Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (140 összesen)

Téma: F1 2014

  1. #51
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    A hanghatás egy kalap sz*r ahogy várható volt, de a gépészkedés szimpatikus
    Azért az tényleg sokat elmond hogy lehet időnként hallani a gumicsikorgást. szánalom

  2. #52
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Nekem tetszik.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #53
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    nem lesz ez olyan katasztrofális akinek tetszik nézi így akinek meg nem az meg nézze a barátok közt
    nekem se jön be a hang része,de engem is jobban megfogott az hogy látom hogy mozog a kormány a kézben és a gázpedál sincs 100%-on a kigyorsításkor,valszeg sokkal több lesz a vezetői hiba mint ez eltelt pár évben de ez majd csak izgalmakat hozhat ha hoz:P
    yay még a benzin spórolás is szúrja a szemem azért ez tényleg vicc,egyébként azt nem értem hogy tavaly szezon közben miért nem vezették már be az extra szett gumit a Q3-ban de ez az fia tényleg kabaré,van már olyan szabály könyvük hogy azt is szabályozza valami
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #54
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Nekem bejön, tetszik ahogy a turbók fütyülnek, mondjuk a motorhang elég visszafogott, talán a mercié szól legjobban, egy kicsit valahogy hangosítani kellene rajtul aztán jó lenne ez.
    Az üzemanyag fogyasztás nagyon le van véve, ennyire drasztikusan nem kellett volna, egy 120kg/verseny élhetőbb lenne...
    A kocsik között vannak rondák, meg vannak a nagy fekete bránerorrúak(azaz faszállarcos ), de azért szokható, kicsit keskenyek azt még szokni kell, de amúgy érdekes.
    A gépészkedés jó lesz majd!

  5. #55
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem lesz ez olyan katasztrofális akinek tetszik nézi így akinek meg nem az meg nézze a barátok közt
    Mintha más alternatíva nem is létezne



  6. #56
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha más alternatíva nem is létezne
    Dehogynem, ott a Szulejmán is.
    A közvetítés közben engem idegesít, hogy nem hallom az autókat, számomra sokat elvesz. Valahogy más volt úgy hallgatni a dumát, hogy közben üvöltött a moci a háttérben, tudtam, hogy mit nézek. Remélem hamar megszokom. Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az első áldozata ennek a gyökér spórolgatásnak (tényleg, tudja valaki, hogy mi a francnak jó ez?).


  7. #57
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Csak lejjebb kéne venni a kommentátorok hangját (Szujóét hárommal vissza), és a motor, verseny hangokat meg kicsit feljebb.
    Nekem eddig tetszi, van változás bőven, van min a szemlebenyt pihentetni.
    Holnap meg tán kiderül hogy javarészt miről is fog szólni a verseny (mi lesz a hurka idén)...

  8. #58
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    ..mondjuk a monoton zümmögésen pont el lehetett aludni.. ezen hogy fogok?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #59
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Nekem egyelőre elég langyi ez az F1.
    Nem érzem benne az AUTÓVERSENYT. Fűnyíró motoros csúnyaságok vonatoznak egymás mögött üzemanyagot spórolva....:-(

    Taky telefonról

  10. #60
    Valamelyik jatekban egy turaautonak volt mar ilyen hangja, talan sportscargt-ben??? )

  11. #61
    Üzemanyag spórolás, fix váltó, gumi spórolás... Ültessék be őket egy-egy toyota priusba, kormoran gumikon, aztán rajta. Nem sokban különbözne, max nem rohadnának le az autók.

  12. #62
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Hát ez az F1 nem jön be. Simán be lehet aludni... :P

    Mizo, Tapatalk
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  13. #63
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez az F1 nem jön be. Simán be lehet aludni... :P

    Mizo, Tapatalk
    Ohh azt a régin is meg lehetett oldani Azért több a hibázás az ami bíztató, amúgy elég dögunalom volt.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #64
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    elaludtam futam közben... de nem ám átvitt értelemben

  15. #65
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Ez minden volt csak nem verseny... Most elugrok a boltba, hazajövök letöltöm az Ausztrál V8-at több előzést fogok látni (drs meg egyéb sz*rságok) nélkül mint itt... Ez kajak oylan már mint amit az újságíróknak szoktak rendezni versenyt: Ki jut el messzebb egy tank benyával.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  16. #66
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Na. Szerintem nálam kevesen voltak optimistábbak és megértőbbek az úgy szabályokkal szemben. Még mindig azt tartom a hangot megszokjuk, és érthető valamilyen szinten a váltás, ráadásul ha jó verseny lesz akkor nem gáz.

    Amire számítottam viszont elmaradt. A gépészkedés, a csaták. Egyszerűen meg se próbáltak előzni kb, ment a vonatozás. Egyedül Bottas csinált valamit. Nyilván az is hozzátartozik hogy első futam, és vakon voltak még de ez így elég gyenge volt. Kicsit csalódás. És nem a motorok miatt. Több teszt kellet volna, hogy úgy érkezzenek meg ide, hogy tisztában vannak a géppel nem tesztelgetnek még kb. hanem nyomják neki. A mercedes valóban fölényben van, kíváncsi leszek majd pl Hamilton kommunikációjára aki mindig ekézte Vettel-t hogy az autója nyer Mondjuk a megbízhatóságon úgy tűnik bukhatnak kicsit. Szépet ment Magnussen, Ricciardo is grat nekik. A Ferrari nem ment állítólag 100%-on, remélem tényleg gyorsan lehet idén sokat fejlődni.

    Ez kb. egy teszt futam volt, nem az első verseny...


  17. #67
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Üzenetek
    98
    Ez ugyanaz,mint az előző években.... most nem gumit,hanem benzint spórolnak,meg a gránát tudja még mit! Igazi versenynek nyoma sincs.... a köridők alapján másodperceket hagynak benne,mint ahogy eddig is.

    De szívesen nézem,ha Rosberg megy mindig az első helyen. Ennyi év szenvedés után igazán megérdemelne valami hozzá méltó eredményt,mint a vb cím.

    (Webber,Schumacher,Hamilton...nem gyenge csapattársak....mindig megállta a helyét.) GO GO Nico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #68
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    gyenge volt,adhatnának még nekik plusz 30litert na nehogy ezen múljon már,de ez már így halott ahogy van,ez egy vegeta szezon lesz,de mi ebben a jó?
    nagy rajongója vagyok ennek az autósportnak tényleg régóta követem már,de már nem ülök le olyan izgalommal mint 10-20éve,már már csak kényszerből nézem végig
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #69

  20. #70
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Köszi a visszajelzéseket, már nem bánom hogy nem keltem fel...és asszem délutána is keresek értelmesebb elfoglaltságot...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #71
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    A Le Mans 24 órás lesz az ami még tartja bennem a lelket, h FIA féle futamot nézzek... Jah meg wtcc... Egy verseny arról szól h előzgetnek és nem arról, h ki megy ECO üzemmódban... sry de kajak felb*szott ez az F1, nagy elánnal vártam, h jó lesz stb erre...
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  22. #72
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Szerintem a következő futamot már a Comedy Central-on fogják adni...

  23. #73
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Pár mondatban összefoglalva a mai teljesítményt:

    Mercedes - Hozta a kötelezőt, a tesztek alapján nagyjából erre lehetett számítani, Hamiltonon sajna a technika fogást talált
    Red Bull - Ha azt mondom hihetetlen még az is kevés elismerés a csapatnak. Bárkinek példa amit a csapat 2 hét alatt művelt, gyakorlatilag az élmezőnybe repítették az autót. A fejlesztési tempót a korábbi évekhez visszanézve aggódhatnak az ellenfelek.
    McLaren - A tavalyi évnél csak jobb lehet...és lett is rögtön az első futamon betaláltak ráadásul erőből. Magnussen olyan belépőt produkált, hogy 2007-es Hamiltont idézte. így elsőre érthető, hogy a McLaren annak ellenére bedobta a mélyvízbe, hogy jelentős pénzt buktak Perez menesztésével. Érdemes lesz figyelni a továbbiakban.
    Ferrari - Kedves Montezemolo Úr. Értem én, hogy az aerodinamika miatt a forma1 pár éve már a modern repülés irányába tart, de idén nem arról volt szó, hogy végre rátértünk arra a kövezetlen útra ahol a Ferrari a régi klasszikus versenyzés berkeibe visszatérhet? A motor látszatra nekem a leggyengébbnek tűnt a mezőnybe, reménykedtem, hogy a futam első felét beáldozzák és az utolsó 20 körben robban a bomba...ezzel szemben még spórolásra voltak Ítélve a versenyzők. Tempóhiány van, nagyon neki kéne állni, ráadásul fejlesztési versenyben a team az egyik legrosszabb évről évre. Ha idén nem lesz változás és eredmény nagyon el kell gondolkozni a csapat teljes átszervezésén.
    Force India - A Mercedes motorral kiegészülve oda oda érhetnek pár futamon és Hülkenberg ott van.....adu.
    Torro Rosso - Vettel kétszeresen nem fog jól aludni ma, egyrészt a futam ma számára egy nulla volt, de ami a legjobban fogja bosszantani, hogy a kis új tehetség megdöntötte egy rekordját. Kyvatnak nagy gratula ez a hétvége az újoncok hete volt. A csapat kezdett már rosszabban jó előjel lehet, a pilótapáros pedig izgalmasnak tűnik.
    Sauber - Milyen motorral is kötöttek szerződést? Valahogy nekik is hiányzik valami. Nehéz év lesz a lemaradás nem kicsi..
    Caterham, Marussia - Sajna idén is egykalapos csapatok. Tippem, hogy jövőre egyik sem lesz már a forma 1-ben. A pontszerzésre teljesen esélytelenek, max ha kiesnek, de semmi több.
    Renault - Sokat nem lehetett megítélni ebből a hétvégéből, az autó teljesen szétesett lesz munka, az élmezőny ebben az évben felejtős.
    Williams - Az autó nem rossz, jó alap. Felipenek rá kell koncentrálnia a vezetésre és el kell felejteni a Ferrarit, mert ezen a hétvégén is a sopánkodás szembetűnő. Bottas kicsit talán ma nagyon bizonyítani akart sokat kockáztatott. Véleményem szerint az első futamokba ki kell használni minden lehetőséget, mert nem vagyok biztos, hogy ez az autó 6 futam múlva is versenyképes lehet. Keveset kell markolni de sokat fogni. :-)

  24. #74
    https://www.youtube.com/watch?v=6Vs4Mv7ibkA

    ennyi

    (de legalább jót aludtam rajta)

  25. #75
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Én örülök az új hangoknak amik végre nem szúnyogvinnyogósak... Évek óta borzalom volt már ez a vinnyogás.
    Halkabbak is ezért más dolgokat is lehet végre hallani.

    A spórolásról meg annyit hogy Rosbergnek elég volt... Ergo elég az a 100 kg benya! Sőt a végén még jópáran rákapcsoltak, szóval volt még tartalék csak még nem tudják jól beosztani. Az meg hogy nem tolják neki mint a barom az azért van mert idén is ugyanolyanok a gumik.

    Meg aztán régen is rengeteg ilyen futam volt mikor volt egy hosszú hosszú etap mikor nem történt semmi. Látszólag! Mert hát szegény versenyzők akkor is hozzák a maxot magukból csak látszólag nem változik semmi. Ezt egy izgi közvetítéssel lehetne feldobni. Sose tudtam ki hol van, kit mutat a kamera, mert alig rakták ki néhányszor a sorrendet. Annak folyamatosan kint kéne lennie meg még sok egyéb dolognak amivel átláthatóbb, követhetőbb lesz a futam a nézők számára. Hiába látom hogy közel vannak egymáshoz körök óta ha nem tudom hogy kik ők és hányadik helyen mennek, és hogy mire lehet számítani, csatára vagy lemaradásra, mivel nem látom a kijelezve a különbségeket közöttük sose. Ebből a szempontból rettenetesen el van maradva az F1. Amerikai sorozatokban forgó kamera (ami jókor mutat jót, nem pedig a semmit), visszajátszások tömkelege, grafikus kijelzések, feliratok stb stb... Ettől izgi egy Amcsi sorozat.
    Az meg hogy a V8-ban több az előzés... hát ne hasonlítsuk már össze egy forma autós bajnoksággal, ahol az aero rettenetesen fontos, V8-ban meg olyan alig van, nem ám hogy olyan szinten befolyásolná a verdát mint F1-ben.

    Szerintem jó futam volt, lényegesebben izgire senki ne számítson, esetleg ha egyen autók lennének...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •