Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 140 (140 összesen)

Téma: F1 2014

  1. #126

  2. #127
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Ha 1-2 mp-cel korábban érkezik, éppen megússza... Persze ki tudja, bentebb mi vagy ki került volna akkor az útjába...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #128
    Azt mondjuk nem vágom, hogy ott, ahol műszaki mentés folyik miért lengetik a zöld zászlót? :-O

  4. #129
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Erre én már nem is emlékeztem. Eléggé necces volt itt is a helyzet a traktorral...

    http://youtu.be/P3t56uLqlVI?t=1m8s
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #130
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjuk nem vágom, hogy ott, ahol műszaki mentés folyik miért lengetik a zöld zászlót? :-O
    Onnan kezdve már okés a pálya. De nem hiszem, hogy bárkit is megzavart volna, hiszen mire odaértek már megkapták a sárgát, ott pedig nyilván látták, hogy mentés folyik.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #131
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    végén jött tóni ezerrel sc meg hogy rágyorsított
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #132
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre én már nem is emlékeztem. Eléggé necces volt itt is a helyzet a traktorral...

    http://youtu.be/P3t56uLqlVI?t=1m8s
    erre emlékeztem, csak nem tudtam hol történt. Innentől be kellett volna vezetni, hogy SC míg nem tiszta a bukótér.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #133
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Vagy a lemansban kitalalt slow zone-t. Akkor nem megy teljesen kukába 4-5 kor, csak nehany kanyar. Ha kotelezo lassitaniuk 60-80-100 km/h sebessegre.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #134
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Nagyon taglalják, hogy mit keresett a gép a pályán meg "már évek óta mondjuk, hogy ne jöhessenek be a traktorok" .....stb. Akkor mivel szedik ki a sérült vagy műszaki hibás autókat, kiradírozzák? De mit keresett Bianchi a pályán kívül, nem a pályán a helye? Ergo Ő volt rossz helyen dupla sárgánál le kellett volna a megfelelő tempóra lassítania. Sehol nem olvastam, hogy Ő lett volna a hibás csak mindenki más. Na jó hazudok, Hamiltonék azt mondták a gép jó helyen volt.
    A király nem Elvis volt...

  10. #135
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre én már nem is emlékeztem. Eléggé necces volt itt is a helyzet a traktorral...

    http://youtu.be/P3t56uLqlVI?t=1m8s
    És akkor még itt van ez az eset is, ami több, mint 10 éves:

    http://youtu.be/-iikUvXPKjE?t=34s

  11. #136
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Szomorú elkeseredett arcok, Tragikus fekete hétvége.. Soha nem felejtem el ezt a hétvégét.....
    RIP Ratzenberger,Senna
    https://www.youtube.com/watch?v=ETzwi0jrjvw

  12. #137
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    én azt nem értettem hogy silverbe mikor kimi neki cuppant a korlátnak és javították kicserélték azt a részt nyílván azért mert ha oda valaki kicsuzsott akkor az benne van hogy akkor ujból ez megeshet,erre beküldenek 1 traktort és még további nem tudom hány bírot akinek tartani kell a kocsit mert össze vissza himbálódzik,szal erre nincs pénz hogy fejlesszek ki 1 olyan mentési eszközt vagy bármit ami ennél biztonságosabb és akkor ugye a négyszázezer euros kormány az kő,ja meg emlékeztek mikor a spori kanadában a pályán versenyközben valami alkatrészért berohant azt felbukott?valami ilyesmi rémlik de lehet q-n volt
    duplasárgánál sajnos sztem nem lassítanak le annyira amennyire kéne mert erre nincs szabály,de lehet hogy tévedek,asszem annyi hogy ne menjen gyorsabban át azon a szektoron ahol épp sárgáznak ennyi és még a lényeg hogy akár meg is kell állni,kopott gumin vagy két kanyarral előrébb a helyszintől elképzelhető hogy elveszi de az is lehet hogy ahol a mentés folyik közvetlen ott meg verseny tempóban megy
    sajnos nem lehet mindenre felkészülni szerencsétlen eset volt,de 1 ember csak küzd az életéért és egyre nagyobb a baj
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #138
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    hanem is SC-t , de amit feljebb írt vlevi azt be lehetne vezettetni. a pálya sárga zászlós részén limiterrel menjenek aztán nincs baj, vagy ,ha indokolt még lassabban. Nem csak magát veszélyezteti így, hanem gondoljatok bele áll még ott 5 ember aki cibálja a kocsit és azokat is elviszi, most lehet pár halott lenne és nem egyedül Jules küzdene az éeltéért, hanem pár bíró is. Már idén a német nagydíjon is "vicces" volt, hogy 2 körig a pályán a kanyar kivezetőn állt egy megprödült autó és se SC sesemmi, hanem a pályabírók tolták le verseny közben!! ilyenkor kb. a szerencsén múlik, hogy nem lesz belőle baj. Nem hinném bármit is arra kéne bízni.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #139
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Nem az a szabály, hogy sárgánál csak előzni nem szabad? És azt gondolom, hogy ha így van a szabály (előzni nem), akkor szerintem ha egy versenyző előtt nincs senki, akit épp leelőzne, akkor el sem veszi a gázt. Nyugtázza magában, hogy valahol a pályán vagy a pályán kívül baleset vagy mentés van, de ahogy észreveszi, hogy az 15 m-rel a pálya szélétől a füvön van, már nyomja is tövig. Szerintem.

    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    hanem is SC-t , de amit feljebb írt vlevi azt be lehetne vezettetni. a pálya sárga zászlós részén limiterrel menjenek .
    Ebbe meg pont azért kötnének bele, amitől vagy amiért Senna is meghalt. Limiterrel mondjuk max 80 km/h-val mennek, gondolj bele, hogy "kihülnének" a gumik. Amikor meg elengednék őket, akkor meg menne a driftelés, és kicsúszások.

  15. #140
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Nem az egész pályán kellene elvenni a gázt, az a bizt. autó, az van most. Csak a sárga zászlós részen.
    Egyébként most is el kell venni, nemcsak előzni nem szabad. El is veszik a sárga zászlós gyors kört is, illetve ciki, ha valaki sárga alatt fut leggyorsabb kört, ott is kijár egy kis bünti.


Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •