Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (140 összesen)

Téma: F1 2014

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    találtam egy szemléletes videót a hangokról. no comment
    A Sauber C33 1:08-nál olyan, mint a jak párzási éneke!

  2. #27
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    találtam egy szemléletes videót a hangokról. no comment
    Szerintem ez ízlés dolga is. Nekem bejönnek a turbók hangjai és nem vagyok ezzel egyedül. Jó nyilván a Renault-é nagyon beteg, nemis értem azt minek rakták bele, a Toro Rosso-nak gondja volt a motorvezérléssel. Sok köze nem lesz a véglegeshez. Valamint a többiek se forgatták még ki a gépet, azért várjuk meg amikor sokan lesznek a pályán és kinyomják a szemít

    „A Mercedestől kapott erőforrás nagyszerű. A nyomaték, az energia kiváló. Talán a legerősebb motor hajtotta autó az idei, amit valaha vezettem. Autóversenyzőként különleges érzés, hogy ugyanazt a hatást érzékeljük erő terén alacsony sebességnél, mint 300 kilométer/óránál. Persze a szimpla motorerő tekintetében a helyzet más. Nagyon izgalmas, hogy már a kanyarkijáratoknál is érezni lehet ezt a hatalmas erőt. Ezen a téren még rengeteget lehet fejleszteni az autón, de a rendelkezésünkre álló eszközökkel pontosan meg tudom mondani, miként is tehetjük ezt meg. Pozitív dolog, hogy az ERS segítségére is számíthatunk. Már az idény ezen szakaszában is kijelenthetem, hogy ezzel a motorral az autó nagyon szépen vezethető. Vannak olyan kanyarok, amiket nem teljes gázzal veszünk be. Korábban máshoz voltunk hozzá szokva ezekben az esetekben. Arra figyeltünk, hogy vissza kell váltanunk, de most minden nagyon más lett.” Jenson Button

    Pedig azért ő már megélt pár motort a Forma 1-ben. Még ha sok a hülye szabály is, az szerintem mindenkinek bejön, hogy azáltal hogy sokkal nyomatékosabbak a motorok és csökkentették az aero-t nem a végig padlógázas sínautózás lesz, hanem kell újra gépészkedni egy kicsit. Sutil már megis törte a vasat tegnap, kiment alóla kigyorson Nyílván a köridők így némiképp csökkeni fognak az elején legalábbis (az se biztos), de én annyira ettől se tartok. 6mp-re voltak a tavalyi legjobbtól és messze nem nyomják. Szerintem ha jó lesz a csata mindenki megfogja szokni a hangokat.
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 01. 31. 10:03.


  3. #28
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    MÉg annyit a hangról, hogy egyelőre 1-1 auót hallottunk, és ahogy máshol olvastam, azok is még erősen leszabályozva, tehát még a 15 ezres limitert sem érték el. Ha majd huszonauót felbőg, akkor nem lesz ott gond.
    Nem mellesleg a 80-as évek turbói (példának okáért a BMW az sornégyes volt, nem V) tizenegykétezret forogtak, azzal a hanggal sem volt baj.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #29
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Jó van na, ezek a mocik még csak 12-13 ezer rpm-ig ha jutottak, persze nem lesz olyan üvöltözés mint anno.Azt hiszem a merci mondta hogy ők már felmentek 14 fölé a freka meg azt hogy 13. A renault meg(eladom az asszony clióját)pontosabban ott sem a motor beteg hanem az a vacak ers vagy mi,na meg Newey épített egy tuti kocsit amiben nincsen hely a hűtőnek. Volt már ilyen emlékeztek? Ron Denis már visszatért a mekihez, jön a Honda, szerintetek ..... nem lenne rossz ha Newey visszavinné a zsírkrétáit Denis hívó szavára.Csak a kasztniban maradjon hely a hűtőnek
    Utoljára módosította: Lali; 2014. 02. 02. 09:10.

  5. #30
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 03. 00:40.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #31

  7. #32
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Off:
    Csak kis adalék. 86-ban a BMW mocik qulra 1400 Hp-val döngettek. 87-ben a TAG-Porsche mocik kb 900Le-l rendelkeztek (1,5l V6 turbo) - a töltőnyomásokat nem tudom, csak arra emlékszem, hogy folyamatosan csökkentették. Egy versenyre kb 86-ban 225, míg 87-ben 200 liter naftát vihettek, később még kevesebbet (150). Akkoriban tankolás és gumi csere nem volt.

    On:
    Szerintem sem a mocikon múlik majd. Inkább ez a gomb nyomkodás, tekergetés szerintem is a nagyobb gond.
    Belenézegetek majd a szezonba. Azt meglátjuk milyen.
    A gomb nyomogatás egyenes velejárója volt, hogy a nézők kérésére betiltották a boxból programozható autót..vigyázni kell mit kérünk.
    Kers gomb pl. idén megszünt, helyette automata lett, és az autómatát 10x annyi gombról lehet programozni menet közben.

    Egyébként..értem hogy a pöcs orr nem tetszik, meg a turbo se elég hangos, de 20 éven keresztül azt hallottuk a hardcore F1 fanoktól hogy a turbo korszakot kéne visszahozni. Most akkor pontosan, mit és hogy kéne, hogy ne legyen ez a sirás állandóan?

    Valahogy korlátozni kell a mérnököket, ha szabad kezet kapnak akkor olyan autót épitenének amihez nem kell pilóta, és nem is birná ki egyetlen ember sem a terheléseket.

    Azt sem értem mikor vki irta hogy 15.000rpm nem elég F1-nek. Mennyit szeretnél? Ha engednék már 25.000-et forognának és komikus mérgezett egér hangjuk lenne.

  8. #33
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    MÉg annyit a hangról, hogy egyelőre 1-1 auót hallottunk, és ahogy máshol olvastam, azok is még erősen leszabályozva, tehát még a 15 ezres limitert sem érték el. Ha majd huszonauót felbőg, akkor nem lesz ott gond.
    Nem mellesleg a 80-as évek turbói (példának okáért a BMW az sornégyes volt, nem V) tizenegykétezret forogtak, azzal a hanggal sem volt baj.
    Viszont a mostani hang tényleg nagyon vérszegény, és nem tudom miből gondolod hogy aki 2 teljes versenytávot tesztelt, az nem állitotta maxra a rev limitert.

  9. #34
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ...vigyázni kell mit kérünk.
    naezaz...le kellene szarni mit kérünk, épp ezért tart ott ahol tart az egész "cirkusz" már csak csörgőssipka kellene rájuk azt kész...

    túl sok az idióta akinek mind jót akarnak ...

    Mondok egy példát:
    Nehogymá beszóljanak a versenybe, milyen dolog az - miazhogy mindig ugyanaz nyer..csináljanak már valamit hogy más is nyerjen - de miazmár hogy beleszólnak a versenybe - deuncsi csináljanak már valamit - miért szólnak bele a versenybe - miért ugyanaz nyer mindig - miért...miértnem - miért...

    Az embereknek semmi se jó..főleg az ostoba fajtának...persze azok azt se fogják fel mire akarok kilyukadni de mindegy...

    idén valszeg kihagyom az F1-et amúgyis
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #35
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése

    idén valszeg kihagyom az F1-et amúgyis
    Pedig marha jó lesz hallgatni a rádióban hogy "target -1, short shift into turn 3,4,5,6,7,8..." és azon agyalni kinek mennyi benzine lehet még..és nem is panaszkodhatunk, mert lesznek emlékezetes pillanatok, amint kifogyott a benzin mert a régi turbo erában is, állitgatták a turbonyomást, keveréket, hogy végigérjen az autó. Tehát ez sem újdonság. Vagy amint elfüstöl az akksi, vagy a vezérlése (LOL), esetleg a turbo.. Szezon első felében tuti az kerekedhet felül akinek végigér az autója és nem túl lassú (Mercedes motorokra gondolok elsősorban)

    Mindenkinek megvan a véleménye, hogy lehetne a sportot visszahozni a sportba, de az igazság az hogy ez mindig a konstruktőrök bajnoksága volt, és mindig a trükközésről szólt, néha köritve egy kis emberi drámával, de az megvan most is.
    Pilóták világbajnokságához egyen autók kellenének, az meg az F1 szelleme ellen van. Akinek meg az nem tetszik hogy Vettel nyer állandóan, az tényleg elgondolkozhat hogy mit tud hozzáadni a csapathoz egy jó pilóta, mert Webber, ugyanazzal a Newey autóval ment megannyi szezont, de Vettel mögött a második helyet se tudta megcsipni. Pedig Webber-t átlagon felülinek tartom az F1-ben.

    Ha már kivánságverseny..az én F1-em igy nézne ki:

    2.0 szivós, 4 henger, production based blokk ezen felül minden megengedett, de minden alkatrészt be kell árazni, és megvásárolhatóvá tenni a többi csapat számára. Maximum 6 motor/szezon és maximum 100.000$/motor. Igy csalhatsz amennyit akarsz a költségeken, de akkor a másik autóját is fejleszted, tehát nincs értelme. Hybrid rendszerek engedélyezettek, de minimum súlyhatár nincs, ezért csak igazán gazdaságos rendszer jöhet szóba. Kutnál kapható üzemanyaggal és kenőanyaggal kell üzemelnie.

    Aerot a kocsi aljára és az idomokra korlátoznám, szárnyakat teljes egészében betiltanám, de ha ez túl drasztikus akkor legalább egy egyen első szárnyat tervezetetnék velük 10 centiméterre emelném a kocsik minimum magasságát.

    1:1 légcsatornákat engedélyezném, korlátozott óraszámban.

    Qualy rendszerébe annyiban nyúlnék bele, hogy szombaton 30 perces Q1 után a top 10 egykörös superpole-t fut. Első három pontot kap.

    Naszóval...ennek nem sok köze van a mostani cirkuszhoz, de érdekes változásokat hozhatna...
    Szárnyak hiányában tudnának egymás mögött menni, és a számunkra is fontos dolgokat fejlesztenék.
    Utoljára módosította: Tilus; 2014. 02. 03. 15:24.

  11. #36
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Naszóval...ennek nem sok köze van a mostani cirkuszhoz, de érdekes változásokat hozhatna...
    Így-így!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #37
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már kivánságverseny..az én F1-em igy nézne ki:

    .

    Na szép hasonlóak a gondolataim nekem is..... monnyuk hybridben nem gondolkodtam, de a többi basszus ugyanez, sornégy vagy esetleg sorhat(sörhas), szárnyak kukába... tehát vissza a hetvenes évek szivarautóihoz oszt go DDD de ahogy te is írod az teljesen más lenne, nem F1

    Pont ma nézegettem a tecsőn videókat. No igen a turbokorszak hangjai. Azonnal a rönyó jutott eszembe De ez várható volt, mivel a véhat az most is véhat.... há milyen hangjuk lenne

    Szabi bszd te a jakok párzását szoktad nézni? kész vagy


    Nem lenne ezekkel a mai dolgokkal sem semmi probléma, ha elhagynák a picsába a kipörgésgátlót és oldja meg mindegyik a saját lábával, mert akkor tényleg picit többet érne a sofőr.
    Utoljára módosította: tdawe; 2014. 02. 03. 18:17.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #38
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne ezekkel a mai dolgokkal sem semmi probléma, ha elhagynák a picsába a kipörgésgátlót és oldja meg mindegyik a saját lábával, mert akkor tényleg picit többet érne a sofőr.
    Elvileg nincs kipörgésgátló most sem. Már rég nincs.
    Elektromos hátsó difi némileg segit az ideális tapadásban.
    Azért nem csúszkáltak annyit az előző gen autók, mert nem volt nyomaték. Ilyen szempontból most javult a helyzet, triplájára nőtt a nyomaték és csökkent a leszoritőerő. Ez elvileg lassú kanyarokban eléggé játékossá teszi a 2014-es autókat.

  14. #39
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Így van

  15. #40

  16. #41
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603

    360 Kamera

    http://www.mercedesamgf1.com/en/car/f1-w05-360-video/

    Forgatható a kamera menet közben, elég komoly !


  17. #42
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    na igen... neki lesz a legjobb hangja, mondjuk eddig is majdnem de mostmár tuti hogy igen
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  18. #43
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából, nem aggódom a hang miatt, biztos vagyok benne hogy max terhelésen is szar a hangjuk. Volt egy video egy átalakított Laferrari futásáról, (az aktuális f1 motort nyüstölték benne), és a video utolsó pár másodpercében lehetett hallani milyen is csutkán taposva a hangja. Nem sokkal jobb. Ezek a motorok sokkal többet prüszkölnek meg sziszegnek mint ordítanak, majd meglásd. Attól meg sztem nem lesz "izgalmas" semmi ha sok a technikai hiba. Max kiszámíthatatlan lesz. Az én szerény véleményem szerint a legnagyobb baj az f1 jelenével és jövőjével, hogy végzetesen korlátok közé szorítják a mérnököket költségkímélés meg egyéb hülyeségek címén, és a kreativitás eltűnik, pontosabban csak a szabályok kijátszására fókuszálódik. (évek óta ez megy) Az ilyen korlátolt stratégiai gondolkodás velejárója a mai korcs f1. Gondok itt a kocsik kinézetére (ocsmány szinte mind minden évben), a teljesítményére, a hangjára, a fogyasztására, valamint az olyan agyrém hivatalos csalásokra, mint a kers, ers, drs stb. Mind azért született, csak hogy legyen előzés mesterségesen (értsd SHOW). Nyomd a gombot és gyorsabb leszel mint az előtted lévő.... Ez igen. Ez teljesítmény mind a pilótáktól, mind a kocsiktól, mind a csapatoktól. A mai kor fiatal versenyzői konkrétan már nem is ösztönösek, hanem csak kütyük nyomkodására, fogyasztás figyelésre, a gumikkal való óvatoskodásra a versenymérnökök előre percre pontosan kigondolt stratégiájának a követésére és még egymillió szarságra való figyelésre kárhoztatott sofőrök. Alig van néhány versenyző aki mondjuk sikeresen ki tudná taposni a lelket egy 10 évvel ezelőtti kocsiból. Nem lenézem a fiatalokat, ők teljesen profik abban amit csinálnak, csak épp az f1 már egyáltalán nem az aminek lennie kellene, nem az autóversenyzés csúcsa (technikai értelemben az) és nem is az a hely ahol az ösztönös kvalitások számítanak legfőképp. A legjobb példa erre Schumi, Button vagy Webber.
    Az f1 királya megszámlálhatatlan címmel, rekorddal, hihetetlen fizikummal és megkérdőjelezhetetlen tehetséggel pár év kihagyás után egy nyomorék 3. helyet tudott csak összelapátolni.??? Itt nem vele van a baj, hanem a szabályokkal, meg az eszközökkel.
    Az F1-et a fenekétől kellene felforgatni, hogy újra jó és olyan legyen mint amilyenek lennie kellene. 1.6 V6 turbó Hybrid,???!!! egy Priusba esetleg, nem egy ferrariba.

    Most jut eszembe, mikor fogják kitalálni, hogy hangszóróból jöjjön majd a kocsik hangja, mert úgy biztos sokkal jobb lesz majd és sokkal környezetkímélőbb.???
    15000 a max fordulatszám??? Az autóversenyzés csúcsán..
    Meg a fejlesztési időszak végére annyi lesz a teljesítmény mint a v8-asokkal?? Az autóversenyzés csúcsán..
    Mi lenne ha mondjuk v10-t vagy v12-t faraghatnának alapból... az már a csúcs lenne.
    Nem pedig a völgy ahol most van az f1.
    Ami most van az vicc és szánalom, minden téren, csak nézz rá a kocsikra előről.
    +1
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    A DRS szerintem is egy hülyeség, bár nem csak F1-ben sok helyen használják, lásd DTM, vagy pl az Indycarban a push to pass rendszer (tudom az KERS-hez hasonlít, de az előzést segíti).
    Azért az indycar-ban hogyha akció van a védekező fél is használhat P2P-t, ez mindenképpen különbség a kettő között. Tehát ott nem az van mint az f1-ben hogy akit előznek annak kuss legyen és tűrjön. Van egy adott kreditük az egész versenyre, aztán azzal onnantól kezdve úgy gazdálkodnak vele ahogy akarnak.

    Persze ez is mesterséges, viszont legalább igazságosabb rendszer.
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Off:
    Csak kis adalék. 86-ban a BMW mocik qulra 1400 Hp-val döngettek. 87-ben a TAG-Porsche mocik kb 900Le-l rendelkeztek (1,5l V6 turbo) - a töltőnyomásokat nem tudom, csak arra emlékszem, hogy folyamatosan csökkentették. Egy versenyre kb 86-ban 225, míg 87-ben 200 liter naftát vihettek, később még kevesebbet (150). Akkoriban tankolás és gumi csere nem volt.
    Kerékcsere sztem igen... legalábbis lehetőség volt rá, aztán van aki élt vele van aki nem. Én így emlékszem.
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    idén valszeg kihagyom az F1-et amúgyis
    Én is ezt tervezem - sőt, egészen addig így tervezem amíg a déerest nem száműzik. Nekem csak ezzel az eggyel van igazán bajom, minden mást elviselnék amúgy, a f*szorrokat, a 15 ezres fordulatot, a dupla pontokat, még Azerbajdzsánt is, mindent... de ezt egész egyszerűen már nem tudom.

    Annak idején amikor bevezették sok érv volt mellette, próbáltam is megszeretni, vagy legalább megszokni... mostmár belátom hogy nem sikerült. Annyira művi tőle az egész, és nem, az nem előzés amit csinálni lehet vele, hanem kikerülés. Ez így már nem autóverseny, legalábbis a sportértéke lassan 0.

    Tehát ez nem azt jelenti hogy véglegesen megutáltam az f1-et, a sportág eddigi történelme iránt továbbra is minden tiszteletem. Csak azt hogy a jelenlegi évad speciel nem érdekel ill. hogy számomra az utolsó "klasszikus" f1 világbajnokság a 2010-es volt.

    Így am egyre komolyabb gondban vagyok hogy milyen autósport bajnokságot nézzek 2014-ben. A DTM-et szintén dobtam elsősorban szintén a DRS miatt, a többi túraautó széria alapból bukó a többversenyes hétvége rendezési elv miatt, és idéntől mostmár a nascar is kuka miután France-ék sztem túl sok Hegylakót néztek mostanában, ezzel mostmár végképp nevetségessé téve a bajnokság lebonyolítását :S Kb. maradt az indycar, bár ott meg a duplafordulókat és a P2P-t utálom


    U.i.: Persze Melbourne-t hamár turbó meg minden, azért kíváncsiságból csak megnézem majd A 80-as évekről, életkoromból fakadóan annak idején úgyis lemaradtam.
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már kivánságverseny..az én F1-em igy nézne ki:
    Hamár itt tartunk... mondjuk én nem tudom és nem is akarom csak az f1-re vonatkoztatni a kérdést, de az én ideális autósport bajnokságom pl. a következőképpen festene: a versenynaptárban 3/4 road 1/4 oválpálya arány, de a Nordschleife mindenképp viszont Tilke pálya nuku, kb. 1 órás versenytávok (és term. egy hétvégén csak egy verseny), olyan (egyébként egyen)autókkal kb. mint amilyen a 70es évek elején a Canam autók voltak (tehát 1xű kaszni, zárt kerekek hogy lehessen kilincsen fordulni vele de nyitott kabin), DRS és mindenféle elektronikai sz.r tiltva, kerékcsere és tankolás sincs, ja és a győztes min. 1,5x annyi pontot kapna mint a 2.
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    de a többi basszus ugyanez, sornégy vagy esetleg sorhat(sörhas), szárnyak kukába... tehát vissza a hetvenes évek szivarautóihoz oszt go DDD
    Azok még a 60-as évek voltak, gpl-esként én már csak tudom, elhiheted



  19. #44
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Jóvanna tévedtem egy évtizedet énkérekelnézést, de akkor javítok, mert a szivarok után is még teljesen rendben voltak a négykerekűek szal a 70-es évek féle kevesebb leszorító erő is megfelel a kívánalmaknak, amit ahogy idén esetleg redukálnak is bár ki tudja..
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  20. #45
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Jóvanna tévedtem egy évtizedet énkérekelnézést, de akkor javítok, mert a szivarok után is még teljesen rendben voltak a négykerekűek szal a 70-es évek féle kevesebb leszorító erő is megfelel a kívánalmaknak, amit ahogy idén esetleg redukálnak is bár ki tudja..
    Na annyit nem redukáltak. Tudtommal annyi történt hogy az első szárny vmivel keskenyebb lett. De nem sokkal, még így is elég hótoló jellege van a 2009 előtti korszakhoz képest. Mondjuk a hátsó szárnyon is módosítottak de azon se úgy/annyit hogy eszempontból számottevő legyen.



  21. #46
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nem tudom ,de nekem ez tetszett. Az autók hangjához hozzá lehet szokni ,sőt.. Ami pedig már előre tetszik, hogy többet fognak hibázni a pilóták és kicsit "rally" beütése lesz a vezetésnek. Sztem jó lesz nahh.. Kövezzetek meg.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #47
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ,de nekem ez tetszett. Az autók hangjához hozzá lehet szokni ,sőt.. Ami pedig már előre tetszik, hogy többet fognak hibázni a pilóták és kicsit "rally" beütése lesz a vezetésnek. Sztem jó lesz nahh.. Kövezzetek meg.

  23. #48
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    a fenék risza azért több lesz..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #49
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Hátez siralmas

    Tapatalk-kal küldve az én LT26i-el
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #50
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Hátez siralmas

    Tapatalk-kal küldve az én LT26i-el
    Nekem eddig jobban bejön mint az elmúlt évek repülőgépei, ahol az volt a lényeg hogy 240-el vagy 243-al tudsz elmenni a kanyarban, vagy hogy fél méterrel később tudsz padlógázon kijönni a kanyarból.

    Legalább kell egy kicsit gépészkedni száraz pályán is! Szerintem a futamon lesz egykét versenyzői hiba a versenyszitukban A hangot már kezdem megszokni, igazából ha jók lesznek a futamok elhallgatom. Úgyis élőben derül ki milyen. A V8 se volt egy V10.... Ez a benzinspórolós dolog meg szerintem csak itt az elején kap nagy felhajtást, szépen lassan javulni fog, ráadásul pályánként is.


Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •