Szavazás eredménye: Mely FUN futamok fogsz részt venni? (Dec. 29.)

Szavazók
36. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 1. 19:00 - Volvo 850

    22 61,11%
  • 2. 20:10 - Muscle Cup

    10 27,78%
  • 3. 21:20 - Radical SR4

    16 44,44%
  • nem jövök...

    12 33,33%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 90 (90 összesen)

Téma: GTR-Masters Karácsonyi Fun Futam

  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Hát volt baj.. Volt aki billentyűzettel volt...
    Na de 20-an??
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 30. 14:29.

  2. #77
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na de 20-an??

    Jahh nem.. Harikiri volt. Mondhatni botrány.. De nevek nélkül .. /1x én is ludas voltam / A legnagyobb baj az volt több embernek/ pár újnak is ez olyan magától értetődőnek tűnt, hogy " Akit Buldózernek hívnak " címen közlekedett. Jó mondjuk éles versenyen, lehet már megoldotta volna az ember, hogy az 5. után is ugyanattól az embertől, ne legyen 6. ....
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #78
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Huhh bazze'.. visszanéztem az R1-et Volvon.. hááát ez tényleg botrány volt a hátulja. Én tuti megszabnám, ha fun, ha nem, hogy x kör megtétele felett lehet elindulni. Volt itt olyan ember aki egy kört nem ment a szerveren. / Nem Norbira gondoltam. /
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #79
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Köszi a szervezést, jópofa este volt!
    A volvos futam sajnos nem a masters szinvonal volt, de sok új nevet láttam, ez biztos közrejátszott. Nem régóta vagyok itt, de az ismerős nevekben ezeken a futamokon is meg lehetett bízni, ők korrektek voltak, de sokan tényleg roncsderbiztek, vagy mintha egyedül lettek volna a pályán.
    Muszklis verseny is feelinges volt. Mivel bajnokságban bmwvel megyek, az rwd nem volt gond, de a hihetetlen nyomatékkal meg kellett küzdeni.
    Legjobban a radicalt vártam, az feküdt a lejobban. Wegával volt nagy csatánk. Pár kör után elgondolkodtam, hogyan lehetne átugratni, mert megelőzni nem nagyon tudtam. Ha nem hibázik lehet ott ragadok mögötte. R2-n jó rajt után Bacsa Gabival elszakadtunk a többiektől, aztán ő tőlem, és megérkezett Norbi mögém. Nem stresszeltem be, tudtam is tartani, de 3 kanyarral a vége előtt sajna hagytam egy kiskaput, amit rutinból ki is használt, így lettem 3.
    A volvot leszámítva jó kis este volt, külön élmény volt Norbi előzése (még ha buktam is rajta )

  5. #80
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh bazze'.. visszanéztem az R1-et Volvon.. hááát ez tényleg botrány volt a hátulja. Én tuti megszabnám, ha fun, ha nem, hogy x kör megtétele felett lehet elindulni. Volt itt olyan ember aki egy kört nem ment a szerveren. / Nem Norbira gondoltam. /
    Pont az ő szemszögéből néztem meg az első verseny felét... (kíváncsi voltam hogy mennek a nagyok :-) )
    Mit mondjak? Szívesen megnézném a "fedélzeti kamera" felvételét.
    (Tudom, hogy nem vette fel magát, ahogy a gép előtt ül és szimezik, de ahogy elnéztem nem lepődnék meg, ha párszor elgurult volna a gyógyszere. Amúgy gondolom nem, de biztos elszokott már az aszfalton biliárdozástól :-) )

  6. #81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Köszönjük, hogy eljöttetek, reméljük jól érzetétek magatokat és találkozunk máskor is!..

    Köszönjük, hogy a szerveroldali nehézségek ellenére is összejöhetett! :

  7. #82
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Pont az ő szemszögéből néztem meg az első verseny felét... (kíváncsi voltam hogy mennek a nagyok :-) )
    Mit mondjak? Szívesen megnézném a "fedélzeti kamera" felvételét.
    (Tudom, hogy nem vette fel magát, ahogy a gép előtt ül és szimezik, de ahogy elnéztem nem lepődnék meg, ha párszor elgurult volna a gyógyszere. Amúgy gondolom nem, de biztos elszokott már az aszfalton biliárdozástól :-) )

    Én is.. hát voltak gondok.. Bár szerintem Norbinak is "elgurult" 2x ami nem csoda. Itt szeretnék gratulálni Tökinek /Bacsa Gábor/ és Piconak / Pázsy Tamásnak/ a helytállásért!

    Bandybaanak meg jött egy levél az amerikai flottától, hogy a tengeralattjárójukra torpedót keresnek. Nálam átveheti a levelet.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #83
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Volvo-Bahrein
    R1: Norbit lerajtoltam, elsőben pöcköltem, sokan mégtovább csúsztak, így egyből úgy a 5 helyre jöttem fel. Innen csak tartanom kellett a poziciót. Elöttem gyorsabbak. Hátulról akik jöttek, azok vagy kibabráltak egymással, vagy nembírták a kikényszerített szokatlan íveket. Viszont visszanéztem Norbi versenyét is, hát amekkorákat kapott szegény, leghátulra visszapofozva. Nála is elkezdett fogyni a cérna. Ilyen után én bilit borítanék a fórumra.
    R2: Óvatosabb a mezőny, de 1,2-es kanyarba itt is történnek turppisságok. Gaál, és Gaal (nemvagytok testvérek?) -al vettünk fel szép hármas formációt a célegyenesben. A külső íven fél autóval előrébb elöttem, belül fél autóval hátrébb, én meg középen, és így be az 1-es kanyarba. Már a 3. helyen mentem, épp előztek meg a célegyenesbe, ésde valahogy nem egyenesen kezdtem el a fékezést, és szépen elkacsázott az egész autó, kisodródtam, de örültem hogy Norbi elé még visszakerültem, akivel elég jó egykét kört csatáztunk. Kétszer is visszaelőztem (cö-cö), harmadjára nem. Replay-t megnézve itt is kapott vagy két taslit (mármint a futamon, nem tőlem).
    Reménykedtem hogy jön a következő futamra is, nem ment el a kedve, így a létszámmal nemlenne gond.

    Muscle-RoadAm
    Maradtunk jó sokan szerencsére. Nemnagyon ismertem ezeket a dögöket. Hogy egymáshoz képest különböznek-e. Kicsit nehezebb, ingergazdagabb, kihívással telibb vezetésre emlékeztem. GTL-t megsem közelíti. Itt csak mint a mackók mentek a kocsik, nehezek, lomhák, oké. De semmi bika, semmi erő, kapkodás, ilyesmi.
    R1: 5. helyről, és az első kanyarban, visszanézve is túlsodródtam belülről, és Buzásnak töcköltem, amitőlis kifordult. Bocs érte. Aztán sokáig mentünk hárman elöl, Tomcy, Bacsa, meg én, de Norbi is jött föl mint a talajvíz, és már utol is ért, amikoris ugye muszály volt vmit tennem, így egy kinézett féktávnál, a "simán kimegyek kívülre, ne aggódj, nem előzök, majd hirtelen mégis belülről beszúrok" akció kivitelezésénél megütöttem az elöttem lévő sarkát, épp, de jól. Így kénytelen voltam visszaengedni Bacsa-t (bocs), amitől Norbi el is ment, így maradt a 4 hely.
    R2: Ez egyszerűbb volt. Ketten még az elejefele kiestek előlem, egyet meg inkább lepresszionáltam (Tomcy), így lett egy 2 hely.

    Radical-Okayama
    Ahogy láttam Norbi itt lendült bele a legjobban. Mondhatni foghatatlan volt.
    R1: 2 helyről indulás. Végülis Tomcy-val kellett végig küzdenem az egész versenyt. A gyors tempó, kocsi miatt ez egész végig extra koncentrációt igényelt, mert minden röpke gyorsan történik. Keményeket, meg jókat csatáztunk. P3
    R2: Ezmár kevésvbé volt izgulós. Rajt utáni csetepatéból kimaradtam, így már a 3 helyen robogtam. Egyet előztem. Viszont egyedül menve, hibáztam egyet az egyik kerékvetőn, és nemtudtam korrigálni, keresztbe álltam, pálya vonalán, elég rossz helyen. Láttam hogy jön Norbi messziről, ezerrel, mondom én megnem moccanok. Hát, elöször elölről akart előzni, de hirtelen jobbnak látta hogy hátulról, mondom ebből pejvanagy csattanás leszen, kapaszkodjunk. Mit mondhatnék, szépen beszúrta a kocsim, és a fal közé, ippenhogy. Vissza a pályára. 5 hely, nemvolt senki elég közel hogy történjen vmi.

    Köszi mindenkinek a csatákat, egy kicsit énis bevállalósabb, mondhatni figyelmetlenebb voltam a szokásosnál.
    Kösz a szerveres kisegítést.
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 12. 30. 18:26.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    A honlapon elérhetők a részletes verseny eredmények (katt a kis sárga lapokra), valamint itt olvasható a hivatalos végeredmény:



    Legjobb újoncunk és egyben az abszolút győztes: Bacsa Gábor
    A legeredményesebb szervertag pedig: Balogh Tamás

    Gratulálunk, mindkettőjük nyereménye egy-egy db 1 éves GTR-Masters szervertagság!



    Köszönjük, hogy eljöttetek, reméljük jól érzetétek magatokat és találkozunk máskor is!


    Következő futamaink:
    2014.01.02: HGTLM9 - Sonoma (GT Legends)
    2014.01.08: HTCM7 - Sonoma (Race07)





    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 30. 22:06.

  10. #85
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Gratula nekik!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #86
    Bacsa Gábor Versenyző unnamed_driver logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Város
    Malomsok - Ajka - Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    3
    Köszönöm !
    És azt is hogy itt lehettem! Nagyon jól éreztem magam, izgalomban nem volt hiány. Egyedül a Norbit sajnálom Bahrein-ben... amit Ő kapott. Vagy négyen kilökték.
    >8(
    B.Ú.É.K!
    "Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."

    Ayrton Senna


  12. #87
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A honlapon elérhetők a részletes verseny eredmények (katt a kis sárga lapokra), valamint itt olvasható a hivatalos végeredmény:



    Legjobb újoncunk és egyben az abszolút győztes: Bacsa Gábor
    A legeredményesebb szervertag pedig: Balogh Tamás

    Gratulálunk, mindkettőjük nyereménye egy-egy db 1 éves GTR-Masters szervertagság!



    Köszönjük, hogy eljöttetek, reméljük jól érzetétek magatokat és találkozunk máskor is!


    Következő futamaink:
    2014.01.02: HGTLM9 - Sonoma (GT Legends)
    2014.01.08: HTCM7 - Sonoma (Race07)





    www.facebook.com/GTRMasters

    Köszi!!!
    Sajnálom, hogy Volvon nem tudtam indulni, de sajna pont nem értem haza a Qual végéig, egész napos rohanásba voltunk, és kb egy bő 10percen múlt, ha lett volna pályamatricám akkor beérek arra is...

    Nagyon jók voltak a versenyek.
    A Muscle Cup-on sikerült az utolsó körben elrontani és Norbinak átadni az első helyet, sajnos nem zártam rendesen a belső ívet, a második futamon, meg volt egy hibám az elején és utána csak futottam az eredmény után, meg hülye fejemmel állítottam kicsit a kocsin, és nem lett jobb, sőt...
    A Radical hatalmas élmény volt. Kristófnak köszönhetően, az első futam rettenetesen izgi volt oda vissza adok kapok, sajnos a 2. futam elején a nagy visszafordítóban rámentem a belső rázóra és kicsit bebicskázott a kocsi, és Norbi sajna nekem jött(nem volt esélye elkerülni) így megforogtam és a tök utolsó helyről kellett feljönni, de az első 3 olyan tempót ment, hogy nem tudtam utolérni őket, talán ha 2x ilyen hosszú a verseny akkor talán...

  13. #88
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    157
    Gratula Töki (Bacsa Gábor) az összetett első helyhez!!! Söri, asszem rá kell gyúrnunk RWD-re, különben soha nem érjük utól!
    Örülök ennek a 8. helynek, talán a 6-7 még fogható lett volna, de így is abszolút elégedett vagyok.

    Esetleg egy olyan összesítést lehetne látni, amiben külön (vagy kiemelve) szerepelnek a tagok és az újoncok? Csak a viszonyítás végett...

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula Töki (Bacsa Gábor) az összetett első helyhez!!! Söri, asszem rá kell gyúrnunk RWD-re, különben soha nem érjük utól!
    Örülök ennek a 8. helynek, talán a 6-7 még fogható lett volna, de így is abszolút elégedett vagyok.

    Esetleg egy olyan összesítést lehetne látni, amiben külön (vagy kiemelve) szerepelnek a tagok és az újoncok? Csak a viszonyítás végett...
    Ehhez én lusta vagyok , de a futam eredményekben a nevekre kattintva megtekinthető mindenkinek a tagi státusza és a teljes előélete.

    Illetve aki nálunk újonc, az nem biztos, hogy máshol már nem vér profi...

  15. #90
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula Töki (Bacsa Gábor) az összetett első helyhez!!! Söri, asszem rá kell gyúrnunk RWD-re, különben soha nem érjük utól!
    Örülök ennek a 8. helynek, talán a 6-7 még fogható lett volna, de így is abszolút elégedett vagyok.

    Esetleg egy olyan összesítést lehetne látni, amiben külön (vagy kiemelve) szerepelnek a tagok és az újoncok? Csak a viszonyítás végett...

    dehogynem.. http://www.gtr-masters.hu/hotlap nézd meg agyonverem ..

    Amúgy tervbe van. Pláne ha lehet csapat tagokat váltani,mert akkor lehet bmw lenne, mert Safi, Krisz inaktv.. Csak el kell dönteni,mert ez az oda-vissza nem jó, mert én élből csinálok olyat bmw-el amitől ringlis van /rázóra első kerék rárakás kanyarban stb../ beidegződés miatt. / Na meg 1.5 mp-el lassabb vagyok vele még Bár nem gyakoroltam sokat az is igaz. De azt csak élvezetesebb vezetni,mint az orrtúrókat.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •