Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: HGTLM9 - Sonoma

  1. #26
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Mindkét futamot nagyon élveztem. A Falcon talán nem a legjobb választás volt,de az élménye kárpótol...

    Első futamon jól indultam, terv szerint ment a dolog,elsőként sikerült fordulnom,de Kristóf ott volt mögöttem. Talán a második körben már azt hiszem.... Kristóf sokkal gyorsabb volt,nem volt értelme erőlködnöm ellene, megelőzött,viszont így mindketten mentük a saját tempónkat.

    Előre nem kellett figyelnem,közöm nem volt Kristóf köridejeihez, hátrafele nézegettem,hogy hol jön Szabi. Én is gondoltam,hogy a végére elfogyok majd, laza 1- 1,3 mp-cel mentem lassabb köröket az utolsó pár körben,de elég volt a végéig az előnyöm szerencsére.

    A második futam is remek volt, jó csaták, nem unatkoztam. Nibivel autóztunk végig,jött mögöttem az egész futam alatt,nem hagyott unatkozni.

    Két jó verseny volt számomra, ez a Falcon meg..... hatalmas!!!!

    Köszi,és grat mindenkinek!

  2. #27
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Második futamról nem akarok beszélni....,
    ...csak annyi hogy bocs TT egyszer meg WTTC-ztelek az utolsó kanyarban. Optimista is voltam, meg valahogy nem találtam a féktávokat sem és ez így együtt gyilkos kombináció.
    Akkor TT tegnap kapott párat... Én is adtam neki 2. futam rajtjánál és sajnos sikerült kipöckölnöm, bocs érte TT. Próbáltam lendületesen kijönni a kanyarból de sajna belassult a sor...
    Ezzel a hülyeséggel megy el a fair play díjaaaaaaam az utolsó előtti futamon pff...
    Ráadásul már tök mindegy is a bajnokság szempontjából. Mármint az agresszió.

    Amúgy jó futam volt bár a vártnál gyengébb csatározásokat hozott, vagy gyorsabbak voltak előttem és elléptek, vagy egy tempón voltunk és állóharc alakult ki (támadni nem tudtam), vagy hamar előztem azt annyi. Mont Tremblant-hoz képest ez sehol sem volt izghalomban. Többet vártam de így jött ki az autóválasztás. Azért jó volt de keményebbre izgibbre számítottam.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2014. 01. 03. 19:11.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #28
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor TT tegnap kapott párat... Én is adtam neki 2. futam rajtjánál és sajnos sikerült kipöckölnöm, bocs érte TT. Próbáltam lendületesen kijönni a kanyarból de sajna belassult a sor...
    Ezzel a hülyeséggel megy el a fair play díjaaaaaaam az utolsó előtti futamon pff...
    Ráadásul már tök mindegy is a bajnokság szempontjából. Mármint az agresszió.

    Amúgy jó futam volt bár a vártnál gyengébb csatározásokat hozott, vagy gyorsabbak voltak előttem és elléptek, vagy egy tempón voltunk és állóharc alakult ki (támadni nem tudtam), vagy hamar előztem azt annyi. Mont Tremblant-hoz képest ez sehol sem volt izghalomban. Többet vártam de így jött ki az autóválasztás. Azért jó volt de keményebbre izgibbre számítottam.

    Én igazából komoly csapást nem mértem rá, csak lapjával kijjebb tereltem egy picit de ő volt 2 tonna én meg 800 kg úgyhogy komolyabb károsodás nem történt......csak kizökkentett ..engem .. ez is..

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Na, hogy én is írjak valamit.
    Elég könnyűre sikeredett 3-as kocsival. Kvalin még -3 tized is volt egyszer, de elengedtem, mert utána a vonalaknál belepiszkítottam.
    R1: Rajtnál szerencsére csak egy Falconos, Dobri előzött meg. Viszont az előfutamon is őt követtem, és 3 kör alatt nemnagyon tudtam megelőzni, úgyhogy elkezdtem gondolkodni, hogy na ezt most hogyan előzzem meg. Fent a kanyargós dombokon sokkal gyorsabb voltam, legközelebb talán a célegyenes elötti egyenes végén voltam az előzéshez legközelebb, szóval az utolsó elötti kanyart kellett ügyesen bevenni, hogy mellé, elé tudjak szúrni. Célegyenes, hajlatban, viszont csomót hoztak ezek a dögög a Cortinán. Kb a 3ik körben sikerült az előzés. Célegyenesben ezután is, és sokszor volt visszatámadás mindkét versenyen, amit nagyon élveztem. Kocsik egymás mellett, de a nagy emelkedőre kiskocsival szinte full gázzal fellehetett szaladni. Szóval innentől saját tempót mehettem, le is estek rólam. 1.
    R2: Zöld zászló késlekedésen csak nevettem, nem probléma. Mostmár egyenként nem emlékszem hogyan, kiket kellett előzni. De Dobri, meg Nibi csak a lepattanóimat gyüjtögették . Nagyon szép duplaelőzések, hármas kanyarodások, meg a célegyenesben lóerőfitogtató harcok folytak . Kb a felétől már az első helyen voltam, pont néztem és mondtam hogy "máár a 11 körben vagyunk, de hogy?". Mert jó volt. Utolsó körben, szórakozásból sikerült futnom egy lilát

    Köszi mindenkinek a csatákat, velem mindenki nagyon fair volt. Volt egykét jelenet célegyeneses kanyarban hogyha nem hagytok helyet a nagy dögökkel, akkor felpasszírozódok a gumifalra, vagy a hegyre. Énsem tettem keresztbe senkinek.
    Ezt a Cortinát mármár szeretem, lehet cibálni ide-oda. V8-asokkal még mindig hadilábon állok. Kb kifelejtették belőle a kormányt...

    Joe, a csapatbajnokság miatt gyere az utolsó futamra.

  5. #30
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Utolsó körben, szórakozásból sikerült futnom egy lilát
    ...
    Te kis Vettel!! Grat egyébként!


  6. #31
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Joe, a csapatbajnokság miatt gyere az utolsó futamra.
    Gratulálok és megyek.

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Egy kis vezetéstechnika:

    A második futamon sajnos/szerencsére volt alkalmam a mezőny közepétől felzárkózni és ott vettem észre valamit, amin igencsak meglepődtem. Konkrétan, hogy nem a pálya első jó nehéz technikás felében tudtam sorra előzgetni az embereket, hanem a pálya tingli-tangli második felében, ahol egyszerűen csak hozni kellet a kötelezőt és meg kellett csinálni.

    Itt ugye 4 db egymás utáni nyújtott ívű nagy tempós jobb-bal kanyarról van szó, amiket enyhe kis gázelvéttel lehetett (volna) abszolválni, de úgy láttam sokaknak beletört a bicskája, és jó sok tizedet hagytak ebben a szakaszban. Mindig azt szajkózzuk itt, hogy elsősorban a kigyorsításra kell koncentrálni és átvinni a lendületet a kanyarokon. Mit is jelent ez? A lényeg, hogy a kanyarokban mindig olyan ívet kell választani, hogy kifele jövet minél előbb rá tudj taposni a gázra és elkezdeni a kigyorsítást! Ehhez azonban nem szabad kimaxonli a kanyarba beesési tempót, sokan például az apex-nél (kanyar csúcspont) kezdtek el lassítani, de az már késő ilyenkor... ami meg a legrosszabb, ha már a kanyarból kifele jövet kell korrigálni...

    Viszont ha jó ütemben érkezel meg és már a kanyarbejárat előtt elveszed kicsit a gázt, és icipicit ezzel "elrontod" a kanyarba való beérkezésedet, akkor utána olyan ívet tudsz felvenni, hogy már az apex-nél nyélgázon tudsz kigyorsítani a kanyarból és ez a következő egyenesben súlyos tizedeket jelent!


    Ami a GTL-ben még nagyon fontos, az a gázelvét és gázfröccs helyes használata, egy a kanyarban semlegesen sodródó autót könnyen ismét túlkormányzottá/harapósabbá lehet tenni, ha jó határozottan egy rövid pillanatra felengeded a gázt, majd utána izomból újra rátaposol. Minél kisebb a motorfék/coast és a diffi/power érték, ez a technika annál látványosabban működik! Persze az értékekkel a ló túloldalára sem kell esni...


    Javaslom nézzétek meg a 2. futam replayében Nibit, hogy tereli itt a böhöm Mustang-ját, vagy engem a kis Porsche-val hogy nyomom le itt az enyémnél erősebb autókat, tanulságos... (Nibi meg elképesztő, amit művel )
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 04. 17:54.

  8. #33
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis vezetéstechnika:

    A második futamon sajnos/szerencsére volt alkalmam a mezőny közepétől felzárkózni és ott vettem észre valamit, amin igencsak meglepődtem. Konkrétan, hogy nem a pálya első jó nehéz technikás felében tudtam sorra előzgetni az embereket, hanem a pálya tingli-tangli második felében, ahol egyszerűen csak hozni kellet a kötelezőt és meg kellett csinálni.

    Itt ugye 4 db egymás utáni nyújtott ívű nagy tempós jobb-bal kanyarról van szó, amiket enyhe kis gázelvéttel lehetett (volna) abszolválni, de úgy láttam sokaknak beletört a bicskája, és jó sok tizedet hagytak ebben a szakaszban. Mindig azt szajkózzuk itt, hogy elsősorban a kigyorsításra kell koncentrálni és átvinni a lendületet a kanyarokon. Mit is jelent ez? A lényeg, hogy a kanyarokban mindig olyan ívet kell választani, hogy kifele jövet minél előbb rá tudj taposni a gázra és elkezdeni a kigyorsítást! Ehhez azonban nem szabad kimaxonli a kanyarba beesési tempót, sokan például az apex-nél (kanyar csúcspont) kezdtek el lassítani, de az már késő ilyenkor... ami meg a legrosszabb, ha már a kanyarból kifele jövet kell korrigálni...

    Viszont ha jó ütemben érkezel meg és már a kanyarbejárat előtt elveszed kicsit a gázt, és icipicit ezzel "elrontod" a kanyarba való beérkezésedet, akkor utána olyan ívet tudsz felvenni, hogy már az apex-nél nyélgázon tudsz kigyorsítani a kanyarból és ez a következő egyenesben súlyos tizedeket jelent!
    És oltári nagy első gumi kímélést eredményez! Ergo sokkal tovább tudunk jól fordulni. (Mert ha idő előtt ledaráljuk az első gumit akkor az többé sehogy sem fog fordulni, rengeteg idő elmegy a befordulásokkal... Ha a hátsó kopik el, az nem akkora gond, mert akkor még mindig jól lehet fordulni/gyorsan lehet kijönni, így nem fognak (könnyedén) megelőzni az egyenesben.)


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslom nézzétek meg a 2. futam replayében Nibit, hogy tereli itt a böhöm Mustang-ját, vagy engem a kis Porsche-val hogy nyomom le itt az enyémnél erősebb autókat, tanulságos... (Nibi meg elképesztő, amit művel )
    Ohh, köszi.
    Bár épp a 2. futammal nem voltam megelégedve, nagyon lassan tudtam felvenni a tempómat, estem keltem vagy 4 körig.
    És még TT-t is kiraktam.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •