolyan ótóó volt, nem is tudtam, hogy a tiedből van még 1, eddig sose láttam.



    .. van hát! Krisz volt a rendszámán, hát nim láttad? De van 3. is annak meg Safi. Enyíím meg a szemes

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    R1: Béna rajt, egyhelyet se. Elején Sörike vetődött belém az utolsó kanyarnál, vagy 50m-ről. Há hallottam hogy komolyan gondolja és jön. Ez necces lesz, hagytam kis helyet belül. Szerencse hogy legalább rendesen eltaláltád az ajtómat, így nem forogtam meg, csak Te jártál pórul. Np.
    sorry mégeccer. Nem akartam én ott előzni, pláne nem az első körben,de mögöttem Rácz Dani nem így gondolta ,mert behúzta belülre és mondtam is itt ajjajj lesz és annyira néztem a tükröt,hogy kicsit késői lett a fék ,de aki mögöttem jött annak meg pláne és be is forgatott úgy kellemesen a falba.. Azárt is kellett végigvárni a mezőnyt,mert előttem volt fal- hátam mögött mezőny.. és csak tolatva tudtam kijönni. Nem néztem még vissza ki volt. De legalább neked nem lett problém.

    szerk.: most néztem nem jött nekem senki utána ,csak megcsúszott a hátulja /elég érthetetlenül/ és úgy parkoltam be. Ez totál az én balfaszságom volt.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 01. 09. 09:32.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #95
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    310
    "A" szerver

    Q: Nem lett a legjobb időm, de végül is 17. (ha jól emlékszek) helyre elég volt.

    R1: Sikerült túlélni a rajtot, szépen a 13. helyen autózgattam. Próbáltam kímélni a bal első gumit, több kevesebb sikerrel. Egyszer csak a 15. kör környékén megszólalnak, hogy fogy a nafta! Elkövettem azt a hibát hogy nem néztem meg a gyakorlás alatt hogy XD mit mutat, mennyit fogyaszt a bömös. Szívás, 18. kör végén ki kellett mennem tankolni, buktam is vele rendesen, végén talán 19. helyre sikerült bemenni.

    R2: Tanulva az 1. futam hibájából a megfelelő mennyiséget tankoltam (és tényleg elég is lett, sőt, több is lett). Rajtot nagyon óvatosra vettem, csak túlélni akartam, sikerült is. Varga Ákossal és Varga Balázzsal csatázgattam kicsit. Ákos aztán "elengedte" Balázst kisebb csata után, engem viszont nem . Próbálkoztam, de nem ment, a vége felé visszavettem mert rámszóltak hogy a bal elsőmet már csak a szentlélek tartja egyben. Megjött Söri is, nem keménykedtem, felesleges lett volna, jóval gyorsabb volt mint én.

    Sikerült tanulni megint valamit, számolgassunk az átlagfogyasztással, nézzük mennyit eszik a "jószág". Jó kis lecke volt, de végül is saját hibájából tanul az ember. Nagyon ráfeküdtem a qualira hogy "A" szerveres legyek (ami össze is jött), csak így időm nem volt a futamra készülni.

    A verseny utáni próbafutamon nem tapasztaltam különösebb dolgokat, előttem nem voltak sokan, 3-5 ember. Mikor hátranéztem közvetlen rajt után akkor kicsit röcögött (akadt) a játék, de az nem szerver probléma, a procim kevés volt (vagy a game engine nem tudja kezelni már). De alapvetően laggal nem találkoztam vagy egyéb dolgokkal (eltünő autók, stb...)
    Utoljára módosította: Mizo; 2014. 01. 09. 09:38.

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen, ezt nem is rátok (a szervezőségre) értettem, csak saját véleményemet írtam le, nem állt szándékomban senkit se megbántani, vagy megsérteni, azért nem is akartam semmilyen formában utalni személy/személyekre!
    Tudom én azt, pont ezért mondom, hogy ennek így ebben formában az ég világon semmi foganatja nem lesz... konkrét helyzeteket és személyeket kell megnevezni, vagy privátban, vagy az óvás topikban!

  22. #97
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    PB

    Q6: Még a kvali első felében sikerült futni egy egész jó kört, a PB-mtől 8 századra. Utána még párszor voltam mínuszba, de a végére mindig elfogyott az előny. A végére már ki se jöttem a boxból, így is 1x kört mentem, inkább tartottam egy Kitkat szünetet 5. helyen voltam, a végére visszacsúsztam a 6.-ra, na mondom nem baj úgy is az a kedvenc számom

    R1: 5
    Viszonylag jó rajt, nem buktam pozíciót, majd az utolsó kanyar féktávján sikerült Huber Petit megelőznöm. Na innentől sok izgalom nem volt, előttem 2mp-vel kb Bognár Dani mögöttem, pedig kialakult egy Huber-Pfennig-Antal hármas. Na mondom ők jól el lesznek csak előre figyelek. Sok körig állandósult ez a távolság, aztán láttam nem fogom beérni Danit aki hibázni se akart és a délutáni ki tesztből kiindulva, inkább elkezdtem óvatosabban menni, hogy bírják a gumik. 5. hely. Az eddigi legjobbam itt.

    R2: 6

    Huber Petit sikerült lerajtolnom, de nagyon jöttek a BMW-k hátulról, viszont Kettel és Cola összeértek. 3. helyen mentem, de 2 kör végén hibáztam így elment Huszi, majd utána második domb viccelt meg kicsit és Huber Peti is elment és megérkezett Cola. Hát amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment is, majd Toga-nak is sikerült az utolsó kanyarban. Na mondom szedd össze magad máááááá mivan. Aztán jött az izgalmas része A T2-4-ben sikerült visszaelőznöm Toga-t, majd rám akasztotta magát. Nagyon korrekt volt Tudtam hogy ha nem hibázik, fel tudom tartani. Az utolsó féktávon rendre alám akart fordulni, de sikerült szűken venni és elhárítani a támadást Persze a gumikat fogyasztottam így rendesen, majd 12 kör csata után, hibáztam egyet kiszélesítettem az utolsó előttit és elment. A maradék 6 körben ugyanez ment csak Kristóffal, viszont Őt is sikerült magam mögött tartani így beértem a 6. helyen.
    Amennyire nem számítottam itt jó futamra, ez a második annyira jó volt 2 legjobb helyet hoztam a HTCM-ben, bár tudom hogy hiányzott jó pár élmenő.

    Szerver teszthez:

    Nálam semmi lag nem volt, a neveket direkt bekapcsolva hagytam, 50-70-es pingek voltak. Mielőtt kiléptem láttam valaki írta hogy néha eltűntek neki a kocsik. Ez lehetett azért is mert a max látható kocsik száma amit beállítasz, abba a tükörben lévők is beleszámítanak. Tehát 40 autónál előfordulhat, hogy egyszerre több autó volt a látótérben mint ami a beállításokban meg van adva. Valamint a szaggatás is lehetett számítógép limit szerintem, láttam olyat is írt valaki.
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 01. 09. 10:09.


  23. #98
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Q: 4. lettem, de iszonyatosan szenvedtem, nagyon nem ment, folyamatosan hibázgattam, nem bírtam megközelíteni a PB-t. (lehet a pörkölt amit 8-kor ettem az lassított így be ) Ha nincs Huber Petin súly akkor tuti hátrébb végzek.

    R1: Jó rajt, aztán az első körökben végig hibázgattam, Huszi el is ment, aztán Peti is majdnem. Végül sikerült megnyugodni is felvenni egy stabil ritmust, de a 2. szektor nagyon nem volt meg, ott sokat kaptam az elsőktől. A vége felé kezdtem ráérezni. 4. hely.

    R2: 5 helyről jó rajt, és már a 2. kanyarban elsőként fordultam. Pulzus 200, úristen mostmilesz életérzés, aztán ráálltam a gázra, hogy mire Huszi átrágja magát legyen egy kis előnyöm, ez be is vált és megvan az első győzelem! Egy Tom Coronel féle ünneplést lerendeztem aztán a teszt futam végén nyomtam egy két donutot.

    Szeretném a Steel Citys srácoknak megköszönni a sok tanácsot és segítséget amit a szezon elején kaptam tőlük.

    A teszt futammal kapcsolatban: a kvali alatt mikor sokan voltak a boxban akkor eléggé szaggatott, valamint egy-két hegymászó autón, néhány boruláson és lökésen kívül semmi rendkívülit nem tapasztaltam.
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2014. 01. 09. 12:57.

  24. #99
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: pb 3. hely, még volt benne nagyon sok, inkább a versenyre gyúrtam.

    R1: 1.hely A rajtot jól kaptam el, másodiknak fordultam,a t1-ben, hamar egy miskolci bmw szendvicsben találtam magam, mondom ez nehéz lesz, , de utána Suhi is hibázott és én is, de ő többször így első helyre kerültem. a 16. kör végén szóltak hogy nincs gumi, mondom zsír, volt 7-8 mp előnyöm, sikerült beosztanom.

    R2: 1.hely 8. helyről rajt, elég durva volt a t1 fölfele, nem nagyon láttam ki hol van de nem volt gáz. jöttem föl folyamatosan. Utolértem Sass Norbit és elindult a csata, nagyon jó volt, de megküzdöttem mire megbírtam előzni nagyon jól zárt mindenütt, de szabályosan. két futam között állítottam az autón így csak a 20. körben szóltak a gumik miatt.

    Összesítve: Iszonyat jó verseny volt, rég volt ilyen, ami viszont nem volt jó hogy a lekörözöttek nem nagyon figyeltek hátra így nagyon figyelnem kellet mikor előztem őket.


    Flatout futam: Az első futamon nem volt Lag, a másodikon viszont igen. Azon elmélkedem hogy a versenyek után lehetne egy ilyen 5 körös feszültség levezető futamot nyomni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #100
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    R2 427’ Tomcy, Te voltál a hús a hamburgerben amit készítettél Nice.
    Ja ja nagyon jó lehetett látni kívülről, de annyira adta magát a dolog, sajna mire oda értem egy picike kocc kellett hogy tényleg oda férjek, de nagyon jó volt!
    Amikor látok egy ilyen különleges helyet valahogy nem tudom kihagyni még ha nem is jövök ki túl jól belőle, de a kamerán majd nagyon jól fog mutatni.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •